Kurš? Badboy vs anti-badboy.

 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Sveikas sievišķās dvēseles ;)
Diezgan wiieerd, ka es kā čalis te kaut ko rakstu un sūdzos, bet tomēr nolēmu noriskēt.
Gribu noskaidrot, kādu tipa vīriešus Jūs meklējat? Agrāk likās, ka sievietes vēlas jaukumu, maigumu, siltumu un drošību, bet pēdējā laikā sanāk tik ļoti aprauties, ka sāku mainīt uzskatu. Sāk likties, ka Jums vairāk tīk badboy tipa vīrieši.
Esmu no tiem tipiem, kurš rūpējas par savu otru pusīti, esmu mīļš un jauks, pat liekas ka pat pārāk.
Kāpēc es par to te sāku vispār gvelzt?
Lieta tajā, ka pārāk bieži dzirdu - "Tu esi jauks, foršs utt. Paliekam draugi". To es dzirdu pārsvarā no visām daiļā dzimuma pārstāvēm kuras man patīk un dēļ kurām esmu gatavs krist un celties.. Bet izrādas, ka jaukums un mīļums nav primārais.
Sakarā ar šiem daudzajiem jaukajiem atteikumiem ir sakrājies lērums, salīdzinoši labi draugi (sievietes). Ar kurām runāju un viņas liek nospriest, ka patīk badboy tipa čaļi.
Bet, pēc kāda laika man gaužas, ka tas viņa badboy`s nepievērš uzmanību, slikti izturās utt.
I dont get it.
Neesmu nekāds dorkijs vai kas tml., sieviešu uzmanība netrūkst, bet man uzmanību pievērš tās, kuras atkal man neliekas saistošas. Glītas utt.
Kas nu kuram ir glītas, fakts.
Ir automašīna, dzīvoklis, darbs, mācos, trenējos, neesmu miesās tas mazākais. itkā reali viss ir.. bet pietrūkst tikai tā viena lieta, cilvēks ar kuru dalīties priekos un bēdās.
Gribēju noskaidrot, where is da problem?
Beigu beigās esmu situācijā, kad jau gadu draudzene krāpj savu čali ar mani un lai, cik labi būtu ar mani, nespēj pamest viņu.
Neesmu no tiem tusētājiem, jo dodu priekšroku labāk kādai glāzei vīna, jaukai filmai un forši sēdēt zem sedziņas, nevis iet dzert..
Vienu reizi Vecrīgas naktī cita meitene reibumā spēja teikt man vārdus "Tu man daļēji patīc", kā lai to saprot? Esmu viņai bijis blakus visu laiku, mēģinājis palīdzēt, braucis nakts vidū pie viņas, kad kārtejo reizi kaut kas viņai nav o.K ar savu čali. Parādijis ka, esmu spējigs uz daudz ko, bet tai pat laikā pa mūsu pazīšanās laiku, jau trīs čaļiem ir bijusi kopā un ar visiem izšķirusies.
Un labākais brīdis ir tad, kad Tev tā pati meitene pajautā - Kāpēc Tev vel nav draudzenes? Tu esi tik foršs utt..
Jautājums - vai tiešām pret Jums jāizturās bitchy un nezinu, kas vel jādara, lai tomēr sastaptu to īsto? Šķiet, ka jāmēgina sevi mainīt un palikt kretīnam :)
Esmu izbeidzis pietiekami daudz attiecību to sākumā, jo zināju - Tu man neliecies tik laba, zinu, ka Tevi nokrāpšu, kad būs pretī attiecīgā sieviete.
Paldies jau tām kuras šo visu būs izlasījušas, un tagad var sākt mani apriet.
11.11.2013 16:03 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pats tu arii pinies ar sliktajaam meiteneem, kraapeejaam un taadaam, kas pie katras kjildas ar savu viirieti skrien raudaat uz cita viiriesha pleca. Saac ar to, ka pats skaties uz labajaam meiteneem, tad arii noteikti atradiisies kaada, kas pratiis tavu labo sirdi noveerteed.
11.11.2013 23:47 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Kas tām visām ir ar to "pacīnīties" "sliktais zēns" "brutālāks"? Ha, šos ,šos es uztvēru ,kā labu medījuma objektu just for fun un lai izlādēt sevī uzkrājušos besi,tieši tāpēc es mēdzu kādu uzkoļit vienam vakaram ,bet ar tadu kopā būt ,ha, paldies, nē, labāk jau ar ,kā te daudzas saka, "mīkstais tips" ,jo šis bus tas cilvēks pie kura varēsi vērsties ,kad tev ir unikāli sūdīgi, cik mana pieredze rāda.
11.11.2013 23:49 |
 
Reitings 153
Reģ: 25.01.2012
es gribu ar tevi draudzēties, nopietni :D man sanāk uzkrist uz kkādiem lohiem tiešām,sevi uzskatu par glītu,atraktīvu mīļu,bet vienmēr uzkrītu tieśām interesantiem tipiņiem,nezinu kāpēc. :)
11.11.2013 23:51 |
 
Reitings 155
Reģ: 06.03.2012
Labi, ja savā dzīvē kaut kas neapmierina, ir jāveic pārmaiņas savā rīcībā, bet šajā gadījumā nedomāju, ka īstais variants būs tēlot kaut kādu badboy, bet varbūt labāk pārvērtēt kvalitātes, ko tu meklē meitenēs.
Kā krista teica - paskaties uz labajām meitenēm.
11.11.2013 23:57 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Man nav skaidrs, kāpēc sliktie puiši automātiski ir tie vīrišķīgie, bet 'labie' - lupatas, ko zem tupeles palikt.
12.11.2013 00:52 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Man izklausās, ka tu katrā meitenē, kura tev uzsmadīs, saskati potenciālās attiecības. Kā arī liekas, ka tu esi visam gatavs piemēroties - gan tam, ka ar tevi kādu krāpj, gan arī tam, ka tev kaut kur jābrauc nakts vidū un jāpalīdz. Nedomāju, ka meitenes tevi uztver kā personību. Visticamāk daudzām tu esi tā mīcāmā mīkla. Kāds, kurš pēc pirmā svilpiena atskries, palīdzēs, izdarīs. Rezerves variants. Iemācies teikt striktu "Nē" sieviešu kaprīzēm, kā arī pats esi izvēlīgāks.
12.11.2013 01:09 |
 
Reitings 204
Reģ: 18.06.2013
Nevēlos nevienā brīdī Tevi aizvainot, jo galu galā nepazīstu, bet PĒC ŠĪ APRAKSTA pirmais, kas nāk prātā - memļaks.. un vēl tik nagls.

Nu nav interesanti ar to, ka skrien pakaļ un izdabā. Vienmēr ir klāt, kad slikti u.tml., priekš tam ir draudzenes.



Vīrietim jābūt VĪRIŠĶĪGAM. Ar mugurkaulu, savu nostāju un PAŠCIEŅU.

Tas tikai manas domas! Bet jebkurā gadījumā - veiksmi Tavas īstās sievietes meklējumos (viņa pati Tevi atradīs.. vai arī Tu neviļus viņu). Nevajag tik daudz domāt, analizēt un piesieties aizņemtām meitenēm un viss būs:)
12.11.2013 01:10 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Pats tu arii pinies ar sliktajaam meiteneem, kraapeejaam un taadaam, kas pie katras kjildas ar savu viirieti skrien raudaat uz cita viiriesha pleca. Saac ar to, ka pats skaties uz labajaam meiteneem, tad arii noteikti atradiisies kaada, kas pratiis tavu labo sirdi noveerteed.

jāpiekrīt šim.
bet tas iedalījums labie puiši, sliktie puiši ir bērnešķīgs un tizls. ne visi labie puiši ir lupatas un nūģi, un ne visi sliktie ir vīrišķīgi un pašpārliecināti. mūžīgi no viena grāvja otrā, ir tak arī vidusceļš.
12.11.2013 01:10 |
 
Reitings 204
Reģ: 18.06.2013
Iemācies teikt striktu "Nē" sieviešu kaprīzēm
12.11.2013 01:12 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Piekrītu šiem viedokļiem:

Tieši tāpēc, ka viņš ir tik jauks un labs, tāpēc, ka vienmēr cenšas man izpatikt un izdabāt, vienmēr skrien man pakaļ un tādā veidā kaut kur pazaudē savu vīrišķību, un man rodas sajūta, ka varu viņu palikt zem tupeles, kas galīgi nav forši.


bet, ja pretī ir iecietīgs vīrietis, kurš vienmēr būs klāt, cels un kritīs.. Nu neinteresanti.. Tādu vīrieti sieviete grib pēc kāzām.


Vīrietim jābūt VĪRIŠĶĪGAM. Ar mugurkaulu, savu nostāju un PAŠCIEŅU.


Esmu bijusi kopā ar jauku, labu, mīļu, gādīgu vīrieti. Un jo jaukāks viņš bija, jo vairāk es viņu nevarēju ciest. :D
Reāli biju viņu palikusi zem tupeles, varēju izturēties kā pret kājslauķi, ja tik gribēju. Ar to nelepojos. Bet pagale viena nedeg.

Varu ieteikt divas lietas:
1. vai nu pamaini savu raksturu, attieksmi, dzīves uztveri
2. vai tiecies pēc tādām meitenēm, kurām vajag to mīļumu, labsirdību, gādību & co. Nevis tiecies pēc pretpoliem, jo "You just can't handle them".
12.11.2013 01:29 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Nelasīju visu penteri, bet nekas nevar būt sliktāks par "labo zēnu", kas cenšas kļūt par "slikto"
12.11.2013 01:47 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Tad kad pienāk tas vecums, kad gribas veidot īstu ģimeni un blakus cilvēku, uz kuru var paļauties, tad labie puiši ir uz izķeršanu. Tā ka teenageru problēmas tev :D
12.11.2013 02:45 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Man jau tad laikam paveicās. :D
Kad sagājos ar viņu, viņš bija sliktais, bet kkas mani tomēr pievilka... Tagad, kad mums ir dēls un esam gimene, viņš izrādās māk būt ļoti mīļš, saprotošs, jauks utt. Dažreiz mūs salīdzinot, liekas, ka es esmu kļuvusi tā sliktā. :D
Bet cilvēki tač tomēr mainās, nekad nezini kā būs pēc tiem pāris gadiņiem. :)
12.11.2013 04:05 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
bet pietrūkst tikai tā viena lieta, cilvēks ar kuru dalīties priekos un bēdās.



hmm, varbūt tā ir tava problēma, tev vajadzīga vēl viena lieta... vai tad nevar vienkārši dzīvot savu dzīvi, vienmēr vajadzīgs viss.. cilvēks nekad visu nevar dabūt vienlaicīgi.

un tas, ka tu tēlo "draugu" svešu puišu meitenēm, vispār rada izmisuša dīvaiņa iespaidu. nav ko jaukties svešās dzīvēs, tad arī sava nokārtosies...
12.11.2013 06:22 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
He.. savos gandrīz 30mit gados esmu ievērojis to vienkāršo dzīves patiesību, ka sievietes absolūti lielākā daļa tā vai citādi ir mazohistes. Tieši tik vienkārši. Tu vari būt cik vien labs, skaists un gudrs, cik vēlies, bet.. nekā... Tai pat laikā Tu vari vienreiz viņai uzšaut un pasūtīt un nu būs āķis lūpā.. Tam pat trīs svītras biksēs netraucēs un necenzēta leksika.. :D

Piekrītu Chantele pirmajā lapā.

Jā- es pieļauju, ka tas arī ir galvenais iemesls tik daudz laulību šķiršanām, vientuļām sievietēm pēc 30mit un pamestiem bērniem. Bet ne jau sievietes pie tā vainīgas- drīzāk, es teiktu, ka Latvija ir īpašs stāsts. Sākot jau no 60mitajiem, kad tēvs(ar visām no tā izrietošajām sekām) ģimenē bija ekstra! Pēc tam sekoja beztēvu izaudzinātie puikas/vīri, kas vienkārši nezina, ko nozīmē būt īstam vīrietim, jo viņiem augot, īsti nebija no kā ņemt piemēru. Īpaši latviešiem.

Mani arī vienmēr ir saistījuši tieši sliktie puiši, nu ne jau gluži tādi, kas krāpj vai sit vai slikti izturas pret sievieti, bet mazliet tādam bad boy tomēr ir jābūt.

Te nu es nepiekritīšu.. Tieši "krāpj, sit un slikti izturas pret sievieti" arī ir klasiskās Top 3 bad boy pazīmes- pat, ja sievietēm to negribētos atzīt.. :D
12.11.2013 09:50 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Jā, un vēl palasot viedokļus, var pamanīt, ka ar gadiem(protams, ka ar gadiem) meiteņu viedoklis mainās.. Bet man liekas, ka autors ir domājis izsāpēt savu sāpi par to vecumu, kad notiek visaktīvākā "meklēšanās"- tas ir 20+/-3 gadi laika periodu.. :D
12.11.2013 09:54 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
esmu 100% pārliecināta, ka šo sarakstīja kāda beibe. Pārāk sievišķīgs tas teksts. Un kā vīrietis var pret sievieti izturēties "bitchy"? :D
12.11.2013 09:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Esmu no tiem tipiem, kurš rūpējas par savu otru pusīti, esmu mīļš un jauks, pat liekas ka pat pārāk.


Lūdzu, nekļūsti par badboy! :) Pagaidām Tev vienkārši nav vēl uzradusies piemērota meitene :)

Beigu beigās esmu situācijā, kad jau gadu draudzene krāpj savu čali ar mani un lai, cik labi būtu ar mani, nespēj pamest viņu


Lūk, tādu dāmu Tev arī nevajag, kas ir spējīga TIK cūciski izrīkoties pret otro pusīti :)

Gribēju noskaidrot, where is da problem?

Tu uzsver, ka atšķirībā no daudziem čaļiem, esi jauks, mīļš un foršs. Ja jau Tu esi retums, tad kāpēc domā, ka labo meiteņu (kuras arī spētu Tavas īpašības novērtēt) ir daudz? Viņas arī ir grūti sameklēt, nemētājas :)
12.11.2013 10:02 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Lasot tekstu, pilnīgi likās, ka to varētu būt rakstijuši kādi 4/5 man pazīstami cilvēki.
Nevajag tik ļoti uzspēlēt savu mīļumu un jaukumu, tas ātri pieriebjas, godīgi. Patiešām jāpiekrīt viedoklim,ka tādi ''raudāmie'' čaļi ir draudzeņu vietā derīgi, un tikai.
12.11.2013 10:29 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Ir meiteņu daļa kuras man neīpaši patīk vai arī bijušas, kuras plijas klāt un es viņas atgrūžu, beigās jau mani pielīdzina pie tā kretīna tipa.. jo redz man nav laika utt. Bet nu ar bijušajam nepinos atkal tikai tādēļ, ka viena iesp. viņai jau bija.
Bet, ja atbild tiem komentāriem, kuri saka - neskrien viņai pakaļ utt, būt ar mugurkaulu utt. Jūs mani nepazīstat un nevarat teikt, ka man nav mugurkaula.
Nav, tā ka es to meiteni nepazīstu, pie kuras pa nakti braucu. pazīstu for some while, bet nu tā gada laikā, viņa manis vietā izvēlējusies citus, bet es tapat kāpju uz tā paša grābekļa. Braucot, mēģinot palidzet utt.
Vaina jau ir manā būtībā, ka es negribu atšūt, vai teikt nē, ja man palūdz kādu helpu, why not? Nav grūti aizbraukt, parunāt.. tikai tāpēc, lai šo skaisto meiteni atkal redzētu.
Te bija viens komentārs par to, ka nevajag katru skaisto dvēseli uzskatīt par nākamajām att. Atzīstu, ka šāda problēma manī mīt.. mēģinu izkaust.
Pa lielam, Jūsu komentāri apstiprināja tikai to, ko es jau zināju.. Lai arī šo lietu zinu, man bija teikušas meitenes.. bet grūti lauzt savu raksturu un būt citādākam.. Bet fakts.. ka dzīvot kretīnisku dzīvi ir vieglāk.
Bellakilla - paldies.. :D Mēģināšu rakstīt vīrišķīgāk, bet šāubos, ka sanāks :(
Donata - es neplijos pie aizņemtajām, viņas nāk pie manis, tikai tāpēc, ka viņas caļis nav tāds kāds es... stulbi.
Veneranda Vasiļevna - par šo es arī esmu aizdomājies, tāpēc gribu kaut ko mainīt.. tāpēc esmu TE pie joda :D
Nekad - +1 Tev.

Skatīties uz labajām meitenēm saka.. Nav jau man tik bieži tās iepazīšanās. Uz klubiem neeju, bet domāju to atsākt ša darīt :D
Excite - 20+2 precīzāk, bet jā diezgan trāpīgi :)
Dark_night - Uj, es jau netiecos pret tām, kuras i cant handle.. Lai gan tās ir bieži vien tās pievilcīgākās rakstura ziņā utt. Bet nepatīk, ja meitenei ir salīdzinoši viegla uztvere pret dzīvi..Vel kād sāk lamāties, pīpet vispar super :D Esmu diezgan nosvērtāks.
Pa lielam - paldies Jums ;)
12.11.2013 11:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits