Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tāds kašķis, ka tikai. :D Jūs izteicāt frāzi, es uzdodu pretjautājumu, kur ir problēma? Tad tikpat labi, te var neatbildēt uz 80% jautājumu, kas skar sāpīgus krūtsgalus vai PEP mammas - izmanto mātes, kas "nevar" tikt galā ar bērnu. :D
08.06.2014 18:45 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Bante,sirsniņ, es tev novēlu veci,kas tevi vienreiz kārtīgi izd*āž.Galvenokārt,lai forumā iestājas miers :D Un jūs protams izsargāsities,jo tu esi loti atbildiga persona,tachu prezis plīstu un tev būtu trīņi! Un lai tu izjustu uz savas ādas visu,ko citām pārmet te :)
08.06.2014 18:57 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
the_one, diez vai viņa to izjustu :D jo šobrīd liekas,ka tur tikai salmi un tas būstu brīnums, ja pat apjēgtu, ka grūta palikusi :) Jo tik naida un aizvanojuma pilnus tekstus raidot mammām un grūtniecem.. Un vel brīnoties, ka viņai ko saka :D nu tur nekas nav ok :D
08.06.2014 19:04 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Jūs izteicāt frāzi, es uzdodu pretjautājumu, kur ir problēma?


Te neviena negrib ar Tevi diskutēt, tik vienkārši :)
08.06.2014 19:04 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Paldies meitenes par atbalstu un viedokļiem.
Dominika, ja izlemšu tomēr palikt pilsētā, tad par kotletēm atcerēšos. :) Šobrīd laikam vairāk tomēr sliecos, ja viena tad uz laukiem pie vecākiem,lai tomēr nebūtu viena. Gan jau būs labi, nekas, ka viss tik tālu un nepieejams.
08.06.2014 19:18 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Gita, man likās, ka neesi viena, bet attiecībās jeb es kko esmu palaidusi garām.
08.06.2014 19:20 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
Gita - ja ir auto, tad lauki būtu vispar ļoti labi, itīpasi tas, ka tur tu saņemsi ģimenes mīlestību un atbalstu, ka arī vecāki, manuprāt, būs lamīgi redzēt ka aug viņu mazbērniņš :)
08.06.2014 19:22 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Interesanti, es par to bērna atstāšanu nebiju aizdomājusies. Ja vīrs un visas draudzenes strādā, tad, ejot pie ārsta vai uz kādu iestādi, nav taču citas iespējas kā ņemt mazo līdzi.
08.06.2014 19:27 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Gita,es tomēr ceru un turu īkšķus,lai viss nokārtotos. Nezinu,kas jums notika,bet jūs tā gaidījāt trešo un kad viņš ir klāt,tad pajūk attiecības.. ļoti neforši.. es ceru,ka viss Tev nokārtosies!
08.06.2014 19:27 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Ķirsis, sarežģīts stāsts. :(
Kakje, vecākiem ir auto jā, bet kā jau es šodien no rīta rakstiju tur rudeņos un pavasaros ceļi ir neizbraucami.. Asfalts diemžēl uz to ciematu neved. Un pašā ciematā nekā vairāk par veikalu praktiski nav.
08.06.2014 19:27 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
the_one, es arī ļoti ceru un lūdzu Dievu, lai viss nokārtotos.
08.06.2014 19:29 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Gita,kad piedzims bebis, tad neko vairāk par veikalu ar nevajadzēs :-D
08.06.2014 19:41 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Cik ml piena bebim jauznem vienaa edienreizee?? Ja baro ik pec 2h apmeram.
08.06.2014 21:39 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Ms._K: Tu baro ar savu pienu?
Manējais ēd maisījumu, vidēji katrā ēdienreizē ap 100-130 ml. Ik pēc 2-3 h.
08.06.2014 21:54 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Jā ar savu. Es gan atslaucu , jo nesanāk mums ēst pareizi no krūts. Bet mēģinu saprast cik ml viena ēdien reizē būtu jābūt.
08.06.2014 21:58 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Ai, meitenes, bērni ir tik ļoti dažādi un līdz ar to arī ļoti dažādas ir iespējas, ko ar bērnu var izdarīt kopā. Nu, ja es tā skatos apkārt uz tuvākajiem bērniem. Es ar savu puiku no mājām pastrādāt nevarētu vispār. Ok, ja man nebūtu, ko mutē bāzt un absolūti citas iespējas nebūtu, tad nu jā...nāktos man bērnam uztaisīt sava veida traumu, raudināt un ignorēt, kamēr viņš saprastu, ka nav jēgas, tāpat neviens pie viņa nenāks..un beigtu raudāt, dzīvotos viens pats stundām savā gultiņā, kamēr es pelnu naudu dienišķajam maizes klaipam. Paldies Dievam, man šādas situācijas nebija, tad nu es varēju 100% veltīt sevi bērnam, bet automātiski - strādāšana nemaz i domās nebūtu iespējama. Lai gan es i nemaz uz pirmo pīkstienu pie viņa neskrēju..viņš vnk bija ļoti uzstājīgs :D
Un par darīšanu kopā...nu mums nav/nebija citas izvēles. Mēs te esam tikai 2, atstāt nav kam (un i nemaz negribas), līdz ar to bērns ir vienmēr ar mums kopā. Kamēr baroju ar krūti tos dažus mēnešus, tad vispār bija 100% komplektā ar mani. Vēlāk jau varēju teiksim pie friziera izrauties, kad vīrs bija mājās. Nu un tagad, kad puika jau liels un vīra darba grafiks pateicīgāks, tad atrodu laiku arī sporta zālei un retu reizi vina shoppingā aizeju, bet reāli pirmos turpat 2 dzīves gadus 99% gadījumu visu esmu darījusi ar bērnu kopā.
Tāds pats stāsts ar manu māsas puiku. Vēl nemierīgāks par manējo, vēl joprojām pa nakti neguļ...tik pat neiespējami strādāt.
Vīra brāļa meita. Nu tā ir absolūta guļava no dzimšanas. Tur mamma varētu ne tikai strādāt, bet vēl augstskolu neklātienē pabeigt. Absolūts guļ-ēd-guļ variants visus pirmos dzīves mēnešus.
_____
Par bērna atstāšanu vienu mājās kaut uz 5min nemaz i plašāk neizteikšos kā vien - PRET! Bez izņēmumiem un pat ne uz 1min. Ne gluži par atstāšanu mājās, bet mani šis video ļoti paķēra...mamma jau tikai ieskrēja iepirkties...
_____
Es vienmēr pirmo gribēju meitiņu. Ilgi bērns nepieteicās, bet es tik un tā visu laiku domāju un cerēju, ka man pirmā būs meitiņa. Tad kaut kādā brīdī tā padomāju, bet cik forši tomēr arī būtu, ja pirmais būtu dēls, superīgs vecākais brālis. Ļoti drīz arī paliku stāvoklī...ar dēlu. Gluži kā gaidījis būtu, kad mamma beidzot izdomās, ka viņa grib un gaida arī dēlu. Tagad es reāli redzu, cik mans čalis tiešām kādreiz būs superīgs vecākais brālis, īpaši māsai :D Jo par meitenēm rotaļu laukumā viņš rūpējas īpaši :D Bet man pašai...nu jau vienalga, protams, forši būtu "komplektiņš", ja nākamā meitene, dikti priecātos par jebkāda dzimuma dvīņiem, bet arī būtu dikti lepna dēlu mamma. Galvenais, ka visi sveiki un veseli!
_____
Resnie bērni...nu te tikko UK vienus vecākus cietumā ielika par to, ka viņu dēls 11 gados (155cm) sver 95kg. Citēju - Pēdējo piecu gadu laikā no ģimenēm izņemti 74 bērni ar pārmērīgi lielu lieko svaru, astoņi no viņiem svēra vairāk nekā 127 kg, viena svars bija pat 146 kilogrami.
Bet vispār...es uzskatu, ka sportu vajag un jau no agrām dienām. Tas disciplinē...un jā, ļauj izvairīties no tirliņiem pie PC sēdētājiem, kas saules gaismu neredz un pārmērīga svara. Mans puika apmeklē peldēšanas nodarbības. Šobrīd vēl mazo bērnu grupā, bet no 4 gadu vecuma jau ies uz nopietnu peldēšanas skolu. Ar laiku, protams, varēs pats sev sporta veidu izvēlēties, bet kaut kas būs jādara 100% - man vienalga, ko viņš dara - futbols, basketbols, peldēšana utt. utjp., viss viņa paša ziņā, bet KAUT KAS IR jādara, nevis kā no skolas mājās tā TV/PC līdz vakaram.
08.06.2014 22:06 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
Papau - kā mazajam iet ar peldēšanu? mācās ar treneri vai paši? vai neraud?
mēs pagaisonedēļu bijam pienākuši pie trenera aprunaties par izmaksām, par to kā notiek treniņi utt. un viņs piemetināja, ka sakumā mazie var ļoti protestēt un ar arsaram acīs nakt uz baseinu...
mums protams līdz tam vel tālu, bet nu pamazām gribam saprast uz kurieni laidīsim mazo, jo gribās lai mazais nodarbojas ar kādu no sporta veidiem, sakuma virzīsim uz to kas mums liksies labs, bet vēlāk lai pats izvēlas kas viņam patiks :)
08.06.2014 22:38 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
kakje

Oi, nē. Lai kāds viņš man nebūtu bijis kašķis visu pirmo dzīves gadu, ūdens ir absolūta viņa stihija. Viņš kopš 2. dzīves dienas ir sajūsmā par ūdeni, NEKAD nav raudājis ne vannā (pat ne tad, kad mati tiek mazgāti/skaloti), ne baseinā. Uz baseinu mēs ejam kopš viņa kkādu 5 mēnešu vecuma. Vidēji reizi nedēļā (citreiz reizi divās) gājam vnk paplunčāties, izdzīvoties pa ūdeni. Viņam ir ļoti laba koordinācija un viņš savam vecumam lieliski spēlē bumbu, atsper un vada, tad nu domājām vest uz futbolu. Viņam bija kkur 1,5 gadi. Aizgājām reizes 2-3 un sapratām, ka nav jēgas...viņš visas tās 40min vnk nobizo pa laukumu sperdams un ķerdams bumbu, jo nav saprašanas, ka jāklausa treneris un jādara tas, ko viņš liek. Tad nu izdomājām, ka nav jēgas tam pagaidām tērēt naudu un lielāka jēga būs no baseina. Tad nu ap 1,6 sāka iet uz baseinu. Bērnu nodarbības ir ar treneri, bet baseinā ir arī viens no vecākiem, mūsu gadījumā tētis. Viņam ļoooooti patīk, ļoti patīk nirt, ļoti patīk lekt no malas baseinā iekšā. Galīgi nepatīk, ja viņu tur, ja liek izmantot kaut kādus palīglīdzekļus (tās garās, švammes desas vai dēlīšus), to desu ir ar mieru izmantot tad, ja neviens viņu netur un var pats peldēt...kas viņam arī labi sanāk. Viņam tagad jau kādu laiku - PATS, PATS, PATS - posms un arī baseinā, protams - visu pats, pats liels, pats peldēs, pats visu var. Tad nu sanāk bik cīniņš, jo galīgi negribas viņam darīt to, kas ir jādara. Viņš grib tikai nirt un lekt vai ar desu zem padusēm peldēt. Protams, ne tētis, ne treneris nav sajūsmā par to. Mūsu parastais treneris vēl ļauj viņam PAŠAM un tā arī pateica - ja pats, tad laid vaļā un varbūt ņems un aizpeldēs arī, izskatās, ka viņš to varētu. Bet tagad viņš ir atvaļinājumā un aizvietotāja ir riebīga...viņai pašai toč laikam nav bērnu, jo tā attieksme pret 2,7g vecu bērnu...viņam ir jādara tā! Un viss, viņam IR jādara tā! Būtu jau forši, ja 2 gadus vecs bērns tā paklausīgi uz vārdiņa klausītu. Bāc...viņa šodien kā bēbīšiem māca sēdus šļūkt iekšā no baseina malas...mans puika jau sen to ir iemācījies un māk/var ielēkt normāli, loģiski, ka viņš negrib tā vnk šļūkt no malas iekšā...bet nu mēs saprotam, ka, ja mēs tur esam, tad mums ir jāklausa trenerim. Tad nu tagad mēs to peldēšanu izmantosim vnk kā veidu kā mazliet tos radziņus aplauzt un iemācīt puikam, ka, ja ir treneris, tad treneris ir jāklausa. Tētis šodien bik izbesījās, nākamnedēļ pamēģināšu es ar viņu aiziet. Nekad neesmu bijusi, vnm no balkona skatos...tas bija tāds tēta+dēla pasākums, bet tas dēliņš liekas mazleit par daudz to tēti dancināt sācis, tad nu taisīsim eksperimentu nākamnedēļ. :D Bet nu tas ir tāds vecums, kas jāpārdzīvo. Milzīgs ego, liela varēšana, ne tik liela saprašana...+ viņš man ļoti patstāvīgs, ļoti enerģisks un ar lielu ES...kad izaugs, būs foršs cilvēks :D bet tagad mazliet jāpacīnas.
Mēs arī runājām ar peldēšanas skolas treneri un viņš teica, lai līdz 4 gadiem ejam tur, kur mēs tagad ejam, tas ieliks labus pamatus un tad no 4 gadi, lai ejam pie viņiem. Viņiem treniņi blakus baseinā un man dikti patīk kā viņi tur darbojas. Gaidu, kad puika būs viens no viņiem :)
08.06.2014 23:42 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es domāu, ka ir liela starpība starp to vai bērns ir mašīnā vai savā gultā guļ .
09.06.2014 01:36 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Ehh. Man krūtsgali nozīsti līdz jēlumam. Nezinu, kur likties. Baroju mazo caur asarām.
09.06.2014 07:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits