Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iekšējā pašpalīdzība

 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Kā jūs cīnaties ar iekšējo sevi?

Es tik ļoti gribu rast mieru, ka no tā uzvelkos vēl vairāk.
Man šodien ir divas iekšējās problēmas. Viena jau ir ilgāku laiku - gaidīšana. Ir tik grūti "sēdēt" un gaidīt, kad situācija vairs nav tik ļoti atkarīga no manis, bet, kad gribās, lai viss notiek ātri. Otra šīs dienas sāpe - es jūtos iesprostota mājā. Es tik ļoti gribēju iziet izstaigāties gar jūru, bet tik briesmīgs laiks ārā, ka tālāk par veikalu neaizskrēju. Bet tik ļoti ilgojos pēc savas meditatīvās, nomierinošās, garās pastaigas.
02.04.2012 20:00 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
tas ir vistrakākais sēdēt un gaidīt, ja pats esi bezspēcīgs. man ir tas pats! jau jūku prātā un trūkst spēka..
02.04.2012 20:19 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Tur jau tā lieta, ka tā gribas to atrisinājumu, lai būtu miers vismaz šādā fāzē, bet...
Kā reiz lasīju - Gaidīšana sirdi spiež
02.04.2012 20:26 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Ar iekšējo un ārējo mani cīnās apkārtējie, bet pati ar iekšējo sevi cenšos nevis cīnīties, bet sadzīvot. Cīnījusies esmu jau ilgi, bet rezultāts vienmēr paredzams, tāpēc esmu nomainījusi stratēģiju un cenšos sadzīvot - ar savām šaubām, jautājumiem, gaidām un pasaules izpratni kopumā.
Par gaidīšanu, kad neko vairs nespēj ietekmēt un vienkārši jāsagaida tā stunda - varbūt centies novirzīt domas uz ko lietderīgāku. Gaidīt nāksies šā vai tā, bet enerģiju, kas Tev ir dota līdz tam brīdim, ieguldi pozitīvās formās. Ja negribas, tad vienkārši jānomiera sevi - neatkarīgi no gaidīšanas iznākuma (kurus Tu jau noteikti esi iedomājusies), viss būs ar labi. Iemīli sevi, savu laiku un rīkojies ar to pēc savas patikas.
02.04.2012 21:06 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
vari aiziet pie psihologa aprunāties :) tāpēc, ka bieži vien tas ir stress un varbūt vēl kāda problēma apakšā..

P.S. katram rīdzeniekam ir 10psihologa apmeklējumi bezmaksas.
02.04.2012 21:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits