Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maybelline acu zīmulis

 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009

Gribētos uzzināt, vai vēl kādai tā ir... :-| Lieta tāda, ka es nevaru noasināt maybelline acu zīmuli ar spec.kosmētikas asināmo. Nav jau liela problēma, bet zinot, cik maksā šāds zīmulis un to, ka lietoju viņu katru dienu, es tomēr gribētu, lai viņš arī kalpo ilgāku laiku. Varbūt viņi ir vnk nekvalitatīvi? (t) Man ir viens avon asināmais un viens citas firmas, bet noasināt maybelline zīmuli ir šausmīgi grūti, viņš lūzt, ķerās, bet asināties negrib. Nezinu kas tajā zīmulī ir iekšā, bet pašlaik tas mani ir vienkārši nokaitinājis! (e) Laikam jāpāriet uz citu firmu acu zīmuļiem.... :(

26.09.2011 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 11
Reģ: 17.09.2011
pamēģini citu zīmuli noasināt, ja citu sanāk, tad vaina ir zīmulī nevis asināmajā...
tad labāk tiešām pāriet uz citu firmu acu zīmuļiem
varu ieteikt Nyx cosmetics Slim eye pencil, maksā 2.80Ls, bet ir mīksts, viegli uzklāt un neizsmērējas, turas visu dienu
26.09.2011 18:25 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
a SelineLatvia tik reklamē savus produktus :-D :-D :-D šeit neboķē lietotājus par tādu uzvedību?
Unique, man ir avon super shock, artdeco, beyu, bourjois acu zīmuļi un BeYu asināmais ļoti sen pirkts kolonnā, visi zīmuļi perfekti asinās. tiešām pamēģini noasināt citu zīmuli (kaut vai pie draudzenes) un tad redzēsa kas pie vainas, vēl var mēģināt pievilkt ciešāk skrūvīti, kad tur asmeni asinātājam
26.09.2011 18:32 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Man arī sagādāja problēmas maybelline zīmuli uzasināt, līdz Drogās nopirku vienu asināmo no lētā gala- tāds melnā krāsā, ar iespēju asināt divu veidu zīmuļus- gan parastos, gan resnos. Asina labi, nekādas problēmas vairs nav :-)
26.09.2011 18:54 |
 
10 gadi
Reitings 11
Reģ: 17.09.2011
ja par zīmuļu asināmajiem, tad Art Deco ir labs
26.09.2011 18:55 |
 
10 gadi
Reitings 11
Reģ: 17.09.2011
Alise`
jā un Art Deco es reklamēju un Clinique un Madaru. Visi mani ir uzpirkuši :-D
ja es esmu kādas kosmētikas fanāte, man tas liedz ieteikt to citiem?
man Nyx zīmuļi tik tiešām patīk, pirmkārt jau tāpēc ka viens zīmulis nemaksā 5Ls un es varu nopirkt brūnu, zilu un melnu. nevis tikai melnu :-P
26.09.2011 18:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits