Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

grūtākā izvēle dzīvē!

 
Reitings 36
Reģ: 24.01.2011
Mana situācija ir ļoti sarežģīta un ar man vēl nezināmu iznākumu...
Sākšu no sākuma - esmu ar draugu kopā jau 7 gadus, gaidām bērniņu... :)) Viss varētu šķist skaisti un laimīgi?! Nē, tā dzīvē nenotiek. Tikko uzzināju, ka mani viņš ir krāpis... Bērniņš mums vēl nebija pieteicies. Bebīti ļoti ilgi gaidījām, plānojām. Man ļoti sāp sirds, ka viņš man tā spēja nodarīt pāri, jo likās, ka nē, nu viņš jau tā nekad nedarītu... Es būtu jau tajā pašā brīdī no viņa aizgājusi, ja vien nebūtu šis bet... - mēs dzīvojam kopā, viss mums ir kopīgs, es strādāju pie viņa, pie viņa ir mani nākotnes plāni un cerības, jo esmu pilnībā atkarīga no viņa. Iet dzīvot pie mammas? Nevaru, jo tad nākas pamest darbu un nav ienākumu... Bet par bērniņu ir jādomā. Ko par to visu saka viņš? Vēl tā īsti nezinu, jo tagad katrs esam savā pilsētā, vispār nesazvanamies, viņš tikai nemitīgi atkārto to, ka nekad neatstās savu bērnu novārtā, viņš par viņu vienmēr rūpēsies un aiziet prom man neļauj....

CCeru, ka saprotat to visu domu.... Itkā dēļ bērna arī negribās palikt kopā, bet es nespēju aizmirst tādu nodevību, piedot jā varu, bet aizmirst nekad. Tas mani grauzīs visu laiku...

Padalieties ar pieredzēm, padomiem un ieteikumiem.... PALDIES
18.12.2012 17:12 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
neizklausās ka tu viņu mīli.
ja nemīl, tad šķiries.
ja esi gatava piedot, tad piedod! viss atkarīgs no tā, kāds ir vīrietis.
18.12.2012 17:15 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
tápéc nedríkst strádát pie sava drauga!

es krápshanu nepiedotu nekádá situácijá, varbút muljkjígi, bet tas cilvéks mani nekad vairs neredzétu. kur garantija, ka tas neatkártosies? vinjsh redz, ka tev nav kur likties...ka tu esi pilnigi atkaríga no vinja...

es nevarétu izturét bút viená telpá ar krápéju, kur nu vél viená gultá.
18.12.2012 17:15 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Padalījās arī ar to, kas lika spert šo nodevības soli? Vispār jau briesmīgi, noteikti nespētu piedod krāpšanu - pat vienreizēju. Bet redz Tev ir citāda situācija, praktiski esi "piesieta" šim cilvēkam un dzīves apstākļiem. Izvēlies mazāko ļaunumu - vai nu dzīvot kopā un censties aizmirst (nav 100%, ka tas neatkārtosies) , vai arī sāc jaunu dzīvi.
18.12.2012 17:17 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Pašai Tev ir jāpieņem lēmums, un pirms šķirties, es domāju jāizsver kāpēc notika krāpšana, kādi tam iemesli. Pacelt cepuri vienmēr paspēsi, bet kas zin kā būs ar nākošo, vai visi vīrieši ir monogāmi, būs nākamais- krāps, aiznākamais- atkal krāps, bet problēma iespējams slēpjas kur citur... Protams nevajag arī tikai vainot sevi, parasti jau pie kaut kā ir vainīgi abi. Un ja reiz problēma, ka esi atkarīga no otra, tad Tev dota iespēja to mainīt nākotnē un kļūt neatkarīgākai.
Un kāpēc vienmēr sievietes iedomājas, ko es darīšu ar bērniņu, nu ja nevarēsi ar bērnu tikt galā un vīrietis būs atsaucīgs, tad viņš paņems pie sevis un rūpēsies par bērnu, vai maksās pietiekoši alimentus, bērnu namā jau tikai cietsirdis atstās.
18.12.2012 17:22 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Ja es vinju miileetu,un vinjhs to nozheelotu,es piedotu. Es esmu notiem,kas tic,ka cilveeki ir labi savaa buutiibaa,un mees visi esam pelnijushi otro iespeeju. Bet tev jaasaprot,ko tu veelies,un ,ja jau saki,ka nespeesi dziivot ar vinju,zinot,ka vinjsh tevi kraapis, tad ,manupraat,esi jau atbidleejusi uz savu jautaajumu. - tu vari piedod, izvaakties, bet turpinaat pie vinja straadaat,vismaz kaadu laiku moshk. Nezinu. Oinkeriiga situaacija.
18.12.2012 17:22 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
izlasi velreiz savu tekstu! skiet, ka pati jau esi atbildejusi.
18.12.2012 17:24 |
 
Reitings 36
Reģ: 24.01.2011
Es vēl par šo situāciju neesmu ar viņu izrunājusies, jo neesam vēl tikušies. Viņš tikai pa sms lūdza piedošanu, laikam pat kauns zvanīt. Mīlēt es viņu ļoti mīlu, jo redzu viņā savu potenciālo vīru (kaut viņš saka, ka nekad neprecēsies, tas nav priekš viņa), kā arī labu tēvu manam bērnam. Es nezinu, ko darīt, kā rīkoties... jo īpaši uztraukties es nevaru... savādāk bebītis sāk spert par daudz :)
Liekas, dzīvē tā notiek, aizmirsti un dzīvo tālāk... man tāda sajūta, ka agri vai vēlu vienalga kādam paslīdīt kāja... jo zinot šos laikus, liekas, ka nevienam nav svētas attiecības. Principā, vienā mirklī cilvēks spēj izjaut visus nākotnes plānus
18.12.2012 17:24 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
man nebija krāpšana, bet kaut kas līdzīgs. mani tas tā pa īstam grauza aptuveni vienu gadu, pēc tam arvien mazāk un mazāk. tiesa, manā gadījumā tā nebija ilgstoša krāpšana, bet vienas nakts sakars ar kaut kādu mauku, tāpēc vieglāk bija aizmirst.
es droši vien tavā situācijā piedotu un aizmirstu. jums tomēr ir ģimene. ja tas atkārtotos otru reizi, tad gan, lai iet dirst.
18.12.2012 17:26 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
nepiedotu vīrietim pat tad ja mūs saistītu bērniņs,tāir necieņa pret sievieti ar kuru tu dzīvo kopa,padomā pati-viņš nāk un saka Tev ka mīl tevi utt bet tajā pašā brīdī iet un guļ ar citu,iedomājies viņš guļ ar citu un tad nāk un guļ ar tevi-pretīgi. Es gudra un pamet viņu,tev būs kāds kas tev sapratīs un novērtēs,tu esi sieviete un tevi ir jāciena .
18.12.2012 17:27 |
 
Reitings 36
Reģ: 24.01.2011
Cik viņs man paspēja pateikt, pirms nometu telefonu bija tas, ka viņš bija totali sadzēries vienā ballītē un tas bija viens sakars. Cik man zināms, nekas tāds iepriekš nav bijis... es nesaprotu tos vīriešus, kā viņiem negrauž sirdsapziņa? Liekas, kamēr pats nenonāk tādā situācijā, tikmēr nesapratīšu.
Vēl mani pie viņa tura tas, ka īsti neesmu izbaudījusi to, ko nozīmē vīriešu uzmanība... utt. Jo man ir tā, ja reiz esmu attiecībās, tas es ne pa labi ne pa kreisi, pat vismazāko flirtu nespēju uzsākt... jo vienmēr esmu dzīvojusi ar tādu domu - nedari otram to, ko nevēlies, lai dara tev...
18.12.2012 17:34 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
kā tu uzzināji to? pats izstāstīja?
ja tas ir bijis vienas nakts sakars, tad piedod! tas nav nekas traģisks. tas nav pasaules gals. es saprastu, ja tā krāpšana būtu ar kādu konkrētu sievieti un pie tam ilgstoša.
18.12.2012 17:37 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
sāksim ar to, kāpēc viņš ballītē bija viens?

un otrs, mani vienkārši tracina tā atmaska: ai, es biju piedzēries! tas neko nenozīmē! jo tieši tad, kad cilvēks ir piedzēries, viņš atklāj patiesās kārtis, patiesās vēlmes vai savu īsto būtību,
18.12.2012 17:39 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Es varu runaat tikai par sevi, bet es zinu,kaada es palieku,kad sadzeros, taapeec es otru censhos saprast, jo man ir taa,ka tad,kad esmu pillaa,tad arii visi raamji pazuud. Diemzheel. Taapeec es zinu savu limitu. Bet taapeec jau to sauc par dziivi,mees neviens neesam balts un puukains, katrs esam pieljaavusi kljuudas, tev ir jaazin,vai tu (konkreeti tu) speej to pienjemt un sadziivot.
18.12.2012 17:40 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Enija- kapec vinjhs nevar buut balliitee viens??!! Mans viirs arii iet pa baariem ar draugiem viens,man nevienmeer vinju kompaanijaa ir interesanti.
18.12.2012 17:41 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
oj, ja mēs katrs uzzinātu savu patieso būtību, mēs nobītos pamatīgi.
18.12.2012 17:42 |
 
Reitings 36
Reģ: 24.01.2011
man to pavēstīja mana daktere, sakot, ka manī ir baktērija, ko varot "noķert" tikai dzimumakta laikā. Tā nu es izsecināju, ja man ir bijis tikai viens partneris, tad skaidri un gaiši viņam to pajautaju, vai ir mani krāpis, un viņs atbildēja apstiprinoši. Tad sāka taisnoties, taču es pat nedevu vārdu, vienkārši noliku klausuli... Tagad ar viņu tikšos 5dien un tad redzēšu, ko viņš par to visu teiks... es ļaušu izteikties un viņam runāt... es gribu zināt visu, kāpēc, kādi iemesli utt.
18.12.2012 17:42 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Neesi tik kategoriska... Dzīvē vēl ne tādi vien sūdi var gadīties.
Sadod viņam kārtīgi pa mizu, izdusmojies kādu laiku, izmīlē pati kādu sen lolotu simpātiju, aizmirsti visu, piedod un dzīvo laimīga tālāk ;)
18.12.2012 17:43 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
jā, seksu nevajag jaukt ar jūtām. nekas tāds jau nenotika, lai izjauktu jūsu ģimeni, kurā ir bērns.
18.12.2012 17:45 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es zinu, ka nevarētu piedot. pat ja piedotu, tas mani visu laiku grauztu, pie katra sīkākā kašķa es to mestu acīs. es zinu, ka es esmu tāda, līdz ar to es ietu prom. Jo zinu, ka
ar savu turpmāko izturēšanos agri vai vēlu tāpat tās attiecības sagrautu. Tava situācija tiešām ir neapskaužama - es Tavā vietā mēģinātu saprast, cik ļoti tas grauzīs, cik ļoti to gribēsies pārmest un pieminēt. Ja negribēsies, tad paliec ar viņu un dod otru iespēju.
18.12.2012 17:47 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Man ar liekas,ka tad,ja taa buutu gadiijies,es zinaatu,ka man ir Jockers!!! Ja nu kas, man vinjhs nevarees paarmest,jo pats arii taa ir sadariijis. Bet es noteikti sadusmotos,liktu,lai mani lutina, pieprasiitu kaut ko daargu, ( cik stlba es esmu) , un tad piedotu...bet liec vinjam paciiniities,jo,ja redzees,ka tu uzreiz taa easy piedod,itkA buutu tikai 5 ls pazaudeejis uz ielas,tad vinjhs domaas,ka var taa dariit atkal... Nepiedod uzreiz.
18.12.2012 17:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits