Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apskates vērtas vietas Somijā

 
10 gadi
Reitings 123
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes. Plānoju ciemoties Somijā. Vai varat ieteikt apskates vērtas vietas Turku, Tamperes, Helsinku apkārtnē? I-netā papētīju nolēmu noteikti iegriezties amerikāņu kalniņos Helsinkos (bērnības sapnis :D) un Sea Life akvārijā. Ko vēl varat ieteikt? Interesē gan kaut kādi dabas objekti, gan muzeji utt. Tamperē esot arī šopinga centri, interesē arī tie. :D Varbūt varat pastāstīt atsauksmes gan no manis nosauktajām vietām, gan kaut ko no neminēta šeit, kur pašas esat bijušas. Varbūt ir kāds links, no kā uzzināt interesējošo? Paldies jau iepriekš. :)
26.08.2013 15:36 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Esmu bijusi tikai Helsinkos un tā man šķiet viena no garlaicīgākajām pilsētām, kurās būts...
Hmm.. patika Linnanmaki atrakciju parks (turpat blakus Sea Life akvārijam). Ja nemaldos, tad Tamperē ir slavenais Sarkaniemmi parks, kas ir lielāks.

Vēl atceros Helsinku katedrāli - diezgan iespaidīga! Klinšu baznīcu ir interesanti apskatīt. Vēl man patika Zivju tirgus ostmalā, kur var ieķert gan suvenīrus, gan citus labumus.

Vēl - Suomennlinas cietoksnis.

Vairāk nekas tāds nenāk prātā!
26.08.2013 15:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits