Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevēlams stress

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Labs vakars!
Vēršos pie jums pēc padoma. :-) Līdz šim dzīvoju diezgan mierīgā režīmā - ikdienā augstskola un mājas, protams arī citas relaksējošas, izklaidējošas nodarbes, aktivitātes, taču tagad esmu sākusi strādāt un tas maina manu ierasto, mierīgo dzīves ritmu. Ir parādījies nevēlams stress, tāda kā spriedze. Nevaru izgulēties, jo domās allaž vai nu darbs vai skola. Šķiet, ka kaut ko palaižu garām, neizdaru, kaut arī tā patiesībā nemaz nav. Laiks paskrien vēja spārniem, reizēm šķiet, ka starp dienām nemaz nav bijusi nakts. Otrais mēnesis tik, taču pieļauju, ka tas viss dēļ mana nesakārtotā režīma. Mēdzu čammāties, kā dēļ jāskrien un kāvējos, kas rada nevajadzīgu stresu un vēl nesakārtotais miega režīms, kā dēļ nespēju pietiekami atpūsties un uzkrāt spēkus. Kad bija tikai augstskola, tad varēju atļauties šādi vaļoties, bet tagad gan ne.... Sakiet, ar ko lai sāk? Kā lai visu tā kārtīgi sakārto, lai spētu atpūsties un pazustu tā spriedze, stress?
07.10.2012 20:46 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Uzraksti dienas plānu un mēģini to ievērot! Sakārtots dienas režims palīdzēs arī sakārtot prātu.
07.10.2012 20:52 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Jo vecāks kļūsti, jo vairāk atbildības un pienākumu nāk līdzi. Dzīve tāda.
Man arī patīk atvērt plānotāju un sarakstīt, kas jādara. Vai vasarai man bija plāns uz A4 lapas, un tad svītroju nost padarītos, un liku klāt darāmos.

Nezinu, vēdināt telpas pirms gulētiešanas - man patīk gulēt ļoti izvēdinātā istabā, pat aukstā (bet mājās jābūt silti) :)
padzer nomierinošas tējas. Atrodi to brīdi sev....starp skriešanām, skolām, dusmīgiem klientiem...nepazaudē sevi :)

stress pazusdīs, kad parādīsies pārliecība par saviem spēkiem.
07.10.2012 20:58 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Tikai 5/6dienās uzvelku dūmu.
Mēģini varbūt tiešām uzrakstīt dienas plānu, lai tas bioritms sāk pierast pie noteikta laika, mēģini iet konkrētā laikā gulēt.
07.10.2012 21:00 |
 
Reitings 56
Reģ: 07.08.2012
Es vakaros mēdzu dzert šo Dr. Tereško tēju - http://www.mymed.lv/Vitamini-un-uztura-bagatinataji/mieram-un-miegam/Dr-Tere%C5%A1ko-vesel%C4%ABbas-teja-mieram-un-miegam
+ ar siltu tēju vienmēr var arī sasildīties pirms čečēšanas :)
10.10.2012 13:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits