Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Braukšanas instruktors

 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Tad nu tā- meklēju labu, patīkamu, atsaucīgu braukšanas instruktoru (automātiskā kārba!!!), kas sagatavo CSDD eksāmenam. Bez lielas muldēšanas pa telefonu nodarbības laikā, un bez liekiem komentāriem, kas neattiecas uz braukšanu.

Izgāju cauri arī pāris iepriekšējām diskusijām (un citiem forumiem) par šo pašu tēmu, bet tas man neder, jo instruktori visi ir uz manuālo kārbu.

Paldies! :)
14.11.2013 01:05 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Kāpēc gribi automātisko kārbu? Jo tā vieglāk? Labāk iemācīties braukt ar manuālo un pēc tam dari, kā gribi.
14.11.2013 01:21 |
 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, es meklēju instruktoru, nevis viedokļus par automātisko kārbu,
Otrkārt, man nav laika mācīties ar manuālo. Ikdienā braucu ar automātisko pa centru un citur, bet pirms CSDD eksāmena gribētu paņemt instruktoru, lai izskaidro tās āķīgās vietas, kur jāuzmanās eksāmena laikā. Jo, kā zināms, eksāmens nenotiek nedz Rīgas centrā, nedz uz šosejām, bet gan Pārdaugavas pusē.
14.11.2013 01:29 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Bet Tu esi pārliecināta, ka eksāmenā arī būs automāts? Necenšos ne pārmest, ne pierunāt, man tak po*, vnk domāju vai Tev pēc tam nebūs aplauziens? Arī dzīvē mēdz gadīties dažādas situācijas, kad vajag mācēt braukt ar manuālo...
14.11.2013 01:35 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es personīgi vispār nesaprotu divas lietas šajā situācijā:
1) Kāpēc vispār atļāva kārtot eksāmenus ar manuālo kārbu? Tad, kad šitiem automātu skolniekiem pienāk diena, kad jāsēžas pie stūres manuālajai, pārējiem satiksmes dalībniekiem atliek tikai lūgt dievu, jo principā tajā mirklī autovadītājs sāk mācīties braukt no nulles.
2) Kā var iedomāties ikdienā braukāt pa centru bez autovadītāja apliecības?

Vēl bezatbildīkāku kombināciju grūti iedomāties.
14.11.2013 01:42 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Kāpēc vispār atļāva kārtot eksāmenus ar manuālo kārbu?


Tu domāji automātisko?
14.11.2013 01:44 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Jā, paldies par labojumu. Laikā, kad es liku tiesības, varēja tikai ar manuālajām un man prieks, ka tā.
14.11.2013 01:46 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Jo, kā zināms, eksāmens nenotiek nedz Rīgas centrā, nedz uz šosejām, bet gan Pārdaugavas pusē.

Man viss eksāmens notika centrā, pārdaugavā pat neiebraucām. Bet nu tas, protams, atkarīgs no instruktora.
Bet Tu esi pārliecināta, ka eksāmenā arī būs automāts?

Bet ja liek tiesības uz automātu, protams, ka eksāmenā ir automāts. Nevar taču būt tā,ka tiesības liek uz automātu, bet braukt liek ar manuālo.
Par tēmu - draudzene mācījās pie Arkādija Kurgana, vēl zinu, ka ar automātu Juris Kalnājs
, bet nemācēšu teikt, cik abi atbilstoši vai neatbilstoši tavām vēlmēm. Draudzene tiesības dabūja, bija laimīga, īpaši nesūdzējās :D
14.11.2013 01:47 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Bet ja liek tiesības uz automātu, protams, ka eksāmenā ir automāts. Nevar taču būt tā,ka tiesības liek uz automātu, bet braukt liek ar manuālo.


Kad es liku tiesības (pirms 5 gadiem), bija tikai manuālā kārba un tas nebija Rīgā :D Tpc par šo neko nepiebildīšu.

Bet nu jā, es uzskatu, ka KATRAM šoferim jāprot braukt ar manuālo.
14.11.2013 01:51 |
 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Blakus sēdvietā vienmēr atrodas cilvēks ar vairāku gadu stāžu braukšanā, kas ir absolūti likumīgi.

Un arī CSDD eksāmens tiek kārtots ar automātisko, tiesības tiek izsniegtas automātiskajai kārbai, kas nozīmē, ka manuālajai pie stūres sēsties nedrīkstu (un arī netaisos).

Jebkurā gadījumā, es šeit neplānoju vairs taisnoties. Neuzskatu, ka kaut ko pārkāpju. Vienkārši meklēju citu braukšanas instruktoru, kuram būtu pieredze un laiks atsvaidzināt āķīgās vietas Pārdaugavā.
Ja instruktorus ieteikt nevarat, bet mākat tikai ne pa tēmu muti brūķēt, tad darat to kaut kur citur.
14.11.2013 01:52 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Ja instruktorus ieteikt nevarat, bet mākat tikai ne pa tēmu muti brūķēt, tad darat to kaut kur citur.


Nē, ja gribēšu, to darīšu arī šeit :D
14.11.2013 02:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ziemeljamerikaa tikai kaadi 5% mashiinu ir ar manuaalo un gandriiz visas ir vai nu sporta mashiinas vai antique. Vispaar manuaalo nebuutu slikti izskaust arii Eiropaa, jo taas visas
slaapshanas, mashiinas nepielaishanas krustojumos ir kaitinoshas. Mashiina ir ikdienas nepiecieshamiiba un neatkariigi no taa, cik labi cilveeks maak paarsleegt aatrumus, taapat brauks. Tad lai labaak brauc ar automaatisko, kuru speej savaakt, nekaa raustaas celja viduu.
14.11.2013 02:07 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Ziemeljamerikaa tikai kaadi 5% mashiinu ir ar manuaalo un gandriiz visas ir vai nu sporta mashiinas vai antique. Vispaar manuaalo nebuutu slikti izskaust arii Eiropaa, jo taas visas slaapshanas, mashiinas nepielaishanas krustojumos ir kaitinoshas.

Automāts - arī mēdz slāpt nost... protams, citu iemeslu dēļ... Un ja nemāki braukt - nemāki ne ar ko!!! Manuālās kārbas ir ekonomiskākas - un kādēļ, lai tās izskaustu - gudriniece atradusies!!!!
14.11.2013 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgi atbalstu, ka jāsāk mācīties ar manuālo kārbu!!! Ja iemācīsies braukt ar manuālo, nekad nebūs problēmas pēc tam pārsēsties uz automātu... bez tam manuālā tiešām ir ekonomiskāka braukšana... Un ja nevari iemācīties braukt ar manuālo, labāk nebrauc vispār!
14.11.2013 14:11 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Es ceru ka vismaz esi iestājusies kaut kādā autoskolā un csdd teoriju esi nokārtojusi, jo tā jau tās lietas nenotiek, ka es tagad izdomāju paņemt instruktoru pamācos un eju likt eksāmenu :D
14.11.2013 14:43 |
 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Nu, un ko vēl jūs izrausiet no zila gaisa?

Ja reiz plānoju likt CSDD, tad LOĢISKI, ka autoskola jau sen pabeigta un visi teorijas eksāmeni nokārtoti.
Mamma nemācīja svešu naudu neskaitīt? Ko tas maina jūsu dzīvē, ja es pati no sava maka maksāju vairāk vai mazāk par degvielu?! Jūs pa ielu arī braucat un visu laiku cepaties par citu tēriņiem- re kur vecim bembis automāts, vai kā degviela svilst, vai kā pārmaksā, nafig vispār bembi pirka, re kur jaunais mersis blondīnei, vot viņai kāds nopirka, ne jau pati…
14.11.2013 16:49 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Nesapratu par to instruktoru arī isti, bet nu labi, necentīšos saprast,. varbūt cilvēks vnk brauc pa centru, jo ieprieks macijies jau braukt un kaut ko saprot, ja kads sez blakam, ar automatu tas nebutu gruti.

Kada citiem straopība kā cilvēks brauc!
Prasa par instruktoru, bet lielakā daļa zebikstes sāk stāstīt kā jabrauc. Nu beidziet mācīt cilvekus un dzīvojiet tacu vienu reizi savu dzīvi!
14.11.2013 16:59 |
 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Mana instruktore jau kādu laiku atpakaļ aizgāja dekrētā un man pašai tajā brīdī bija jāstrādā, tāpēc nepūlējos meklēt instruktoru, jo laika šā vai tā nebija, toties tagad beidzot varu tam pievērsties, tāpēc meklēju kādu, ar ko pabraukāties pirms eksāmena, lai nav tā, ka ļoti daudz laika izlaižu starp pēdējo kārtīgo braukšanu un eksāmenu. Jo braukt ar paziņu blakām, kam ir 10 gadu stāžs vienalga nav tas pats, kas ar instruktoru. Instruktors izskaidro, pakomandē, kur braukt.

Es vienkārši nedomāju, ka lai pajautātu vienkāršu jautājumu, ir jāstāsta viss dzīvesstāsts pirms tam.
14.11.2013 17:08 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kada citiem straopība kā cilvēks brauc!

Ar automātiem mācīties braukt izvēlas tie, kam manuālā liekas par sarežģītu. Ja manuālā kārba ir par sarežģītu, tas glīti parāda uz nespēju koncentrēties uz vairākām lietām vienlaicīgi.
Ja ir problēmas ar koncentrēšos, ko pie velna vispār uz ceļa dara? Un tad brīnās, kā gājējus triec nost, kā netīšām kādam iebrauc aizmugurē ieliekas, kaut ko nepamana.
Krista, slāpst ne tikai manuālās. Slāpst vai nu tās, kam ir problēmas motorā, vai arī tās, kurām beigta tā blīve starp stūri un sēdekli. Otrais, diemžēl, ir izplatītāks gadījums. Ar ātrumkārbas veidu tam nav sakara.
14.11.2013 17:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ar automātiem mācīties braukt izvēlas tie, kam manuālā liekas par sarežģītu. Ja manuālā kārba ir par sarežģītu, tas glīti parāda uz nespēju koncentrēties uz vairākām lietām vienlaicīgi.
Ja ir problēmas ar koncentrēšos, ko pie velna vispār uz ceļa dara? Un tad brīnās, kā gājējus triec nost, kā netīšām kādam iebrauc aizmugurē ieliekas, kaut ko nepamana.

Pilniigi shim nepiekriitu! Tieshi otraadi, automaats dod iespeeju veltiit laiku vairaak apkaartnei. Ja ir iespeeja dziivot vienkaarshaak, kaapeec lieki sarezgjiit dziivi? Turklaat ir droshaak, ja ir abas rokas uz stuures.
Krista, slāpst ne tikai manuālās. Slāpst vai nu tās, kam ir problēmas motorā, vai arī tās, kurām beigta tā blīve starp stūri un sēdekli. Otrais, diemžēl, ir izplatītāks gadījums. Ar ātrumkārbas veidu tam nav sakara.

Tad laikam lv cilveeki taupa uz remotiem, jo manaa galaa shaadus gadiijumus gandriiz vispaar neesmu redzeejusi.
14.11.2013 17:20 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man bija labs instruktors, bet tev viņš laikam nederēs, jo ir baigais pļāpa :)

Par tām ātrumkārbām - kāda starpība? Noteikumi tāpat visiem ir vieni un pa ielām visiem jābrauc vienādi, vai nav vienalga, kāds kloķis ir mašīnā? Nu māku es braukt ar manuālo, ko man tas dod? 6 gadu laikā, kopš to iemācījos, nav bijusi neviena reize, kad būtu vajadzība braukt ar mašīnu, kurai manuālā ātrumkārba. Tiesības man ir uz automātisko, neredzu vajadzību sev sarežģīt dzīvi ar lietām, kas man nav nepieciešamas.
14.11.2013 17:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits