Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Domu gājiens..

 
Reitings 156
Reģ: 12.05.2012
Ar vīriešiem skaidrs redz meiteni= sekss jā/sekss nē,ja ieliek kategorijā jā,tālāk domās pēc visa nosaka,kāda viņa varētu būt gultā un ko ar viņu tur darītu:) Tālāk darbi,pēc iespējām.

Jautājums kāds jums domu gājiens?

/Izskatās jau viņš labi ,bet nevar tā uzreiz zināt kādi viņam ienākumi,tas man tgd jānoskaidro:D apm šāds?/
07.06.2012 01:31 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Parasti vīriešiem pievēršu uzmanību tikai bāros. Tos varētu grupēt pāris grupās. Piemēram, vecie lūriķi. Esmu vecs, nogribējies un resns. Atnācu te, lai paskatītos uz jaunām meitenēm un, ja paveicas, pat pieskartos viņām. Babņiki. Man nav draudzenes un nekad arī nebūs. Mīlu vienas nakts attiecības, tāpēc nekautrējos meitenes aicināt uz kaislīgu seksu tualetē. Ļaušu viņai balstīties pret pisuāru, esmu dzirdējis, ka viņām tas patīkot. Skumjie. Tikko izšķīros no meitenes. Atnācu uz klubu, lai piedzertos, padejotu ar kādu meiteni un pēc tam skrietu mājās un raudātu spilvenā. Alkoholiķi. Esmu kautrīgs, taču atvērties man palīdz zaļais pūķis. Tas nekas, ka iedzerot mana mute sāk smirdēt pēc sausās tualetes. Alkohols palīdz manām riepām izskatīties pēc trenētas presītes. Normālie. Esmu jauks puisis, studēju, strādāju. Nepatīk vienas nakts attiecības, nācu te paflirtēt, iepazīties, uzsaukt kādu dzērienu un kopumā labi pavadīt laiku. Tā kaut kā.
07.06.2012 01:42 |
 
10 gadi
Reitings 3180
Reģ: 29.01.2009
Izskatās jau viņš labi ,bet nevar tā uzreiz zināt kādi viņam ienākumi,tas man tgd jānoskaidro apm šāds?


Ne gluži, bet nu savā ziņā, manā vecumā (skatos +/- uz sava vecuma pārstāvjiem), kas strauji, pēc tevis kkur rakstītā, tuvojas pirmspensijas vecumam, tas uz kaut ko mazliet arī norāda.

Bet nu pa tēmu..tas, cik sakarīgs, nesakarīgs puisis ir (vai ir personība, mācās, strādā, gudrs/stulbs, vai dzīvo tikai nedēļas nogalēm, lai notusētos). Ciest nevaru idiotus un antiņus, lai vai cik izskatīgs viņš būtu.
07.06.2012 01:48 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Nezinu, manii laikam ir paaraak daudz viirishkjo hormonu, jo pirmoreiz satiekot apburoshu viirieti mans domu gaajiens ir - nebuutu slikti ar vinju kaut ko pasaakt, vinjam ir tik jutekliskas luupas un labs augums un paskaties, kaadas rokas, izskataas tiiri kaisliigs... Ahh... ko gan tik es ar vinju nevareetu dariit un vinjsh ar mani :D . Ja viirietis tiiri cilveeciski man liekas ljoti OK un juutu, ka vinjam varu uzticeeties, tad lietas jau risinaas taalaak, ja nee, tad pashu Apollonu nelaidiishu sev tuvumaa. Nekad neveerteeju peec materiaalaa, laikam taapeec, ka pati nekaada biezaa neesmu. Nekad nedomaaju par nopietnaam attieciibaam - viirieti uztveru vai nu kaa labu sarunu biedru vai seksa objektu. Lai vai kaa, bet taa nu vinsh ir :D.
07.06.2012 02:00 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Kumeliņ, tev tas kumeļš bildē mani biedē.
07.06.2012 02:01 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Es gribu zinàt pamatotus sasniegumus, man nepatík číkstuli un pràtvèderi, plàtízeri. Tà uzreiz man vajag redzèt reàlu rícíbu, energiju, paskats tev tà kà bùtu, bet ko tu proti un uz ko tu tiecies. Savàdàk nav te laika sevi tèrèt:D
07.06.2012 02:08 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Zane, kas manam zirdzinjam vainas? Vinsh tachu tik miilsh :) !
07.06.2012 02:10 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Patiesībā man arī ir sekss jā/nē domāšana. Ja nē, tad atkal ir pamaigošanās jā/nē. :D
Bet ne katru dienu. Tā man ir tāda kā izklaide. Garastāvoklis, ko var izslēgt un ieslēgt pēc izvēles.
07.06.2012 02:27 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Lai cik tas stulbi neizklausītos, mans domu gājiens ir apavi jā/nē. :D Patiesībā, esmu iemnījusies pēc apaviem daudz ko pateikt par puisi. Šitā savējo izvēlējos. Domu gājiens bija sekojošs - pēc sejas... nū, varēja būt labāk. Paskatos uz kājām - opā, botītes ar klipšiem. Tātad - cērtams kociņš. :D
Un starp citu - joprojām lepojos ar sava puiša labo gaumi attiecība uz apaviem! ;) Bet, protams, tas jau nav vienīgais iemesls, kāpēc viņš ir manc. ;)
07.06.2012 02:34 |
 
Reitings 156
Reģ: 12.05.2012
Paceļu.Aktuāli:)
09.06.2012 14:26 |
 
Reitings 660
Reģ: 12.02.2012
mana domāšana diezgan ļoti līdzinās Kumeliņa un paarsllllinjas .. :D arī vienmēr pēc sejas un auguma ievēroju apavus.. Ja sanāk vēl ar viņu padejot klubā, tad arī pēc viņa uzvēdības, dejošanas.. nevaru ciest tādus, kas savus pirkstus bāž starp maniem, vnk sick! :D izklausās dīvaini, bet.. hmm. :D
09.06.2012 14:40 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Ja manejo es vertetu pec apaviem, tad sen jau butu noprecejusi.. nu vins nesa tik forsus apavus.. vienigais ko ienistu, viriesus kurpees, nu reali riebjas man.. man liekas, ka ja es kadreiz precesos tad manejais vilks savas forsas botiites :D nu reali nak vemiens no kurpeem, nezinu kur man taads naids :D
Bet par teemu, es nekad muzaa nesesmu kluba iedomajusies, vot sitas tagad varetu panemt mani tuliit, man ka teteica, pats apollons nevaretu piesaistit, man ir jadzird cilveks, vai suudi nevelas araa pa muti, vienalga cik skaists :D
Ir jabut ari smadzenei, lai es laistu kadu ieksaa sava vaveritee :D
09.06.2012 15:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits