Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzenes

 
Reitings 70
Reģ: 26.03.2010
Aarpraats... Esmu sapratusi, ka manaa redzes lokaa vairak nav draudzenu. Divus gadus atpakal bijam 4tras, tagad tikai ar vienu no vinam ir tads kontakts, ka ir patikami parunat un tapat tik reizi menesi.

Viena nodeva mani, nepietiek, ka nodeva, vel atlava man justies briesmigi vainiigai par to ko izradas man ir bijusi pilniiga taisniiba. Un otra, pat nezinu.. dzivojam kopa kadu bridi, un sapratu ka so cilveku vairs par draugu nevar uzskatiit. un tikai tagad nak apskaidriba, ka arii sivus gadus atpakal varejam tik kafiju reizi menesi iedzert kopaa. Kuraa bridi biju ieperusies tik talu ka uzskatiju par labako, nav ne jausmas.

Un trakakais ir tas, ka redzu, ka ja velos iziet araa , man apkart ir tikai viriesu kartas parstavji ( draugi,kolegi,pazinjas) un lidz ar to nekur neeju, jo nevelos domstarpibas ar puisi.

Kada jums meitenes pieredze ar draudzenem ? Cik esat vienaa grupinjaa, kuras kritis un celsies viena par otru,kuras regulari sazvanas, satiekas lai apspriestu jaunakas klachas.. ? Un kaa ieguvat shis sirdsdraudzenes ?
10.09.2012 02:58 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
man bija draudzenu daudz pamatskola,vidusskola..viena bija tada kip labakaa draudzene liiidz briidim kad paarceelos ar puisi uz arzemeem..tagad palikusi iedomiiga un saakusi melot...
bet ir taadas draudzenes ar kuraam var arii jauki bet reti paplapaat..
man apkaaart arii diezgan biezi ir viiriesi un manu viiru tas taa tracina..
bet es neko nevaru dariit ja labaak saprotos ar viriesiem.
un turklaat seit arzemees nu galiigi neatradiisi latviesu draudzenes.
10.09.2012 03:02 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.03.2010
Es ari esmu arzemes, un to vienu atvedu pie sevis, jo bija tiesham labs kontakts. Un beigas jau kad vina izvacas jutos, ka ilglaicigi butu bijusi attiecibaas, uzinaju daudz lietas ko vinja par mani parmeta, un runaja aiz muguras. trakakais, ka neko nevareja acis pateikt. Viskumjakais, ka visas chetras esam no vienas kompanijas - visi radi un pazinjas kopeji, tadi ar kuriem uzturam kontaktu. Traki.
10.09.2012 03:08 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Man ir lidzigi, pat vel trakak :D , mana apkartne seit vispar man nav nevienas draudzenes! Ari esmu arzemes, tapec nav pat nevienas ar ko kafiju varetu iedzert. Agrak man bija loti laba draudzene, ari sobrid uzturam kontaktu, bet nu jau caur skaipu. Parejas man ir bijusas tadas tusinu kompanijai, tagad kad esmu prom, tad kontaktejam reti. Gribetos iegut jaunas draudzenes, bet tas nav tik vienkarsi, jo visiem jau ir pa kadam draugu barinam. Varbut nesmade savus puisus? Draugi paliek draugi!
10.09.2012 03:22 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Man ir tikai viena sirdsdraudzene jau no 1.klases, kurai tiešām varu stāstīt pilnīgi visu. Uzticos viņai vairāk, nekā pat ģimenes locekļiem! :)
10.09.2012 03:29 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.03.2010
Nightberii - vienmer esmu gribejusi sev tadu draudzeni. Tikai man kka ar tam meitenem nesanak tas kontakts tik spiidosh. Man prieks, ka tev ir tada draudzene :)


kumelins - jaa es tieshi par to pashu - visi jau daudzmaz savos draugu lokos. Un lielakoties visi visi man palikushi latvija.te tikai puisis. Ir jau visadas pazinjas, bet nav taa kontakta taada.
10.09.2012 03:38 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Ai, man arī tas pats:( Tā kā bieži esmu mainījusi dzīvesvietas, tad vecie kontakti pazuduši. Jau tā neesmu komunikablākais cilvēks, bet ja šķir pārsimts km, tad vispār :D Daudzas no kādreizējām klasesbiedrenēm ir ārzemēs, citām bērni, vīri. Nu ir jau man pāris paziņas, bet tas ir kaut kā virspusēji. Īstenībā, ja ir 20+ gadi, jaunus draugus vispār ir grūti atrast, nav vairs tik daudz lietu, kas saista (kopīga skola vai biežas izklaides utt).
10.09.2012 21:06 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Wīiii durvis,logi,grīda mājās jums nečīkst no tādas čikstēšanas?:D
10.09.2012 21:11 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Dzīvē ir gājis visādi, ir bijuši draugi, ir pazuduši uz ilgāku laiku un tad atgriezušies, ir bijuši brīži, kad intereses nav bijušas līdzīgas un tad atkal parādās..bet regulāri sazinos ar visiem saviem draugiem, par cik katra esam teju savā pasaules malā, tad konferences zvani, čati viss notiek. Manuprāt mēs esam izaugušas no tā perioda, kad mācījām viena otru, kas bieži bija aktuāli jaunībā(gan kur vajadzēja, gan kur nevaadzēja), tagad nejaucamies otras dzīvē, ja vajag uzklausam un uzmundrinam, sniedzam viedokli, ja tāds nepieciešams, esot vienlaicīgi LV, tiekamies, ejam vakariņās un pavadam kopā laiku, draugi ir jānovērtē un tāpat kā ar vīrieti veidojam un kopjam attiecības, tāpat ir jākopj attiecības ar draugiem. :) Man ir lieliski draugi! :)
10.09.2012 21:17 |
 
Reitings 7
Reģ: 09.09.2012
Kaut kā ar gadiem draudzenes pazūd, vai arī saproti, ka tās nemaz nav bijušas draudzenes, drīzāk meitenes ar, kurām ir bijusi vēlme un vajadzība pavadīt laiku.
Laiks pilda savus koriģējumus, tagad pat ir grūti pateikt, kura draudzene, kura ne, vienkārši ir konkrēti cilvēki, kuri ir blakus...agrāk kādu bija vieglāk nosaukt par draugu, varbūt tagad tās prasības ir savādākas, lielākas, vai arī esam tik ļoti noslogotas ar 'sevi', ka 'draudzībai' laika nepietiek.
10.09.2012 21:21 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Man ir 4 -5 draudzenes, visas, izņemot 2, ir katra citādos apstākļos iepazītas. Man ir ļoti grūti sev atzīt, ka kāda draudzība izirusi līdz labu paziņu būšanai, agrāk man bija 2 citas draudzenes, bet laiki mainās un cilvēki arī.
10.09.2012 21:31 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
Kumeliņš man pašlaik ir tieši tāda pati situācija!! :D

reizēm uznāk jau tas vientulības besis :D

bet galvu augšā un ar smaidu!!
10.09.2012 21:32 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Esmu pašlaik pārcelusies uz citu dzīvesvietu (pusgads tiešām būs šeit japavada), tāpec dikti baidos, ka mazpamazām izzudīs kontakts. :(

Esam 6 tuvākās draudzenes, viena jau pārcēlusies uz ārzemēm, kontakts galīgi minimāls, vienai skola citā pilsētā un tad vēl es pati dzīvoju citur. Facebook vai draugos jau sarakstamies. Plānojam, ka jāsatiekas kaut kad. Jāsabrauc visām vienā pilsētā.

Tik interesanti, ka nav pat stabils mēnesis kā es prom, bet jau aizdomājos par to.. :D
10.09.2012 21:32 |
 
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
Man ir tieši tas pats. Tikai nesen sapratu, kāpēc tā - draudzība prasa lielu darbu. Vismaz man tās ir pūles, jo pēc dabas esmu vienpate un ne īpaši komunikabla. Man nav tā, ka es to ļoti pārdzīvotu, ka visas manas draudzenes man ir ''aizšķīdušas'' prom kur kurā, bet, domājot par to, kas nāks uz manām kāzām, man paliek skumji. Ne jau kāzu dēļ, protams, - bet man tā būtu vieta, kur satiktos visi mani tuvie un mīļie, un man tur būtu tikai radi :D
Protams, arī tas, ka man ir draugs un ex-draudzenēm puiši un pat bērni jau - tas arī palīdz izšķirt.
Teiksim, ja es jūtu attieksmi, ka kāda ar mani vairs negrib draudzēties un mums vairs nesapas - es nebūšu tā, kas skries pakaļ un es ļoti mierīgi ļauju draudzībai tā vienkārši aizpeldēt...
Un man liekas, ka ir iespējams pēc 20 iegūt draugus. Man ir 23 un man ir ļoti labas paziņas, par kurām man liekas - es viņas labprāt satiktu arī pēc pāris gadiem vēl un mēs varētu kļūt draudzenes.
Vismaz uz laiku.
10.09.2012 21:33 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Pilns ar maitām un nodevējām. Sen jau man nav tādas draudzenes, viņas nemaz nav šī vārda cienīgas "draugs". Paldies, bet man tādas aitas nav vajadzīgas. Vieglāka dzīve.
10.09.2012 21:35 |
 
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
Jā, ģimene ir vienīgais, uz ko var paļauties..
10.09.2012 21:39 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
tā ir.. ar laiku draugi paliek tikai mazāk
10.09.2012 21:42 |
 
Reitings 108
Reģ: 07.09.2011
Man ir prieks, ka man ir labākais draugs, kas daudz ko atrisina. Nav aprunāšanas, viss ir kārtībā, viņam stāstu tik daudz, cik nepieciešāms un viņš man tāpat.

Ar draudzenēm ir savādāk, tās ir un pazūd, nav tāda viena līdz beigām. Vien divas bērnības draudzenes, kuras ir zelts, vien arī savos darbos, tomēr lai vai kā man ir svarīgas un vienmēr tiekamies.
10.09.2012 21:47 |
 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
Man ar bija pirms 2gadiem 4labas draudzene.
Bet tagad esmu kontakta tikai ar vienu, kura man jau vairakus gadus ir labaka draudzene, kaut esam katra sava valsti, sazinamies pedeja laika gandriz katru dienu :)

Ja vari vienu labu draudzeni nosaukt tiesam par draugu, tad es uzskatu,kad tas jau ir daudz :)
10.09.2012 21:49 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Ir piecas, ar kurām, vienlaga pēc cik ilga laika satiekoties, var justies kā ar draudzenēm. Vienīgi tas, ka viņas savā starpā nav lielas draudzenes, jo katra nāk no cita manas dzīves posma.
10.09.2012 21:54 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man nekad nav nācies piedzīvot milzu nodevības no draudzenēm, puišu nocelšanas, aprunāšanas vai vēl ko tādu. Tādā ziņā man ir paveicies.
Man ir nācies piedzīvot tikai to, ka zaudējam kontaktu, jo acīmredzot tā nav bijusi īsta draudzība, kurai lemta ilga nākotne, bet tikai draudzība konkrētajam mirklim. Izrādījās, ka vienīgais, kas turēja mūs tā īsti kopā, bija mācīšanās vienā klasē. Līdz ar to, kad skola beidzās, beidzās arī draudzība ar visām, izņemot vienu.
Tagad man ir draudzenes no studiju laika un tā viena no skolas. Esam bariņā četras. Šobrīd katra atrodamies savā pilsētā un pa šiem vasaras mēnešiem nekādas zvanīšanās un klačošanās nav bijušas, jo nešķiet aktuāli. Taču, zinu, ka drīz tiksimies un kā katru reizi pēc pārtraukuma - būs tā sajūta, ka esam šķīrušās tikai vakar, nevis, ka pagājuši jau mēneši.Šī ir tāda foršā draudzība, kura nav beigusies līdz ar mācību beigām. Mums ir kopīgas lietas, ir atšķirīgas, bet es viņas jūtu kā savus cilvēkus. Esmu ļoti priecīga, ka man ir manas draudzenes. Mums nav tik atklāta draudzība kā sex un lielpilsēta varonēm, taču zinu, ka varu uz savām foršajām paļauties un būt atklāta ar viņām, jo viņas nenodos un neatstās nelaimē.
10.09.2012 21:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits