Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

hialoronskābe - var?

 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Man vēl ir vairāki gadi līdz 25 gadu vecumam, bet ir parādījušās mazas grumbiņas ap acīm, konkrēti zem apakšējo skropstu līnijas, īpaši redzas kad smaida. Lietoju acu krēmu no Loreal, bet esmu izmisumā, vēlos iegādāties kaut ko no aptiekām, nopietnāku. Vai drīkst lietot krēmus, kuri satur hialoronskābi? Kāds krēms jums ir palīdzējis pret pirmajām krunciņām?
28.08.2012 11:47 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Hialuronskābe ir laba lieta, bet... tās molekulas ir pārāk lielas un, uzsmērējot uz ādas, tajā vienkārši nenonāk. Ja gribi krēmu, kurā ir hialuronskābe, iesaku konsultēties ar kosmetologu un izvēlēties produktus no dārgā gala, jo dārgākos produktos ir atrodama jau uzlabotā hialuronskābe ar molekulām, kas ādā iekļūst.
28.08.2012 11:53 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Seruma aptiekā ap 20 Ls droši vien nebūs tad derīgs?

Un otra lieta - vai kāda ir mēģinājusi ķīmisko pīlingu ap acīm? (ja tāds ir iespējams)??
28.08.2012 11:55 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Tagad testējo šo:
http://www.essentialdayspa.com/phytomer-initial-youth-mu-p_15040.htm

Man patīk - bija "usiņas" ap muti (nelielas), nelielas grumbiņas zem acim. Visas sīkas krunciņas pazūda, lielākas kļūva mazāk pamanamas.
28.08.2012 11:58 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Es sāku lietot Dzintara SEA līniju, pagaidām tikai dienas krēmu, bet esmu ļoti, ļoti apmierināta. Man pat ir izlīdzinājušās mīmikas grumbas- uz pieres, un "inteliģences" grumba starp uzacīm. Kad beigsies mans tagadējais nakts krēms un acu krēms, noteikti nopirkšu arī šos no šīs sērijas.
Un vēl, kad biju Dzintara veikalā iegājusi, viņiem ir jauna līnija, kas esot kaut kādas medaļas un godalgas Francijā saņēmusi- tādā rozā iepakojumā, tā vispār esot ideāla, ja var ticēt tam, ko raksta sievietes forumos un stāstīja pārdevēja.
28.08.2012 12:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits