Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Man tās depresijas liekas mūsdienu izgudrojums. Mums ir rudens, ziemas, pavasara depresijas, nu jau arī pēcdzemdību, pirmsdzemdību un kādas tik vēl ne.
Visu laiku nejusties super labi ir normāli.
Protams, lūgt kādam palīdzību ir tikai vēlami, aprunāties, pačīkstēt. :)
27.02.2014 13:27 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Man pēc dzemdībām uz mājām atnāca sieviete, kas iedeva man testu, lai pārbaudītu vai man nav pēcdzemdību deprecija. Viņa teica, ja tests būs pozitīvs,tad sūtīs mani uz attiecīgām iestādēm un pie attiecīgiem ārstiem. Tas būtu bijis ,ja man būtu 12 punkti un vairāk tajā testā. Es sameloju uz pusi no jautājumiem un ieguvu 10 punktus! Un tad biju šokā, cik viegli būtu iegūt tos 12 punktus :D
Tajā laikā katru dienu bimbāju un man bija grūti,jā, bet es biju 100% pārliecināta,ka viss būs labi un es tikšu galā ar sevi. Saņēmos un kad mazajam jau sākās 2. mēnesis - viss bija labi.
27.02.2014 13:31 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Pēc pašām dzemdībām hormoni trako, tāpēc tā lielā raudulība, bet ir sievietes, kurām tiešām ir traki un jau aiziet tālāk, tāpēc pēcdzemdību depresija ir nopietna lieta, pārējās depresijas gan lielākoties ir kaut kādi kompleksi vai uzmanības trūkums, jo vairumam nav tās depresijas, bet arī par pēcdzemdību depresiju nevar saukt, ka pēc dzemdībām iet grūti un gribas raudāt - tā normāla lieta vairumam, kamēr aprod.
27.02.2014 13:35 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Bijām uz potēm. Knapi nomierināju mazo. Viņai šodien slikts garastāvoklis. Nekad nebija apskates laikā raudājusi un bļāvusi, bet šodien šausmīgu brēku sacēla.

Man arī kādu bridi likās, ka visi striķi jau plīst, bet viens vakars pašai sev ar draudzenēm atgrieza spēkus un foršo noskaņojumu, un šobrīd tas ir mans vīrietis, kas liek saņemties un pierādīt jau pašai sev, ka es tomēr esmu lieliska sieviete un labākā mamma savai meitiņai, kāda vien varētu būt.
27.02.2014 13:45 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
194, uj, lai mazā turās! Mūsējā vakarā ļooti raudāja, kājiņas sapampa, devām Ibumetīnu. Nopērc drošības pēc.
Man pašai bija sāpīgi redzēt, ka mazā satikās ar pirmo lielo sāpi.
27.02.2014 13:48 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Mums arī 2dien bija potes un vakarā pacēlās temperatūra un bija milzīga bļaušana, bet iedevu Calpol paracetamolu un uzreiz nomierinājās un temperatūra ātri pazuda. Jādod daudz padzerties ūdeni vai tējiņu
27.02.2014 13:50 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Es gan nedomāju,ka depresijas ir izdomājums. Diemžēl, ne visi ir ar tik noturīgu psihisko veselību. Bet, jo atrak vērsīsies pēc palīdzības, jo labāk.
27.02.2014 13:55 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Pamodīsies, došu paēst un tēju. Beidzot izdevās viņai iedot tēju, iepriekš neparko neņēma, nu jau pāris dienas dzer.
27.02.2014 14:00 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Tagad es sajutos neritīga, man nenāk raudiens un es ar katru dienu jūtos aizvien vairāk pēc sevis. Kg nāk nost ne pa dienām, bet pa stundām. Garastāvoklis visu laiku pacilāts, izņemot rītus, tad gan man gribas nošauties.

Muša, ko tas bēbis tādu dara? Un ko ĢĀ tev teica ? Pareizi te meitenes saka - saņemies sieviete!
27.02.2014 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
vizbuliite*, paldies, kā padalījies :)

Muša, es Tevi no sirds saprotu. Tu esi malacis, ka nebaidies atzīt nepieciešamību pēc palīdzības. Noteikti nevelc garumā laiku, bet zvani un saņem atbalstu, palīdzību. Ir sievietes, kuras ar laiku spēj saņemties pašas, bet ir sievietes, kurām pēc dzemdībām nemaz tik viegli nesokas. Lūdzu, dari ko lietas labā, lai pēc laika nebūtu vēlme pašai sev nodarīt pāri. Vari droši arī man rakstīt, parunāsimies. Tu neesi tāda vienīgā! Man bija/ ir depresija, bet šobrīd ar to cīnos. Vairāk gan nevēlos publiski stāstīt.
27.02.2014 14:10 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Versos pie gudrajaam mammam, jeb toposhajam :)
Man butu nepiecieshama sejas mehaniska tirishana.gudriem.lv atradu divus piedavaajumus, viena ano tiem vel klaat ir Darsonvalizācijas procedūra. Gribu zinat vai varu veikt so proceduuru ?
Ielikshu abus kuponus, varbut taa kas zin spes pateikt kuru man labak no siem izmantot.

1.nr http://akcijas24.lv/lv/home/details/5572

2.nr http://promenade.lv/lv/home/details/5243
27.02.2014 14:17 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
weee,Tu vispar esi iznemums un dzen depresijaa jau ari mani :D Viss tev ir superigi,man prieks,bet tā nav visām.

sidze,tici vai nee,bet kad ir depresija,tad tiešām nav pret bērnu nekādu siltu jūtu un tad ir nākamā stadija-sevis ienīšana par to,ka nav to jūtu.
27.02.2014 14:19 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
pacelu
27.02.2014 14:39 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man liekas, ka viens no būtiskākajiem šādu sajūtu cēloņiem varētu būt tas, ka tagad no mammām apkārtējie gaida, ka ar bērniņa piedzimšanu tu kļūsi par supersievieti, ne tikai ar bērnu jātiek galā, bet vēl visi mājas darbi, vīrs jālutina, jāapčubina, jāizskatās ideāli, jājutās ideāli, un bērns arī jāaudzina pēc kaut kādam pieņemtām normām, un kad kaut kas nesanāk un vēl tevi sāk bakstīt no malas, viss tas apjukums un stress nāk klāt un no tā rodas ļoti slikta pašsajūta. Un nedod dievs izdarīsi kaut ko ne tā, kā ir pieņemts vai kaut kur pateikts/uzrakstīts, vai atkal ''manos laikos tā nebija'', no vecāka gada gājuma cilvēkiem.
Esmu sapratusi, jo vairāk laidīšu tādas piezīmes attiecībā uz bērnu, attiecībām un dzīvesveidu garām ausīm, jo vieglāk būs pašai. Žēl tikai, ka sapratu to tik vēlu, tāpēc pirmais mēnesis pagāja ar asarām un sliktu noskaņojumu, neizbaudot to, ka beidzot mazais ir klāt un esmu kļuvusi par foršu mammu. :)
27.02.2014 14:40 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
es lasu ko Jūs rakstat un man šķiet, ka dzīvoju citā realitātē ... :D

Es te iedomājos , ja bēbis ēd tikai manu pienu man taču nevajag viņam dod ūdeņus un tējas m ?
27.02.2014 16:16 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
wee, nē tev nevajag dot tējas un ūdeņus, jo tavā pienā jau pietiekoši ir ūdens! bērnam pietiek pilnībā ar tavu pienu, nekas labāks bērnam vispar būt nevar:)
27.02.2014 16:21 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Sesilla , paldies a to es jau apjuku , jo kā tad es zināšu, ka lellīte grib dzert neviss ēst ... :)
27.02.2014 16:25 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
weee, viss ir kārtībā, tik mazam bērnam pietiek ar pieniņu vien:)
27.02.2014 16:26 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
weee, nē, nevajag neko dot.
Man reizēm liekas, ka man bēbīte citādāka, jo nu par ko pieaudzis cilvēks var raudāt esot mājās ar savu mazo mīluli?
Jā, es esmu raudājusi pēc dzemdībām, bet tikai skatoties uz meitiņu par to, cik viņa skaista un mīļa un par to, ka beidzot ir nākusi pasaulē ilgi gaidītā princese :)
Un es nebiju no tām, kam pļekš un gatavs bēbis ārā. Man bija ilgas dzemdības, riebīgas šuves, vēlāk sāpīgs iekaisums, tad vēl draņķa hemoroīdi un pilnai laimei vēl pirmās nedēļas urīna nesaturēšana ( atvainojos par detaļām). Āā un vēl asiņošana bonusā :D
Bet par ko tur raudāt, nu kā ir tā ir, tas viss ir pārejoši, jāskatās taču uz to vareno darbu, kas padarīts ar prieku! Dot jaunu dzīvību nav viegls uzdevums, un tikai normāli, ka tas rada dažas neērtības. Un neviena nav baigā profene uzreiz, ne jau katru dienu dzemdē. Bet galvenais visu uztvert ar humoru un mierīgi.
Ja manējā kādreiz vairāk paraud, es domāju par kaut ko citu :D panēsāju, pamierinu, bet nekrītu panikā. Tiesa gan, tāda histēriska bļaušana nekad nav bijusi.
27.02.2014 16:30 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu es DzN arī gandrīz pinkšķi norāvu, ka mēs tur divas tādas gulējām blakus gultā un viņa miegā pasmaidīja :D Tas nav man galīgi raksturīgi ... :D

Man reizēm liekas, ka man bēbīte citādāka, jo nu par ko pieaudzis cilvēks var raudāt esot mājās ar savu mazo mīluli?

nu es arī tāpat domāju, ko tad tas bērniņš var tādu izdarīt ? Man šķiet nav tik daudz varinatu, netīrs dupsis, sāp puncītis un grib kakāt vai grib ēst .... nu vai vienkārši grib kādu blakus ....

Muša, varbūt Tevi kāds tur mājās abižo ?

Es nezinu, ko kāds no manīm gaida, man jau šķiet, ka neko ... vīrs mūs čubina, iespējams, tas liek man justies tiiik forši, viņš vispār ir palicis ļoti mīļš un iejūtīgs, bet ja man parsītu vai mana dzīve apgriezās par 180 grādiem, es noteikti teikšu - nē ! Vienīgais , kas mani reāli nomāc ir tas, ka es tā negribu/nevaru no rīta izkāp no gultas, man atvērt acis 7:00 šķiet elles mokas , vieglāk būtu negulēt līdz 7:00 .... , bet pa lielam tas jau tāds sīkums vien ir un pareizi, chuksene , saka, ka tas viss taču ir pārejoši :)
27.02.2014 16:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits