Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par biznesa lietām

 
Reitings 9
Reģ: 30.05.2013
Gribu padiskutēt par 2 ar biznesu saistītiem jautājumiem.

1. Ceru, ka kāda šeit nodarbojas ar savu biznesu. Vai varat padalīties pieredzē, cik ilgā laikā jūsu bizness attīstījās līdz tādam līmenim, ka tas ir jūsu peļnas avots. Nu kad vairs nav jāiegulda savi līdzekļi, bet sāk jau nākt atdeve un peļņa un varat sev maksāt algu.

2. Ko jūs domājat pār tādām finanšu rīcībām, kad nogulda naudu uz īsu laiku un saņem procentus. Piemēram jums ienāk kontā liela nauda. Protams jāmaksā arī rēķini un tā visa ienākošā nav jūsu peļna. Bet jūsu atlieka rēķinu nomaksu uz pēdējo brīdi. Bet tikmēr pa to mēnesi noguldāt naudu uz procentiem, saņemat pēc mēneša procentus, un tad arī samaksājat rēķinus. Bet nu sanāk kaut cik nopelnīt. Vai tas vispār ir likumīgi?
30.05.2013 12:22 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
2. Ko jūs domājat pār tādām finanšu rīcībām, kad nogulda naudu uz īsu laiku un saņem procentus. Piemēram jums ienāk kontā liela nauda. Protams jāmaksā arī rēķini un tā visa ienākošā nav jūsu peļna. Bet jūsu atlieka rēķinu nomaksu uz pēdējo brīdi. Bet tikmēr pa to mēnesi noguldāt naudu uz procentiem, saņemat pēc mēneša procentus, un tad arī samaksājat rēķinus. Bet nu sanāk kaut cik nopelnīt. Vai tas vispār ir likumīgi?

Gribētos iznāt, kur ir tādas noguldījumu iespējas, lai pēc mēneša varētu izņemt kaudzi ar procentiem? Un kur vispār var noguldīt tikai uz mēnesi?
30.05.2013 12:24 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
par 1 jautājumu

Viss ir liels veiksmes faktors un otrs arī cik daudz un pareizi izlieto savu darba resursu. Tas nav atbildāms jautājums. Kādam tas ir uzreiz trešais mēnesis peļņa, kādam divi gadi un kādam vispār nekad...

par 2 jautājumu

kas tā par banku? Otrā Banka Baltija, kas aizgāja pa burbuli, kur daudzi joprojām nav neko saņēmusi atpakaļ ? :) Jo loģiski skaitot, tas nav iespējams, banka vai kompānija ir zaudētāji un kurš uzņēmums taisa biznesu lai naudu zaudētu, tas ir dāvinātu cilvēkiem par velti?
30.05.2013 12:28 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
MMM :D
30.05.2013 12:29 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.05.2013
Nē, es neesmu vēl ne interesējusies par bankām, kas ko tādu piedāvā neko. Es vienkārši tā apceru pie sevis, kā būtu tā darīt, lai nauda par velti nestāv kontā, bet gan kaut ko nopelna. Acīmredzot tā laikam nemaz nevar :)

Bet nu vairāk jau interesē pirmais jautājums... :)
30.05.2013 12:32 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
padomāju vēl, vispār ir iepsējams, bet tas ir baigi slideni... tas ir sanāk uzņēmums, kas savu pamatkapitālu finanšu tirgū veido no ieguldītājiem, kuriem atlec procenti.. nu ok un lai kompānija varētu veilsmīgi manipulēt ar investīcijām tirgū, biržās, kur nu konkrētais kapitāls ir domāts apgrozīšanai.. taču ir taču... tas ir viss liels risks, var izdoties un var neizdoties... bet uz spēles ir citu cilvēku ieguldījumi. Es noteikti neieguldītu tādā pasākumā naudu.
30.05.2013 12:35 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man otrais variants arī tikai ar piramīdām asociējas. :D nekad nekādos tādos veidos savu naudu neieguldītu.
30.05.2013 12:35 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.05.2013
Nē, nē nekādās finanšu piramīdās gan es neiesaistītos. Ja noguldījumus uz mēnesi nepiedāvā kāda no lielajām stabilajām bankām, tad nē, naudu noteikti neliktu.
30.05.2013 12:48 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.05.2013
DIO nu es savu biznesiņu cenšos attīstīt jau otro gadu. Protams tas nav tā, ka no agra rīta līdz vēlam vakaram rukāju, bet gan tikai brīvajā laikā, jo darbs jau arī ir. Tāpēc viss tā gausi iet. Tām kurām ir pieredze, jūs uzreiz ar pilnu slodzi nodevāties tam? To es nevaru atļauties. Bet apzinos, ja darīšu to tikai kā hobiju, tas nekad nekļūs par ieņēmumu avotu. Bet es tā sapņoju par savu biroju un ka strādāšu tikai tur :(
30.05.2013 12:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits