hipotekārais kredīts

 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011

tuvākajā laikā vēlos iegādāties dzīvokli.

varbūt ir kāda meitene/puisis vai Jūsu paziņa, kuriem ir paņemts hipotekārais kredīts? vēlos dzirdēt atsauksmes.

kurā bankā ir ņemts vai ir izdevīgi?

paldies!

gaidīšu kādu informāciju.

26.10.2011 13:32 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Noteikti neiesaku Swed - viņi paši ir tā ieberzušies ar visiem kredītiem un iedzīvojušies lielākajos zaudējumos. Draugam kredīts DnB - tikai tās labākās atsauksmes. Kredītus arī treknajos gados izsniedza apdomīgāk, līdz ar to viņiem mazākie zaudējumi un arī krīzes laikā banka bija pretimnākoša.
26.10.2011 13:46 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
mums ir DnB NORD, tas bija visizdevīgākais, bet draudzenei tagad ir SEB, bet man šķiet, ka labāka likme.
Lai gan man ir EUR, viņai LV.
26.10.2011 13:45 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Mums ir divi dzīvokļi ar hipotekārajiem kredītiem, viens Juglā, tur Swedbankā ņēmu kredītu, un draugam ir Rīgas raj. un viņš kā darbinieks ar izdevīgiem procentiem ņēma Nordea. Tagad vairs tur nestrādā, tāpēc ir lielāks maksājums.
Man ir USD kredīts, viņam EUR. Man katrā ziņā sākumā bija LVL, bet pārgāju uz USD, jo maksājums dēļ starpbanku likmes atšķīrās ļoti. Tagad maksāju divreiz mazāk.
Labprāt pārdotu abus un tad pirktu vienu lielu, bet reāli manējais ir ņemts treknajos gados un par tādu summu nepārdošu, tāpēc tagad tur īrnieki dzīvo.

Bet par banku izdevīgumu kā tādu, starp sīm divām bankām laikam labāka ir Nordea, tieši kreditēšanas ziņā, citādi viņa ir garām, MANUPRĀT. Bet vispār esmu dzirdējusi labas atsauksmes par DnB nord kreditēšanu.
26.10.2011 13:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits