Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

DEBĪLS KAĶIS!

 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Es vairs nezinu, ko iesākt. Man ir pilnīgi debīls kaķis.
Dzīvojam daudzstāvu mājas pirmajā stāvā. Mans ikdienas scenārijs jau pēdējos divus gadus- tiklīdz atveru logu, kaķis ir ārā. Viņš izlec, stundu padzīvo un tad nāk zem maniem logiem un pilnā balsī ĶĒRC!!!!!!! Eju viņam pakaļ, viņš bēg. Nenoķeru, ienāku atpakaļ dzīvoklī un viņš atkal ir zem logiem un ĶĒRC! Skaļi, spalgi un kaitinoši. Man jau būtu vienalga, bet jūtu, ka kaimiņiem vienu dienu varētu apnikt un viņi varētu to nezvēru noindēt!
Man nav ne jausmas, kādēļ viņš tā dara! Dzīvojam kopā ar suni, bet viņš tā uzvedās jau pirms suņa ienākšanas ģimenē! Ēst viņam dodu, nesitu viņu, šad tad arī samīļoju (lai gan viņam tas nepatīk), bet viņš tāpat katru dienu atkārto vienu un to pašu scenāriju- izlec pa logu un tad ĶĒRC! Goda vārds, dzīvniekus mīlu vairāk par visu pasaulē, mans suns ir mana dzīve, bet naktīs, kad tas kaķis brēc zem logiem, gribas viņu vienkārši izsmērēt pret sienām.
Es pat nezinu, ko gribu dzirdēt no Jums, varbūt kādu padomu vai izskaidrojumu, kāpēc viņš tā uzvedas.
Uzreiz palūgšu sevi par dzīvnieku nīdēju nesaukāt un neapvainot tajā, ka par dzīvniekiem rūpējos, jo tas tā nav.
23.08.2012 17:22 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
uff, pēdējā teikumā kļūda, nevis rūpējos bet nerūpējos.
23.08.2012 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
mans suns ir mana dzīve

Būtu mīlējusi kaķi vairāk, gan jau viņam arī patiktu mīļošana, es tik tā.. izsaku savas domas.
Kaķis noteikti grib tikt atpakaļ pa logu un tas nenozīmē, ka viņš ir debīls. Ja mūk prom no tevis, tad negrib, lai ņem rokās. Pieliec trepītes pie loga, piedur dēli pie sienas, lai rāpjas augšā.
23.08.2012 17:27 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Kādēļ jālaiž ārā?

Ja gribi atvērt logu, ieliec kaķi citā istabā uz to brīdi.
23.08.2012 17:27 |
 
Reitings 374
Reģ: 13.07.2012
Tev nu gan piedzivojumi :D Atzīšos - ja es Tev dzīvotu kaimiņos, tad ātri kko izdomātu, lai nebūtu jācieš ķerkšana! :D Nu izskatās, ka Tavs vienīgais variants - nevērt vaļā logus. Nekad. :D
Bet ja nopietni, vai esi aizgājusi pie kāda veta un jautājusi kā varētu izskaidrot šādu kaķa uzvedību?
23.08.2012 17:29 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Piekrītu Dope teiktajam, pieliec dēli, vai trepītes zem loga.. Tad viņš pats tiks istabā.. :p
23.08.2012 17:31 |
 
Reitings 70
Reģ: 29.01.2009
Sveika,
varbut var kko uzmeistarot,lai kakjis pats ierapjas atpakalj..esmu redzejusi,ka cilveki,kas dzivo pirmajos stavos uzmistarojushi tadas pavisam vienkarshas trepites no koka listitem, tada veida kakis pats ierapjas atpakalj dzivokli :)
23.08.2012 17:31 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Kā dzīvnieku var nosaukt par debīlu?! Tu pati esi debīla!
23.08.2012 17:32 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Nozīmīga tev tā problēma. Pat nezinu, ko lai iesaku tāda situācijā, ja ir debīls kaķis!:D
23.08.2012 17:39 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Mana vetārste paziņoja, ka iemesls ir tāds, ka viņš vienkārši pats nezina, ko grib-t.i- instinkti liek gan ēst, gan pētīt apkārtni.
Dope, Tu labi saproti, ko es domāju ar to, ka suns ir visa mana dzīve. Es gribu pateikt to, ka tāpat tam kaķim izrādu pietiekami daudz uzmanības, lai viņam nebūtu par ko apvainoties, bet viņš tāpat uzvedas kā atpalicis.
Vēl gribu piezīmēt to, ka viņš ļooti slikti saprotas ar citiem dzīvniekiem. Kad viņu paņēmām, viņš klapēja visus pārējos kaķus, kas bija ar viņu vienā būrī, tāpat arī viņš manu suneni ir iebiedējis tā, ka viņa mūk no viņa, un esmu viņu redzējusi ārā kaujamies ar citiem. Kaut kāds nenormālais.
Tāda opcija kā trepītes nepastāv un kaķa likšana citā istabā arī nē, jo ir studio dzīvoklis, tas nozīmē, ka viņam visu atlikušo mūžu būtu jādzīvo vannas istabā, jo logs man ir vaļā vienmēr, kad esmu mājās.
23.08.2012 17:39 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Mcbarbie, iedomājies sevi manu kaimiņu vietā- Tu vienu tādu baurojošu nezvēru nesauktu par debīlu? :)
23.08.2012 17:41 |
 
Reitings 430
Reģ: 16.08.2012
Debīla esi tu pati.
23.08.2012 17:42 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
kāpēc nevar likt trepes?
23.08.2012 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Ja pa logu izlaidi viņu ārā, tad pa logu nāks atpakaļ. Ja Tev ir runcis, viņš ir kastrēts? Jo cik man zināms kastrērie kaķi ir mierīgāki, mīļāki un neķērc tik daudz. :)
23.08.2012 17:44 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Vispār jau tāda opcija kā trepītes pastāv:d
Ja dzīvo pirmajā stāvā.
23.08.2012 17:46 |
 
Reitings 37
Reģ: 25.07.2012
Izlasot nosaukumu, mēģināju iedomāties, kas varētu būt tik briesmīgs, lai kaķi nosauktu par debīlu. :D es smeejos, kad lasīju. :D nu normāls vinš arī nav.
23.08.2012 17:48 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Dope, Tu labi saproti, ko es domāju ar to, ka suns ir visa mana dzīve. Es gribu pateikt to, ka tāpat tam kaķim izrādu pietiekami daudz uzmanības, lai viņam nebūtu par ko apvainoties, bet viņš tāpat uzvedas kā atpalicis.

To, ka uzrakstīji, ka suns tev ir visa dzīve, es sapratu, ka otrs dzīvnieks tev ir svarīgāks un savu suni tu nesauc par debīlu. Pati parādi savu attieksmi - izrādi pietiekami, lai neapvainotos. Ja tev būtu māsa, kura ir vecāku visa dzīve, tu arī apvainotos. Un saukt dzīvnieku par debīlu.. Pati esi pie tā vainīga, jo tu audzināji. Kāds saimnieks, tāds dzīvnieks.
tāpat arī viņš manu suneni ir iebiedējis tā, ka viņa mūk no viņa, un esmu viņu redzējusi ārā kaujamies ar citiem.
Tas tik un tā tev nedod tiesības kaķi neciest un nemīlēt tik pat ļoti, cik suni.
Tāda opcija kā trepītes nepastāv un kaķa likšana citā istabā arī nē, jo ir studio dzīvoklis
Pielikt trepītes pie loga nav nekādu problēmu, slinkum, slinkum, laid mani vaļā.
Mcbarbie, iedomājies sevi manu kaimiņu vietā- Tu vienu tādu baurojošu nezvēru nesauktu par debīlu?
Jebkurš saprātīgs cilvēks sajēdz, ka kaķis nav suns, līdz ar to, šiem dzīvniekiem patīk darīt tā, kā viņi vēlas un ir pieraduši. Ja izlaidi vienreiz ārā pa logu, tad ar to arī nāksies sadzīvot.

Nepatīk šādi cilvēki kā tu, mīļotā diskusijas autore, jo mājdzīvnieks ir tava atbildība.
23.08.2012 17:51 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Man arī ir pagadījies traks kaķis, un zinu, līdz kādām baltajām pelītēm tas var novest - bet, ja jau minku mīli, jāmēģina sadzīvot. Meitenes pareizi ieteica par kāpnītēm - nav jau jātaisa milzīgas, ka cilvēks var tikt iekšā. Pietiks ar nelielu dēli - kaķiem taču ir laba līdzsvara izjūta. Citu risinājumu neredzu - ja nu vienīgi runcīti izkastrētu, un viņš tiešām paliktu mierīgāks, un vairs negribētu ārā, kas gan ir maz ticams.
23.08.2012 17:52 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Man arī jautājums par to, vai esi runci kastrējusi. Manējais palicis mierīgāks, šad tad gan mēdz izkauties, bet vairs nav tik traki. Pārējie niķi gan palikuši nemainīgi :D

Uzvedību par 180 grādiem gan neizmainīsi, iespējams viņš mazotnē dikti tramdīts vai citādi cietis. Varbūt tāpēc šādi uzvedas.
23.08.2012 17:56 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Dope, loģiski, ka es suni mīlu 10x vairāk, suns vismaz ideāli klausa un ir saprātīga būtne, bet kaķis, kuru es, starpcitu, neizaudzināju, uzvedas kā pilnīgs kretīns. Nemaz nerunāšu par to, ka man jau 1000 kurpes ir nācies izmest ārā tāpēc, ka viņš tās apmīž!!!!!

Superīgi, es tam nezvēram izglābu dzīvību, kad iepriekšējā saimniece viņu pameta zem mašīnas riteņiem (acīmredzot, ne bez iemesla), bet tagad viņš šitā man par to saka paldies! :D

Par kāpnītēm- šeit tas nav iespējams dēļ pagalma plānojuma. Sīkumos izstāstīt nevarēšu, bet tas nav iespējams.
23.08.2012 18:02 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nu, tad Tu vienkārši neesi kakju cilvēks ( kā es, atzīšos, manējais man zemapzinjā tracināja), nu tādi vinji ir, nesagaidīsi pakljāvību, kakjis gribēs iet un vinjš ies, un kad vinjam pietiks, vinjš atnāks atpakalj. BET ir jāsaprot, ka tas ir dzīvniecinjš, un TEV ir jānodrošina vinjam apstāklji, proti ieklūšanu atpakalj, pašam, nevis kaut kas jāgaida un jādusmojas un jākjer katru reizi pašai. Tiklīdz sajutis brīvības garšu, tas vairs nekad nebūs pa rokām njurcāmā mājas lelle diemžēl, ko Tu savāksi un noliksi kur vēlies. Dzīvnieks starpcitu jūt to Tavu negatīvismu. Es ticu, ka šams ir personība, un jums nav connection un viss, neko nepadarīsi..:)
Tas pats kautvai ar guljamvietu kautvai, Tu vinjam to rīkosi vietās, kur vēlies Tu, lai vinjš gulj, bet šis tāpat izvēlēsies savu vietu, un te nu Tev ir jāpielāgojas.
23.08.2012 18:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits