Automāts

 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Lābs vakars meitenes :)

Mans jautājums ir tāds... Vai kāda ir gājusi autoskolā un pa taisno likusi uz automātu? Ir taču daudz vieglāka braukšana?

Esmu šovasar nolēmusi dabūt tiesības un kkā jūtu, ka uz automāta vartētu izdarīt?

Tātad tas ir vieglāk? :)
25.03.2013 20:08 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.12.2012
Viens liels bezsakars!!! :D

smiekli sanāca par Annas Kareņinas komentāriem, varbūt sākumā izlasi diskusijas sākumā jautājumu par ko šeit iet runa ;)
Lasot Tavus komentārus nepamet sajūta, ka gribi palielīties ar savām zināšanām par dārgām automašīnām un pieredzi auto jomā. Padomā ko no Taviem komentāriem ieguva diskusijas autore?

Autorei - izvērtē vai Tev nākotnē nebūs vajadzības pēc manuālās kārbas, ja nebūs, tad uz priekšu liec kā pašai patīk un ērtāk liekas!
26.03.2013 12:36 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
ielākā daļa no džipiem ir automāti
x5, Touaregs, Outlander, L200, Pajero, Lexus mašīnas...visi ir automāti,

sis masinas nak GAN ar automatiskajam karbam GAN mehaniskajam un ta ir bijis vnm ne tikai jaunajiem auto!
26.03.2013 12:46 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nu jā, iepriekšminētās lietas manā izpratnē piedien normālam braucējam. Labs braucējs ir kaut kas vairāk, ne tikai ātrumu nepārkāpējs un avārijas situāciju neizraisītājs, bet nu tas tāds offtopic, kam nav sakara ar diskusijas uzdoto jautājumu :)
26.03.2013 13:01 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Ja zini, ka ar manuālo braukt negribi, tad droši liec ar automātu.
Es arī nesen mācījos ar manuālo, bet sanāca pamest braukšanu. Kad būs iespēja atsākt, tad šoreiz ņemšu automātu.
Man tieši liekas, ka, mācoties ar automātu, koncentrēšanās uz ceļu un zīmēm ir daudz lielāka, kamēr manuālajai daļu uzmanības aizņem ātrumi un pedāļi un paiet ilgāks laiks, kamēr to visu apvieno.
Kad tiesības kabatā, tas jau no katra paša atkarīgs, kāds braucējs būs. Ja noliksi tiesības ar manuālo, bet brauksi ar automātu, nedomāju, ka tas tevi padarīs par labāku braucēju tikai tāpēc, ka iepriekš spēji savienot uzmanību ceļam un kloķim. :D
26.03.2013 15:07 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Pašlaik kārtoju tiesības ar manuālo ātrumkārbu. Kādu gadu pabraukšu ar manuālo un tad ir doma mainīt ģimenes auto. Nākamais auto noteikti būs automāts. Vīrietim pilnīgi vienalga ar kādu braukt un man kā sievietei tomēr ar automātu būs vieglāk. Neredzu te nekā nosodoša :) Ar manuālo braucu labi, iebildumu pret to nav, taču, ja ir iespēja atvieglot sev dzīvi, kāpēc gan nē.
26.03.2013 16:11 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
es visus komentārus neizlasīju, bet uzskatu, ja gribi būt autovadītājs- mācies ar manuālo. Kas ir automāts? Vel viens pierādījums, ka sabiedrība degradējas. Ar to protams ir ērti, un forši. Sevišķi, ja vismaz 3.0 motors, labs uzrāviens- tad kreiso var veikt pirms pretēja josla paspēj " ielikt robā". Taču uzskatu, (kā jau sākumā Rene teica), ja nemāki braukt pie stūres- te nekas nelīdzēs.

Un lūdzu, tās, kuras taisās likt uz manuālo- (tikai), nerādaties uz ceļa!Nebojājiet nervus pārējiem. Jo galu galā, iemācoties braukt ar manuālo- iemācies izjust automašīnu, satiksmi, reaģēt un visu, kas nepieciešams. Citādi brauksi ar pa zemi velkošos priekšējo bamperi- pat to nesapratīsi.

peee....ja nav, tad nav. Tikai tāpēc, ka " papīrītis" makā- varbūt tad nevajag?
26.03.2013 16:18 |
 
Reitings 479
Reģ: 12.10.2009
Ak dievs, šī diskusija laikam nekad nebeigsies :D
26.03.2013 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Neizturēja nervi izlasīt visas lapas. :D CariDee, es tev aizsūtīšu vēstulīti.
Tādas dievgosniņas, ārprāc. :D Šī diskusija kā par abortiem - manuālās tās svētās, kurām otrās nedēļas šūnas ir ar dvēselēm un automātiskās tās, kuras nav pret abortiem.
Un tik maļ manuālās bez normāliem, pamatotiem argumentiem, ka automātiskās ir tukšpaurainas idiotes, kuras ar automātu būs vēl nederīgākas kā vispār bez tiesībām. Idiotisma kalngals, jāsaka tā.
Tā ir neizglītotība vai tipiskā latviešu iezīme - viss, kas ir vienkāršāks, tātad ir sliktāks un tam, kuram bijis vieglāk, tas jāapdirš.
Es vienkārši nesaprotu, ko jūs varat dirst par to, ka tiesību kategorija norāda uz cilvēka spējām? Tā pati situācija, kas ar izglītību - augstskolas diploms nenozīmē, ka cilvēks ir gudrs un kaut ko zina -> automāta tiesības nenorāda uz to, ka cilvēks neprot braukt un nekad neskatās apkārt. Un vispār, braucot arī IR jāskatās uz CEĻU.
Es atvainojos par valodiņu, bet gribas sienā ieskriet. :D
26.03.2013 16:34 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Winterra, perfekts komentars :D nesaprotu,kur kada ir ravusi domu, ka visi,kas ar mehanisko - loti labi brauceji, visi, kas ar automatu - lasharas - vienkarsi TADAS mulkibas sen nebiju dzirdejusi. Medz but idiotes gan ar automatu, gan mehanisko. Un parsmejos par komentaru, ka ar automatu brauc mikstie un blondines - mani instruktori teica,ka sitais esot latvijas "auto macho" variants, tapat ka bmw ir "viskrutakais" un neko citu neesmu redzejis\nezinu - tatad viss cits noteikti ir suds
26.03.2013 16:46 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Nezinu,ko iepriekšējie komentēja,bet uzskatu,ka kārtot tiesības tikai uz automātu, lūk tas ir stulbi,nevis braukt ar automātu,kad tiesības jau iegūtas.
26.03.2013 16:57 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Ja ir tāda iespēja, tad neredzu neko tur stulbu!
26.03.2013 17:03 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man vienalga, es tikai te iejaukšos beztēmā. kad izlasīju kristas komentāru
jo eiropietim, it iipashi austrumeiropietim liekaas, ka noteikumus var neieveerot, pie stuures var dariit sazin ko utt.
, sāku smieties, jo atceros, kā mans draugs (kurš tiešam brauc labi) Latvijā uz ceļa mīza, jo likās, ka uz ceļiem ir tikai kaut kādi pilnīgi slimie psihopāti, kas nemāk braukt, visu laiku pārsniedz ātrumus un apdzen pa kreiso pusi un vienkārši visu laiku visi viens otru apdzen un strauji bremzē un nemāk rādīt pagriezienus, vienvārdsakot, brauc diezgan bīstami. Vēl lielākā šokā bija par to, ka "viss čill, var taču policistiem samaksāt" un arī par to, ka sodi ir pilnīgi smieklīgi. Tā, ka jūs neviens nemākat braukt hahaha. (bet ko nu es - man pat vēl tiesību nav :( )

CariDee, liec taču to automātu un miers. Tāpat taču autoskolā jāiet, noteikumi jāmācās un braukšana arī jāliek, tieši tāpat kā ar manuālo
26.03.2013 17:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dmoiselle-mana viira iespaids bija tiesi tas pats!:D:D
Wintera++
26.03.2013 17:15 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Demoiselle +++ man kursabiedrs atbrauca uz latviju un bija soka, ka vins braucot pec noteikumiem "esot vainigs" avarijas situaciju izraisisana. Sanak - ja neieklaujies parkapeju psihopatu plusma, bet brauc pec noteikumiem -idiots esi tu :D
26.03.2013 17:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kārto eksāmenu ar automātu! Kad dabūsi tiesības, kādu laiku jau būsi pabraukājusi pa pilsētu patstāvīgi, būsi apradusi ar braukšanu, ceļu satiksmes plūsmu - tad, ja būs nepieciešamība, varēsi nokārtot tiesības ar manuālo. Gan jau tad tas tev liksies daudz vieglāk, nekā tas ir šobrīd. Taču nedomāju, ka tev nāksies izmantot manuālo jebkad nākotnē...
26.03.2013 18:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un kas tad ir labāk galu galā - būt vispār bez tiesībām vai ar tiesībām kaut tikai automātu?
26.03.2013 18:02 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es esmu par tiesību kārtošanu ar manuālo,BET tāpēc,ka ja gadijumā kas,tad vienkārši atkārtojot,varēs braukt atkal ar manuālo,nebūs jāmācās no jauna!
26.03.2013 18:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Atcereejos sevi-liku tiesiibas uz automaatisko,jo mana sporta masiiniite ir ar automaatisko kaarbu:)Ja buutu ar manuaalo-liktu uz to.Ja pirktu tagad masiinu ar manuaalo-man nebuutu jaapaarliek tiesiibas-buutu vienkaarsi jaaiemaacaas braukt at manuaalo.Cita pasaule.
26.03.2013 18:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Atcereejos sevi-liku tiesiibas uz automaatisko,jo mana sporta masiiniite ir ar automaatisko kaarbu

Vo,vo. Man tas pats. Ex viiram bija tikai automaatiskaas un pati arii biju aizrunaajusi sev automaatisko, autoskolaa negaaju un ar kaadu mashiinu maaciijos braukt, ar taadu arii liku tiesiibas. Kaada velna peec man buutu jaaiet jaamaksaa nauda sazin kaadam instruktoram, lai iemaaciitos braukt ar manuaalo, kuru es taapat nekad neizmantotu? Tas, ka mans ex mani maaciija braukt, padara mani par tukshpauri un idioti? Vai arii par idioti mani padara tas, ka vinja mashiinai bija automaats? :D Taapat uz celja esmu daudz apziniigaaka un labaaka par kaudzi citu. Es nekad nerunaaju pa telefonu bez hand free sisteemas , nekad nebraucu dzeerusi, nogurusi, viemeer rokas turu uz stuures un ne reizi neesmu dabuujusi sodu, jo nepaarkaapju noteikumus. Cik no jums ar manuaalo kaarbu par seviim var pateikt to pashu taa pavisam godiigi? Es vismaz pati savai mashiinai varu riepai ielaapu uzlikt un ellju paarbaudiit, kuru uzskatu par daudz noderiigaaku iemanju kaa juusu treshais pedaalis.
26.03.2013 19:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
neuztver to kā uzbraucienu, nedomāju tā skarbi, bet vienkārši, manuprāt, ja jau tev nesanāca ar manuālo kārbu, kur tā kārba ir tikai maza daļa no visa procesa (ceļa zīmēm, situācijām uz ceļa, citiem satiksmes dalībniekiem), vai reāli varētu būt, ka ar automātu būs labāk? man liekas, ka labāk iemācīties ar manuālo kaut vai to iemeslu dēļ, ko Liliii minēja, un tad jau arī tas automāts liksies īzī pīzī.

Nu kur var tādas muļķības gvelzt.
Zini ar automātu braukt ir kaifs un tu uz ceļa esi daudz uzmanīgāks un piesardzīgāks jo nav ik pa laikam jārausa kloķis, mašīna neslāpst, stāvot kalnā uz atpakaļ neripo, nav čakars ar atkal uzsākšanu braukt. Visa uzmanība ir uz ceļa nevis uz šīm patiesībā nevajadzīgajām lietām - ātruma pārslēgšanu un čakarēšanos ar pedāļiem.
Vispār būtu labi, ka visi ražotāji varētu pāriet uz automātu ražošanu, manuālajiem neredzu vairs jēgu mūsdienās. Braukšana ar automātu tiešām ir kaifs.
26.03.2013 19:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits