Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SESTDIENA

 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
Cik sen te nav kaut kas šāds veidots no manas puses! :D Tad nu neslinkošu..
Vakar bija jautrs vakars draugu lokā, vienai manai ļoti mīļai draudzenei šodien dzimšanas diena un tā vien liekas, ka vakar mēs iesildījāmies šim vakaram :) šodien sekos manis un pāris citu cilvēku rīkotā ballīte mūsu foršajai , tātad - ceru uz ļoti emocijām bagātu, skaistu dienas otro pusi.. Kā par brīnumu, piecēlos ļoti agri un mana diena jau sāksies.
Būs vien jāceļas un jātaisās, jāiet savās gaitās, lai visu veiksmīgi paspētu. ;)
lai jauka sestdiena arī pārējām meitenēm!
14.07.2012 09:15 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man ir pamatīga škrobe :D
Šonedēļ dzīvoju takā tādā miega badā, bet piektdien biju apņēmusies doties kaut kur atpūsties, nu protams atbraucu mājās, izlēmu ielīdīšu gultā uz kādu stundiņu un tad braukšu, ne es pēc tās stundiņas dzirdēju modinātāju, ne pamodos. Nu bēdīgi, ka atkal savu jaunību pavadu mājās. :)
Vakar pastaigājos pa veikaliem, domāju sev kaut ko nopirkt, rezultātā sapratu, ka man neko nevajag, ka man neinteresē drēbes, kurpes, tas ir netipiski, jo vienmēr liekas, ka viss ir par maz, bet nu tagad man pilnīgi tāda vienaldzība uznākusi pret lietām.
Ceru, ka vismaz šodien kāds man sastādīs kompāniju un dosies ar mani atpūsties ārpus mājas :o
14.07.2012 09:25 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
Gurri,

ja tāds miega bads, nav tev kaut kāds vitamīnu trūkums vai arī tu vienkārši maz guli pēdējā laikā? man tā bija laiku atpakaļ un vitamīnu trūkums bija iemesls, tagad jau jūtos žirgta un varu no rītiem celties agrāk vai vēlāk, bet nebūs tā, ka es celšos ar mokām.. :)
14.07.2012 09:27 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Passion, es arī domāju, ka vitamīnu trūkums, tā saka arī mani kolēģi, jo šonedēļ pilnīgi liekas, ka fiziski nav spēka... Tikai nezinu ko dzert, kādus vitamīnus...
14.07.2012 09:32 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Labrīt! Prieks, ka vakardiena ir beigusies, jau no rīta dabūju dzirdēt nepatīkamas ziņas, tad vakarā, kad devos ar kolēģi uz Vecrīgu, mums "netīšām" pie galdiņa piesēdās mans ex ar draugu, tad vēl daudzi viņa draugi, kurus kāds bija aizmirsis informēt, ka mums attiecības jau ir cauri. Tiešām jutos drausmīgi, kad bija jāklausās tekstos par mīlestību, kopīgiem plāniem un tiem MUMS, kuru vairs nav. Rrrrr... Nebūu tik traki, ja līdzīgi nebūtu gadījies arī pagājušajā nedēļā...ar to pašu kolēģi, bet citu ex.
Šodien esmu apsolījusi vienam paziņam braucienu uz jūru, bet šaubos, ka tā tiešām būs, laikam gribu beidzot pabūt mājās.
14.07.2012 09:35 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Labs rīts :)
Šodien jauno 6iem augšā. Gatavojos vecmeitu balītei :)))) He hee... nabaga līgava :D
14.07.2012 09:41 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Labrīt!

Sarunāju sev šodien brīvdienu, bet laikam lielas jēgas nebija - laiks ārā izskatās tāds-nekāds. Būtu gribējuši aizbraukt kaut kur pastaigāt, bet, ja sola lietu, tad jau labāk nekur nebraukt un tepat pie mājas pastaigāt...
Citādi nekas nav ieplānots. Varbūt patiešām vērts ir vienkārši atpūsties un sākt pamazām sākt krāt spēkus septembrim, jo tad gan būs grūti.
14.07.2012 09:43 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
pamodos ar pohām :D dzeru tēju un ēdu svaigus gurķīšus :)
14.07.2012 09:44 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
Gurri,

Jātaisa vispārējās analīzes, lai uzzinātu, kas Tev trūkst un tad arī ģimenes ārste ieteiks Tev kaut kādus vitamīnus, kuri būtu vislabākie.. noteikti, ka būs kompleksie, jo pie bezspēka vainojams varētu būt daudz kas, ne tik viens vitamīns, bet varbūt kādu citu lietu trūkums. noziedo to vienu dienu visam tam, jo pats no sevis tas bezspēks neizzudīs un ja Tu vēl kaut ko saķersi, sāksi slimot, būs 5x trakāk.. ;)
14.07.2012 09:46 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
un labrīt jums visām! jauku dienu! :)
aizbraukšu laikam uz suņu patversmi izstaidzināt dukšus. un tagad štukoju, kā lai maigāk atsaka puisim randiņu
14.07.2012 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Beidzot esmu izgulējusies un pamodusies savā gultā! :)
Laiks aiz loga nekāds , bet tā gribas kaut kur aizbraukt, ka jau no paša rīta ar draugu rokamies internetā par iespējamiem pasākumiem šodien.
Draudzene brauc uz Rojas zvejnieksvētkiem, it kā jau tur būtu forši - Labvēlīgais tips un Reiniks :D Bet pēdējā brīdī atrast naktsmītni- laikam neiespējami.

Lai interesanta diena jums!
14.07.2012 09:50 |
 
Reitings 16
Reģ: 11.06.2012
Labrīt meitenes!
Man gan nav miega bads, bet pēdējā laikā nevaru aizmigt jo visādas domas un uztraukumi pa galvu maisās... :@
Bet šodienai nav plānu- došos pa straumei :D Varbūt dienas laikā kaut ko izdomāšu.
14.07.2012 10:00 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
es ceelos,lai vestu laukaa suni! baac,sapratu,ka dziivniekus tuvaakajaa naakotnee tomeer negribu. veel 8 dienas tikai,un tad buus maajaas miers atkal,un tad es braucu uz Latviju! jee-jau lielais plaans top,ko visu tur gribu sadariit un izbaudiit! :)
un vispaar,es nekad nevareeju iedomaaties,ka tik mazs suniitis var churaat 15 reizes un kakaat 3 reizes vienas pastaigas laikaa....jesus!

viirs vel gulj,kad pamodiisies,brauksim uz tirgu-gribu ogas!
14.07.2012 10:07 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
vulcano-es droshvien vnk pateiktu,ka nejuutos taa,lai ietu uz randinju.
bet,ja tu veelies vinju satikt,bet tikai negribi shodien,tad saki,ka citudien gan vareetu.

man gribas brokastis,bet slinkums...miegs ar naak..
14.07.2012 10:15 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
čaučau!

Eh, vakar bija cerēts mierīgs vakars gludinot drēbes, bet, protams, party velniņš uzdarbojās. Biju ar draugiem No problem! Vēl tagad presīte sāp no smiešanās. :D Vispār man uz vēdera ir gandrīz sešpaka, un tas viss no smiešanās, jo presītes es reti taisu :D

Baigā apskaidrība vakar uznāca par konkrētu cilvēku, kuru es tomēr nedaudz vazāju aiz deguna. Tāds reality hit bija. No šodienas labošos! :)

Runājot par nogurumu. Es pēdējā laikā ēdu ļoti daudz latvijas dārzeņus, pašmāju ogas, augļus, un jūtos ļoti mundra. :)
14.07.2012 10:28 |
 
Reitings 441
Reģ: 01.06.2012
čau.

Vakar naktī kaut kāds pajauns vīrelis un skuķis sāka dziedāt latviešu šlāgerus. Visticamāk uz kāda balkona un vēl ticamāk, ka balkons atradās ļoti tuvu manam. Bāc, būtu vēl dziedamās balsis, bet nē- viņi šo makslu atrādīt ir gatavi tikai reibumā. Nu fui kādi man tuvumā dzīvo :/ :D


Šorīt tā pa dīvaino ar suši brokastīs :D
14.07.2012 10:47 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Sveikas,vakar vakaraa bija mani dziives smagaakie briizhi,vakar atbrauca mans ,nu jau ex viirietis un mums bija smaga saruna,labaak buutu bijushi striidi un bljaushana,nevis shii saruna... Tieshaam,labaak ir ,lai tevi pamet,nevis tu esi iniciatore-cik debiili ir justies vainiigai un ,galvenais,mani nepamet sajuuta,ka esmu izdariijusi briesmiigu kljuudu... Kaa lai zin shajaa debiilajaa dziivee,kaa buutu labaak?
14.07.2012 10:51 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Labrīt :) esmu nesen cēlusies un mokos ar nelielām paģirām un to briesmīgo sajūtu,ka neēsi izgulējies un liekas,ka vel neko nesaproti :D kāda var kko ieteikt,kas palīdzētu izskatīties pēc cilvēka?:D
14.07.2012 10:56 |
 
Reitings 2660
Reģ: 31.03.2012
buza

sit pieci :D piecēlos ar sajūtu, ka neesmu izgulējusies

Jauku visam dienu un izbaudiet jūras svētkus.
14.07.2012 11:43 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
wow, es beidzot brīvdienā normāli ilgi nogulēju :D Parasti ir, kā brīvdienas klāt, tā agri pamostos. :D Un izlasot tilles ierakstu, atkal pārliecinājos, ka man foršs suns - viņš guļ tik ilgi, cik mēs. Ļoti, ļoti reti ir tādas reizes, kad viņš sāk ātrāk prasīt laukā. :)

Šodien vienīgais normālais plāns - vakara ballīte. Līdz tam laikam jātiek galā ar visādām bildēm, jāpablogo, nu, nasing spešal. :D

Vakar noskatījos Friends with Kids, ko es jau kādu mēnesi pa gabaliņam muļļāju, man kaut kā ne pārāk. Vispār man sarakstiņā bija Grease, tā vecā, labā,...man patika Travolta, bet pēc visiem tiem skandāliem, man to filmu pat vairs īsti negribas skatīties :D

Varbūt kāda var ieteikt komēdiju? Bet tādu, lai var atrast normālā kvalitātē. :D Manā filmu sarakstiņā gandrīz visas drāmas, bet gribas pasmieties arī :D
14.07.2012 11:43 |
 
Reitings 2660
Reģ: 31.03.2012
ņam ņam

bāc, bija viena komēdija, bet nosaukumu neatceros un par ko arī nē :D bet atceros, ka smējos kā traka :D
14.07.2012 11:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits