Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dienesta romāns

 
Reitings 3
Reģ: 07.10.2012
Sveikas! :)
Esmu šajā portālā jauniņā, kādu laiku esmu palasījusies diskusijas, beidzot nolēmu piereģistrēties un izkratīt savu sirsniņu, cerot uz Jūsu atbalstu un padomiem no malas.

Situācija šāda-
Darbā ar kolēģi izveidojies romāns, tiekamies kādus divus mēnešus, viss notiekās, no viņa puses simpātijas un komplimenti utt. Abpusēji viss ļoti ātri aizsākās un ar milzīgu dzirksti, līdz kādu dienu viņš man paziņo, ka atjaunojis attiecības ar savu bijušo. Man šoks un jūtas ļoti spēcīgas. Nezinu kā reaģēt kā rīkoties. Viņa vienīgie vārdi- ja mēs būtu satikušies citā situācijā, respektīvi laika posmā, viņš nemaz nedomājot būtu ar mani. Bet šobrīd, viņš vēlas cīnīties par attiecībām ar savu bijušo- kura viņu pus gadu atpakaļ nokrāpusi ar citu. Vienkārši wtf? Kā var būt ka viņš piedos ko tādu? Tajā pat laikā zvana man utt.... Kā Jūs rīkotos?
07.10.2012 22:58 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tas ,ka viņš šajā situācijā izvēlējās bijušo jau izsaka visu.
par vārdiem- ja mēs būtu satikušies citā situācijā, respektīvi laika posmā, viņš nemaz nedomājot būtu ar mani. viņam bija izvēle palikt ar Tevi, vai arī atkal būt kopā ar bijušo. tie ir tukši vārdi.
nedari neko. nemēģini neko atjaunot, bet arī katru dienu nepārmet, neskaties ar nāvējošu ,vai arī valdzinošu acu skatienu.
07.10.2012 23:04 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Tev drauga/vīra nav?
07.10.2012 23:05 |
 
Reitings 3
Reģ: 07.10.2012
nē, man nav ne drauga, ne vīra
07.10.2012 23:05 |
 
Reitings 3
Reģ: 07.10.2012
sniegpulksteniite ahh, tieši tā- viņam bija iespēja izvēlēties, bet viņš uzskata ka tā nav....
galvenais ka darbā viņu redzu- viņš lakstojās man klāt un visādi citādi aicina pusdienās, bet tādā variantā- ķipa nu baigi labie draugi.... kas tas ir? man sirds sāp un iekšēji gribās pateikt visu ko domāju... šobrīd viņš baidās pazaudēt mani ko jūtu, vēlas visu laiku būt manā sabiedrībā, tajā pat laikā ir kopā ar to otru....
jēziņ, kā čalis var atjaunot attiecības ar bijušo- kura nokrāpusi viņu?
neesmu iedomīga, vienkārši salīdzinoši esmu ļoti kopta, skaista, slaida un materiāli nodrošināta, apkārtējie šokējas un saka ka tā bijusī man tuvumā nestāv... arī dzirkstele bija- kur tas viss palicis? :(
07.10.2012 23:09 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
var būt viņš vēlas būt kopā ar Jums abām, vai arī Tevi pašlaik tur kā rezervē,ja nojūk ar bijušo,lai būtu atkāpšanās ceļš, vai arī Tu viņa uzvedību pārproti.
kāpēc viņš uzskata,ka viņam nav iespēja izvēlēties? viņš jau izvēlējās.
citreiz attiecībās nav tik svarīgi ,cik materiāli nodrošināta ir meitene, vai viņa ir skaista. mums var būt puisis skaists ar lielisku raksturu, mīļš, vislabākais, bet pārējie viņu redz kā neglīteni ar lieko svaru , šķībiem zobiem, kaitinošu raksturu, egoistisks, lielībnieks ..nav svarīgi ko citi saka, bet gan kā viņš šo meiteni uztver.
var būt viņš ir pārsāpējis krāpšanu, var būt viņš nav no tiem,kuriem krāpšanas fakts šķiet nezin cik šausmīgs.
07.10.2012 23:20 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Pirmkārt, viņš izvēlējās to otru meitenei, ko vēl tev vajag? Par spīti tam, ka viņa ir krāpusi viņu, viņš uzskata, ka viņa ir labāka un piemērotāka par tevi? Kādus pierādījumus tev vēl tam vajag?
Otrkārt, tu būs rezerves variants, ja ļausies un neparādīsi raksturu.

Neceri, ka viņš aizies pie bijušās un pēkšņi izdomās, ka tu esi vienīgā un lieliskā! Ja viņš jau to nav sapratis, viņš nav tevis vērts. Nevajag sev ļaut kāpt uz galvas.
07.10.2012 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nezinu gan. man ir likums:ar skolas biedriem, kursa biedriem nē un kolēģiem tas pats,jo tas tik bojā studiju, darba attiecības
07.10.2012 23:32 |
 
Reitings 29
Reģ: 12.09.2012
Piekrītu, ar tevi attiecības labas cenšas saglabāt, lai būtu pie kā iet ja ar bijušo nekas nesanāks. Tā teikt, rezerves variants. Acīmredzot, to bijušo viņš mīl un mīlēja arī, kad ar tevi čubinājās, ja jau krāpšanu piedeva un pēc kāda laika atkal ar viņu sagājās, tātad tu esi bijusi tikai tā, starp citu. Atrodi sev kādu citu, nevajag tev tādu, ja jau esi skaistāka, veiksmīgāka par viņu, tad pats vainīgs, ne jau tev būtu jābēdājas.
07.10.2012 23:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es jau domāju, ka ies runa par filmu :D
nu tad viņš nemīl tevi. Vnk nemīl. Arī citā situācijā viņš nebūtu kopā ar tevi. Ja viņš nemīlētu savu bijušo, nekur nav teikts, ka iemīlēs tevi. nepieķeries tiem vārdiem tā. viņš varbūt nepareizi izteicās vai negribēja tevi sāpināt. nu neko, lai ir ar to savu bijušo. Viņš viņu mīl. varbūt..varbūt viņam ir palicis pieradums, apsēstība ar viņu, un viņš nav sapratis, ka tā nav mīlestība. bet jebkurā gadijumā-aizmirsti viņu, jo viņš pie viņas atgriezīs vnm. nu nezinu, tik ilgi, kamēr viņš neiemīlēsies no jauna. tā diemzēl nebiji tu. varbūt arī viņšp at nemīl viņu, jo uztur kontaktu ar tevi, bet varbūt viņš to dara vnk aiz cieņas pret tevi
08.10.2012 10:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits