Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jāsatiek bijušais katru dienu!

 
Reitings 43
Reģ: 26.10.2009
sveikas :)

grūti tā īsi apstāstīt- biju pāris mēnešus kopā ar puisi,ar kuru mācāmies vienā kursā. itkā nekas nopietns, bet ļoti viņam pieķēros. kā rezultātā šobrīd no galvas ārā dabūt ļoti grūti. puisis mani diezgan sāpināja. pēc neskaidras šķiršanās un neliela konflikta pēc tās,situācija starp mums diezgan saspringta. bet ne par to stāsts. tātad- jautājums tām meitenēm, kurām ir bijusi līdzīga situācija- kā jūs panesāt to, ka bijušais jāsatiek katru dienu (kā arī lielākajā daļā kursa pasākumu)? (ņemot vērā, ka nav labas attiecības) un kā beigās viss atrisinājās? varbūt visu piedevāt un aizmirsāt, vai kā? un vēl- kā ar greizsirdību bija? gribu nedaudz saprast, kas varētu turpmāk mani sagaidīt :D
25.01.2013 23:09 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man tā ir darbā, vislabāk palīdz ignorēšana! :)
25.01.2013 23:17 |
 
Reitings 43
Reģ: 26.10.2009
spotlight- itkā jau pati to saprotu, bet nu tas grūti izdarāms :D jo jūtas tāpat ir palikušas. pat ne palikušas, tagad tikai saprotu, ka tādas ir bijušas :D plus vēl tās garastāvokļa svārstības- ir sentimenta dienas, kad gribās viņu atpakaļ, ir dienas, kad nu tādas dusmas panesās (gan uz viņu, gan uz sevi-kā es vispār tādu kretīnu atradu? :D )
25.01.2013 23:31 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
just get over him. Nav ko čakarēt sev lieku reizi prātu ;) augstskolā domā par mācībām, bet brīvajam laikam atrodi čali, kas nevarēs dabūt no galvas ārā Tevi, nevis Tu viņu.
25.01.2013 23:36 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Izliecies, ka viss ir labi - smaidi, runājies ar draugiem. Iespējams ar laiku tā arī sāksi justies. Un, jā, ignorē viņu.
25.01.2013 23:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits