Slēptās domas :)

 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Sveikas!
Cik jūs daudz domājat par citiem, nu, tādā ziņā ''šausmas, kādi viņai mati, kā viņa izskatās, kā runā, uzvedās utt.'' ? Bieži nodomājat kaut sliktu par savām draudzenēm vai uz ielas redzētām meitenēm?
Dažreiz liekas, ka katram pašam savas problēmas un neviens nemaz tevi tā neievēro, kā šķiet, bet paklausoties šo un to liekas, ka dažas par citiem vien domā un labprāt arī apspriež tālāk.
Kā ar jums?
27.09.2012 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Njā, sabiedrība mums ļoti ārišķīga, ja pat "pretīgi skatīties" uz otru cilvēku. Reizēm gribētos novēlēt jums dzirdēt visu pārējo cilvēku domas, bet TIKAI UN TIEŠI par jums :D

Es parasti pievēršu uzmanību čaļiem, man patīk noķert viņu acu skatienu. Bet meitenes, ja nu kādu īpaši pamanu, no manas īslaicīgās atmiņas pēc mirkļa ir dzēstas.
27.09.2012 20:37 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Man gan krīt acīs viss: gan bojāti mati, gan nolupusi nagu laka meitenēm sabiedriskajā transportā. :-D Un tur neko nevaru padarīt. Patīk tīri profesionāli pavērtēt apģērbu salikumu: kas cilvēkam aktuāls un kas no iepriekšējo gadu krājumiem uzvilkts. Un tur neko sliktu nesaskatu. Drīzāk trennēju gaumi. :-D
27.09.2012 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
ir, ir tādas domas. labi,ka tās neviens nedzird :D
27.09.2012 20:39 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Te Cosmo es visu laiku tā domāju, manuprāt. :D

Uz ielas arī, par kaut kādiem uz 5min satiktiem cilvēkiem, ne draugiem, bet attālām paziņām.
27.09.2012 20:42 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
es esmu pieķērusi sevi vairāk pie domām:"O, cik viņai smuki zābīši. vai mētelītis, vai auskari, vai frizūra". vaia rī nopriecājos par sievietes skaisto figūru..sliktās lietas parasti padomāju par dzērīšiem,kas noiet garām piečurātām biksēm, vai apaļīgiem skuķiem,kas neparziei izvēlējusies džinsu bikses un rudens mēnesī visas krokas lec pāri zemeajām džinsenēm...nu nedomā līdzi..
bet vairāk noskatos un patīkamo,kas ielec acīs.
27.09.2012 20:42 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Ahh, kā es gribētu, lai man draudzenes kā DIO pasaka, piebremzē ar šito un to. Knapi vecākus varēju pielauzt, kur nu vēl draudzenes, visiem mīkstas sirdis, neviens negrib aizvainot.
27.09.2012 20:44 |
 
Reitings 1078
Reģ: 24.10.2009
Visvairāk ievēroju meitenes, kuras staigā zemajās biksēs, izmēru mazākās nekā pašām ir + krekliņš/jaciņa tāda ka lien ārā vēdars (milzīgi mīlas rokturīši). izskatās briesmīgi :/ Brr... var tak apģērbties atbilstoši savām formām un izskatīties gan labi gan eleganti...

Un nepatīk puiši ar nošļukušām biksēm , ka apenes visā krāšņumā var redzēt.

Patīk skatīties uz meitenēm kas labi izskatās un pasmelties kādu ideju vai kombināciju apģērbam :)
27.09.2012 20:45 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Man gan nav tādas baigās plašās domas , bet drīzāk prātā novelku vai nu - aaaak, jel vai oho! :D
27.09.2012 20:45 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Izlasīju grecia komentāru un atcerējos, ka pēc hormonu dzeršanas pārtraukšanas man trakoja hormoni un tad visi vīrieši uz ielas likās tik seksīgi, ļoti patika blenzt uz vīriešu dibeniem, bet tas bija pārejošs periods. Bet tad tiešām es kaut ko arī ievēroju uz ielas un pēc aiziešanas mājās arī atcerējos, ka tam čalim bija foršs dibens. :D :D :D
27.09.2012 20:46 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Queen, noteikti tev būs tādas draudzenes, tas darbs nav viegls, bet toties īstā draudzībā, draudzene sapratīs, ka vēl tikai labu..
27.09.2012 20:53 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
nedomāju par meitenēm uz ielas ne labu, ne sliktu, jo vnk eju ar savām domām un nemaz nepamanu kādas meitenes man garām iet. Labākajā gadījumā pamanu kādu forša izskata puisi, bet arī ne vienmēr.

Par ielu tieši tāpat. Ļoti reti ir tie brīži, kad eju pastaigas solītī skatoties apkārt un vērojot citus cilvēkus. Taču brīžos, kad kaut kas kaut kur ir jāgaida un citas nodarbes nav, reizēm sanāk ievērot citus un arī kaut ko nodomāt - gan labu, gan sliktu par apģērbu, matiem vai tml.
27.09.2012 20:54 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es vienmēr piefiksēju skaisti ģērbtas, koptas sievietes, ja es šīs dāmas pazīstu, tad noteikti pozitīvs komentārs par izskatu neizpaliks, šad tad atzīmēju pie sevis, ka var pamēģināt redzētos salikumu u.tml.
Par šausmīgiem gadījumiem, nezinu, ja gadās kaut kas smieklīgs, tad pasmaidu, bet ja godīgi, tagad uz sitiena varu pateikt, ko skaistu esmu redzējusi, pretējais nav palicis spilgtā atmiņā.

Un vēl man ir pieredze "no otrās puses". Regulāri kāda uzticīga mana bloga lasītāja ar neizsmeļamu žulti iekomentē cik man neglīts ģīmis, nagi, vaigi, cik es esmu resna un stulba, bet mans nabaga vīrietis par to maksā, kaut gan labākā izeja man ir nošauties - izraisa smīnu un nožēlu par komentāru autores tik izmisīgu sekošanu manam izskatam :D
27.09.2012 21:02 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Nenoliegšu, ka noskatos uz citām meitenēm, jā, arī aprunāju, bet nejau "vai, cik tā resna un neglīta", bet par sīkumiem, piemēram, briemsīgiem papēžiem, uz kuriem meitene kustas kā zoss. Visbiežāk noskatos un apt atskatos uz sievietēm, kuras ir skaistas, kurām ir skaisti, gari mati, jauks stiliņš.
27.09.2012 21:03 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Vienmeer paveeroju citus cilveekus un padomaaju vai nu kritiski, vai arii pie sevis apbriinoju. Bet kad esmu jautraakaa praataa, tad komenteeju arii skalji. :D
27.09.2012 21:14 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Es, protams, varētu te no sevis superjauko taisīt un teikt, ka nekad par citiem sliktu nedomāju, nerunāju, bet diemžēl tas tā nav :D

nē, par draudzenēm es tā nedomāju pie sevis, viņām es saku visu, ko domāju. Bet es par draugiem parasti labi domāju, nevaru iedomāties, kam un par ko es varētu aizrādīt, man vienmēr liekas, ka man forši draudziņi :D :D :D

Par pārējiem - es ļoti reti vispār citus ievēroju, ejot pa ielu, piemēram. Bet, braucot sabiedriskajā un stāvot kājās kaut kur ejas vidū, īsti nevar neko citu padarīt, kā skatīties uz citiem. :D Bet tā kā es pārsvarā vienus un tos pašus cilv. redzu, es domāju nevis par to, cik tas slikts vai labs, bet mēģinu galvā uzminēt viņu profesijas u.tml :D Nu, citreiz gan sanāk, piem, ja meitene apsēdusies tā, ka visu krājkasīti var redzēt, es nodomāju - omg. Bet es tiešām cenšos no šī atbrīvoties pavisam, nepatīk man tā sajūtu, ka pie sevis citus aprunāju..it kā pati kaut kāds zelta gabaliņš būtu, pfffff.

Bet izņēmums ir tad, ja cilvēks ir pelnījis - izdarījis kādam ko riebīgu, melojis, tēlojis to, kas nav, nenormāli lecīgs ir, izdarījis k ko stulbu u.tml, tad gan nav man nekādu sirdsapziņas pārmetumu, jo, nu..pats jau vainīgs :P Un vēl gadās dažreiz ballītēs kādu kopīgo paziņu apspriest, bet nu tas nenotiek baigi bieži. :D
27.09.2012 21:19 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Mēs visi katru dienu esam uz dzīves skatuves. Katrs no mums ir gan aktieris, gan skatītājs vienlaikus. Un jā, es ne tikai pārvietojos no punkta A un punktu B, bet izbaudu pārvietošanos, skatoties uz to, ko acis rāda. Citreiz tās ir ēkas, mašīnas, citreiz cilvēki- dažreiz skaisti, dažreiz neskaisti. Pie sevis domās, protams, visu ko redzu, komentēju. Gan pozitīvi, gan negatīvi. Es par to nekaunos, jo skatoties un izsakot domās savu attieksmi par apkārtni, tai skaitā cilvēkiem, es veidoju savu vērtību sistēmu, savu es. Skatoties uz citiem es saprotu, kas man patīk, kas nepatīk, kas ir pieņemams, kas nav. Un es negribētu, ka visi cilvēki ir perfekti kā manekeni veikalos- tas būtu garlaicīgi. Man patīk, ka ir pelēkas peles, pārmālētās bārbijas, bomžu stiliņš, saldie puiši, asie veči, utt. Tas manu pārvietošanos no punkta A uz B padara interesantāku.
27.09.2012 21:30 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Piekrītu tās meitenes domai, kura teica, ka labāk skatās uz puišiem! :)

Par meitenēm - neko nedomāju, ne sliktu, ne labu :) Ja nu kāda acīs krītoši priekšā vico ar varžu duramajiem smieklīgā gaitā teju krītot nost, tad pie sevis pasmīnu, ja -20 grādos redzu kādu miņukos un jakās ar plikiem vēderiem, paliek žēl to meiteņu, ka nedomā par veselību, bet tā .. pārāk daudz gan glītu un skaistu meiteņu, gan nekoptu un nevīžīgu, lai par katru ko pie sevis domātu! :D :)
27.09.2012 21:33 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Ejot pa ielu īpaši neskatos uz citiem cilvēkiem, ir reizes, kad acīs iekrīt tieši simpātiski saģērbtas meitenes, tad nodomaju, cik skaisti zābaki, vai skaist, spīdīgi mati, bet kopumā īpaši nevēroju. Nu bet to, ka citiem patīk blenzt virsū nepieklājīgi un pat nenovērsties gan esmu pamanījusi:D

Varu paskātīties, bet ātri vien aizmirstu. Man ir savas lietas, sava dzīve, un, negribu izklausīties iedomīga, bet esmu vairak uz sevi vērsta. Neaprunāju, jo neredzu vajadžību!
27.09.2012 21:33 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Pārsvarā nemaz nav laika, lai baigi skatītos apkārt (savas domas, lietas, kas jādara, piem. braucot sabiedriskajā). Bet, ja skatos, tad drīzāk ievērošu mašīnas nekā cilvēkus.

Vienīgi šodien, kad nekas nebija prātā, skatījos apkārt un nodomāju, kas cilvēkiem šodien noticis..Nu tādus apģērbu salikumus (ne labā nozīmē) varēja redzēt. Bet nu šausmināties nešausminos un tālāk arī mēģinu neapspriest. Ir labākas lietas, ar ko nodarboties. Un tā ir katra paša darīšana, kāds viņš izskatās.
27.09.2012 21:36 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Man uz cacam patik skatities, tas kuras kko jaunu noperk, un tu jau zini no kura veikala kas ir nopirkts. :D
īpaši pamanu ja shogad pirkts no jaunas kolekcijas vai ari uz atlaidem. Daudzas meitenes uz ielas staiga vienos un tajos pashos apgerbos, tb no viena un ta pasha veicha nopirktas mantas.


Vel nesen redzeju vienu meichu ar dzilju dekolte un shi ar bernu kkur brauca, domaju wtf kursh maza berna klatbutne kolji dzhekus :D
27.09.2012 21:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits