Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 69
Reģ: 21.11.2013
Ar krūti barojošās mammas, kādu kontracepcijas metodi jūs izmantojat pēc dzemdībām?
08.06.2014 14:40 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Mēs tieši nesen ar vīru runājām, kā kādreiz audzināja sīkos - ņēma līdzi uz lauku, atstāja druvas galā un paši gāja ravēt utml. Es esmu pārcēlusies uz laukiem, uz veikalu ātri aizskriet nevarēšu, bet domāju, ka sīcis man gulēs laukā, kamēr es kaut ko pa iekšu vai dārzu darīšos.
08.06.2014 14:40 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es ar pavisam drīz dzīvošu 5tajā stāvā, plānoju vispirms nonest riteņus un tad bēbi ar kulbu. šad tad varētu izlīdzēties arī ar ratu atstāšanu mašīnā. bet kā būs realitātē - redzēsim :D
bēbi vienu neatstātu, ietu uz veikaliem, bet man ir draugi, kuriem ir tas radio un viņi iet tusēties pa naktīm un ballēties, bet mazais paliek, tā kā var jau visu ko, tik jāipeiazīst bēbi, jāizzina viņa ritms, varbūt jāiegādājas tas pats jau vairākreiz piemintētais radio vai kā viņš tur saucās!
08.06.2014 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Timeless, es domāju par spirāli Mirena.
08.06.2014 14:45 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Robite, a jeega kada? Ja dzird, ka raud tad 5 min laikaa atskries majas?
08.06.2014 14:53 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
the_one, tieši tā!
08.06.2014 14:55 |
 
Reitings 196
Reģ: 19.06.2011
Te ir kada liepajniece?
08.06.2014 15:02 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Par bērna atstāšanu vienatnē - esmu pret. Tā jau liekas - ai, 5-10 minūtes, kas tad tur, bet mazi bērniņi var apvelties uz deguna, var aizrīties (jā, jā, man arī likās, ka tas notiek tikai citiem vai pasakās), bet pati esmu bijusi blakus, kad pēkšņi bērniņš miegā sāk rīstīties.
Veikals nu gan nav šķērslis, ir rati, pārtiku nopirkt var ar visu bērnu un darīšanas nokārtot, sarunājot kādu, kas pastāv pie ratiņiem vai pasēž mājās. Vienu tiešām no sirds neiesaku atstāt.
08.06.2014 15:02 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Starp citu - pati esmu gājusi arī visādās darīšanās kopā ar bēbi ratiņos, lai nav mājās jāatstāj, un neko - visi dzīvi. :)
Kā arī - a ja nu kaut kas pa ceļam notiek? Vai arī mājās, kur bēbis viens?
08.06.2014 15:04 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
man viena draudzene arī saskārās ar šo problēmu, meitai ~gads, vēl nav laikam, nezinu, bet dzīvo 3. stāva, bet rati nelien liftā nesalocīti, tā nu viņa mazo uznes augšā un viņai kaimiņos dzīvo tāda jauka kundzīte, kas visu dienu vienmēr ir mājās, viņa mazo ienes pie tās kundzītes un viņa tās 3 minūtes viņu paskatās. šad tad arī pie tās kundzes atstāj mazo uz 2-3h, kad aiziet uz veikalu vai vienkārši grib paņemt 'pauzi' no bērna, jo sīkā baigā kašķe. bet nu ne visiem paveicas ar tādiem kaimiņiem, kas ir tik uzticami. draudzene gan arī tai kundzei mēdz izpalīdzēt, aizvedot uz tirgu vai veikalu pēc lielākiem pirkumiem, bet tas reti, reizi mēnesī.

es nezinu, kā ar diviem ķipariem tikšu galā. domājam ar vīru ņemt varbūt aukli vai kādu palīgu uz naktīm, piemēram katru otro, trešo nakti, lai paši tiekam pagulēt. aiiii, man vēl mazliet vairāk kā mēnesis un būsim 4. dīvaini. vienā dienā esam divatā mājās, savā mierā un klusumā, a te, pēkšņi esam jau 4 un ļoti skaļi. no vienas puses nevaru sagaidīt, bet no otras, vīrs tagad neļauj neko mājās darīt pašai, varu slinkot :D tas vispār ir vāks ar manu vīru, sākumā nebija tik izteikti, bet tagad man pat pašai sāk likties, ka grūtniecība ir lipīga. vakar vīram zvanīja sens draugs, negribējās jau noklausīties sarunu, bet sanāca dzirdēt tekstu: es esmu stāvoklī no *mans vārds* :D un vēl visādi pigori viņam nāk ārā. aizvakar teicu, lai iedzer viskiju un nomierina savus uzvilktos nervus darba dēļ, šis pateica, ka grūtniecibas laikā nedrīkst lietot alkoholu. un tādā diezgan nopietnā tonī un sejas izteiksme arī bija dzelzis :D
08.06.2014 15:07 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
elizabete anna, tas ir reizē smieklīgi un mīļi par tavu vīru :)
08.06.2014 15:09 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Kaada slingus lieto? Kā mazie tur gulj? Ziemā kombinezonā piespiesti pie mātes nesvīst? Un vasarā? Man jau pēc5 min augsina slapja bērnu turot. Ziemā nav bail ar tādiem nokrist? Man liekas tie ir nedroši..labāk ratos.
08.06.2014 15:10 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
sunscreen - tāds nu man viņš ir. liekos kg viņs skaidro ar to, ka gūtniecibas laikā ir jāpieņemas svarā. bet nu tas laikam normāli, man tak būs dvīņi, katram sava mammīte būs :D
08.06.2014 15:13 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Mils sveiciens mazajiem un jaunajam mamminam. ♥♥♥♥

Isuma par mums:iekapam 35 nedela, vis kartiba jutos forsi. Vel tik daudz kas jadara prieks maza. Bet man garstavoklis tik uz izklaidem velk. Jasanemas:)


Gita tikai uzprasija, ka butu labak. Jusu viedokli, bet dazas metas virsu ka uz svaigu galu. Vienmer patikusi si diskusija, jo mes te viena otrai neparmetam, bet meginam ar padomiem palidzet.

Gita tev noteikti nav viegli patreiz, busi vientula mamma, ar so domu nav tik viegli sadzivot. Bet tu noteikti tiksi gala. Visu tikai vajag saplanot, ta lai mazajam un tev butu labi.
Bernu nav ieteicams atstat vienu tas gan, bet noteikti ir citi veidi ka atrisinat tavu situaciju...
te jau meitenes izteica par majas piegadi ka variantu.
ka ari varbut tev kada draudzene var palidzet. Atnesot partiku.

Es esmu parliecinata, ka tu tiksi ar visu gala. Dazreiz vis liekas sarezgitaks neka tas patiesiba ir.
Lai tev izdodas. Saudze sevi!
08.06.2014 15:38 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Visam tomēr ir savas robežas. Nevar tā krist galējībās. Kādai pieņemami šķiet atstāt bērnu 2h, kādai jau 5 min ir katastrofa. Nu nezinu, ceru, ka es ar savu mazo atradīsim zelta vidusceļu.
Vīrs teica, ka meitenes ir vieglāk uzaudzināt. Nu nezinu gan, viņam ir pieredze ar brāļa meitām. Bet nu es skatos un nedaudz bēdājos, ka arvien vairāk ir tādu puišu, kas jau 10 gados ir tādi "zilgani", bez stājas, vīrišķības. 16gadīgi čaļi tādi neattīstījušies distrofiķi (protams, ne visi), vājām roķelēm un kājelēm, izkāmējuši dirnot pie datoriem... nezinu, man tagad nāk visādas domas par audzināšanu..
08.06.2014 16:04 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
tonju parbaude RDZN 14eur.
08.06.2014 16:07 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Gita,es vienreiz savu sīkuli atstāju mašīnā,lai aizskrietu uz veikalu uz 5 min. Atstāju lodziņu vaļā un tā,negribēju modināt,jo viņš tik nesen bija iemidzis. Atnākot atpakaļ,sapratu,ka izdarīju lielāko kļūdu dzīvē,jo mazulis bija noraudājies un bija grūti nomierināms. Vēl pēc 9 mēn nevaru sev to piedot,ka uztaisīju bērnam traumu. Tgd viņš ļoti pārdzīvo,ja paliek telpā viens,uzreiz nāk meklēt. Tā kā tagad visur tikai ar bērnu eju un daru.

Arī dzīvoju 5.stāvā un ratus mājās neturam,jo dzīvoklis mazs. Rati tiek turēti mašīnā,bet mašīna stāvvietā. Tad nu ejam opā līdz stāvvietai siltā laikā,bet kad aukstāks,tad tētis ved auto. Tādā ziņā irr ok. Bet ja tu būsi viena,tad gan būs grūti-sīkulis+rati+iepirkumi. Šausmas,nestādos priekšā.

Varbūt pirmajam laikam uzaicini mammu padzīvot pie sevis,pa abām tiksiet galā.
08.06.2014 16:07 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Kirsi, toties meitenes jau desmit gados ir tusnites :D
Es te pļāpājamo tēmu izdomāju. Jums neliekas, ka meitenēm, kuras ir pašpuikas, dzimst zēni un soevišķīgām meitenēm-meitenes? Piemēram, es nevarētu meitu uzaudzināt par pilnvērtīgu sievieti, jo pati nekaifoju par to, ka esmu sieviete. No foruma: piemeram weee (chau :D), favel un salome ķer kaifu no tā, ka ir sievietes un vinām ir meitas.
08.06.2014 16:15 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
the_one es tev pilnībā piekrītu, es ļoti gribeju meitinu, bet tagad saprotu ka man būtu ļoti grūti, jo neesmu sievišķīga, man nepatīk krāsoties, zieķeties ar krēmiem, taisīt frizūras, smukus nadziņus un gludinat kleitas utt, bet man ļoti patīk kad meitenes ir tieši tadas nu smukas sievišķīgas, mīļas koķetes, es savai meitai to nevarētu ieaudzināt, tas laikam tāpēc jo izaugu starp puikām... par puiku audzināšanu zinu diezgan daudz, jo rados ir daudz puiku, kā arī mans vīrs ir tads riktīgs vecis, kurš spēs nolikt mūsu puiku pie vietas, kā arī nodarboties ar sportu, mēs jau tagad bijām aizstaigajusi līdz peltēdāju trenerim, aprunājamies, ja nepardomāsim tad jau no 4 gadiņiem laidīšim macīties peldēt un tad jau nu redzēs kā ies tālāk.
08.06.2014 16:25 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
hmmm.. pēc the_one teorijas sanāk, ka man varētu būt kādu dienu abi dzimumi, jo esmu gan sievišķīga, gan arī kaut kas manī ir no veča :D
Man patīk pucēties, patīk kleitas, patīk labi izskatīties, bet toties ar baigo skaistumkopšanu, šoppingu un vēl visādām tādām lietām es neaizraujos. Bet vīrišķīgā puse man ir tāda, ka es labāk jūtos vīriešu kompānijās, kā arī es varu kopā ar večiem visu dienu nosēdēt garāžā ķimerējot mašīnas. Kā arī vēl varu krāsot sienas :D
08.06.2014 16:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits