kas nepatīk pretējā dzimuma izskatā un uzvedībā???

 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
šovasar nācās pieredzēt cik gan Latvijā ir skaistas un koptas sievietes un uz tās masas tik maz koptu vīriešu protams katrai gaume ir savādāka, bet es domāju, ka higiēnas un tīru drēbju ziņā visām sievietēm uzskati saska.
man nepatīk mačo tipa vīrieši man tādi uzreiz asociējas ar sarkanu 3 pogām no augšas atpogātu kreklu un melnām krūšu spalvām :D
uzvedībā agresivitāte un nagu graušana c'mon
13.09.2012 20:57 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Tā ir tava izvēle,būt laimīgam vai tēlot nelaimīgo,ka esi upuris.

+++++++++++
15.09.2012 17:59 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Cumshot, pēdējais komentārs jāsaka ir graujoši labs, tieši šādus komentārus gribētos lasīt biežāk no tevis.
15.09.2012 18:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cumshot-man arii patika tavs peedejais komentaars!Es tagad domaaju pati par sevi ...es biezi redzu lietas nepareizi... esmu cieteejas lomaa-jadabuu tas aaraa!!!
Man ir gruutiibas ar viiriesiem ,kuri ir noteiceeji visaa!Paklauj sievieti pilniigi sev-nelauj "iepiiksteties"!
15.09.2012 18:15 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Es pats saprotu,ka citreiz par daudz nomuļķojos,un tad ik pa laikam ,ko nopietnāku ierakstu,lai atgūtu mazliet reputāciju:D
15.09.2012 18:38 |
 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
kā lai iemācās mīlēt sevi?

1. Sāciet labi izturēties pret sevi!

Ja Jūs neapmierina kaut kas Jūsu ārējā izskatā, tad pacentieties to izlabot. Sāciet ievērot diētu, aizejiet pie friziera vai uz skaistumkopšanas salonu, nopērciet jaunas drēbes, vienvārdsakot, mainiet imidžu!

2. Izdariet to, par ko Jūs sen sapņojāt, bet baidījāties īstenot dzīvē.

Pameklējiet jaunu darbu, pierakstieties uz auto vadītāju kursiem, dodieties ārzemju ceļojumā, izdariet kādu lielāku pirkumu, sāciet remontu dzīvoklī …

3. Nekad nesakiet sev, ka Jums kaut kas neizdosies, un neklausieties līdzcilvēkos, kuri Jūs cenšas par to pārliecināt.

Vismaz, pamēģiniet tuvoties savam mērķim. Meklējiet līdzekļus šī mērķa realizācijai – nopelniet naudu, mācieties, izmaniet savu izskatu… Parasti, ja cilvēks kaut ko ļoti vēlas un kaut ko dara, lai to sasniegtu, tad viņš noteikti to panāks.

4. Laiku pa laikam sarīkojiet sev svētkus!

Svētkus var sarīkot arī bez sevišķa iemesla. Vienīgais nosacījums – dariet šajā dienā tikai to, kas Jums tik tiešām patīk, nevis to, kas jādara. Piemēram, iedzeriet šampanieti un pakausieties savu mīļāko mūziku.

5. Biežāk dāviniet sev dāvanas!

Tām nav jābūt praktiskām lietām, tās varētu būt jaunas smaržas, kosmētika, blūze vai šallīte, kaut kāds Jums iepaticies nieciņš, konfekšu kārba vai puķes. Kaut kas tāds, kas sagādās Jums prieku.

6. Centieties nesamierināties ar nekomfortablām situācijām!

Ja kāds cenšas uzlabot savu stāvokli uz Jūsu rēķina, tad neļaujiet viņam to izdarīt. Piemēram, ja kolēģe palūdz Jūs padežurēt viņas vietā brīvdienā, jo viņai jādodas ciemos, tad nesteidzieties piekrist, jo Jums arī varētu būt savi plāni …

7. Necietiet sliktu attieksmi pret sevi!

Ja Jūs pazemo, aizskar – lai kas tas arī nebūtu, iemācieties atbildēt uz šāda veida aizvainojumiem! Parādiet pāri darītājam, ka Jums ir lepnums. Nestāviet un neklusējiet, klausoties pazemojumus, bet arī nesarunājiet rupjības. Mierīgi uzklausiet pretenzijas un atspēkojiet tās.

8. Iespējams, Jums nāksies nomainīt paziņu loku.

Ja Jums līdzās ir cilvēki, kuri Jums nešķiet interesanti, taisnību sakot, viņi vispār Jums nav vajadzīgi, tad padomājiet par to, kā tikt no viņiem vaļā. Nebaidieties no jaunām attiecībām!

9. Jums katru rītu jādodas pie spoguļa un, skatoties uz sevi, jāsaka: „Es esmu lieliska un brīnišķīga!”

Ticiet, šī maģiskā frāze var palīdzēt Jums reāli izmanīt savu dzīvi!



/Avots: www.myjane.ru
15.09.2012 18:56 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi, es vienmēr ar interesi lasu Cumshot komentārus. Tajos vienmēr ir vai nu laba doma vai nu laba ironija :) Šajā puisī kaut kas ir, tiešām!
15.09.2012 19:06 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
samarrii tas teksts nebūs sevis mīlēšana.sevis mīlēšana ir tikai tava attieksme domās pret sevi..tas nav nekas ārējs,kur tev jāpērk jauna kleita vai jādāvina kādam k-ko.
15.09.2012 19:14 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Jūs tiksiet visas dzīvē tālu,tad,kad beigsiet piedalīties diskusijās kurās jums kaut kas nepatīk,beigsiet sevi kritizēt un sāksiet sevi mīlēt.Iedomājieties istabā bērnu un jūs uz viņu diendienā kliedzat,tev ir mazas krūtis,tev nav tāds un tāds augums,neej pat pie spoguļa klāt!paskaties,kā kaimiņu bērniem viss ir tikai tev nekā nav tu drīskti tikai viņus apskaust!Atceries toreiz kā bija?Tapēc pat nesāc tev tāpat nekas nesanāks ej stūrī tupi!Untmldz. Kas no tāda bērna var izaugt?Pat negribas rezultātu prognozēt,tāds tikai kurš acis plikšķina un tēlo upuri,ka dzīve ir grūta un netaisnīga. Izklausās jau absudi,bet šis ir tieši tas,kas pēc komentāriem noprotams pusei no šī foruma katru dienu notiek galvās,tas bērns uz kuru bļāvāt esat jūs..pati uz sevis..Un iedomājieties tagad bērnu ,kuram katru dienu stāsta,tu vari visu,no viņa arī izaugs viss,kāds viņš vēlēsies būt,un nebūs nekā nesasniedzama viņam.Morāle nevar nekur dzīvē tikt sevi nemīlot/kritizējot,tēlojot upuri.Vienvārdsakot es jums ticu jums viss sanāks;)
15.09.2012 19:16 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Oi, cumshot. cik Tu forši pateici. Un es pat domāju, ka arī ļoti daudzas citas problēmas sakņojas tajā, ka cilvēks sevi nemīl - tas rada tās sekas, par kurām te reunā, kas nepatīk, ir nepieņemami utt. Man šķiet, ka sevis mīlēšana nozīmē, ka tu esi laimīgs par to, ka tu esi tu. Es, piemēram, zinu, ka nevieni apstākļi, nevienas nebūšanas neietekmēs manu globālo laimes izjūtu. Es reizēm pilnīgi kaifoju par to, kā es sev patīku. It kā jau narcistiski, bet tieši šādos brīžos man arī ir visvairāk, ko dot citiem.
15.09.2012 19:26 |
 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
cumshot nedaudz par drāmīgu no sērijas tagad visi sadosimies rokās,,,vispār jau arī no tā ko rakstīju diemžēl uztvēri tikai tekstu par kleitu ,nez izlasi kaut vai 3punktu ,pie kura arī dzīvē pieturos, dzīve ir dzīve mūsos visos ir ielikta šī trakā emociju gamma ,kas mūsos virmo mīlestība ,prieks, bailes, naids..utt tpc ,jau mēs ari esam cilvēki un diemžēl par to ,ko teici, nu kad beigsim piedalīties diskusijās kurās mums kaut kas nepatīk tikai tad sevi iemīlēsim/no comment tveram visu vieglāk.
veiksmi
15.09.2012 19:35 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Cumshot, loti labi pateikts! Ja milesi sevi, tad ari citi tevi miles. Jamil sevi silti, tad tevi ieksa bus ta laimes sajuta, ka saka lana_3853, bus daudz ko dot citiem. It ka loti vienkarsi, bet taja pasa laika sarezgiti.

Runajot par temu laikam man preteja dzimuma izskata un uzvediba nepatik tas pats, kas sievietes - klasiskas lietas: netiriba, rupjiba un totals humora izjutas trukums. Ticu, ka tas ipasais cilveks tev iepatiksies pat pedejas skrandas, tur ir jabut dzirkstelitei. Parejie - cilveki ka cilveki :) .
15.09.2012 19:45 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Diskusija gara, slinkums lasīt liels :D
Bet nu mani vienīgais, kas tiešām tā kaitina, ka nevar izturēt it, ja vīrietis ir nodzēries, pīpē, drēbes smird pēc cigaretēm, ir rupjš un netīrs/smird. Netīrību neciešu. Nepatīk uzpūstie gudrinieki un tie, kas bāž gudrību acīs.
Pārējais ir gaumes jautājums, bet neskatu vīru no cepures. Galu galā ne jau matu garums un bikšu krāsa nosaka to cik patīkai ir uzturēties cilvēka sabiedrībā.
15.09.2012 19:51 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
un jā - visatbaidošākās lietas priekš manis ir iekšēja un ārēja netīrība, skopums(arī dvēselisks), cilvēcības un iekšējā smalkums trūkums, nīkulība. Kā sievietēs, tā vīriešos.
15.09.2012 19:57 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Par izskatu, nepatīk, ūsas, strupi roku pirksti,līkas kājas,plāni mati,hipsteri,metroseksuāļi jeb saldie, īsi vīrieši ar lieko svaru,spalvaino krūšu īpašnieki,nekoptas uzacis :P

Uzvedībā, nepatīk iereibuša vīrieša bravurība,lielišanās,nagu graušana, nagu griešana virtuvē,vai kādā istabā, izņemot vannas istabu,nepātraukta spoguļošanās.
15.09.2012 19:57 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
Kas no tāda bērna var izaugt?Pat negribas rezultātu prognozēt,tāds tikai kurš acis plikšķina un tēlo upuri,ka dzīve ir grūta un netaisnīga.
Morāle nevar nekur dzīvē tikt sevi nemīlot/kritizējot,tēlojot upuri.
Ne jau notikumi satrauc cilvēkus,bet viņu domas par šiem notikumiem.Kā pats domā tā arī ir.

Absolūti piekrītu Cumshot, jo šai pieredzei esmu izgājusi cauri, un, ja esi gatavs pieņemt šo patiesību un negribi tālāk tā turpināt, tad visi ceļi vaļā, jo izvēle ir tavās rokās.
Un, aizķeroties pie bērnu tēmas, esmu savā dzīvē sapratusi, ka nekad neaudzināšu savus bērnus tā kā audzināja mani. Varu tikai piebalsot, ka pareizāka attieksme bērna audzināšanā būtu kā tālāk citēts Cumshot tekstā, jo tad arī viņa tā sauktā iekšējā atbalsta komanda vēl vairāk atbalstīs:
Un iedomājieties tagad bērnu ,kuram katru dienu stāsta,tu vari visu,no viņa arī izaugs viss,kāds viņš vēlēsies būt,un nebūs nekā nesasniedzama viņam.


Ja godīgi, es vienmēr ar interesi lasu Cumshot komentārus. Tajos vienmēr ir vai nu laba doma vai nu laba ironija

Royalty, nevaru tev nepiekrist, tikai bieži vien redzu, ka ne visas viņa muļķošanos saprot kā ironiju. Šajā forumā kā savdabīga rozīnīte.;)
15.09.2012 20:45 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.01.2011
Nepatīk lieli vēderi, ūsas, bārda (svītriņveidīgā), mati, kur gar sāniem izdzīts un pa vidu atstāta plata grebene. Nepatīk puiši, kas pārāk daudz pucējas un cenšas izcelties ar apģērbu. Patīk klasiski ģērbtie, nedaudz britu stilā.
Kopumā man nepatīk puišiem arī viss, kas ir nekārtīgs un netīrīgs.

Uzvedībā - nepatīk klusi, kautrīgi puiši. Nepatīk arī, ja daudz koķetē, izrādās, uzspiež sevi, ir haotiski, nespēj mierīgi reaģēt kritiskās situācijās, ātri sadusmojas. Šausmīgi kaitina, ja puisis ož pēc alkohola.

Nu tas tā, pirmais, kas šobrīd nāk prātā.
15.09.2012 21:17 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
man gan liekas, ka Cumshot neko jaunu nepateica. Tas ir pašsaprotami, ka vajag sevi cienīt un mīlēt, bet kāds te sakars?
Jūs tiksiet visas dzīvē tālu,tad,kad beigsiet piedalīties diskusijās kurās jums kaut kas nepatīk..

Ja es pasaku, ka man nepatīk netīri veči, tā ir čīkstēšana un sevis nemīlēšana? I don't think so. Tas cilvēks, kuram patīk pilnīgi viss, ir ar putniem.
Un te nav nekāds sakars ar sevis nemīlēšanu, ar to man problēmu nav :D
16.09.2012 00:57 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Cumshot, ja Tevi tā uztrauc šī tēma, tad iesaku aprunāties ar mīksto. Lūk tam ir problēmas ar pašapziņu- daudz lielākas kā šeit visām meitenēm kopumā :D
16.09.2012 01:01 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
spalvainas kruutis, baarda, ja uzvelk dzinsas un uzalka zhaketi, debiili matu griezumi ( kjip, bljpdina), par daudz izraustiitas uzacis, rakstaini dzhemperi, dreebes veemeklju kraasaas.

ja visaam peec kaartas saka, ka vinja ir taa iistaa vieniigaa, ja man visu laiku jaauztur saruna, ja par kko visu laiku lielaas, iedomiigi.
16.09.2012 09:11 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
riebjas nekoptība- nepatīkams aromāts, atirušas vīles vai netīrs apģērbs vai apavi, nekopti nagi, mati, āda, riebjas lamāšanās, rupja attieksme, nespēja uzvesties kā Vīrietim.
visam ir jābūt ''līmenī'', nevelos tikties ar puišeļiem, kuriem nav izglītība, darbs, nākotnes mērķi, kuri nav patstāvīgi.
16.09.2012 09:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits