Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības

 
Reitings 2
Reģ: 12.11.2011

Sveikas meitenes!

Parasti es neko sadu nedaru, bet nu mani nervi ir ta sabeigti, ka es nezinu ko darit! Esmu ik pa reizei iegriezies sini pirtala, bet nekad neesmu neko rakstijis.

Laikam nu ir pienakusi reize, kad kads preteja dzimuma parstavis ari ienak seit un izkrata sirdi! Cik pats esmu redzejis, sadi gadijumi nenotiek biezi!

Tad nu luk! Esam kopa ar draudzeni 5 menesus. Sakuma viss bija labi, ideali! Lenam sakam domat par kopigu nakotni.

Bet sobrid katrs telefona zvans ir ka dzeliens sirdi, katru reizi, kad runaju ar vinu, vienmer sarausas kamols kakla!

Vina mani apsauka, izmeda utt. Darba, macibu del tiekamies 1 reizi nedela, bet nu jau izskatas, ka vina vairs nevelas tikties vispar! Kadas 3 nedelas neesam vispar normali runajusi. Vina apgalvo, ka velas vel kautko ar mani, bet izturas vienkarsi ka pret pedejo meslu. Vel sodien vina man pateica, ka vinai riebjas viss ko es daru, neskatoties uz to, ka preteji vinai es pret vinu censos iztureties pec iespejas milak un jaukak, censos cik speka lai vinu uz rokam nesatu. Nezinu ko darit, nevelos skirties, milu vinu un paciesu vinas izturesanos lai cik tas butu gruti!

Neesmu nacis lai lugtu padomu, bet tas noteikti noderetu! Vienkarsi ceru, ka jutisos labak seit izkratot sirdi, nezinu kam citam es to varetu izkratit!

Piedodiet ja tekts ir saraustits vai nesakarigs, vienkarsi jutos drausmigi un domajot par to vien viss tricu...

12.11.2011 01:52 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Nezinu vai ir vērts sevi ļaut šitā pazemot/noniecināt.
Pašai bija līdzīga situācijā, tgd padomājot - rīkotos uzreiz, šķirtos, nevis domātu, ka tas beigsies un viss būs uci puci! Nav ko tērēt laiku, sāp, protams, bet kādēļ sevi mocīt?
12.11.2011 02:01 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.01.2009
pavērtē pats sevi,varbūt tu kaut kādā veidā provocē viņu uz šādu attieksmi,un izskatās,ka Jums prasās pēc sarunas,ja jau nav nekur aizgājusi,tad jau gana svarīgs esi,runā ar viņu,varbūt tieši tagad viņa raksta savu blogu un jautā-ko darīt.Komunikācijas trūkums-visa vaina-manuprāt,ļoti daudzās attiecībās.
12.11.2011 02:02 |
 
Reitings 68
Reģ: 16.10.2009
un kam tev to vajag?vai tu gribi sev tadu meiteni ar atdu izturesanos blakus?brrr!
12.11.2011 02:11 |
 
Reitings 2
Reģ: 12.11.2011
Ar vinu ir tiesam loti gruti, bet bez vinas vel grutak!
Bail izdarit ko tadu, ko velak nozelotu! Nepamet doma, ka iespejams tas viss parietu un atkal viss butu labi! :'-(


Par kontaktesanos... Esmu centies ar vinu visu izrunat, bet ar vinu runat - ka pret sienu! Vinas uzvediba klust ar vien nesaprotamaka un sliktaka! :(
12.11.2011 02:28 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Varbūt cits?
12.11.2011 02:47 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
emmm...skanēs skarbi, bet visticamāk viņa drīz Tevi pametīs. Izklausās, ka viņai vienkārši ir zudusi interese un jūtas pret Tevi.
Saku pēc pieredzes. Arī man tā bija. Vnk pazuda jūtas un sāka viss viņā kaitināt. Bieži vien sāku nejauki pret viņu izturēties (pat negribot). Viņš vnm bija pret mani tik jauks un mīļš, bet mani tas pat sāka kaitināt un krist uz nerviem. Tā nu beigu beigās, lai nemocītu ne viņu, ne sevi, attiecības izbeidzu. Un kas pats briesmīgākais, man pirmo reizi mūžā nebija pilnīgi nekādu sirdsapziņas pārmetumu. Ļoti ātri viņu aizmirsu, kas man pašai bija šoks.
12.11.2011 02:59 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Mans variants ir, ka viņa negrib vairs būt ar Tevi. Vienkārši nav iekšās to pateikt acīs, bet principā tur jau visam ir redzams gals.
Un varu pateikt, ka puiši, kas man ir tiešām skrējuši pakaļ, bijuši vāji, nav uzvedušies vīrišķīgi un mīlas pilnām acīm fanojuši par katru manu kustību, mani nekas nav ieinteresējuši. Attiecos pret viņiem laipni, bet maksimāli vēsi, lai ātrāk tas viss būtu galā, un varētu viņi dzīvot tālāk. Nesaku, ka visām, bet vismaz man gribas vīrieti, spēcīgu, stipru, nevis tādu triceklīti, kas nespēs savu reizi mani pielikt pie vietas.
Izklausos bičīga :D
12.11.2011 04:03 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
"Nesaku, ka visām, bet vismaz man gribas vīrieti, spēcīgu, stipru, nevis tādu triceklīti, kas nespēs savu reizi mani pielikt pie vietas."

man tieši tāpat. vīrietim jābūt raksturam un mugurkaulam.

autora gadījumā - nav jābūt attiecību guru, lai redzētu, ka viņa ar tevi neko negrib.
12.11.2011 04:06 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Man pat liekas, ka zinu, kas raksta. Pārāk identiska situācija. Nu, ko lai tev saka..Negribās jau teikt, lai pamet, taču zinu, ka pati šādu attieksmi nepaciestu. :-/ Ceru, ka viss nokārtosies!
12.11.2011 08:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits