Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Soho , nu es pēc dabas esmu diezgan neizlēmīga , ko kompensēu ar nelielu vieglprātību - tā ir vieglāk ... Ja, es nebūtu uzticēusies vīram tad 100% vēljoprojām nebūtu mamma :D Mani baidīa viss, ka būšu resna uz izplūdīšu, ka nezināšu ko ar bēbi darīt, dzemdības vispār neizturēšu un negribu , ļoti nopietni apsvēru plānoto ķeizaru pēc pašas vēlēšanās :D Vēl man bija mežonīgi bail no adatām , špricēm u.t.t ( ir vēljoprojām ). Es katru reizi pirms analīzēm bimbāju , Mari man lika multenītes par čiks un viss :D :D :D Tad man bija bail, ka es nezināšu ko darīt ar bēbi , vīrs mūs pametīs un , kas tik vēl ne ....
Rezultātā: Es nepaliku resna, bet es tiešām neēdu vairāk kā parasti, citreiz pat mazāk, bet pēdēo mēnesi ēdu tikai jogurtus un biezpienu ... man biksēm bija tas pats izmērs, maikas derēa tās pašas , ja vien stiepās pāri vēdera ... Daudzi , mani paziņas pat nenojauta , ka esmu stāvoklī ... :D :D Pat, ja man būtu plānotais ķeizars , es uz viņu nepaspētu, o dzemdību datums bija 28.02 - 10.03 , es piedzemdēju par nedēļu ātrāk 21.02 un piedzemdēju 5stundās un 35 min ( ja lasīji visu diskusiju, tad gan jau arī manu dzemdību stāstu izlasīji, es te daudz rakstīju kamēr tusēju DzN ) ., bet tas rakstot no maniem vārdiem :D Mūs attiecības nekas diži nav mainījies viņš ir tik pat gādīgs un uzmanīgs , ja ne pat vēl bišķiņ vairāk ....
Mani secināu par bērnu pēc nedaudz vairāk , kā 3 mēn.
Bērns nav apgrūtinājums un nav viss tik grūti un sarežģīti, kā likās sākumā vai kā daudzas saka, bērns ir tāds pats cilvēks , kā es tikai maziņš... Ar viņu var sarunāt ... Es instinktīvi ūtu ko viņa grib vai kapēc raud , tikai vienu reizi, es nespēju atrisnāt viņas problēmas, bet man šķiet, ka pie vainas bia karstums un bezgaiss.
Par izmaksām: Bērns , viennozīmīgi neizmaksā dārgāk , kā manas ballītes ... No lieliem pirkumiem , pirkām gultu un ratus , gulta man šūpojas un es nezinu , ko darītu, ja tā nebūtu , tas tiešām atvieglo visu vairāk , kā par 100% . Drēbes, mums atdeva veselu maisu, es pati gadrīz neko nepirku , visu dāvināja , pudeles, sterilizatoru....Tici man cilvēki būs priecīgi kādam to visu atdod , jo ārā mest žēl , bet pašiem nevajag .... Man bēbis ēd maisījumu, kas izmaksā 40 euro mēnesī , pat nedaudz mazāk , paka maksā 4.89 un pietiek 4 dienām, pamperiem sanāk kādi 18 euro mēnesī , varbūt pat mazāk ...

Tās sajūtas, ka tev pieder mazs cilvēciņš ir neaprakstāmas, bet to ir baigi grūti saprast .... Kopumā , es tev lieku roku uz sirds, ka viss nav tik traki, cik sākumā liekas ....
Bet var būt visādi, te pat ir meitenes kurām negāja un neiet tik rožaini ,cik man...

P.s man drausmīgi čakarējās klaviatūra un īpaši J burts ... sorry par kļūdām ;)
03.06.2014 09:16 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Un vēl no žāvējumiem ir jāatsakās. Vēl jau pie vainas ir šis laiks.
03.06.2014 09:17 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
weee, kas tie par pamperiem? Man dienā mazajai aiziet 7-8pamperi.
03.06.2014 09:20 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nē , man nesanāk ti daudz , kādi 5 ... pēdējos pirku Loving pa 8 euro ar kaut ko 56 gab un divas pakas man sanāk kaut kur mēnesim , nu varbūt bišķiņ mazāk .... Viņa man guļ visu nakti 12h nu un pa atlikušajām 12h sanāk kādas 4-5 reizes mainīt ... Bet viņai nav jūtīgs dupsis un nereizi vēl nav iekaisis , tā kā tas arī baigi no svara ...
03.06.2014 09:24 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Soho
Jā, tik rožaini nemēdz būt,tāpēc derētu izlasīt,kā iet Mušai,piemēram, kā man gāja,kādas problēmas var būt ar barošanu utt. To es saku,jo pašai bija jautājums,kāpēc neviens par to man nestāstīja??? Kāpēc visi tikai apsveica un nelietīgi noklusēja un neizteica mierinājuma vārdus,ka tagad būs grūti, man ļoti žēl utt. Ja seko šai diskusijai,tad visas iespējamās problēmas te ir atrunātas :D Tiešām visas!!!
03.06.2014 09:26 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man tūska sākās tikai pāris dienas pirms dzemdībām, daktere ieteica dzert siltu nevis aukstu ūdeni, skatīties, cik sāli uzņem. Citām ir trakāk - pampst ilgi un ir grūti, tur vajag pagulēt ar kājām nedaudz paceltām uz augšu, varbūt vēsa duša palīdzētu vismaz uz brīdi, bet nu - vajadzētu ar dakteri parunāt.
03.06.2014 09:27 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
man ari tie lovin un pietiek ar divām pakām mēnesī.
03.06.2014 09:29 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Landa - žāvējumus man ar spīdzināšanu iekšā nedabūs! Tur tak sāls, visi tie E un benzopirēns ir biezā slānī. Neesmu šķiņķi ēdusi kādus 2 gadus, fūū....

Weee - tik smuki uzrakstīji, ka asariņa nobira....

Nespēju sagaidīt savu mazo cilvēciņu. Un par to dāvināšanu +, visi visu tik stiepj atdot. Man draudzene Maximā strādā, viņa man rāpulīšus un bodijus pa smiekla naudām stiepj, vēl no kaut kādiem citiem cilvēkiem drēbju maisi nāk. Tas bēbis tak nespēs to visu novalkāt :D Un daudz ko var pirkt lietotu. Skatos tagad uz lietotu šūpuļkrēsliņu, baigi smukie, nezinu, kuru izvēlēties :D Par pārtiku - kad maziņš, tad viss atkarīgs, cik ilgi pati baro. Ja mazais ēd mammas pienu, tad jau tie maisījumi nav nepieciešami, tikai pamperi un vēl šādas tādas lietiņas. Ja jau paaugās, tad piebarot var ar dārzenīšiem. Es šausminos, ka mana draudzene tērē nenormālas naudas burku biezeņiem. Viņa pati neko nevāra un nespaida. Klusībā nolēmu, ka es savu bērnu ar burkām nebarošu. Rokas jau man no pakaļas neaug, to burkānu un ķirbi izvārīt nav grūti. It sevišķi, ka dārzeņi būs no ģimenes dārza...
03.06.2014 09:30 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Bet baigi daudz ir atkarīgs no katras uztveres ... Es piemēram neesmu nevienu grāmatu par bērnkopību atvērusi , nopietni :D :D te jau par mani iesmēja, ka es pat meiteņu sarunu ne tā sapratu, jo runa taču par grūtniecību , ne vienkārši nedēļām :D :D
Man baigi nepatīk izzināt visus variantus , jo viņu ir tik daudz un tik dažādi, ka jēgas nekādas ... es plūstu notikumiem līdzi un ļauju visam ritēt savu gaitu ....
Citas ļoti priecājas kamēr bēbis ir bēbis , es savukārt ar nepacietību gaidu , kad bēbis sāks runāt un staigāt nu gribu es pretī cilvēku ar ko var ko interesantu padarīt un saņemt daudz maz sakarīgu atbildi .... :D :D
Bet ļoti daudz ir atkarīgs no vīrieša , manējam mūsu bezkrāna būtne :D :D patīk, viņš viņu liek čučēt un no rīta ceļ augšā un vispār man tā patīk skatīties kā viņš viņai smaida , tas smaids ir tāds patiess un mīļš ....
03.06.2014 09:33 |
 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
Muša - jautājums Tev, kā gulējāt (ja izmēģināji gulēšanu atsevišķā istabā)? :)
03.06.2014 09:35 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Lollipop, man prieks , ka Tev prieks ;)
03.06.2014 09:36 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Muša, pastāsti vispār, kā Tev iet , kā bēbis un kā Tu tiec ar visu galā , mēs gandrīz vienā laikā piedzemdējām , man ļoti interesanti ... :)
03.06.2014 09:38 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Citas ļoti priecājas kamēr bēbis ir bēbis , es savukārt ar nepacietību gaidu , kad bēbis sāks runāt un staigāt nu gribu es pretī cilvēku ar ko var ko interesantu padarīt un saņemt daudz maz sakarīgu atbildi ....

Parasti tas ir līdz brīdim, kamēr nesāk pretī runāt un skriet projām, kur acis rāda. :D tad var atcerēties, cik forši maziņu varēja ratos ielikt un aizvest, kur vajag, vienalga, ko viņam vilka virsū un uz kuru pusi mamma gāja. :D Tas tā - it kā daļēji joks, bet savs labums no bērna patstāvības, protams, ir. :)
03.06.2014 09:49 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
marchixa, es tieši gribu lai runā pretī , lai izvēlas ko vilkt un vienā jaukā dienā paziņo, ka a būs jāvel šitas tad viņa nekur neies ... :D :D
03.06.2014 09:51 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nu, viss jau būtu labi, ja bērns tā smuki vienmēr domas formulētu, nevis pats nesaprastu, ko grib un dusmotos, ka citi arī viņu nesaprot. :D
03.06.2014 10:13 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
tad mums pa ceļam , pati varu būt īgna jo nezinu ko gribu :D :D
03.06.2014 10:15 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
A iedomājies, ka pati īgna un vēl viens tāds maziņš un īgns cērt kāju pie zemes un histēriju taisa? :D
03.06.2014 10:17 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu tad mēs abas īgnas , ņemam brīvdienu un ēdam saldējumu .... žēl vīra palika, es viena mēdzu viņu novest līdz pelītēm a ja mēs divas !? :D :D
03.06.2014 10:19 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Gita
Man vēljoprojām nekādas redzamas pazīmes par grūtniecību nav. Neredzamās gan pilnā sparā, ik pa laikam vēl ir nelabumi, bezspēks un esmu palikusi ļoti viegli aizkaitināma.
03.06.2014 10:27 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
linkys, varbūt pirms baro mazo atslauc mazliet,jo runā,ka dziļāk krūtī ir treknāks pieniņš.
03.06.2014 10:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits