cik izmaksā jūsu skaistums?

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Cik izmaksā jūsu skaistums mēnesī? Summu var saukt aptuveni!
Vaksācija, kosmetologs, jaunas kosmētikas iegāde, manikīrs, pedikīrs, masāžas, higiēnas preces utt.

Drēbes šoreiz neskaitam.
21.06.2013 22:28 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Es te laikam taada viena , bet tiesaam varu lietot vienu shampuunu divus meenesus lai arii matus mazgaaju gandriiz vai katru dienu jo nav man vinju daudz :D :D
22.06.2013 12:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mazgājos 1x 2-3 dienās...


Nu lūk.. man sanāk biežāk.. varbūt tāpēc mazgāšanās līdzeklis ātrāk beidzas :)
Bet grūti izkontrolēt cik ātri tas aiziet, es neesmu vienīgā, kas to lieto. Mājās ir sapirkti krājumi ilgākam laikam uz priekšu.. tāpēc nevaru pateikt, cik bieži jāmaina iepakojums :)
22.06.2013 12:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nesaprotu kā var iztērēt piecīti un simtu uz skaistumu.Nu izskaidrojiet man!?


Ok.. es nespēju izskaidrot 5Ls.. Bezmaz tamponi un ziepes tik sanāk :D

Bet 100 Ls un vairāk gan nav nekāda māksla. Piemēram, ja frizētavā tiek krāsoti mati, vaksācija tiek veikta nevis mājas apstākļos bet salonā.. Kosmētiku, ja lieto no dārgāka gala, piemēram, tonālais krēms vien jau maksās kādus 30Ls, sejas krēms (īpaši ar pretgrumbu efektu) nebūs lētaks. Iet pie manikīra pieaudzēt nagus. Matu kosmētika arī var būt ekskluzīva.. Tad vēl higiēnas preces... tur stabili iet pāri 100 Ls!
22.06.2013 12:49 |
 
Reitings 554
Reģ: 28.07.2012
Nu 100Ls ari nav nekas baigi lielais,to pasu kremu var nopirkt pa 7 un 70Ls un pat vairak. Tomer man ari liekas loti divaini,ka menesi var tikai 5Ls izteret un skaisti izskatities,patiesiba pat apsmauzami tik mazi terini.
22.06.2013 12:53 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Ja, godīgi es arī ne visai saprotu kā var ar 10ls iztikt..
Mani izdevumi būtu vēl krietni lielāki, ja mamma nebūtu friziere. Tad ik pa 3-4 ned. frizierim noteikti aizietu ~20-30ls, jo man ir tiešām gari, samērābiezi mati, ir jāsakārto saknes, ir jaapgriež galiņi matiem.
Kādreiz liku vēl skropstas, tās arī ik pa 3ned. 10ls!
Nu kautvai vienas smaržas nopērkot aiziet ~50ls!hmm..
Man ātri iziet sejas kopšanas līdzekļi, pērku ziepītes ko lietoju tikai sporta klubā, tās man iziet 2-3mēn, tas jau ir 5ls! Bet mājās man ir vēl cits sejas mazgāšanas līdzeklis no Bioderma, lielā pudele ~pusgadu, arī krēmi ~3mēn, tiek izlietoti, nu nekādi neiekļaujas, tik mazās summās, lai kā gribētos!
Šampūni un dušas želejas ātri izlietojas, bieži izmantoju, jo sporta klubs katru dienu vai katru otro! Tur tak vnm mazgājos!
Bet, nu prieks par meitenēm, kas māk tik taupīgi! Laikam man ir ko mācīties!!
22.06.2013 12:53 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Pievakare, paskaiti lūdzu savus izdevumus, man, tiešām, ir vienkārši interesanti, cik tad ir īsts minimums (starp citu, mans minimums ir pavisam savādāks). Es, tiešām, nekādā gadījumā, nemēģinu kādu aizskart, vai nedod Dievs padižoties. Man tiešām ir interese. Man šķiet, ka, meitenes, bieži vien rēķinot šādus izdevumus šo to piemirst, un tad domā, ka nu ne jau vairāk par 5 ls.
Vēl ir ļoti svarīgs vecums...15 gados lietoju tikai sejas mazgājamo, šampūnu un dušas želeju, vēl paketes.


te meitenes laikam vai nu ļoti īsiem matiem, ka šampūni, kondicionieri, maskas retāk pa reizi mēnesī sanāk pirkt vai ar vecākiem dzīvo un neredz to naudu, kas aiziet uz visu ko.
neticās, ka vairākumam ir tie 10ls. rēķināt mēnesi, kurā nekas no kosmētikas jauns nav jāpērk, pie friziera nav jāiet utt, bet parēķinat vidēji, ar visiem izdevumiem cik sanāk.
man kādi 40ls noteikti un arī nestaigāju pa saloniem regulāri, nav nekā mākslīga utt.


Es noteikti neuztveru to kā aizskārumu. :D :) Saprotu, kur tā atšķirība veidojas. Noteikti arī man senāk mēneša summa bija lielāka, jo esmu likusi nagus, balinājusi matus (to darīju mājās, bet rēķinu materiālus), tad arī vairāk kopu matus ar visādiem papildlīdzekļiem kā matu kondicionieri (kas tagad man arī ir, bet lietoju ļoti reti), ik pa laikam piestaigāju uz solārijiem. Tad man viss tas apnika un pašlaik, piemēram, mani mati izskatās daudz labāk, ja tos tikai izmazgāju ar šampūnu bez jebkādiem kondicionieriem, maskām, eļļām utt. Jā, esmu jauna - 20 gadi un vēl neesmu noteikti sabojājusi savu seju ar kosmētiku (un neatceros, kad būtu pēdējo reizi kaut ko pirkusi no dekoratīvās, jo man parasti sadāvina kaudzi), lai vajadzētu ntās maskas utt. Kopjošo kosmētiku minimāli pērku un arī aptiekās šo to pret pinnēm, bet nejau nu katru mēnesi. Tāpat arī dušas želeja iet ilgāk kā mēnesi (mazgājos katru dienu). Protams, paketes, depilācijas krēmi utt. - bet nezinu, kā uz tādām precēm var sakrāt, piemēram, 30 ls un kā var izlietot, piemēram, veselu depilācijas krēma vai zobupastas tūbiņu mēnesī. Varbūt vienkārši esmu ekonomiska. :D
22.06.2013 12:54 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es te laikam taada viena , bet tiesaam varu lietot vienu shampuunu divus meenesus lai arii matus mazgaaju gandriiz vai katru dienu jo nav man vinju daudz

Tas pats! Matus mazgāju katru dienu vai nedaudz retāk, bet nekad neiziet viens šampūns mēnesī. Mati vidēja garuma.
22.06.2013 12:56 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Jā, lai izprastu, kādēļ tās summas tik dažādas, būtu detalizēti jāapraksta, kāpēc tik un ne vairāk vai mazāk.

Man nav krāsoti mati, griežu pie pazīstamas frizieres bez salona uzcenojuma un par draugu tarifu. Mani-pedi, utt. pati,nekā pieaudzēta nav, solāriju neapmeklēju, dekoratīvajai kosmētikai katrs produkts pa 1 un iet ilgi, dušas želeja ir sporta klubā jau, mājās želeja, šampūns, balzāms un micelārais ūdens iet ilgi, pat ja mazgājos katru dienu dušā, katru dienu matus.

Smaržas nekad mūžā neesmu pirkusi, tā ir lieta, kas tiek dāvināta un arī iet mūžību.
22.06.2013 12:59 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Mēnesī nezinu, cik iziet. Nedomāju, ka baigi daudz. Uz vaxāciju vairs neeju, reizi 2 mēnešos eju uz lāzeri (55ls), bet tas jau tikai kādas 7x (viena vēl palika). Pie friziera eju 1x pa 3 mēn., jo matus krāsoju mājās. Manikīrs - 5Ls ~ 1x mēnesī. Pedikīru pie pie speciālista taisu pāris reizes gadā.
Viens šampūns man iet vairākus mēnešus, var pat pusgadu vai vairāk. Matu kopšanas līdzekļi (eļļas utt.) man iet gadu, pat ilgāk.. Kosmētiku pērku reti. Viss jau ir un iet gadiem.
22.06.2013 13:03 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
tādas lietas kā zobu pasta, ziepes, dušas želejas utt. jau pietiek vairākiem mēnešiem.
Tāpat ar kosmētikas noņemšanas līdz. un krēmiem.
22.06.2013 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Man tie ir 15-20 LS menesī. Lielākā daļa no tiem 9Ls ir par vaksāciju.
Ar produktiem daudz apkārt nelaistos, duša želeja var iet pie 3menešiem , šamouni tāpat un ja ne ilgāk, jo viņi nemaz nav daudz vajadzīgi, brīnos kas nerealakos daudzumus tās ķimijas liek uz ādas. Tākā esmu vēl jauna (21. gadus veca) , sejas kopšanai ar daudz naudas nevajag - mitrinošs krēms, mazgājamais, rožūdens pa retam. Kosmētikas krājumus ar nekrāju, viss ir tik daudz cik lietoju, liekas rezerves īsti neturu - 2tonālie (ziemas, vasaras), BB, 1skropstu tuša, laineris , pāris ēnas dienas vai vakara grimam u.t.t
22.06.2013 13:13 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Ja, godīgi es arī ne visai saprotu kā var ar 10ls iztikt..


Vienkārši. Ne jau visas skrien pie friziera, uz solāriju, pie kosmetologa, manikīra, pedikīra, masiera katru mēnesi un vēl sapērk kaudzi kosmētikas katru mēnesi. Turklāt, daudz kas ir atkarīgs arī no algas. Es pelnu normāli, bet iedomājos, ja meitene saņem minimālo, tad diez vai izmetīs 100Ls kosmētikā un frizieros. Vismaz, tad, kad es pirms vairākiem gadiem pelnīju minimālo, tad man bija citas prioritātes.
Es pie friziera eju reizi pusgadā - apgriezt matus. Neko vairāk man nevajag, jo nav krāsoti un ikdienā arī netiek mocīti ar matu taisnotājiem utt. Manikīru uztaisu pati. Kosmetologus un solārijus neapmeklēju.
Kosmētiku lietoju minimāli un pērku tad, kad beidzas. Smaržas vai nu saņemu dāvanā vai pērku, kad esmu izlietojusi. Šampūns, dušas želeja un tamlīdzīgas lietas man iet vismaz divus mēnešus, lai gan matus mazgāju katru dienu un dušā eju katru dienu. Tāpēc, man sanāk mēnesī 10Ls, varbūt 15Ls, ja sakrīt tā, ka viss ir beidzies vienā mēnesī.
22.06.2013 13:14 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Uz procedūrām vairs neeju, pērku kosmētiku, kopšanas līdzekļus - vidēji 60Ls mēnesī. Šomēnes nopirku smaržas, summa dubultojās.
22.06.2013 13:22 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Ne vairāk kā 20 ls, tas tā vidēji rēķinot... (10 ls ir ikmēneša maksājums skropstām). Noslēpums ir tāds, ka nepērku kosmētikas kaudzi, pērku tikai tad, kad izlietojusi esmu konkrēto produktu. Tāpat pērku tikai nepieciešamo, eju uz to, lai man plauktiņā būtu minimālās nepieciešamības preces un nebūtu kosmētikas sūdu, kuru atveru 1x gadā :D
22.06.2013 13:26 |
 
Reitings 946
Reģ: 24.04.2010
Man šie izdevumi dalās obligātajos un neobligātajos. :)

Obligātie ir Ls 16 ( 2x mēnesī manikīrs ar gēla laku) + aptuveni Ls 10 produktiem, kas beigušies ( tie paši tamponi, roku krēms, dušas zefīrs utt.)

Neobligātie ir visi pārējie ( kad sevi gribas iepriecināt)
22.06.2013 13:32 |
 
Reitings 236
Reģ: 04.08.2009
5 LVL maksimums mēnesī. Kosmētiku nepērku katru mēnesi, drīzāk 1x pusgadā. Visu mājās daru pati. Epilēju, taisu matu maskas un sejas maskas no mājās audzētiem produktiem. Manikīru, pedikīru taisu sev pati, nagu lakas vispār man var stāvēt ap gadu. Pie friziera reti, kad eju, jo mamma man ir ar skilu smuki izfilēt un ieveidot formu. Matu laku reti, kad lietoju. Jā, nopirku gliss kur eļļu matiem, bet viņa man jau 8 mēnešus ir un pat nav līdz pusei izlietota. Visbiežāk sanāk pirkt roku krēmu.
22.06.2013 13:40 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Sampuns 5,50£ reizi 3 menesos
Balzams 5,50£ x 3 menesos
Kokosella 5 £ x pusgada
Sejas krems 20-35£ x 3 vai 6 menesos atkariba no tilpuma
Ziepes 1,55£ 2 gabali menesi
Sejas attirosie lidzekli 5-10£ menesi
Blanx pasta 3-6 £, iepkajums pietiek uz 3 nedelam
Shea sviests 3£ menesi
Manikira un pedikira pricendali un lakas 5£ menesi
Henna 8£ x 2 menesos
Frizieris 30£ x gada
Bioderma H2O 500 ml 15£ uz gadu
Lancôme skropstu tusa 20£ uz gadu
Tonalaisis 14£ uz gadu
Dezoderants 8£ x 6 menesos
Otrs dezodrants 5£ x gada
Menstruala piltuve 20£ x 10 gados (par cik daudzam loti uztrauca mr jautajums :D)
Roku krems 10£ x menesi
Gan jau ir vel kaut kadi nepierakstiti sikumi 5£ menesi.

Menesi nez vai mazak par 35£ sanak.
Tam kuras brinas ka sampunu dazas maz lieto varu pateikt, ka daudzas izmanto daudz vairak sampuna neka nepieciesams un tas sausina matus ka rezultata vairak ellas jalieto.
22.06.2013 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Pie manām ādas īpatnībām es smagi maksāju par normālu izskatu, nevis skaistumu. Šobrīd varu atļauties nerēķināt, cik iztērēju; 99% no tiem aizņem sejas kopšanas līdzekļi, atlikušajā procentā viss pārējais. Uz solārijiem, vaksācijām, mani-pedikīriem un citām procedūrām neeju, kosmētika minimāli, citādi man vajadzētu miljonu.
22.06.2013 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nu labi, aizmirsu frizieri un kosmetologu, bet attiecībā pret pārējiem izdevumiem tas ir sīkums.
22.06.2013 15:18 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
standartā ap 30 ls + ja kaut kas no dekoratīvās kosmētikas beidzas + sporta zāle.
22.06.2013 15:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits