Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 41
Reģ: 06.07.2016
Anne Shirley, drīz būs 10 mēn. Esmu mēğinājusi darīt tā, ka pudele, tad tīrīt zobus un gulēt, bet pati nu nekā neaizmieg, viss beidzas ar histēriju. Mani jau tā aizmigšana pie pudeles nekádi netraucē, bet tieši dēļ zobu tīrīšanas gribētu, lai neaizmieg ēdot.
25.07.2017 17:53 |
 
Reitings 10008
Reģ: 19.11.2014
Manejam 1 un 9 menesi, bet gulet veljoprojam iet ar snipiskruzi. Zobi vel it ka balti un veseli, baigi nestresoju. Esmu meginajusi dziedat un glaudit rokas, muguru, tacu tur ir 50/50.. citreiz atri aizmieg, citreiz tik stiepj man savas kajas, lai kasu un i nemaz netaisas likties uz auss. Kad biju stavokli, tad mani diez gan loti apgrutinaja tada tusesana pie vina gultas ar sakumpusu muguru un izdziedatu rikli, tapec ari paliku pie tas pasas snipiskruzes. Bija pat reizes, kad vairak ka stundu ta nosedeju un beigas tapat paprasija dzeramo.
A, un pienu vins man jau kadu menesi nedzer vispar. Tikai tejas bez cukura vai ar udeni atskaiditas sulas.
Gangsters, mums viss labi! Bralim looooti patik maza masa. Varu darit ko gribu, ja maza iepikstesies, tad man sirena bus klat un vicinasies ar rokam, lai eju masu glabt. Kad mazo baroju, tad vinai mati slapji nobucoti un nopaijati. Ik pa laikam skrien pie supulisa, ratiem parbaudit vai vel turpat masa. Kad noliekam masu uz divana, tad puika tadam tela acim uz vinu skatas un smilkst. :D
Nu, katra zina - nav nekadas greizsirdibas.. pagaidam!
25.07.2017 18:11 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Oi, meitenes, es te neesmu bijusi jau atkal mēnesi un skatos, ka ir fantastiski jaunumi (l) Undiya un Soho sirsnīgi sveicu!!! (l) Soho, kāda sajūta tik drīz jau otro ķeizaru dabūjot? Labi dzīst?
Rebel*, es savu no pudeles atradināju 1 gada un 4 mēnešu vecumā. Jo ģimenes ārste uzskatīja, ka pēc 1 gada un 3 mēnešu vecuma pudele vairs nav vajadzīga. Mēnesi vēl nočakarējos, bet tad vienkārši vairs nedevu ne pirms miega, ne naktī. Un mums viss aizgāja bez skandāla. Laikam jau tas bija vairāk kā ieradums, nevis vajadzība. Tagad pirms miega pudeli aizvieto grāmatu šķirstīšanas rituāls. Kā jāiet čučēt, tā meita jau stiepj grāmatas un tā nu mēs tur sēžam :-D Citreiz 20 min, citreiz 2 1/2 h :-D Bet vispār guļ vēl aizvien slikti. Bet nu es arī baidījos zobus sabojāt ar tām nakts ēšanām.
Septembra vidū meita sāks bērnudārza gaitas privātajā bērnudārzā, jo valsts, protams, nesagaidījām. Es arī mazliet satraucos. Bet no otras puses mazliet gaidu to brīdi, kad varēšu uzelpot. Jo no darba aizgāju, varēšu kādu brīdi pačilot. Un meita ir TIK aktīva un kašķīga, ka man jau drīz būs sirmi mati, ja turpināšu ar viņu visu dienu pa māju dzīvot :-D
31.07.2017 10:22 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Mana rīt uzsāks dārziņa gaitas. Sākumā uz pāris stundiņām un tad jau redzēs cik ātri iejutīsies. Man pēc 3 ned. uz darbu:-O
31.07.2017 10:51 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Ā, un dārziņš protams privātais. Pašvaldības dārziņā rinda kaut kā mistiski nekustās(t)
31.07.2017 10:55 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Mums ar rīt liela diena - lielais dodas uz lielo grupu un mazais arī uzsāk b/d gaitas! Trakas lietas - nezinu - priecāties vai raudāt? (s):-D
Apsveicu jaunās māmiņas (l) , es gribu meitiņu-peciņu, bet nu nē - vēl nē!
31.07.2017 13:32 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Es šodien kā no laivas izmesta. Mans puika parasti iet uz dārziņu palēkdamies, bet šorīt... Pastāvīgā audzinātāja un aukle aizgājušas atvaļinājumā, un šorīt mūs sagaida it kā jau zināma persona - šad tad viņa jau bija aizvietojusi, bet manam puikam no sākta gala ir bail no viņas!! Nesaprotu, kā var būt tāda reakcija pret vienu konkrētu cilvēku, bez maz liekas, ka viņa manam ko nodarījusi kaut kad... Viņa tāda skaļa un ekspansīva, varbūt tāpēc?! Pilnīgi asaras kā pupas šorīt man bira, puika 40 min nebija ar mieru palikt un palika ar lielu kliedzienu. Kaut kas tāds nebija noticis kopš pašiem b/d gaitu pirmsākumiem.
31.07.2017 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Gangsters
Mums iet diezgan labi, sākumā "lielais" bija nedaudz greizsirdīgs, bet ātri pārgāja. Tagad tikai saka, ka brālis guļ. Noglauda galviņu, apsedz ar segu..tā viss forši, drīzāj varētu teikt, ka neitrāla attieksme. Ir bijis, kad rausta mani tieši, kad baroju brāli, bet kopumā ir labāk nekā biju domājusi :)
daydreamer
Tagad ir 3 nedēļas nedaudz vairāk kopš ķeizara un ir sadzijis jau ļoti labi. Jūtks daudz labāk kā pēc pirmā - akūtā ķeizara, labi jutos jau kādā 4., 5.dienā, nejutu vairs nekādas sāpes, ar pirmo kādas 2 nedèļas nevarēju normāli no gulta piecelties, tagad vispār neko nejūtu.
31.07.2017 15:11 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Gangsters, facebook vienā māmiņu grupā vienreiz tika iztirzāts, ka gada beigās dzimušajiem bērniņiem ir visneizdevīgākā pozīcija rindā uz bērnudārzu. Ka 2016.gada janvāra bērniņi var aiziet pa priekšu. Es īsti nezinu vai tā tas ir, bet bija meitenes, kas skaidroja kas un kā. Tāpēc nebrīnos, ka valsts dārziņš nav ne manai, ne tavai meitai.
virdzinija, manai paziņai meita arī tā uzvedas, kad ir apvienotās grupas bērnudārzā. Tāpēc viņa pa vasaru nelaiž, līdz ierastās audzinātājas un skolotājas ir atpakaļ. Bet nu ne visi tā var.
Soho, nu jā, man arī pagāja kādas 2 nedēļas, lai vispār normāli pārvietoties spētu, pieceltos no sēdus pozīcijas utt. Tā kā prieks, ka tev viss tik labi šoreiz :) Man gan nav teikts, ka nākamais, ja būs vēl dzemdības, arī būs ķeizars. Draudzene pēc ķeizara vēl 2 pati piedzemdēja.
31.07.2017 15:47 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Oi, nu forši, ka Soho un Undiya viss forši(l)
Mēs te arī apceram otrā bēbja tēmu, bet vēl nevaram īsti saņemties.
31.07.2017 15:47 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
gada beigās dzimušajiem bērniņiem ir visneizdevīgākā pozīcija rindā uz bērnudārzu

Man noliktais dzemdību datums bija 1.janvāris, bet piedzima 23.decembrī. Mana kolēģe, kad teicu, ka dzims ap jaunogadu, dārziņa sakarā jokoja, lai sakrustoju kājas un nelaižu ārā līdz janvārim :D
31.07.2017 15:51 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Pastāstiet, kā jūsu mazie iejutās dārziņā. Šodiem manējā aizgāja pirmo dienu- palika raudot:'-( Pēc 2 h iešu pakaļ!
01.08.2017 08:52 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Mums pirmā dārziņdiena krenķīga- mazā brokastis neesot ēdusi, ar citiem nespēlējās, uz podiņa ar visiem kopā sēdēt negribēja. Principā visas 2 h, ko tur pavadīja, esot sēdējusi pie galda un visus vērojusi:-/ Nu labi, ka vismaz neraudāja visu laiku.
01.08.2017 14:03 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Gangsters, būs jau labi! Gan mazā pieradīs! Katram bebulim vajadzīgs savs laiks. A kā mazā uzvedas ar citiem bērniem ikdienā? Spēļu laukumos? Iet klāt, komunicē? Jeb turas nostāk un vairāk ar mammu?
Manai ir tā - ka mammu nevajag, ja ir citi bērni. Aizskrien neatskatīdamās un nemaz nemeklē mani - tas gan rotaļu laukumos, gan viesībās, gan sabiedriskăs vietăs, kur citi sīči. Un tad ir gatava pa rokăn gandrīz jebkuram tusēt, ka tik no citiem bērniem nevelk prom. Tāpēc es domāju un CERU, ka manai būs viegli iejusties bērnudārzā. Viņa pat ejot garām tam pielīp pie žoga un vēro kā citi tur ārā spēlējas un prasăs otrpus žogam :-D Mana mazā tādă ziņā ir ļoti komunikabla un atvērta. Tăpēc ceru, ka septembrī mums viss būs labi :-)
01.08.2017 16:40 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Daydreamer, mana meita ar tāda pati, zem loga pagalmā tusē bērni, kā pielipusi sēž pie loga, laukumiņā iet citiem klāt un grib draudzēties,citreiz pat sirds iesāpas, jo vecāki bērni negrib, mantas savāc un aiziet, ļoti grib tusēt ar citiem, pie jūras ar redz bērnus un aizjoņo ka nu :-D, es jau sāku domāt varbūt jālaiž kādā grupiņā, jo ar mani garlaicīgi kļūst.
01.08.2017 16:45 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Nu viņa man diezgan liela memmīte- bez mammas nekur. Pat ar omi negrib palikt, raud. Ar citiem bērniem it kā spēļu laukumiņā grib draudzēties, bet kautrējas. Kad bija ciemos mums mazāks bērniņš, negribēja ar mantām dalīties. Tā ka es pat vispārdrošākajās fantāzijās nesapņoju, ka mums dārziņš aizies viegli:-/
01.08.2017 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Mana arī ir memmīte, pilnīgs pretstats lielajai māsai. Visu laiku man pielipusi; šausmīgi raud, ja eju prom, radiem var atstāt, labi dzīvojas, dārziņu arī pazīst, jo tur iet lielā māsa, kā ar šo bērnu ies nezinu, bet dārziņš manai būt tikai uz 2g.
Man, kad bija viens bērns, tad viņai ap gada vecumu arī palika vienai garlaicīgi mājās, tagad, kad ir divi bērni tā to nejūt.
01.08.2017 17:39 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Robīt, kā Tavam mazajam dārziņgaitu uzsākšana sokas?
02.08.2017 14:43 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Mums otrā diena arī krenķīga- palika raudot, bet ātri esot nomierinājusies. Turpināja visu vērot. Brokastis arī šodien nav ēdusi kopā ar visiem, bet esot labprātīgi apsēdusies uz podiņa un pat pakakājusi:D
02.08.2017 14:46 |
 
Reitings 10008
Reģ: 19.11.2014
Nu, redz, Gangsters, ir jau progress! :)
Mans puika vēl dzīvos pa mājām kopā ar mani un māsu. Vispār pēdējā laikā tāds vienpatis palicis.. vērotājs. Īpaši necenšās komunicēt un draudzēties ar citiem bērniem. Viņš var stāvēt pie slidkalniņa un priecāties kā citi šļūc pa to lejā, bet uz tādu tuvāku kontaktu nemaz necenšas iziet.
Vispār bija viena situācija spēļu laukumā, kad par puiku lielāka meitene iešāva šim pa seju (to man pateica cita sieviete, kas tur tuvumā gozējās). Tas manī izraisīja tādas pārdomas par to, ka bērnudārzā jau arī var gadīties kāds bērns kurš mīl kādam uzšaut.. a, manējais nerunātājs nemaz pastāstīt nevarēs, ka viņam kāds pāri nodarījis un tāpēc viņš vairs negrib iet uz dārziņu.. (t)
02.08.2017 15:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits