Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nestāv!

 
Reitings 37
Reģ: 25.07.2012
Sākšu ar to, lai neiedomājieties mani tādu vārgu, lunīgu jaunavu kā tajā standarta profila bildē, kādu cosmo liek. es vnk neesmu paspējusi neko uzlikt, lai kaut kā izveidotu savu cosmo tēlu.
Līdz šim man licies, ka seksuālām attiecībām jāpaliek pāra starpā, taču šobrīd es vienkārši plīstu pušu, lai uzrakstītu savu sāpi Tiešām sāpi. Situācija ir sekojoša, es dzīvoju kopā ar savu puisi, es viņu mīlu vairāk par visu pasaulē, un tas ir abpusēji. BET! pēdējā mēneša laikā viņam vienkārši nestāv! Sākumā es vainoju sevi, bet kad palasīju par to, sapratu, ka neesmu vainīga. Arī viņš to man skaidroja, bet viņš uzskata, ka viņam viss ir kārtībā, un pie ārsta netaisās iet, kā es viņam ieteicu. Bet šobrīd jau ir pagājis mēnesis! visu laiku mēs mīlējamies ar tādu pussacēlušos, viņš pat beidz, kad ir pussacēlies. Es, protams, gribu atbalstīt viņu, bet man nesanāk. Man visu laiku sanāk kkādas stulbas piezīmes izteikt ikdienā, un piemēram seksa laikā, kad vnk ilgi nestāv, man pāriet visa gribēšana. šovakar atkal es kko ne tā pateicu par to nestāvēšanu, un viņš riktīgi apvainojās, sapsihojās un iegāja gulēt. Pēc laiciņa es sāku vnk raudāt, un viņš nāca mani mierināt. Visvairāk man sāp, ka es šovakar saņēmos uz orālo, un tad viņam saļima. Nē, nu tas ir kronis visam.

Man ir varākas versijas, bet nevienai viņš nepiekrīt, un es tā arī neesmu apstiprinājusi nevienu. Vai nu es esmu tik neglīta un briesmīga, vai nu viņam ir nopietnas problēmas.

Es tiešām nezinu, ko domāt. Es pat savai labākajai drauzdenei šito nesaku, jo nevēlos apkaunot savu mīļo un tādas lietas vispār ārā nestāstu, bet tā, kā tas ir anonīmi, tas ir nedaudz savādāk.

Stāstiet savas vesrijas! Un lūdzu dotiet padomus, kā lai atbalstu viņu!
06.08.2012 03:28 |
 
Reitings 557
Reģ: 29.01.2009
mosh stress darbaa?
06.08.2012 08:26 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Piedāvā ārsta apmeklējumu. Ja jau visu laiku tā ir, tad tā ir problēma, nevis tu esi neglīta.
Bet jāatrod laba motivācija, jo vīriešiem jau ir bail no to problēmu nosaukuma, tāpēc nekur neiet. Un es domāju,ka šādu problēmu ir iespējams izārstēt sākumā,ja ielaiž , tad paliks makarons uz mūžu.
06.08.2012 08:58 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka vienreiz vnk nepaveicās, dabūja no tevis dzēlīgas piezīmes un vairs nevar psiholoģiski, jo zin, ka būs atkal pārmetumi. Tāpēc uzskatu, ka vaina ir tevī. Es arī negulētu ar džeku, kas visu laiku bāztu man acīs kādu manu trūkumu.
06.08.2012 09:32 |
 
Reitings 252
Reģ: 07.04.2012
Cik tavam vīrietim gadu?
Caur prātīgām sarunām centies viņu pierunāt doties pie ārsta, tomēr neizdari spiedienu. Vīrietis droši vien baidās no tā, ko ārsts varētu pateikt..
Novēlu pacietību un mīlestību Jums abiem. ;)
06.08.2012 09:32 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Un kāpēc par varītēm viņš ir jāmudina uz to nodarbi, lai nociešas kārtīgi kādu brītiņu. Nevis katru dienu atkal bāzties ar visādiem veidiem. Un NEKĀDU pārmetumu!!!! Un kur vēl pinkšķēt.
06.08.2012 09:33 |
 
Reitings 252
Reģ: 07.04.2012
Jā, tiešām, ieturiet pāris dienu pauzīti seksā un mēģiniet tad. :)
06.08.2012 09:36 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
varbūt viņš tev nezinot pašapmierinās katru dienu?tad tas būtu izskaidrojams labāk..
un kur tika teikša,ka viņi nodarbojas ra seksu katru dienu????
06.08.2012 09:49 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
"šovakar atkal es kko ne tā pateicu par to nestāvēšanu, un viņš riktīgi apvainojās, sapsihojās un iegāja gulēt. Pēc laiciņa es sāku vnk raudāt, un viņš nāca mani mierināt. Visvairāk man sāp, ka es šovakar saņēmos uz orālo, un tad viņam saļima. Nē, nu tas ir kronis visam".

neizklausās pēc nebeidzama, histēriska forsa, kad tas jautājums nebeidzami aktuāls džekam bez atelpas? Un tāds iznākums ir loģiski, nevis kronis visam!
06.08.2012 09:58 |
 
Reitings 37
Reģ: 25.07.2012
Nu ir katru dienu, bet nejau tpc, ka es gribētu, bet viņš pats grib! Viņš nāk pie manis, es saprotu, ka grib un viss buus, bet rezultātā ir kā ir.
Bet nu paldies par to pašu, mēs jau kkā ar to mierīgi tikam galā un runājam. viss būs ok. Aliņi arī dažreiz pie vainas.
07.08.2012 12:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits