Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Jap,mums ir tās lacītes daudz, jo mazais siekalojas un špļaudas baigi, kā paliek slapja,tā nomainu jaunu. Ja aizmirstās uzlikt, tad viss krekliņš slapjš un nākās pārģērbties.
01.06.2014 16:53 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Gita, palūko IKEA piedāvājumu Viļņā bēbīšu lietiņām. Ja tie ir lietuviešu liti izcenojumā, nu tad jāsaka, ka ir daudz lētāk kā manā piemājas IKEA Vācijā :)

Tur lētākā gultiņā ir par 20eur un dārgāk. Matracīši arī ir labi.
Vanniņa šajā IKEA ir par kādiem ~6eur. Ir arī kumodes, skapīši ar visām pārtinamajām virsmām, paladziņi, gultas veļiņas, lupatiņas utt. utt.

Te ir links:
http://www.ikea.com/lt/lt/catalog/categories/departments/childrens_ikea/18755/
(aiz Lovelės vari skatīties tālāk visus piedāvājumus, kas rindiņā pa labi iet)

https://ib.swedbank.lv/private/d2d/payments2/rates/currency?language=LAT
Te var parēķināt. :)
01.06.2014 20:17 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Mums te ir tāds foršs bēbju veikals, matraci pa 15 ls pirku, kokosa, vanniņa 7 eiro, pārtinamā virsma bija pa 15 eiro. Gultiņas ap 40 eiro, bet es pirku depo, pa 35 ls. Drēbītes arī, salīdzinoši lētas, ne tā kā, piemēram, Chipallino, kur parasta auduma cepurīte maksā ap 6 eiro.

Nu jā, viņai uz to laiku būs 6 mēn +ned, galvenais, lai sanāk sarunāt mašīnu, jo tad būsim Rīgā uz brīvdienām ciemos, un cerams, ka draudzene brauks, lai var mazo pieskatīt, kamēr mūs tur sveiks, vai ko tur... :D

Meitenes, zarnas var staigāt? Man laikam kaut kāda paranoja, kopš pēdejā seksa jau pagājuši mēneši divi, mēnešreizes ir laikā, viss kā parasti, bet tāda sajūta, ka pa vēderu kaut kas kustās. Jau trešo testu taisīju. Pat reāli nu nebūtu iespējams nekādas kustības sajust 10 ned, bet man besī tās domas. :@ vēl mamma šorīt tāda- es sapnī redzēju, ka tev jau puisītis piedzimis. Es gandrīz apraudājos. :D
01.06.2014 21:03 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Sveikas, meitenes.

Es vēl 2-1. Nekas nenotiek. Nav jau tā, ja sēžu rokas klēpī salikusi un domāju, kad nu beidzot būs, bet vnk jūtos izpumpējusies. Laiks arī nav tik foršs kā gribētos. Katra diena ir tāda pati kā iepriekšējā. Nezinu pat, ko lai dara.

Es daudz labu mantu dabūju Facebook grupā Andele Mandele Kids. Ratus medīju regulāri Ss.lv līdz dabūju Emmu. Šo to nopirku ebay.uk. Piena pumpīti un jaundzimušo pudelīšu komplektu - Amazon.uk.

Varu kādai piedāvāt mikroviļņu sterilizatoru - Philips Avent. Atdošu par 10 eur. Dikti mazlietots. Tur var sterilizēt ne tikai pudelītes, bet arī knupjus, grabuļus, uzgaļus, piena pumpjus. Nederēs mikroviļņu krāsnīm ar grilu (grila sildelementu) (vnk nelīdīs iekšā, kā tas ir mums). Tikties varam Rīgas centrā. Jauns tāds maksā virs 25eur. :)
01.06.2014 21:11 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
ahhhhh, es nezinu, ko darīt ar savu māti. atceraties nesen rakstīju, ka viņa grib maniem bērniem likt sevis izdomātus vārdus un nekādus citus? tas jau ir kļuvis par vispārēju teroru. vīram sestdien dzimšanas diena, uzaicināju mammu ciemos, viņa pateica, ka nāks tikai tad, ja mazos sauksim pēc viņas izvēles. piektdien biju pie ārsta, pēc tam aizskrēju pie mammas atrādīt mazo bildes un atkal spiež uz jūtām, ka jāsauc tā, ja nesauksim tā kā viņa grib, tad viņa atteiksies no vecmāmiņas statusa. es pateicu, ka maniem bērniem vārdus likšu es un vīrs un, ka tos jau esam izdomājuši, bet nē, tie esot slikti un nepiestāvot uzvārdam. pēdējās nedēļas vieni kreņķi mātes dēļ..
01.06.2014 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
194, meitenes iepriekš arī par šīm izjūtām runāja vēderā jūtot kustības. Tas laikam daudzām jaunajām māmiņām tā ir, jo pašai arī diezgan ilgu laiku bija tāda interesanta sajūta vēderā, kas atgādināja mazās kustības gr. laikā :)
01.06.2014 21:15 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
tad viņa atteiksies no vecmāmiņas statusa.

elizabete anna, man bija arī visādiem marazmiem jāiziet cauri ar savu vīra māte ( ne pa vārda izvēles tēmu gan). Tika liegts viņu saukt par vecmammu utt.

Nu situācija mainījās ar katru dienu. Tagad, kad meitai ir gads un vīra māte saprata, ka viņas klātbūtne nav man nepieciešama, kā arī bez viņas tieku ļoti labi galā ar savu meitu, tad nu tagad ir sākusi izrādīt siltās jūtas un pati sevi par omi sauc, lai gan es spītīgi meitai turpinu stāstīt par vīra māti saucot viņu vārdā :D
01.06.2014 21:19 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Jā, es laikam lasīju, bet gribējās dzirdēt, varbūt kāda zin, no kā tas? Palekāju šodien ar lecamauklu un ķeizara rētas rajonā pilnīgi takā kaut kas nošļuka un tad peldēja uz augšu, drausmīga sajūta :D
01.06.2014 21:23 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
Favel vīra māte, paldies dievam, man ir vienkārši superīga, bet pašas māte laikam ir izcils ļaunās sievasmātes paraugs, vīrs drošvien iekšā arī vārās dusmās. vārdi jau nav vienīgais par ko terorizē, ir vēl visādi sīkumi, piemēram, bērnistabas sienu tonis (pateica, ka neies tajā istabā jo zilais tonis pa tumšu), tas, ka esam tikai sarakstījušies, nevis laulājušies baznīcā dieva priekšā (to plānojam nākamvasar, bet bērni būšot nešķīsteņi), tas, ka grūtniecības laikā neriju kā valis un turu mazos badā (man esot jāēd par trim cilvēkiem, nu tā ka trīs zupas, trīs otrie un seši saldie), un visam pa virsu mammai riebjas mans vīrs. sejā viņa šim smaida, bet aiz muguras aprunā, apsūdz visādos grēkos (pazudusi nauda viņas dzīvoklī(mums ir viņas dzīvokļa atslēga drošības labad), saplīsusi viņas dāvinātā krūze (jā, ok, vīrs to nejauši saplēsa, bet viņa domā, ka speciāli šķaidīja pret zemi), aj, vienkārši viņa laikam nespēj pieņemt to, ka esmu pieaugusi. mazo māsu arī sākusi terorizēt kā nenormālā, viņai parādījies puisis, manuprāt, ļoti sakarīgs, sportists, bet māte tik ņemas un saka, ka nu tik būs bērni, bet skola nav pabeigta utt. oi, es jau te ne pa tēmu vāros, bet vienkārši gribas izlādēties! :D
01.06.2014 21:36 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
elizabete anna
Es tavā vietā vienkārši pateiktu mātei, ka, kamēr viņa nemainīs savu uzvedību/nostāju, es ar viņu nekomunicēšu. Tik vienkārši.
01.06.2014 21:40 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
sunscreen bet tas ir tik grūti, tā taču ir mana mamma. visu mūžu izturējusies ideāli pret mani, šitā attieksme ir tikai pēdējos 3 mēnešus kopš zina, ka kļūs par omi. iespējams, ka vienkārši netiek pāri faktam, ka ir tik "veca", ka kļūs par omi un neapzināti taisa teroraktus.
01.06.2014 21:45 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
elizabete Anna


Mammim vienkarsi patik visu kontrolet. Tev tagad ir sava gimene. Nevienam par tavai mammai nav tiesibas izlemt ko un ka darit tavas gimenes dzivei. Piedod bet tas ir apsurds: ja neliksiet manis izveletos vardus, tad es atsakos no vecasmammas statusa. Vai tumsi zila krasa ir parak tumsa, Tapec neiesu bernistaba???!!
Nopietni!?????

Es pirmo reizi kautko tadu dzirdu.
Izrunajies ar vinu ta no sirds un paskaidro ka tie nav vinas berni. Ja jus neatrisinasiet tuvakaja laika so situaciju, tas turpinasies no tavas mammas puses. Lidz attiecibas starp tevi,tavu viru un mammu novedis pa visam bediga situacija.
01.06.2014 21:56 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
elizabete anna, gan jau mammas mainīsies,kad piedzims mazie un nekur viņa neliksies,ja nedarīsi viņai pa prātam. Šā vai tā viņa gribēs mazos redzēt un pirmā skries raudzībās!
Pasaki viņai,ka viņa traucē tev baudīt grūtniecību ar savu teroraktu.



194, man arī vēderā kaut kas kustās dažreiz :D jāparokas dziļāk, nez kas tas ir..
01.06.2014 22:00 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Ah sodien jau 1.junijs!!!!
Nakam menes es jau busu mamma oh... Cik gan skaisti tas skan!!!

Burvigu vakaru milas mammas un mazuli:)
01.06.2014 22:12 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Taisijām eksperimentu šodien :D nolikām priekšā bebim rindiņā vairākus priekšmetus, tai skaitā vecu atveramo telefonu, parastu - nekur nekas nespīd. Un palaidām ,lai lien pakaļ tiem priekšmetiem,skatijāmies ko viņš paņems - protams,ka telefonu!
Hmmmmm, nez kāpēc tā :)

Tā es viņu mācu rāpot :D :D jo uz neko citu viņš tā nelien! ja nolieku telefonu priekšā,tad tik aktīvi un fiksi aizlien līdz viņam.
01.06.2014 22:16 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
jā, es saprotu, ka ir jāizrunājas, bet es nespēju vispār ar viņu neko normāli apspriest, cerams pēc diviem mēnešiem, kad vairs nebūsim trīs vienā, bet gan katrs par sevi, viņa dziedās citu dziesmu
vispār tik maz atlicis, ahhh, nevaru sagaidīt, izbaudu vēl mieru un klusumu mājās, tad gan sāksies trādirīdi. jau tad, kad draudzene ar vienu sīko atbrauca ciemos bija traki, ko es darīšu ar diviem, kad paaugsies :D
01.06.2014 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Mari, mūsu maza inženiere arī līda pakaļ telefonam un TV pultīm :D Tas aizvien nav mainījies :D Mantas veseli divi milzīgi grozi, piepūšama mājiņa ar bumbām un kas tik vēl, bet nēeee, telefons un pultis ir daudz interesantāk! :D
01.06.2014 22:48 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Favel,mums jau tagad to mantu ir bezjēgā daudz, bet visinteresantākie ir telefoni un laptopi :D
Es jau smejos,ka tikko kā sāks runāt ,tā būs : tēti, nopērc man iphone :D
01.06.2014 22:52 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
meičuki, kā jūs attiecaties pret to, ka bērns jau uzreiz kā iemācījies staigāt tiek radināts pie sporta? mans vīrs ir kaislīgs tenisa cienītājs un viņa hobijs ir tenisa treniņu pasniegšana, šodien kā reiz Gulbim laba spēle, bet ne par to runa. manai draudzenei pusotru gadu vecs dēls, šie viņu ved uz hokeja treniņiem 3x nedēļā, nu kāds tur hokejs, bet slidot māca uz ledus un nūju turēt uz sauszemes. mans vīrs arī vairākas reizes ir izteicies, ka mazos jau no bērna kājas bīdīs sportā, kaut vai tajā pašā tenisā, bet es nezinu.. negribas uzspiest tādam mazam zaķim nopietnas lietas
01.06.2014 23:14 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Ātrākais, kad atbalstu tādu lielo sportu, ir sākot no 4-5 gadi varbūt...
Es zinu, ka mans puika dārziņā ies tautiskās dejās un tad reizē ar skolas gaitu uzsākšanu, sāks iet basketbolā.
Hokeju, zinu, ka neiesaka, ātrāk par 5 g.v., jo tas smagums bojājot bērna stāju un tā, bet nu ... neesmu jau it kā tik zinoša, jo grib nākamoo Gulbi,t ad varbūt tiešām jāsāk ar divu gadu vecumu, bet nu - cits vēl papmerā staigā, ar pudelīti, mammu vajag - kāds sports? Jāmāca sociālas prasmes un sadzīves iemaņas!
01.06.2014 23:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits