Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

goda vārds-raudiens nāk..

 
Reitings 465
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Esmu augšā jau no 5ciem šorīt..pamodos naktī no tā,ka drausmīgi sāp vēders un uzreiz jutu,ka esmu pamatīgi apsaldējusies:(
bet stāsts daļēji ne par to..tagad sēžu dzeru to smirdīgo zaļo pastu un tecinu asaras..
man pēdējā laikā ir vienas veselības problēmas..ginekologu apciemoju biežāk nekā savus vecākus:) no vienas veselības problēmas otrā-reāli nav dienas,kad man kaut kas nesāpētu..ja ne vēders, tad galva, ja ne galva, tad mūžīga apsaldēšanās..kā man tas viss ir noriebies!
es tā jau sevi ļoti saudzēju, neesmu no tām,kas staigā pliku muguru,vēderu, nesargā ķepas..bet mūždien iekuļos kādā klapatā ar veselību..tiklīdz tas tiek izārstēts un ieelpoju tā atkal kautkas piemetās..nu cik var?dazhbriid saak likties,ka kaads man tiesham ir laastu uzlicis:(
es tik tiešām nezinu nevienu no savām paziņām ,kura 23 gadu vecumā šitik daudz zāles lietotu un mani tas nereāli biedē!
Varbūt kādai ir bijusi līdzīga pieredze un var padalīties ieteikumos?
15.05.2012 05:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
tieshi taapeec, arii ka paaraak sevi sargaa. visa vide apkaart ir ar mikrobiem, viirusiem utt, ja nenoruudi sevi,tad arii viskautkas klaat metaas. mani vecaaki mani muuziigi arii tuntuljoja, skatiijaas, vai nesviistu, eedu veseliigi utt. un es muuziigi slimoju ar viskautko. kaa sasniedzu pusaudzu gadus un saaku ignoreet visus maates ieteikumus par laikapstaakljiem piemeerotaam dreebeem, nepaarkarshanaam, caurveejiem, sausajaam kaajaam, neasiem eedieniem, ruupiigi mazgaatiem augljiem, taa ar laiku organisms kljuva speeciigaaks un tagad vispaar nezinu, kas ir punkji, gastriits vai klepus jau ntos gadus.
15.05.2012 06:58 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man gan ārsts reiz smējās, kad viņam teicu, ka laikam esmu apsaldējusies, teica, ka lai apsaldētos būtu bez maz jāsēž stundu uz ledus kluča, pārsvarā tie ir iekaisumi, kuri izpaužās līdzīgi kā apsaldējumi - sāpīga čurāšana u.c. Par ieteikumiem - vai tev nav daudz uztraukumu, stresa, negatīvā? Slimība parasti uzbrūk tikai iepriekš stresā novājinātam organismam.
15.05.2012 07:43 |
 
Reitings 313
Reģ: 29.01.2009
iespejams tavas slimibas drizka ir nevis fiziskas,bet vai nu garigas, vai emocionalas :)

megini visu uztvert mierigak, ar vesu pratu, un mili sevi :)
15.05.2012 07:57 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Padzer Wobenzym ripas imunitātes stiprinašanai. Man palīdzēja, kad ar veselību bija galīgi čābīgi. ;)
15.05.2012 07:59 |
 
Reitings 465
Reģ: 29.01.2009
_paris es tieshi par to oiedomaajos..jo darbs man ir pastaaviigaa stresaa un ar neggatiiviem cilveekiem..bet kka neticaas,ka esmu sevi tiktal nomocijusi..
varbuut ir kaadi ieteikumi,kas nonjem saapes kameer tieku lidz aarstam?dzeeru to smirdiigzaljo past,nepaliidz..esmu izdzerusi jau 2vas noshpas un arii neliidz..deru visu laiku uudeni un tikko kumelishu teju uzvariju.
15.05.2012 08:12 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man palīdzēja tā zaļā pasta(fitolizyn), nav citu ieteikumu. Cik ilgi dzer viņu? Viņa jau nepalīdzēs momentā, bet pēc dienas, divām!
15.05.2012 08:18 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Aaa un par to nomocīšanu, sāc vien ticēt, ķermenis momentā reaģē uz stresiem, negācijām, ķermenis tev acīmredzami signalizē, ka kaut kas ir jāmaina!
15.05.2012 08:19 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
ieteiktu aiziet pie homeopāta. :)
15.05.2012 08:31 |
 
Reitings 465
Reģ: 29.01.2009
nannerle vari kaadu ieteikt?
_paris cik daudz vinju vsp var dzert?man saaaaapeet saaka naktii..lidz shim tikvien kaa 2 kruuzes esmu iekshaa iestumusi..veeee,nu tik pretiigs!
15.05.2012 08:50 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
pilnīgi mana situācija kādu mazu laiciņu atpakalj... griba 2 nedeļas pēc tam 1 nedeļas šausmigs klepus, tad apsaldēšanas, tad ginekologs, tad tas tad šitas, jutos vnk pretīgi, kā saki, nav dienas kad kkas nesapetu... Bet tad tiesaam, tagad atskatoties uz to laika posmu, es biju vienā stresā, nepatikā ne ar ko ko es daru, ne darbs, ne mācibas, ne viss pārējais, visu darīju tā teikt ''pret savu gribu'' ar patstavigu domu - vnk jādara un viss! es pilnigi jutu kā mans ķermenis mani velk uz leju, ar domu - taču apstaajies, atputies, padomā!!! Un zini, es tgd esmu sakusi visu uztvert mierigak, vairak nodarbojos ar sevi, noperku sev ko skaistu,aizeju brivaja diena uz spa, satiekos ar savu mīļoto cilveku, pastaigajos garajas pastaigas, darba visu uztveru ar mazliet pofigisma devu un zini, mans ķermenis ir nostabilizeejies :)
15.05.2012 11:08 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
nevis griba, bet gripa 2 nedeļas * :D
15.05.2012 11:08 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
ja ir apsaldēts urīnpūslis, vajag pasēdēt uz ar karstu ūdeni aplietām kartupeļu mizām.. uz tiem tvaikiem. Tikai uzmanies, lai neapdedzinātos.. man līdzēja
15.05.2012 11:14 |
 
Reitings 391
Reģ: 29.01.2009
He, man arī tā bija, gandrīz pusgada garumā turklāt. Līdz tam vispār neslimoju, cik nu iesnas reizēm, bet nekad tā nopietni. Un tad kā sākās - ļoti smaga angīna, nieres, ginekologs un vēl un vēl. Nesapratu, kas notiek, raudāju un pārdzīvoju. Bet tas bija periods, kad biju lielā stresā, netiku galā ar darbu un studijām, nebija laika gulēt un visu laiko sevi mocīju. Bija paredzēts braukt pie drauga uz ārzemēm, bet divas dienas iepriekš temperatūra uzkāpa 38,6, galva reibst, paiet nevar. Lidojuma dienas rītā bija jau virs 39, kaut arī visu laiku zāles dzēru. Tomēr aizlidoju, un jau nākamās dienas rītā ne vairs temperatūras, ne kas. Lieki piebilst, ka biju paņēmusi atvaļinājumu darbā un arī studijas atlikusi malā. Tā ka tici vai netici, smejies vai ne, jācenšas būt harmonijā ar sevi.
15.05.2012 11:19 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
es arī esmu mūžīgā apsaldēšanās karaliene...tad nu dokai paprasīju Furamagu un kā apsaldēts,tā iedzeru vienu kapsulu, un miers...cenšos saudzēt sevi, bet tāpat gadās...tad der ar siltu mačalku paturēt pie "čuras"..
arī ginekoloģei esmu biežs viesis...beigās sāku stiprināt imūnsistēmu un sāk palikt labāk...2 nedēļas bez apsaldējumiem...tas ir daudz..
15.05.2012 11:26 |
 
Reitings 465
Reģ: 29.01.2009
vasaras_beerns un peleece godiigi sakot es tieshaam pieljauju domu par to,ka tas viss vareetu buut tikai tapeec,ka darbs ko daru nav ne tuvu tas ko gribu dariit..jau kaadu laiku domaju par darba mainju,bet nevaru sanjemties,jo shkiet,ka tik labi atmaksaatu utt darbu nevareshu atrast..labi,ka man blakus ir lielisks draugs kursh mani ljoti atbalsta,savadaak vispaar buutu gruuti..
laikam gan tieshaam jaasaak dariit to,kas ppatiik,nevis to,ko vajag..
15.05.2012 13:22 |
 
Reitings 465
Reģ: 29.01.2009
zilbuliite kaa es tevi saprotu..taas ir mociibas..es pirmo eizi shito drankji dabuju veel beerniibaaa...un taa vinjsh man visu laiku pakalj pa dziivi velkas..
15.05.2012 13:27 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es jau 4 mēnešu slimoju, man arī šķiet, ka kāds mani ir apsēdis. Darbu mīlu ļoti, vienīgi stress arī nepārtraukts. Bet tieši pēdējos mēnešos darbā bija tā mierīgāk. Es jau arī vairs nezinu pie kāda salmiņa ķerties. (t)
15.05.2012 13:31 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Man arī liekas, ka tas viss no stresa, no iekšējā disbalansa.
No vienas puses nevaru sūdzēties, ka esmu no slimākajām, jo palasot to, ka tik daudz meitenes gulēja slimnīcās ar dažnedažādām kaitēm, pārcieta visu ko narkozēs, dzer tik daudz zāles, tad salīdzinājumā es esmu kaut kur vidiņā laikam. Bet ik pa laikam, kad sanāk kādu vairāku vai secīgu slimību sagadīšanās man arī sāk likties, ka iekšēji esmu kā večiņa. Piemēram, tagad ir tas periods tāds. Man ir liela fobija no procedūrām (izņemot zobārstu, jo tur visu ar anestēziju), tāpēc daudzas manas problēmas rodas pat no stresa, kad uzzinu, ka nu būs jāiet uz kādu procedūru. Veiksmīgi esmu biju pie viena ārsta, bet še tev, pēc nedēļas man piemetās vispār tāda kaite, kas mani iedzina bez maz vai domās, ka drīz miršu... pēc nedēļas lidoju uz LV, lai dienas laikā slimnīcā to likvidētu.
Tā būs mana pirmā pieredze būt slimnīcā, iespējams narkozē...
Un es nezinu, ko es ēdu ne to, ko darīju ne to, jo ēdu salīdzinoši veselīgi, kustos, nesmēķēju, nedzeru, bet kaut kas tāds man- jaunam cilvēkam.... nonsenss.
Mana tante, savukārt, saka, lai jebkurās veselības problēmās domā tikai pozitīvu, viņa vispār bija pārcietusi kuņģa vēzi un paldies Dievam, izārstējās un viņa nekad, pat tajos smagajos brīžos, nedomāja, ka tulīt mirs.

Ir jāiemācās pašai sevi "ārstēt", nedomājot, ka tev var būt visas slimības, ka kaut kas slikts var notikt. Es pati sev nosolījos, ka, ja pēc pusotras nedēļas viss izrādīsies veiksmīgi, tad es sākšu pat lasīt padziļināti to pašiedvesmošanās psiholoģiskās grāmatas, kā iekšēji sevi atgrūzt no negatīvām domām par slimībām&co. :)
Turies!
15.05.2012 13:36 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Man ir tapat... Un piekritu teiktaja, ka tas ir no emocionalam grutibam utt.Lidzko man darba kadas problemas vai vairak nevaru izturet spriedzi utt,saslimstu...Un man tas ir regulari. Ka njemu slimibas lapu,man jau liekas,ka darba visi doma,ka "atvalinajuma" lapu esmu panemusi.
Man laikam visas kaites bijusas,ka svar but. Dazreiz bail-kas sekos talaak...
15.05.2012 13:44 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
P.S. Un citreiz man sāk likties, ka tā ir karma (kaut gan es neesmu vispār nedz māņticīga, nedz ticu tādām lietām). Pilnīgi jāsmejas, bet nu tā sanāk... viss it kā ir ideāli un iešaujas prātā domas, ka kaut kam ir jānotiek sliktam, jo nevar viss būt ideāli...
Un re, tiešām tagad 2 mēnešus dzīvoju veselības problēmas vidū un gaidu nākamo nedēļu, lai beidzot tas viss beigtos.
15.05.2012 13:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits