Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bumbulis aiz auss

 
Reitings 38
Reģ: 29.01.2009
Esmu ne pa jokam sabijusies. Man jau 3. dienu aiz auss ir uzmeties ciets bumbulis(apm 5mm diametrā). Tā kakla puse sāp, īpaši kad griežu galvu, arī ausī šad tad nedaudz iesāpas un arī galva nedaudz. Bumbulis ir ciets un tam nav ne gala, ne pat sarkanums, tā kā diez vai tā ir kāda zemādas pumpa vai augonis. Varētu domāt, ka tas ir iekaisis limfmezgls, bet pumpa ir tik cieta kā kauls un nekustas. Kad pieskaros ļoti sāpīgi un nepatīkami. Šodien pēc vannas tīrot ausis tieši tajā ausī bija nenormāli daudz sēra, kā nekad, kaut gan iepriekš tīrīju pirms 2 dienām. Otrā ausī nekā. Nesaprotu, kas tas ir. Nekur nevarētu būt sapūtusi kaklu, jo visu laiku staigāju ar šalli. Laikam jau būs jādodas pie ģimenes ārsta, jo nepaliek ne labāk, ne sliktāk. Tomēr līdz ārstam jāgaida līdz nākamajai nedēļai, tāpēc gribētu dzirdēt no jums, vai nav bijis kādreiz kas līdzīgs, vai nenojaušat kas tas varētu būt, jo esmu tiešām neziņā. :(
20.09.2012 23:08 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Droši vien limfmezgls, jo citam tur nav kam iekaist.
Un ja ir - sāk dzert antibiotikas (5 dienu kursu), plaša spektra.
20.09.2012 23:09 |
 
Reitings 431
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka ej pie ārsta!

Pēc apraksta izskatās, ka man ir bijis. Tā bija parasta milzīga cieta pumpa, vienu brīdi tas viss nāca ārā (iespējams, tur iekšā bija sērs), bet tā - nekas traks nenotika un pati vien tiku galā :)
20.09.2012 23:10 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Ģimenes doks. Nav tas tik dārgi. Vells viņ zin, kas tur uzmeties. Labākajā gadījumā tas ir limfmezgls, bet sliktākajā varbūt kas trakāks.
21.09.2012 22:43 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
tas var būt arī, kas sliktāks, piemēram, galvaskausa šūnu iekaisums, (mastoidīts), tāpēc, ja tiešām ir tik traki jāiet pie ārsta un NEKĀDĀ GADIJUMĀ NEDZER PLAŠA SPEKTRA ANTIBIOTIĶUS UZ SAVU GALVU - viena no stulbākajām lietam, ko varētu darīt
21.09.2012 23:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits