Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mistika

 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009

Iespaidojos no Misblondums topika par to spoku un sagribēju uzzināt vēl kādus dīvainus, jocīgus notikumus, ar kuriem esat saskārušās. Tātad, meitenes, padalieties savā pieredzē!

Man pašai atgadījās kas dīvains. Kādas 4 naktis pēc kārtas sapnī redzēju sava mirušā vectētiņa dzīvokli, naktī modos vairākas reizes un murgoju. Dienā pēc pēdējā murga man tētis pateica, ka esot vectētiņa miršanas diena (t) (kas sakrita ar svecīšu vakaru), aizbraucām, nolikām svecītes un tagad ir miers. Un vēl jocīgi ir tas, ka pēdējā naktī pirms svecīšu vakara es atkal pamodos no murga, blakus gulēja draugs un viņš man pa tumsai saķēra roku un skaidrā balsī teica, lai atnesu kaut kādu tēta kastīti. Es pilnīgi apstulbu un paprasīju vai viņš pa miegam runā, un viņš pagriezās uz sāniem un uzreiz sāka krākt. Viņš ne reizi nebija runājis pa miegam! Sabijos ne pa jokam, pamodināju draugu un prasīju vai atceras, ko tikko teica.. un protams viņš neko neatcerējās, teica, ka visu laiku gulējis. :-|

27.09.2011 00:04 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
es jau tevis minētajā topikā rakstīju vienu lietu, bet nu atminējos vēl ko.

Mamma man nesen sāka stāstīt, ka redzējusi sapnī manu opi, viņa ar savu māsu taisās iet uz kādu ballīti, bet opaps teicis - kā jūs saģērbušās?! Mamma atbildējusi: tā tagad ir modē! Viņš: kā es varu zināt, kas ir modē, esmu jau 10 gadus miris...

Un tajā rītā, kad viņa pamodās, bija šokā, domāja par to, saprata, ka ir pagājuši tieši 10 gadi, kopš viņš nomira.
27.09.2011 00:09 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Tiešām mistika. Es ceru, ka tagad tas neatkārtosies katru gadu :-D
27.09.2011 00:21 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
varbuut tajaa, Tava drauga mineetajaa kastiitee ir dokuments, ka esi mantojusi dziivokli.. nevareetu buut? :D
27.09.2011 00:24 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Kur tas otrs topiks ir?

Es vēl šonakt neomulīgi jutos. Otrās mājās ik pa laikam naktī ir tāda dīvaina skaņa, kas nāk no ārpuses. Sākumā, kad sāku tur dzīvot, domāju, ka tas nāk no kkāda tele-2 torņa, bet tad uzzināju, ka tas noticis jau pirms tam. Grūti aprakstīt, tā skaņa ir kaut kas starp gaudojošu sirēnu, tvaika šņākšanu un vēl kko mistiski neizskaidrojamu. Nav ne jausmas, kas tas ir, bet es no tā pamodos ap pieciem rītā, nevarēju aizmigt, tad ap sešiem aizmigu. Brr, nepatīk man.

Vispār jau daudz esmu iepriekš rakstījusi visādu mistiku. Neticu nekādiem spokiem it kā, bet nu spokojas man! Ir lietas, ko nevaru izskaidrot.
27.09.2011 00:29 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Mums ar draugu katru vakaru, kad ejam gulēt un izslēdzam gaismu ir tāda jocīga skaņa pret logu. Un tā jau kādus četrus mēnešus, bez izņēmuma katru vakaru. :-O
27.09.2011 00:46 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Lakšmi, es tētim arī pēc tam prasīju kas tā par kastīti varētu būt, bet viņš tikai nobrīnījās un teica, ka nav ne jausmas :-D Tagad tur dzīvo veca tantiņa, ar ko vectētiņš dalīja dzīvokli.
essnee, reku tas topiks http://www.cosmo.lv/mine/forum/9/topic/102481/?rand=1067604840
27.09.2011 00:47 |
 
Reitings 188
Reģ: 20.12.2010
Pirms paris gadiem sapnoju par savu vecmaminu , vina bija pie manis atnakusi sapni un atvadijas vnk teica ataa man laiks iet utt..Biju sasutusi! Kad piemodos , rits itka sakas labi , bet tad pa dienu atbrauca tetis un pateica ka vecmamina mirusi :-( Tas bija briesmigi!
27.09.2011 00:47 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Moontačka, šausmas :-O
Man kādu gadu pēc vectētiņa nāves arī bija sapnis, kur viņš parādijās un man viņam bija jāaiznes 8 mazas figūriņas (nav ne jausmas, kas tieši tās bija) un es viņu ieraudzīju un gāju pie viņa...un noslīku. Un es nosapņoju, ka nomiru. :-| Pēc tam bija tik ļoti neomulīgi, jo ne reizi iepriekš nebiju nosapņojusi, ka pati nomirtu.
27.09.2011 00:49 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Nu sapņi man visādi drausmīgi bijuši, par tiem jau vairs pat nedomāju, jo ir trakākas lietas, par ko baidīties:D Piemēram, vasarā gulēju ārā un gāju iekšā mājā uz tualtei. Iemetu aci virtuvē, a tur tumsā kāds pie ledusskapja ložņā. Man pirmā doma - mājinieks būtu gaismu uzdedzis, značit kāds burlaks. Slēdzu gaismu iekšā - nekā nav. Nu kruti. Aizgāju pie drauga, saku, ka laikam spoku redzēju, šis saka- jā, tā te gadās:D
Vēl tai pašā mājā mazgājos vannasistabā, logs bija vaļā. Un skaņa ārā tāda, ka iet pa grants celiņu, suņi rej. Trakākais, ka mums tur nav grants celiņa! Ar flīzēm nolikts. Es uzreiz biju ārā, protams, ka nebija nekā. Es vispār šitādos gadījumos uzvedos tā, kā es parasti, kad šausmenes skatos, bļauju: "Nu nē, neej tur, neeej!" :D
27.09.2011 00:57 |
 
Reitings 188
Reģ: 20.12.2010
Jaa es biju tik sagrauta! vina man bija viss milakais cilveks! Sapni teicu ka nevajag iet nekur prom , ieshu ciemos pie vinas utt..Vina teica man ka vnm bus man lidzas ka milot mani... Briesmigs sapnis bija !Un es biju vieniga pie ka vina bija atnakusi atvadities , pastastiju mammai un tetim vini bija soka.. Kad tetis man atbrauca to pateikt es nokritu tiesa zina vnk nokritu no kajam! Es ilgi nevareju tikt tam pari!Un tas sapnis vel tads .. Brr.. Nenovelu nevienam kko tadu!
27.09.2011 00:57 |
 
Reitings 25
Reģ: 15.05.2011
Jā, bija.
Tas bija, kādus 3 gadus atpakal, bet atceros baigi labi.
Mana draudzene, bija pārvākusies jaunajā mājā...Tā māja, bija no koka - tāda paveca. Bet, mājā no otras puses dzīvoja vel cilvēki ( tas tā īsumā ) Biju palikusi pie viņas kādu nedēļu.
Torreiz gulējām viņas vecāku istabā, jo bērnu istabā bija remonts. Pārnesa divstāvu gultu uz vecāku istabu, kur viņas sīkie (māsa un brālis) gulēja pirmajā stāvā un mēs otrajā - pie sienas. Bet, viņu vecāku gulta atradās pie loga un blakus stāvēja šūpoļkrēsls, saimnieki bija atstājuši to krēslu. Draudzenes mamai viņš patika un neizmeta (it kā antikvariāts).
Tā lūk pa vakaru man uzpampa vaigs, jo zobs sapēja. Visi gajām gulēt.
Es piecēlos ap 4-iem no rīta deļ zobu sapēm, ilgi grozijos gultā , tad pacelu galvu un paskatijos vai neguļ draudzenes vecāki, lai iedod tableti..bet, krēsls lēni šūpojās un uz tā es noteikti redzēju vecu vīrieti (opi), bet, seja bija miglaina ..visu redzēju, gan apģērbu tādu kā vecu zamša žaketi, bet seju nevarēju saskatīt un viņš skatijās uz vecāku gultu tad lēni pagrieza galvu uz logu.. Es jau aizmirsu par sāpēm ātri noliku galvu uz spilvena , jo sajutu ka ja viņš pagriezīs galvu uz manu pusi nebūs labi...Tā es arī gulēju..tad aizmigu pamodinaja dr. mama..
Tad es visu izstāstiju, viņi bija nosvētijuši māju. :-/
27.09.2011 01:42 |
 
Reitings 72
Reģ: 18.07.2011
Brr man pilnīgi zosāda uzmetās to visu lasot.
Pirms daudziem gadiem tētim nomira brālis :( kādu laiciņu pēc bērēm es redzēju sani, ka es no viņa mājas eju uz savām mājām (tad es vēl dzīvoju laukos) un viņš man gāja blakām naida pilns kaut ko teica. Tikai diemžēl vai par laimi es nezinu ko viņš teica :( Vēlāk to stāstīju mammai, viņa nezināja ko teikt.
27.09.2011 15:03 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
Kad es biju maza, peec teeva naaves muusu dziivoklii mitinaajaas vinja gars, kas darija ljoti daudz divainas lietas, to gan dzirdeeja, gan redzeeja visi, es, mamma, mana draudzene, kad palika pa nakti. Saka, ja gars traucee dziivot un mitinaas maajaas, tas noziimee, ka vinjam nav mieriiga dvesele un ir jaizluudz par vinju. Bet mes vnk iesveetijaam dziivokli un pec taas reizes viss bija ok.
Veel zinu, ka Salacgriivas nodavaa, konkreeti nepateikshu kur, ir viena koka maaja (veca), kuraa neviens nedziivo, maja atrodas meza malaa un tur dziivojot spoki, jo tiiri fiziski tai maajai neviens nevar pienaakt klaat, jo spoki nelaiz. To maju jau centaas vairaaku gadu garumaa paardot, bet logiski, neviens nepeerk. Man gribas iisteniibaa prikola peec lidz tai maajai aizbraukt, pashai ieraudziit un dzirdeet, kas tur ir, protams, bail, bet gribaas.
27.09.2011 15:26 |
 
Reitings 112
Reģ: 11.02.2009
Kādus piecus gadus atpakaļ trīs naktis pēc kārtas pie manas gultas sēdēja mana vecvecmāmiņa. Neko nedarīja, neko neteica, tikai sēdēja un skatījās uz mani.
Nezinu kāpēc, bet man pat nebija bail. Bija tieši otrādi, iestājās tāāds miers.
27.09.2011 15:35 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
bet runaajot par mistiskiem sapniem, tad to man ir vairaak kaa vajag. tiem es arii vairs nepieveershu daudz uzmaniibas.
27.09.2011 15:39 |
 
Reitings 102
Reģ: 29.01.2009
Vienreiz braucu ar mašīnu uz mājām. Jau bija tumšs, šoseja iet cauri mežam. Te pēkšņi viena ceļazīme man no aizmugures izskatās pēc gaiša cilvēka stāva. Tas ilga tikai sekundi, bet pēc tam vēl labu laiku man bija ļoti nepatīkama sajūta - tāda kā pamestība, vientulība, skumjas. Labi, ka tēvs bija blakus mašīnā. Nezinu, kas tas bija, esmu tur bieži braukusi gan pirms, gan pēc tam un dažādos diennakts laikos. Vairāk par laimi tā nav bijis. Sajūta bija tiešām riebīga.
27.09.2011 15:42 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Bet tas taču labi, ka vecmāmiņa atnāca pie Moontačkas atvadīties. Bieži vien, kad nomirst cilvēks ir ļoti žēl, ka nesanāk atvadīties, daudz ko gribas pateikt, bet te, lai arī mistiski, bet atvadījās.
27.09.2011 16:18 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man ir tieši sapņi. Ļoti daudzas lietas no sapņiem piepildās burtiski. Dažas dienas pirms tēta nāves nosapņoju bēres (tētis nebija slims, nāve nāca pēkšņi un negaidīti).

Vakarā, kad tēti apglabāja, māsasdēls viņu redzēja stāvam mājās. Un es viņam ticu, jo viņš nevarētu tā notēlot - vienkārši sēdēja un skatījās vienā punktā, nevienam neko neteica. Tikai pēc jautāšanas, kas noticis, ļoti apraudājās un aizelšoties izstāstīja. Ar to pašu gadījumu saistīts arī vēl viens atgadījums - kad tētis nomira naktī, otrā dienā zvanījām viņa māsai, kas dzīvo citā pilsētā, lai izstāstītu, un viņa teica, ka tāda nojauta jau bija naktī slikta - esot pati no sevis iedegusies gaisma istabā. Laikam tētis bija aizgājis atvadīties no viņas.
27.09.2011 17:31 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man vēl te nesen gadījās ''mistisks'' atgadījums, ar draudzeni vakarā, skatoties seriālu, pa logu NLO redzējām. Mūsu NLO pēc dažām dienām izrādījās tas klīstošais satelīts, bet laikā, kad to redzējām, par nekādiem satelītiem vēl pat ziņu nebija. :-D
27.09.2011 17:32 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Man k/kādas mistiskas lietas notiek tieši 00.00, piemēram, noskatījos filmu un devos gulēt, pēc sekundes, kad izdzēšu gaismu - dzirdu, ka pa kāpnēm nāk smagi soļi, pēc vairākiem pakāpieniem, viss,... apstājās... it kā tas kāpējs ..pazustu...Es tajā brīdī vēl ilgi nevarēju aizmigt :-/
27.09.2011 18:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits