Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lieliskais bijušais

 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
Sveikas!Pirms dažiem mēnešiem izšķīros ar savu bijušo. Mēs bijām kā divi dvēseļu radinieki(nepārspīlēju, jo abi esas ļoti dīvaini indivīdi) un viss bija ideāli, vienīgā problēma bija valodas barjera, jo viņš dažkārt mani pārprata,bet mēs to vienmēr atrisinājām un likās ka nekas mūs nešķirs. Bet tad..man bija jāaizbrauc..eksāmeni,utt.Un viņš pieteicās ekstrēmā pārgājienā uz mēnesi, kā rezultātā smagi cieta un nonāca slimnīcā.Nevarēju tai brīdī šauties uz slimnīcu, jo nebija naudas biļetei,...un pēkšņi izrādās ka visu to laiku "draugs" kas viņu slimnīcā aprūpēja izrādās sieviete un pie tam kkāda bijusī mīlestība.Viņam neviena cita nebija un viņš ļoti viņāi pieķērās, un pacik tā ir bijusī sadomājās ka maby ir viņā iemīlējies un galvenais ko darīt parsīja man.Jo mani arī mīlot.Bet kā pieaudzis vīrietis var neatšķirt mīlestību no pieķeršanās.Rezultātā pasūtīju viņu.Bija smagi, negribēju pasūtīt, jo bija palikusi tieši 1 nedēļa līdz mēs satiktos.
Un sava temperementa rezultātā sarakstīju visādas muļķības,dusmas ņēma virsroku. Viens no punktiem ko biju rakstījusi pat bija, lai man nekad neraksta,nemeklē utt,ka viss cauri.
Bet tagad laiks ir pagājis esmu nomierinājusies un man viņš tīri kā cilvēks vien savā dzīvē pietrūkst un ,lai cik tas būtu sāpīgi es gribu viņu satikt un parunāties un pārrunāt arī toreizējo situāciju, jo tas nebeidz graust. Tas, ka viss palika gaisā bez izrunāšanās.
Bet esmu apjukusi, rakstīt-nerakstīt viņam.Man bija doma uzrakstīt, ka vienkārši vēlos satikties, jo viņš manā dzīvē daudz nozīmēja un godīgi sakot jūtos,tā it kā no manas dvēseles būtu izrauts neliels gabaliņš.Tas ir cilvēks, ko vēlos redzēt arī, ja mēs neesam kopā.
06.01.2013 14:07 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Es droši vien aizrakstītu. Aizrakstot neko nevar zaudēt. Bet visu dzīvi dzīvot ar sajūtu un apziņu, ka kkas netika pabeigts normāli, ka ir kkas nepabeigts.. būtu grūti. Tāpēc es rakstītu, satiktos un izrunātu visu.

Lai veicas :)
06.01.2013 14:10 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
Liels paldies, tas bija tas ,ko gribēju dzirdēt, lai sevi nešaustītu.
Saņemšos un sākšu rakstīt.Vienīgi atkal jāizdomā, kurā valodā labāk. Jo tagad esmu iemācījusies arī viņa dzimto valodu.
06.01.2013 14:16 |
 
Reitings 231
Reģ: 03.05.2012
Drīkst jautāt, no kurienes viņš ir?
06.01.2013 14:22 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Es ieteiktu uzrakstīt vispirms visu latviski, lai tu vari brīvi izlikt to, ko vēlies pateikt,un lai doma nepazūd, jo meklē kā pareizi uzrakstīt.
Uzraksti latviešu valodā, un kad būsi pabeigusi, uzraksti viņa valodā. ;)
06.01.2013 14:23 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
Atklāšu vien to, ka no dienvidiem, karstasinīgs ziemeļnieks, ļoti līdzīgs temperements manam. Sazinājāmies visu laiku angļu valodā,tā mums kā pirmā valoda. Latviešu valodu varu derēt,tos pāris vārdiņus, ko viņš zināja nu jau būs aizmirsis.
07.01.2013 22:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
noteikti uzraksti. izskaidro vēstulē, ka tu jūtu uzplūdā to visu sarakstīji, jo viņš nevar izvēlēties starp tevi un to otru sievieti. un pajautā, ko viņš tomēr jūt pret tevi un pret viņu un vai ir izlēmis.
šis šķiršanās brīdis bija laiks apdomāties ne tikai tev, bet arī viņam. bet noteikti pajautā. aprunājies. un bieži tieši pieauguši cilvēki nespēj atšķetināt savas jūtas. ne jau viņam vienīgajam tā ir.
08.01.2013 12:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
bet kādēļ tu viņu nevari pati uzmeklēt un izrunāties?
08.01.2013 12:15 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
Tāpēc, ka mūs šķir attālums, patreiz atkal esmu Latvijā un cenšos sakopot domas.
09.01.2013 01:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits