Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dedzinošā matu maska!!!

 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Varbūt kāda ir mēģinājusi šo masku? raksts kopets no draugiem.lv

Recepte ir ļoti vienkārša un tās pamatprincips ir tāds, ka sinepes "dedzina", sildot galvas ādu un izsaucot asins satecējumu galvā (ceru, ka pareizi izsakos:) ), kas paātrina matu augšanu:
2 ēdamk. sausā sinepju pulvera (var nopirkt pie garšvielām, skatījos Maximā nebija, bet IKI gan:) ) sajaukt ar 2 ēdamk. karsta ūdens, 1 olas dzeltenumu, 2 ēdamk. olīveļļas (persiku, dadžu vai jebkuru citu eļļu) un 2 tējk. cukura (jo vairāk cukura, jo vairāk "dedzinās";) .
Smērēt to visu celiņos (kā krāsojot matu saknes), es izmantoju arī frizieru otiņu, ļoti viegli un ātri. Bet ja Jums ir ļoti īsi mati, centieties neaizskart matu galiņus, īpaši jau sausos (tādā gadījumā var sausos matu galiņus apsmērēt ar jebkuru uzsildītu kosmētisko eļļiņu).
Ietīt galvu pārtikas plēvē vai maisiņā, pa virsu uzvilkt cepuri, lakatu vai dvieli. Kā nu kuram ērtāk!
Vajag pagaidīt sākot no 15min līdz 1 stundai, skatoties cik ļoti "dedzina".
Ja ir ciešami, labāk nostaigājiet to stundu, sapņojot par garu un biezu bizi. Bet ja, nu, pavisam "ugunsgrēks" uz galvas, tad tikai tās 15-20min.


tagad tieši esmu ieķēzījusi galvā,sēžu un gaidu,kad beidzot varēs mazgāt ārā :D
23.09.2013 19:03 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Es kaut ko šādu nemēģinātu, būtu bail iedzīvoties blaugznās un ādas iekaisumā, ņemot vērā, cik uz galvas ir jūtīga āda.
23.09.2013 19:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits