Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal par krāpšanu.

 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009

Mēģināšu pietiekami īsi aprakstīt radušos situāciju.

Ar savu vīrieti esmu kopā 3 gadus. Nekad nebiju pat domājusi par krāpšanu, kur nu vēl to darījusi. Bet mans vīrietis jau pirmajā kopā būšanas gadā mani sāka krāpt - morāli, sarakstīties ar citām sievietēm, bijušajām, turklāt tur figurēja ļoti nepatīkami teksti. Tas atkārtojās un atkārtojās kaut viņš redzēja, ka es ciešu. Es pat nesaprotu kāpēc to visu pieļāvu, mīlestība, pieradums, stulbums? Viņš pat gandrīz [fiziski] piekrāpa mani ar labāko draudzeni, bet par laimi mana draudzene man tiešām izrādījās Draudzene.

Un tagad ir noticis tā, ka pirms kādiem 3 mēnešiem nejauši satiku vīrieti. Sākumā bijām vnk draugu, varējām runāt par viskko. Līdz pēdējā tikšanās reizē, viņš mani noskūpstīja. Nerunāsim par sajūtām, man gandrīz zeme zem kājām pazuda. Trakākais jau ir tas, ka man viņš sāk ļoti ļoti iepatikties, arī es viņam. BET mēs abi esam aizņemti, abi baidāmies spert soli viens otram pretī.

Es nezinu ko iesākt. No vienas puses gribu atriebties draugam par visu nodarīto un krāpt, krāpt bez sirdsapziņas pārmetumiem. No otras puses gribu viņu pamest, bet ir tik ļoti bail, ja nu es kļūdos? Ja nu tas ir neatgriezeniski un pēc tam cietīšu vēl vairāk?

Otru puisi uz neko nespiežu, pat netaisos to darīt. Pagaidām esmu nolēmusi paciesties, paskatīties, kas norisināsies manās attiecībās, ja nekas nemainīsies un centība būs tikai no manas puses, iešu prom, bet droši vien pavisam prom, no abiem vīriešiem.

Es pat nezinu kāpēc šo rakstīju, laikam gribēju tā kā akmeni no sirds novelt, bet gribu dzirdēt arī Jūsu viedokli.

Tām, kurām menopauze, PMS vai MR, kuras te parasti uz visiem purkst un apvaino, lūdzu neizteikties. Negatīva kritika ir veselīga, bet tai jābūt pamatotai!

02.12.2011 18:31 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2010
Dzīvē visādi gadās :)
Lai veicas izdarīt pareizo izvēli! ;)
02.12.2011 18:36 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Pateikšu, ko es domāju - manuprāt, no viīrieša, kurš Tevi ir krāpis vai mēģinājis to darīt, neko labu arī uz priekšdienām nevar sagaidīt. Tad jājautā kādas ir viņa jūtas pret Tevi...
02.12.2011 18:42 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Zini, dažreiz prte cilvekiem, lai viņi kaut ko saprastu, ir jāizturās tāpat kā viņi izturas pret tevi! Ar to gribu pateikt, lai kas arī notiktu, nepārmet sev, jo pats nebija/nav nekāds "zelta gabaliņš".
02.12.2011 18:42 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
ja jau viņš tev tik daudz ir licis ciest domāju , ka , ja jūti , ka laimīga ar viņu nebūsi un patīk cits, pamet viņu un mēģini būt laimīga
02.12.2011 18:42 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
nu,ja tev nav tuvu 30, tad es noteikti ne par ko nebaidiitos un vienkaarshi mainiitu savu dziivi... (cilveeki paaraka biezhi baidaas..bet trakajiem tak pieder pasaule!!)...es ticu miilestiibai un laimei..visaadi ir gaajis, bet,ja es juutu,ka kaads,ko savaa celjaa satieku,spees mani dariit laimiigaaku,nekaa esmu pashreiz, tad es saku-jaa! tu esi jauna,tev buutiibaa nav ,ko zaudeet!!!

02.12.2011 18:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
krapt atriebibas pec...ui ka pec tam naksies mocities sirdsapzinas parmetumos.
02.12.2011 18:57 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
telīte, ja vīrietis krāpj vienreiz, pieņemu, ka to var piedot (skatoties no situācijas), bet, ja viņš krāpj regulāri? + uzmācās Tavai labākajai draudzenei?? Un Tu vēl ar viņu esi kopā?? :-O
02.12.2011 18:58 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Paldies, meitenes, par atbalstu!
Jā, esmu jauna, man ir tikai 20!
Kā saka visa dzīve vēl priekšā!
Bet vēl ir viena maza problēma, es pagaidām nekur netieku. Mani vecāki dzīvo dziļos laukos no kurienes man grūti izbraukāt augstskolu, citur man nav kur iet, dzīvoju tagad pie drauga. Pašai pagaidām ienākumu nav, tikai tik cik vecāki iedod, esmu strupceļā. Bet esmu saņēmusies pielikt visas pūles, lai pēc iespējas drīzāk varētu atrast darbu ko varētu savienot ar skolu un atrast kādu mazu ūķīti pašai sev! Es tiešām GRIBU mainīt savu dzīvi! Gribu būt patiesi laimīga, tāda kāda biju pirmajos mēnešos kopā ar draugu, pirms viņš sāka mani čakarēt.
Kāpēc es to visu pacietu? Paprasiet ko vieglāku. Varbūt nostrādāja tas, ka ar iepriekšējiem puišiem/vīriešiem mann VISPĀR nekas prātīgs nebija sanācis, nebija NEKĀDU jūtu, bet ar šo puisi sākumā bija ļoti stipras jūtas, kuras nu jau šķiet izgaisušas esam...
vēl tikai jātiek galā ar savām bailēm sākt visu no diezgan apaļas nulles :/
02.12.2011 19:06 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
Meitenīt, soļo prom! Un nevaino sevi, ka tagad sāc pieļaut domu puisi pamest, sākt kaut ko jaunu! Ja viņš regulāri kretīniski nebūtu izturējies pret tevi, tu, iespējams, šo diskusiju pat nebūtu uzcepusi un mūsu domas neprasītu! Pats viņš ir vainīgs! Ciest nevaru šitos morālos krāpējus (e)
02.12.2011 19:07 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
ja jau vecāki dod kādu naudiņu - kojas pagaidu variantam + darbs, tad jau varēsi kādu dzīvoklīti meklēt vai īrēt kopā ar meitenēm.
02.12.2011 19:08 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
A tas jaunais puisis tev neko nepiedāvā? Piem., kopā saiet, sākt dzīvot kopā, pamest savu meitenei, utt?
02.12.2011 19:10 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Es pieļauju arī domu neiet pie tā puiša, kurš man tagad patīk, ja nu mēs abi izlemtu aiaiet no savām otrajām pusītēm, jo sanāk jau, ka šis puisis pret savu meiteni pašlaik rīkojas tāpat kā manējais rīkojās ar mani. Tātad arī kopā ar meni esot viņš var darīt to pašu! Vienīgais ko zinu, tik ilgi nevienam vīrietim vairs neļaušu darī sev pāri.
Mans mīnuss ir tas, ka esmu pārāk emocionāla, iespaidojama, trausla. Tas traucē, ja kāds to pamana un izmanto savā labā!
02.12.2011 19:10 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Piedāvājis vēl nav, jo šis skūpsts bija pavisam nesen, mēs neesam tikuši galā ar sajūtām. Bet es domāju, ak viņš nepametīs savu draudzeni, es arī uz to nekādā ziņā nespiedīšu!
02.12.2011 19:12 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Ar tām kojām arī ir kā ir, tur atkal ir gari jāstāsta. Bet tas nav variants. pagaidām man ir jāpaciešas līdz kādam februārim, jo tad es zināšu vai skolā saņemšu stipendiju [neziniet, ja strādā algotu darbu, skola Tev neatņem stipendiju?] un tad ziema arī uz beigām ies, kas dos man iespēju atrast dzīvoklīti par kuru nebūs traki daudz jāmaksā un tad mēģināšu līdz nākamajai ziemai uzrausties pati uz savām kājām!
02.12.2011 19:14 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Nu lai Tev viss izdodas! Ej savu ceļu uz laimi, ar šito Tev nebūs aršana! :-)
Un būtībā sanāk, ka tas otrs jau ar krāpj savu meiteni - man skūpsts (un arī pašas tikšanās) skaitās jau krāpšana...
02.12.2011 19:18 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
Vispār tu izklausies ļoti saprātīga un neskrien pie pirmā, kam esi iepatikusies un kurš kaut kādā ziņā varētu piepalīdzēt no nožēlojamā stāvokļa, kādā šobrīd sev liecies esam. Ir labi, ka apsver visu kārtīgi :) Lai izdodas pieņemt pareizo izvēli un galvenais - būt kopā ar vīrieti, kas tevi novērtē, mīl, bet, kas galvenais, CIENA un ir godīgs pret tevi it visā!
02.12.2011 19:20 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Ne katrs, kas iet pie citas, ir kraapeejs. Tas kurs apsolaas preceet, bet neprec, un laiz ar citu - tas ir kraapeejs. Bet tas, ka kaads/kaada nesniedz pretmiilu, taa nav krapsana.
02.12.2011 19:21 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
t.b. ...varētu piepalīdzēt IZKĻŪT
02.12.2011 19:23 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Kāds te sakars ar pretmīlu, man?
Nu tās tikšanās mums nebija speciālas, tā kā mīļākajiem, sarunā, satiekas, nodara lietiņas un iet atpakaļ pie savām otrajām pusītēm. Mums tikšanās bija neizbēgamas, sākumā arī uzsvērām to, ka esam draugi, forši sapas utt., bet bija nu tāaaads pievilkšanās spēks, neapturams. Bet vienalga vai ar viņu man kas būs vai nebūs, bet viņš laikam manā dzīvē bija sūtīts ar mērķi - atvērt man acis un saprast, ka mana dzīve nav gluži tāda kāda tā šķeit daudziem no malas - laimīga, skaista, bez problēmām!
02.12.2011 19:27 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
teliite, pareizi saprotu, Tu pašlaik nestudē? Ja nestudē, tad pameklē kādu darba programmu ārzemēs, prātā nāk auklīšu programma Ou-Pair (nav ne jausmas, kā pareizi sacas, bet izrunā tā :-D ). Ja studē, jo labāk, meklē iespēju aizbraukt apmaiņas programmā, Erasmus, Da Vinči utt. Aizbrauc uz gadu, kaut pusgadu, sakārto domas, izbaudi pasauli. 20 gados Tev tiešām viss vēl priekšā!
02.12.2011 19:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits