Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tas vairs nav izturams

 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009

milas meitenes es nesaprotu kas notiek,mans virs ,kam ir jau ta smags raksturs,ne pirmo gadu kopa,bet pedeja laika it ipasi,kasas un un uzvelkas pie katra sikuma,piem kadreiz esmu bijusi skaista,tagad izskatos drausmigi,mati man drausmigi,gerbties es vairs nemakot,virtuvei galda virsmas ka vinam vajag notirit nemaaku,katru dienu vieni vienigi apvainojumi,jau 9-vitais gads,kad esam kopa,vnk no jusu pieredzes,kapec ta ,ka nekas vairs mani neapmierina,visu laiku burkskesana,viss ir slikti,jo zinu,vareju but izspurusi,vai skivis nemazgats,nu kadreiz ta nebija,tagad uzskaita un atrod tik kur piekasities,ja nebus kur ari atradis siku putekliti,lai tik pakasitos :-(

19.10.2011 00:57 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Tur pie vainas var būt jebkas - pieradums, rutīna, problēmas darbā vai ar auto utt.

Katrā ziņā labāk, ka izrāda, nekā, ka, piemēram, klusējot un neko nesakot nodzīvo vēl tā gadu iekšējā diskomfortā un tad paziņo, ka kkas neštimmē.. tā mēdz būt.. :-/
bet nesaku, ka tas ir Tavs variants..
19.10.2011 01:12 |
 
Reitings 120
Reģ: 07.10.2011
Attiecību krīze, pamatīga rutīna!

Kautkas jādar lietas labā!

Vajag noilgoties vienam pēc otra!
Lai noilgotos- vajag tev izdomāt- KĀ!
Vajag izbēgt no rutīnas! Darīt kko interesantu kopā, bauciet izbraucienus- uz Silguldu.. utt.. paēdiet kādreiz kafeinīcās.. saka, ka palīdzot..

Uztaisi viņam romantisku vakaru- sagaidi viņu mājās vienā apakšveļā.. kādā seksīgā.. saposies pamatīgi.. sveces vel..:)
19.10.2011 01:34 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Vajag nomainīt vidi - aizbrauciet kaut kur, tepat LV vai uz ārvalstīm... Vai aizbrauc viena. 8-)
19.10.2011 01:38 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
Cik dzirdēts, ka parasti vīrietis tā izturas tad, kad ir mīļākā uzradusies vai vējš burās peldēt prom no ģimenes ligzdas.
Un tur nepalīdzēs ne romantiski vakari, ne kafejnīcas.
19.10.2011 01:43 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
jā, var tikai piekrist ķirrsītis komentāram.. :-/

Bet varbūt, ka nav tik traki un citas problēmas?
pamēģini izrunāties un ja patiešām gribi kaut ko noskaidrot, tad nepārmet viņam.. tas tikai atgrūdīs un viņš beigu beigās tā arī neko neizstāstīs.. (t)
stulbi, bet ir vīriešiem tāds niķis.. pat ja viņi ir vainīgi.
19.10.2011 01:50 |
 
10 gadi
Reitings 1648
Reģ: 29.01.2009
Pievienojos Ķirsītes viedoklim. Ja cilvēks nepatīk, tad kaitina viss, sākot ar gaitu un beidzot ar ēšanas manieri.
Izskatās, ka pie apvāršņa cita un šādi mēgjina tikt no tevis vaļā, izprovocējot, ka pati aiziesi.
19.10.2011 02:38 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nav jāpielien viņam ar masāžiņām un aizbraukšanu kaut kur kopā. Mēģini runāt. Ja nesanāk, tad uz viņa izlēcieniem, ka kaut kas nepatīk, vienkārši nereaģē. Aizbrauc kaut kur viena vai ar draudzenēm. Kļūsti vēsāka. Nevis auksta, bet vienkārši izliecies, ka no viņa pārmetumiem tev ne silts, ne auksts. Varbūt čalim sāks palikt bail, ka sāk tevi pazaudēt. Un vispār izklausās, ka tu ļauj viņam sevi nerespektēt. Domā vairāk par sevi, nekā viņu.
19.10.2011 05:37 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Jaa, pilniigi iesoeejams, ka ir cita..
Bet visam jau savs iemesls. Ja reiz vinsh saka, ka tu slikti izskaties, tad vinsh taa arii domaa. Saac ruupeeties par savu izskatu, gluzi kaa pasaa atieciibu saakumaa. un ja tev tiesaam ir uzradusies konkurente, tad tev ir jaaizskataas nevainojami. Maini arii savu atieksmi, neielaidies striidos, izturies draudziigi, bet veesi. Liec vinam saprast, ka tevi ir iespeejams pazaudeet. Varbut tad viss mainiisies. Katraa zinjaa ja tu gribi stieciibas glaabt, tev ir jaasaak ar sevi.
19.10.2011 06:21 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
man pirmās 2 domas ir tādas, ka : rutīna, viņam dzīvē kkas neiet un tad nu pie visiem sīkumiem gribas piekasīties. otrais, nepatīkamākais variants - viņam ir cita.. zinu pēc sevis, jo tad var palikt bravūrīgāks, atļauties, jo principā paliek mazāk svarīgi kā otrs reaģēs, ja uzbļaus, re iemesls pateikt - atā.. Vai arī tieši otrādāk tu tiec salidzinata ar to otru un vinjs mekle visu, kas vinjam ģimenes dzive nav tā, kā ar vinju.. protams, ceru, ka tev ir pirmais variants labak, jo to var labot vieglāk :))
19.10.2011 11:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits