Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Copētāji internetā?

 
Reitings 18
Reģ: 10.10.2013
Labrīt meitenes :)
Sen jau lasu šo forumu :) izlēmu piereģistrēties, jo ir kāds jautājums par ko gribu padalīties...

Jau vairāk kā 3 mēnešus esmu viena. Nezinu, kas noticis, bet pēc iepriekšējām attiecībām nevaru ar nevienu iepazīties, tā itkā visi normālie vīrieši būtu pazuduši no Latvijas :D

Draudzene ieteica pamēģināt iepazīties internetā. Sākumā skatījos skeptiksi - pēc tam piereģistrējos vienā portālā, jau pēc 2 tur pavadītām stundām gribēju dzēsties ārā, nu šausmas vienkārši kādi perversi idioti tur sastopami.
Iegāju nākamajā dienā un pārskatot vēstules apstājos pie vienas... tā bija savādāka. Vēstule sākta mani uzrunājot vārdā, visa preizrakstība un garumzīmes, nav gara un nav īsa, diezgan lakoniska, bet interesi radīja. Sākām sarakstīties, sākumā es vēl tā vēsi, beigās diezgan daudz... pats puisis mazliet vecāks par mani, nav modelis, bet pietiekami izskatīgs, labs augums, diezgan profesionāli taisītas bildes, ar labu humora izjūtu un savu šarmu.
Diezgan ātri viņš uzprasīja manus datus, jo teica, ka drīz dzēsīšoties laukā un pārcēlām sarkasti uz fb un draugiem. Jau runājām par tikšanos.

Un tad es sāku pamanīt, ka viņam draugos gandrīz katru dienu jauna meitee pievienota. Fb draugos lielākoties tikai meitenes. Un jau 2 dienas pagājušas un no tā portāla vēl nav izdzēsies, lai gan online ar neesmu manījui. Un jā, zinu, ka izklausās, ka es baigā stalkere :D
Bet krist par upuri kkādam babņikam ar negribās, bet interese nav zudusi tā vai tā... viņs aicina satikties, bet vēl konkrēti neatbildēju.. ko darīt? tikties ar viņu?

Un vai ir tādi džeki kuri copē meitenes internetā? Vai tās manas iedomas tikai?
10.10.2013 09:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un vai ir tādi džeki kuri copē meitenes internetā? Vai tās manas iedomas tikai?

Jā, ir tādi!

Ja jau viņš regulāri pievieno fb daiļā dzimuma pārstāves, gan jau ar viņām internetā sarakstās.. tas jau pat nav nekas nosodāms, neesat jau viens otram neko apsolījuši :)
Katrā ziņā tēju kopā padzert jau vari. Gultā tāpēc nav jārāpo iekšā :)
10.10.2013 09:57 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Jau vairāk kā 3 mēnešus esmu viena.


Ārprāc, tiešām liela bēda, veseli 3 mēneši. :)
10.10.2013 09:57 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es arī piereģistrējos iepazīšanās portālā, bet vairāk tāpēc ka reizēm tie vientuļie vakari, nu vot tā. Tā, kā mana māsa tur ar bija reģistrējusies pirms gada!!!, tad abas kopā pačekojām kādi vīrieši tad tur ir, un sapratām, ka liela daļa vēl joprojām tur sēž un meklē meitenes! Kas par to liecina? Dažs ir tik izmisis ka neatlaižās un raksta, raksta, raksta, lai gan bilde tā nekas, kā Tu te aprakstīji profesionāli foto :)
Tagad jau protams uz to skatos dāāāudz skeptiskāk, esmu bijusi uz dažām tikšanās un tas vispār nav priekš manis, es pat sev pēc tam saku, vai man to vajag? Es jūtos labāka kā tie puiši, ok viens bija normāls, bet viņš mulsa un nevarēja parunāt, un tas traucēja. Mans secinājums - visam jānotiek dabiski, protams neizslēdzu, ka tur var iepazīties, bet nu tas arī mazs %, īpaši ja pret otru ir augstākas prasības, un vairums tur sēž meklē gadījumu sakarus, tāpat tie kas izliek savus torsus, tas ir murgs, es tikai pasmīnu, jo tas ir izmisums, lēti vēlas tikt cauri. Vispār par šito varētu uzrakstīt referātu. Lieki piebilst, ka uzturējos tur 2 nedēļas, turklāt diezgan neaktīvi.
10.10.2013 10:04 |
 
Reitings 125
Reģ: 29.07.2013
Man ir pieredze ar iepazīšanos internetā! :)
Nekur gan nereģisrtējos, bet vnk no draugiem.lv palūrēju zip.lv sludinājumus. Dažiem uzrakstīju, bet tur vairāk ķiķināšanas pēc! :D Ar draudzeni vnk pasmējāmies, paākstījāmies...
Apskatīju vienu džeku - bilde miglaina, teksts nekāds. Neko nerakstīju. Pēc dažām stundām saņemu vēstulīti. Sākām sarakstīties. Un es arī visu laiku čekoju vai viņam nenāk klāt draudzenītes, bet viss bija ok. Pēc dažām dienām viņa sludinājums zip.lv vairāk nebija, bet es tāpat kā ērglis visu vēroju. :D
Pamazām turpinājām saraksti. Pēc nepilnām 2 nedēļām viņš mēroja mazliet vairāk kā 300 km, lai satiktu mani! :D
Biju tāāā uztraukusies. Viņš teica, ka esot kautrīgs, bet atbraucot pirmajā reizē tā mani apķēra! :)
Ah...Labi es jau izplūstu! :D
Rezultātā esam laimīgi kopā jau 5 gadus! :)
Jautājos, kas tieši piesaistīja, ka uzrakstīja man. Viņš atbildēja, ka skaistais smaids un acu skatiens! :)
10.10.2013 10:18 |
 
Reitings 18
Reģ: 10.10.2013
Varbūt es tiešām pārāk stresoju? :)
Jo viņš jau pats man piedāvājot satikties teica, ka labi būtu aiziet satikties uz kafiju un papļāpāt uz kādu stundiņu, lai vispār saprastu vai kāda ķīmija rodas un vai patīk viens otram. Tas gan mani mazliet sabaidīja.. a ja nu es viņam neiepatīkos un viņs man iepatīkas?


Prasīju, kādēļ iepazīstās internetā nevis dzīvē, saka, ka saspringtā grafika dēļ neesot laika dzīvē iepazīties... hmm... nezinu ko darīt... jāsatiekas laikam vien būs ;)
10.10.2013 10:26 |
 
Reitings 18
Reģ: 10.10.2013
UP! UP! :D
10.10.2013 14:57 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Vai tad tiklīdz tu iepazīsties ar kādu, kurš tevi varētu interesēt, vairs nedrīkst kontaktēties ar citiem pretējā dzimuma pārstāvjiem? Man liekas, ka mūsdienās sievietes iepazīšanos internetā pārāk nopietni uztver. Ja esam norunājuši tikšanos, tad viņš vairs nedrīkst tikties ar citām. Nu, muļķības! Es arī neliktu visu savu naudu uz vienu zirgu, ko esmu redzējusi tikai bildē. Ja satiksieties un viņam tu iepatiksies, ar laiku tās pārējās atkritīs, ja nē, tad visdrizāk viņš pārcelsies pie nākamās, bet tu, domājot tā, kā domā tagad, dzīvosi ar pārliecību, ka čalis ir babņiks un maita, kaut arī tas nemaz nav zvanīts, ka tā patiešām ir.
10.10.2013 15:05 |
 
10 gadi
Reitings 6245
Reģ: 01.04.2009
Aiziet jau Tu vari, bet es tavā vietā lielas cerības uz to visu neliktu.
10.10.2013 15:06 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Jo, nu, c'mon - tā taču ir pirmā tikšanās!
10.10.2013 15:07 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Aiziet jau Tu vari, bet es tavā vietā lielas cerības uz to visu neliktu.

Es arī piekrītu, ka nevajag cerēt. Un no savas puses saku - nevajag iespringt. Jums ir tikai flirts internetā, šis puisis nav tavs draugs.
10.10.2013 15:09 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
Īkšķis gaisā par Ances komentāru, absolūti pievienojos šim viedoklim.
10.10.2013 15:15 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Mana vīrieša draugs katru sestdienu un svētdienu nopērk sev 4 aliņus un sēž līdz 3 naktī sociālajos portālos. Tā teikt - iepazīstas ar meitenēm... Es jau vairs nevaru izsekot visām viņa gultas partnerēm, bet kā viņš saka, "īsto vēl nav atradis". Patlaban viņam ir 4 meitenes, katra savā pilsētā. Pretīgi, bet ne man nosodīt!!!
10.10.2013 15:32 |
 
Reitings 420
Reģ: 09.07.2013
Drupatinja, jauks stāsts :)
10.10.2013 15:36 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tāda tipa meitenes kā Zane, spriežu pēc komentāriem, tādi vīrieši kā pastāstīja colombiana, izmanto, īpaši ja sieviete nemāk laicīgi atfiltrēt kas ir kas. Tur vispār viens no tiem entajiem simtiem ir labs, un tas pats tur ievelkas ļoti reti un tikpat ātri pazūd :D, es neliktu nekādas cerības, fiksāk aizietu satikties, iedzerti kafiju, papļāpātu un tad jau manītu.
10.10.2013 15:39 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Dzēki kuri ietikpst kategorijā kurus neuztvertu nopietni - atkailināts torss, reģistrējušies pirms gada, diviem, pat pirms pusgada, pārāk labas bildes, tas pats PRO, speciāli iebozējis uzvalkā, un ja vēl draugos meitenes nāk klāt čupām, ok, tas nav rādītājs, bet es neuztvertu nopietni. Pasaki, Tu katru džeku apstiprini draugos ar ko iepazīsties? Aicini viņu? Es godīgi nē, un man zināmi godīgi puiši arī nē!
10.10.2013 15:42 |
 
Reitings 18
Reģ: 10.10.2013
Ance... nu neuztveru jau es viņu par savu puisi vēl, bet nu tiešām liekas ļoti sakarīgs, salīdzinot ar pārējiem radījumiem tajā portālā.

Colombiana... nu tas gan ir briesmīgi, un kā lai zina vai šitas nav tāds pats vai vēl trakāk - tas pats? :D

Gurri.. nu neesmu jau es tik naiva, bet nu tad pasaki kā Tu izfiltrētu no tikšanās?
10.10.2013 15:43 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Zane, Tu to nevari zināt. :)
10.10.2013 16:00 |
 
Reitings 145
Reģ: 07.10.2013
Prikola pēc vienreiz izveidoju profilu ar šo bildi:





Perakstiju klāt, ka tip baigi bagāts, autiņa bildes saliku, tik daudz pretendentes pieteicās :D
10.10.2013 16:20 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vo velns es izalsiju tēmas nosaukumu "Copētāji internetā" un sacerējos jau ka te būs arī makšķernieces :D Man ļoti vienkārši gribās copēt zivis :D

Bet par tēmu, šis konkrētais vīrietis liekas pēc babņika, bet ir arī labi vīrieši tik jāzin kur meklēt, un jāzin ko meklē. Pati ar savu pašreizējo puisi esmu kopā jau gadu un iepazināmies internetā, pēc mana sludinājuma. Daudzi man rakstija, bet lūk tas viens man tomēr palika atmiņā ļoti lai nesatiktu viņu dzīvē un neiepazītu vairāk. Gala rezūltātā es biju gatava vinu precēt nost jau kādā 3 randiņā :D ļoti veiksmīgi mēs viens otru satikām laikam jau. tā kā internets ar nav bezcerīga lieta :D Atceros ka pirms tā gada ar dzīvē nevienu normālu nevarēju satikt, visi kaut kādi dīvaini bija, vai iedomīgi vai nez kas vel, tad vismaz caur internetu mazliet var cilvēku papriekšu iepazīt pirms satiec dzīvē.
10.10.2013 16:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Štank

Ek nost, tas labs joks :D

Fuj es pat bagātības pēc ar tādu nesaietos :D
10.10.2013 17:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits