Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

aizdomājos.....;)

 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
Sēžot atvaļinājumā, mazliet aizdomājos, par mūžīgo tēmu - MĪLESTĪBA. Zinu, ka ši tēma apspriesta simtiem miljoniem reižu, bet tomēr....
Ko jums nozīmē mīlestība un kā mīļotais cilvēks to izrāda??? ;)
Manuprāt, pēdējā laikā tie maģiskie trīs vārdi "es tevi mīlu" ir mazliet novazāti. Nevienmēr ir vajadzīgs, lai tas otrs cilvēks tev saka, tos vārdus(lai gan nenoliegšu,ka man no sava mīļotā cilvēka, patīk dzirdēt tos vārdus, pēc iespējas biežāk, bet viņš man ir iemācījis- jo biežāk to saka, jo vairāk zūd to vārdu jēga, tas vairs naw tik īpaši), var taču savu mīlestību izrādīt ar darbiem. Ne vienmēr vajag milzīgu rožu klēpi, lielas dāvanas vai kaut kādas galejība, reizēm taču pietiek ar to, ka tu atnāc no darba, pilnīgi pārgurusi, tu paver dzīvokļa durvis, māja ir iztīrīta, no virtuves nāk pagatavotā ēdiena smarža, trauki ir nomazgāti, tev pretī nāk viņš, ar nošmulētu priekšautu, bet tu zini, viņš to visu ir darījis, tikai tāpēc, lai tu justos novērtēta, mīlēta un vajadzīga...
Man mīlestīna nenozīmē ziedus, dāvanas, bet tas ir tad, kad vakarā uz dīvana vari apsēsties, pieglausties mīļajam cilvēkam, viņš glāsta tavu roku, noskūpsta pieri un tu jūties, tik labi, cik vien var....
Nesen savam brālim jautāju, kā viņš domā, kas ir mīlestība.. viņš atbildēja, ka tas ir tad, kad tu savu mīļāko mašīnu, iedod otram...un ziniet viņam savā ziņā ir taisnība, mīlestība ir dot otram pašu labāko un neko negaidīt pretī....
Tapēc, mīlīši, neklusējiet, izrādiet saviem mīļajiem, cik ļoti viņus mīlat un novērtējat...;)

ps- neaizmirstiet pastāstīt savus jaukākos un mīļākos brīžus, ko otrs cilvēks tev ir sagādājis...;)
11.06.2012 12:58 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Šī noteikti būs jauka tēma.
Daudz kas tāds mīļs ir bijis, pat nezinu īsti, ko lai uzreiz nosauc. Man mīlestība nozīmē mūžīgu iekāri, vēlmi atdot sevi visu un visu to labāko mīļotajam cilvēkam, atbalstu, rūpes, gādību, cieņu, sapratni, utt. utt.. Man no mīļotā nekas nav pretīgs, vienīgais cilvēks, no kura dakšas, pudeles un citām lietām varu paēst un visu pārējo, kā jau citā diskusijā tika minēts.
Mani vienkārši mīl, tāpat kā es. :)
11.06.2012 13:29 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
vai tiešām mīlestība nozīmē mūžīgu iekāri? kas ir- vienmēr gribi otru cilvēku?
11.06.2012 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Manuprāt, jā, jo es vienkārši neticu tam, ka patiesas mīlestības gadījumā var tā vienkārši pazust iekāre pret otru cilvēku, tā pat kā es neticu, ka tādas mīlestības gadījumā var vienu rītu pamosties un saprast, ka vienkārši gribas ko citu. Bet tā jau esmu tikai es..
11.06.2012 13:40 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
man pēdējais mīļākais notikums bija šajā nedēļas nogalē,kad puisis bija pamodies pirmais un izrādījās,ka skatās,kā es guļu..atveros acis sabučoja mani un smuki skatījās uz mani un teicaka es esmu skaista, mīļa un burvīga.ka esmu svarīgākā,kas viņam ir...3 gadi, bet rozā brilles uzpeld atkal un atkal..
11.06.2012 13:51 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Draugs jau saka, ka mīl mani ik pa laikam, bet izrāda to visu laiku - braucot katru vakaru man uz skolu pakaļ; speciāli uzprasa, ko es vēlos sev tieši no veikala (pārtikas); nesen nevarēju no sava stulbā datora izpildīt un samaksāt par ASV atļauju, tad sāku raudāt, jo nervi vairs neturēja, viņš tad izpildīja visu un samaksāja manā vietā, kā arī apdrošināšanu palīdzēja nokārtot; guļot pievelk mīlī klāt un nobučo; un ik pa laikam vēl dažādi izrāda ar maziem sīkumiem, kas man ir ļoti svarīgi.
11.06.2012 13:58 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
tur jau tā lieta,ka reizēm tie mazie,mīļie sīkumiņi vairāk parāda, ka viņš tevi mīl, nekā kad pasaka- es tevi mīlu...
protams ir jauki dzirdēt, ka viņš tevi mīl, bet man ne vienmēr ir vajadzīgi tie vārdi... man patīk,ka viņš čomu klātbūtnē, nekaunas, mani samīļot, sabučot, paslavēt un palielīties, cik laba esmu, kā daru to un šito....

un kā jums šķiet, kā ir ar tiem kašķiem, tie stiprina attiecības vai tieši otrādi padara sliktākas???
11.06.2012 14:06 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
mēs dzīvojam pēc principa,ka ja nav kašķu,tad tur jau arī kaut kas kārtība..mēs mazliet pakasamies, bet mēs tā nemākam...mēs sākam smieties. bet pakasīties ir svētīgi,ja vien neaiziet lielajā..
jāpiekrīt tam,ka ja ir mīlestība,tad jābūt arī kaislei..ja nav kaisles un nav gribēšanas, tad tur jau ir problēma...
protams, neiet runa pra katru dienu gribēšanas...būsim cilvēcīgi..ne vienmēr gribas un ne vienmēr ir spēks, bet ja mēnešiem neko nevajag, tad jādomā,ka ir problēma.
11.06.2012 14:29 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Nav otrās pusītes un "mīlestībai" sen jau vairs neticu.

Atnācu un ievēmu šajā salkanajā tēmā. Sorry :D
11.06.2012 14:36 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
mēs atkal bez kašķiem nemākam-lielāki vai mazāki ir un būs vnm,bet kas pēc tam par salabšanu sexu....:D
11.06.2012 14:41 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Interesanti uzzināt, meitenes, jums mīlestība (neskaitot bērnības pieķeršanos dažiem puikām) ir bijusi vairākas reizes? Vai arī tikai viena mīlestība un uz mūžu?
11.06.2012 14:43 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
es nezinu vai tās pirmā nopietnās attiecības var saukt par mīlestību, jo kopā uzaugām(attiecības ilga piecus gadus) un pa to laiku augām kopā,mainījās uzskati utt.... es domāju,ka beigās bijām vnk kopā būšanas pēc, jo baidijāmies palikt vieni....
attiecības, kurās esmu patlab viennozīmīgi ir mīlestība....es domāju,ka dzīvē varbūt vairākas mīlestības, nevis tikai viena uz mūžu, jo tu jau pati izvēlies ar ko būt kopā un vai nu jūtas ir vai naw.... drīzāk, mēs visi bieži vien jaucam iemīlēšanos vai piekeršanos ar mīlestību..
11.06.2012 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 05.01.2010
Man bija tā, ka bija puisis 4,5 gadus, likās,ka es viņu mīlu un esmu iemīlējusies.. tad es izšķīros, un pēc neilga laika satiku vienu citu jauku, ļoti izskatīgu puisi.. un es biju kļūdījusies ar iepriekšējo pieredzi,ka likās,ka esmu iemīlējusies utt. Tagad ir pavisam savādākas emocijas, es bez šī vīrieša nevaru ne dienas izturēt, ļoti pietrūkst, kad esam kopā laiks ļoti paskrien, liekas ka pazīstu viņu jau daudz,daudz gadus. Gultā viņš ir lielisks, ļoti mīļi pret mani izturās, liekas , ka es sapņoju, bet esam tikai pazīstami kādus 5 mēnešus, bet kad esmu ar viņu, tad tiešām sapņoju, liekās,ka Mr. Lieliskais no Sex and city seriāla.
Ehh.. nekad nebiju domājusi,ka tā mēdz gadīties, ka nodzīvo ar vienu cilvēku tik ilgi, un satiec pilnīgi svešu un šādi iemīlies.. varbūt dāmām ir līdzīgi gadījies?
11.06.2012 14:58 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Man būtu interesanti uzzināt vai tiešām visām ir tik forši un romantiski džeki, kā iepriekšējās meitenes rakstīja? ...jo manējā ir 0% mīļuma un romantikas. Ne man kādreiz nopērk kādu šokolādīti (tāpat, bez teikšanas, kā es vienmēr to daru viņam) , pat tad, kad paprasu, lai nopērk, ir paburkšķēšana (bet beigās gan paklausa mani un dabūju kāroto) , ne mani samīļo , ne buču iedod, pati visu laiku lienu virsū (nu labi, nepārspīlēšu, neesmu no tām, kas karas kaklā otram un bučojas uz katra stūra) , ne pasaka, ka skaisti izskatos... Es viņu tiešām mīlu, bet man asaras acīs saskrēja lasot, kā Jūs, meitenes, Jūsu mīļotie dievina un lutina! Nezinu, tas tiešām būs mans liktenis būt kopā ar bezemociju cilvēku?! Pati esmu mīļa, čubinos un lutinu viņu, bet kā pret mani... Mans pirmais draugs bija mīļuma iemiesojums, bet tagad man laikam Dieva sods! :D ah, skumīgi. Jā, un nav ne reizi teicis, ka mīl mani, tikai tad, kad pati paprasu vai mīl, ir apstiprinoša atbilde. Ai, ko es te sūdzos...
11.06.2012 15:02 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Karamelle - mans draugs nu galīgi nav nekāds rmantiķis, bučas es dābuju tikai mīļas no rīta, vakarā man tās ir jāizkaro. :D un par skūpstišanos es pat esmu aizmirsusi, jo draugam vienkaŗši nepatīk, bet pa retam jau bučojas. Es drīkstu pielīst pie viņa klāt un gulēt, bet rociņās staigāšana man sen jau vairs nespīd, bet tomēr es esmu pieņēmusi viņu tāds kāds viņš ir, un trūkumus jau es šeit nerakstīšu, kā arī strīdi gadās.
11.06.2012 15:07 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
karamelle, tev ir tas pats story, kas manai draudzenei.... viņas džeks vnk nemāk izrādīt savas jūtas un emocijas.... vnk uzskata, ka tāds ir un manai draudzenei viņu ir jāpieņem tādu,kāds viņš ir...viņa ir runājusi ar viņu,kliegusi,piedraudējusi,lūgusies, lai mainās, bet nēkā, viss bez izmaiņām...viņš vnk visu patur sevī....
11.06.2012 15:08 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
man atkal ir tā ar draugu, ka visu laiku čubinās gar mani, visu laiku mīļo, bučiņas dod, viņam ir vienalga, kur esam, ja gribēs mani noskūpstīt, tad kaut vai izdarīs to, neskatoties uz to, kas ir līdzās....ja neiedodu viņam roku, kad kur ejam, tad pēc pāris sekundēm jautājums- a,roku nedosi....utt....viņam vienalga vai sēžam pie pusdienu galda mājās vai radiem vai esam pārpildītā klubā vai ejam pa ielu, stāvam rindā,kādā veikalā, viņš mani apķer,samīļos,iedos buču utt...
11.06.2012 15:10 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
mans pirmais puisis..likās,ka milu...bet tagad iepazīstot un izjūtot kāda tad īstenībā tā mīlestība ir, saprotu,ka man tur bija tieki pieķeršanās....ne smakas no mīlestības tur nebija...un zinu,ka tā,kā mīlu tagad, es nespēšunevienu mīlēt..to nu es zinu skaidri..
11.06.2012 15:16 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
ok,es zinu,ka viņš mani mīl,ir to gan teicus,gan visādi izrādījis, bet es nez, vnm tas jautājums a, ja nu nemīl....
11.06.2012 15:19 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
mums ir tāds prikols...nu ir ļoti laba situācij..sabučojamies, paskatamies viens otram acīs, (kad taisamies migt ciet) un skatamies un idēls varinats,lai pateiktu "Es tevi mīlu", bet es parasti saku "Es zinu,ka tu mani mīli" :D vai arī jau pasaku"Zinu" un iedodu buču.
11.06.2012 15:30 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Jā, tā ir, ka manējais neizrāda savas jūtas, viņam vispār grūti ar jebkādu emociju izrādīšanu. Un ģimene arī būs pie vainas, jo viņa vecāki nekad nav bijuši ļoti mīļi viens pret otru. Bet kā lai pāraudzina? 4 gadi kopā bet joprojām mīluma gandrīz nekāda.
11.06.2012 15:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!