IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.08.2021
vivii @ 06.12.2021 23:53
Runājot par Vucenu un viņas roku palaišanu, lai daudz nestāsta, ka tikusi klapēta!
Lai neaizmirst kā pati ir maukusi Rafam un kāvusies ar viņu (pirmā sākusi, metusies virsū, skrāpējusi un to visu dzērumā), loģiski, ka cilvēks pagrūdīs vai stingri saķers aiz rokām, lai viņam nesaskrāpētu seju vai neiemauktu!
Un tā arī ir tā vardarbība par kuru viņa runāja...Ka Rafa viņu esot fiziski iespaidojis! Nu kā vecis var šitādu neiespaidot, ja pati agresīva. Un.. ja kas... Vucenai ir daudz bijušo/esošo draudzeņu, kuras mīl palaist muti... ;) un pasaule ir maza.

Varmākas jau ar visiem spēkiem pārliecināt, ka ir labs cilvēks. Patiesi labs cilvēks to nedarītu. Vai tiešam feikie draugi tik ļoti iebiedēti, lai saņemtos un to skaļi atzītu?
07.12.2021 00:48 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
Zilsniedzīte @ 07.12.2021 00:10
Man paziņa stāstīja, ka viņa bija no NL kaut ko pasūtījusi, samaksājusi, bet pie visa pasūtītā nemaz nav tikusi. Vai tik nav tā, ka NL bitītes to savu miljonu pelna, jo apčakarē klientus un ceļojumos brauc par naudiņu, ko klienti samaksā it kā par preci, bet kuru nepiegādā?

Droši vien jāsaka, ka paziņai paveicās, ka tā paciņa neatnāca.
07.12.2021 00:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Zilsniedzīte @ 07.12.2021 00:10
Man paziņa stāstīja, ka viņa bija no NL kaut ko pasūtījusi, samaksājusi, bet pie visa pasūtītā nemaz nav tikusi. Vai tik nav tā, ka NL bitītes to savu miljonu pelna, jo apčakarē klientus un ceļojumos brauc par naudiņu, ko klienti samaksā it kā par preci, bet kuru nepiegādā?

Par šo nebrīnos, pat Vucēna stāstīja vienā live par savu dzīvi un NL gaitām utt. (tas bija live par lieko svaru)
Un to, ka pašā sākumā, esot bijusi super komanda, bet vienā brīdī esot bijusi tāda situācija un pie tā esot vainota viņa, bet viņa neesot bijusi vainīga, bet visas komandas meitenes esot sakūdītas pret viņu.
Tātad, tādas situācijas notiek un gan jau ne viena vien!
07.12.2021 00:14 |
 
Reitings 63
Reģ: 01.11.2021
Man paziņa stāstīja, ka viņa bija no NL kaut ko pasūtījusi, samaksājusi, bet pie visa pasūtītā nemaz nav tikusi. Vai tik nav tā, ka NL bitītes to savu miljonu pelna, jo apčakarē klientus un ceļojumos brauc par naudiņu, ko klienti samaksā it kā par preci, bet kuru nepiegādā?
07.12.2021 00:10 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Valdet @ 06.12.2021 23:43
Tapec saku, man skiet, ka pastav iespeja, ka ta ir Samanta Tina. Kas to lai zina..

Samanta arī šovasar kaut kā ļoti zīmīgi vienreiz savā storijā liftā noteica - ko tik cilvēki nedara mīlestības vārdā. Kādreiz es jums pastāstīšu.
Pēc tam nekāds paskaidrojums arī nesekoja, bet tas storijs man kaut kā palicis atmiņā. Domāju, ka tas varētu būt saistīts.
07.12.2021 00:03 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Runājot par Vucenu un viņas roku palaišanu, lai daudz nestāsta, ka tikusi klapēta!
Lai neaizmirst kā pati ir maukusi Rafam un kāvusies ar viņu (pirmā sākusi, metusies virsū, skrāpējusi un to visu dzērumā), loģiski, ka cilvēks pagrūdīs vai stingri saķers aiz rokām, lai viņam nesaskrāpētu seju vai neiemauktu!
Un tā arī ir tā vardarbība par kuru viņa runāja...Ka Rafa viņu esot fiziski iespaidojis! Nu kā vecis var šitādu neiespaidot, ja pati agresīva. Un.. ja kas... Vucenai ir daudz bijušo/esošo draudzeņu, kuras mīl palaist muti... ;) un pasaule ir maza.
06.12.2021 23:53 |
 
Reitings 1978
Reģ: 10.09.2021
Tapec saku, man skiet, ka pastav iespeja, ka ta ir Samanta Tina. Kas to lai zina..
06.12.2021 23:43 |
 
Reitings 31
Reģ: 06.09.2012
Sisenis @ 06.12.2021 23:06
Sandra, es ceru tev kāds šito noskrīnos un aizsūtīs.
Nopirkt dūnu jaku ir baigi forši. Vispār nopirkt lietas, kuras bērnībā vai jaunībā nevarēja nopirkt vai nevarēja atļauties ir baigi labi. Tik man jautājums, kam tu viņu pērc un kapēc? Saviem sekotājiem un tapēc, ka Hilfiger? Es teikšu godīgi, ļoti lielai daļai ar saprātu apveltītiem cilvēkiem ir vienalga kāds brends tas ir.
Man arī bērnībā bija ūdens no akas jānes un malka brīžiem bija jācērt grāvmalā, jo viņas vienkārši nebija. Vai tapēc es filmēju radiatorus un virtuves izlietni?
Man bērnībā bieži nebija ko ēst. Cepti kartupeļi divas nedēļas no vietas. Griķi ar sāli un pankūkas ar miltiem un pliku ūdeni. Vai tapēc es lieku storijā, ka aizgāju uz Lidl iepirkties pa 30£?
Man bērnībā nopirkt jaunas bikses un kurpes bija kaut kas ļoti nozīmīgs, jo vienkārši savādāk nevarēja atļauties. Tagad man mājās ir 3 džinsenes. Neticēsi, visas no lētā gala. Tapēc es lieku storijā ka man ir džinsenes?
Respektīvi ir ļoti labi augt un izaugt. Ir ļoti labi, ja spēj satvert to, kas nesatverams tad, kad augi no maza par lielu. Es arī priecājos par savām Ivy Park drēbēm, par to, ka varu atļauties dārgu ziemas jaku, Adidas kurpes. Tāpat es priecājos, kad nopērku 3 džinsenes katras pa 10£. Jo ir galīgi vienalga vai tas ir Primark, vai tas ir Adidas, vai tas ir kas cits. Priecājies. Pērc. Staigā savā dūnu jakā. Bet naivi domāt un pat gaidīt, ka cilvēki tev aplaudēs. Plaudē pati sev. Priecājies. Jo tas ir pats galvenais.

Kas tā par Sandru? Ko esmu palaidusi garām?
06.12.2021 23:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
C00L Dzipsy @ 06.12.2021 17:23

Tu par šo https://www.apollo.lv/7402150/visi-konti-bija-tuksi-kasers-pazaudejis-visus-savus-ietaupijumus ?
Var jau būt, ka Tīnai uz Eirovīziju aizdeva. Varbūt Kaspars par savu naudu tērpus šuva. Atceros tad kad Tīna neuzvarēja, cilvēki ārdījās, ka visas izmaksas segtas no Valsts naudas, bet tad Tīna sāka stāstīt, ka tērpus pati apmaksājot. Visi tie tērpi nav lēts prieks, roku darbs, visas tās pērles izšūt, daudzi cilvēki iesaistīti. Eirovīzijā neuzvarēja, un naudu neatmaksā šim. Tas tik mans minējums. Nu es Kašeram nesekoju ikdienā līdzi, bet cik man zināms, tad viņa draugs, kurš pazīstams ir ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā ir Samanta Tīna. Abi arī kādu laiku nav kopā redzēti. Pirms tam ikdienā bija nešķirami.
"Tas notika tāpēc, ka man ļoti daudzi cilvēki palika parādā. Kašers skaidro, ka piedzīvojis finanšu krīzi, jo uzticējies cilvēkiem, kurus sākotnēji uzskatījis par saviem draugiem: "Šie cilvēki man palika parādā diezgan lielu naudu. Man ir arī noslēgts līgums, bet maksāts netiek. Šobrīd tas tiek risināts, bet es nezinu, kāds būs tas gala rezultāts. Dabūšu atpakaļ šo te naudu vai nedabūšu. Cilvēks, kurš man daudz, daudz dzīvē ir palīdzējis, tagad vienkārši iegāza. Viņš ir ne tikai liels cilvēks Latvijā, bet gan visās Baltijas valstīs. Viņam ir nauda, bet viņš principa pēc neatdod, jo notika viena situācija, kurā es gan neko sliktu neizdarīju. Ko man darīt? Neko. Tā nav maza summa, bet gan liela. Ļoti liela."

Man arī šodien bija kaut kāda aizdoma par Samantu. Jo nu tiešām ilgi nav IG kopā redzēti, agrāk tāču ikdienā regulāri kopā tusējās.
Jauno vakardienas outfitu arī viņai kāds cits taisījis
06.12.2021 23:17 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
C00L Dzipsy @ 06.12.2021 21:21
Noskatījos jaunu šovu https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/kibeles-musmajas-27/magone_piedzivo_zilbinosas_parvertibas_-_tik_daila_vina_sen_nav_redzeta-367483/
Es būt šokā! Ja Burku safrizē un saģērbj, skaista sieviete! Es pat nepazinu!
Bet nu jā, tā apkārtējā vide! Skumji! Tas nav laika trūkums, tas ir slinkums.

Es parati tos latviešu šovus neskatos un visas tās slavenību muldēšanas neklausos. Bet šo raidījumu noskatījos. Godīgi sakot, viss tika precīzi pateikts. Magones māju vieglāk būtu izmest nekā savest kārtībā. Un tā rižā sieviete kārtīgi papurināja Magoni.
Vienīgais tos podus dauzot aizsarg brilles gan vareja iedot. Lauskas loti bīstamas ja acī trāpītos.
06.12.2021 23:16 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
NaktsTaurenis @ 06.12.2021 23:05

Viņa izturas vardarbīgi pret citiem. Ļoti indīga sieviete. Ja nav viņai pa prātam, tad pret viņu. Ļoti manupilatīva.

Sekoju Vucēnai jau ilgu laiku. Viņai draugu loks ļoti bieži mainās. Jo vairāk viņu iepazīst, jo vairāk cilvēki no viņas mūk. Viņa ir ļoti indīga persona. Pretīga. Inde gāžas ārā sejas izteiksmēs pat. Tas arī redzams kad viņa ar Saulieti un Egitu veido "mākslīgo draudzību" priekš IG.
06.12.2021 23:08 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sandra, es ceru tev kāds šito noskrīnos un aizsūtīs.
Nopirkt dūnu jaku ir baigi forši. Vispār nopirkt lietas, kuras bērnībā vai jaunībā nevarēja nopirkt vai nevarēja atļauties ir baigi labi. Tik man jautājums, kam tu viņu pērc un kapēc? Saviem sekotājiem un tapēc, ka Hilfiger? Es teikšu godīgi, ļoti lielai daļai ar saprātu apveltītiem cilvēkiem ir vienalga kāds brends tas ir.
Man arī bērnībā bija ūdens no akas jānes un malka brīžiem bija jācērt grāvmalā, jo viņas vienkārši nebija. Vai tapēc es filmēju radiatorus un virtuves izlietni?
Man bērnībā bieži nebija ko ēst. Cepti kartupeļi divas nedēļas no vietas. Griķi ar sāli un pankūkas ar miltiem un pliku ūdeni. Vai tapēc es lieku storijā, ka aizgāju uz Lidl iepirkties pa 30£?
Man bērnībā nopirkt jaunas bikses un kurpes bija kaut kas ļoti nozīmīgs, jo vienkārši savādāk nevarēja atļauties. Tagad man mājās ir 3 džinsenes. Neticēsi, visas no lētā gala. Tapēc es lieku storijā ka man ir džinsenes?
Respektīvi ir ļoti labi augt un izaugt. Ir ļoti labi, ja spēj satvert to, kas nesatverams tad, kad augi no maza par lielu. Es arī priecājos par savām Ivy Park drēbēm, par to, ka varu atļauties dārgu ziemas jaku, Adidas kurpes. Tāpat es priecājos, kad nopērku 3 džinsenes katras pa 10£. Jo ir galīgi vienalga vai tas ir Primark, vai tas ir Adidas, vai tas ir kas cits. Priecājies. Pērc. Staigā savā dūnu jakā. Bet naivi domāt un pat gaidīt, ka cilvēki tev aplaudēs. Plaudē pati sev. Priecājies. Jo tas ir pats galvenais.
06.12.2021 23:06 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
AnnijaB @ 06.12.2021 18:42
Kašers īsajos stāstos ir pateicis, ka šī informācija ir nepatiesa un izvilkta no konteksta.

Kašers ir "attention whore"! Nekas vairāk! Noskatījos raidījumu, izlasīju rakstu! 1:1, nav nekas pielikts, ne atņemts. Kā viņš izteicās raidījumā, tā viss melns uz balta tika uzrakstīts. Tagad tik bur drāmu, ka mediji kaut ko sagrozījuši. Bet pats tak tiesī tādiem vārdiem izteicās.
06.12.2021 23:05 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.08.2021
Danuta @ 06.12.2021 22:20

Tātad, Vucēna izturas arī citu cilvēku klātbūtnē vardarbīgi pret Neitu? Pāraug māte, ha. ? Bet Kristapam arī laikam pohuj uz bērnu, tāpat kā mātei.

Viņa izturas vardarbīgi pret citiem. Ļoti indīga sieviete. Ja nav viņai pa prātam, tad pret viņu. Ļoti manupilatīva.
06.12.2021 23:05 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sisenis @ 06.12.2021 22:51

Tā meitene... piedodied, bet baigā m@uku māja. ?

*t
06.12.2021 22:51 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Karlsone @ 06.12.2021 22:45
Sekoju Neita tēvam. Cik skatos, viņš tik bauda mīlestību ar jauno zaķi vakare.g (insta niks)Vislaik romantiskie storiji utt. Izskatās tiešām saķēries viņā. Diezgan pretēja sieviete Vucēnam. Vucēna izskatās pēc 40 gadīgas, citreiz dzīves nomocītas, sievietes, bet tā otra kā mūždien tikko izkāpusi no tipiskas amerikāņu koledžas ballītes.
Vēl arī ievēroju, ka trakās Agneses ex puiša Terija jaunā sieva Estere, tagad Andersone, pirms laulībām bija Estere Vucēna, un viņa arī spiež like katram Neita tēva foto Instagram. Tad jau kādi radinieki. Redz, pasaule ir maza, un daudzi savstarpēji saistīti.

Tā meitene... piedodied, bet baigā m@uku māja. 😀
06.12.2021 22:51 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Sekoju Neita tēvam. Cik skatos, viņš tik bauda mīlestību ar jauno zaķi vakare.g (insta niks)Vislaik romantiskie storiji utt. Izskatās tiešām saķēries viņā. Diezgan pretēja sieviete Vucēnam. Vucēna izskatās pēc 40 gadīgas, citreiz dzīves nomocītas, sievietes, bet tā otra kā mūždien tikko izkāpusi no tipiskas amerikāņu koledžas ballītes.
Vēl arī ievēroju, ka trakās Agneses ex puiša Terija jaunā sieva Estere, tagad Andersone, pirms laulībām bija Estere Vucēna, un viņa arī spiež like katram Neita tēva foto Instagram. Tad jau kādi radinieki. Redz, pasaule ir maza, un daudzi savstarpēji saistīti.
06.12.2021 22:45 |
 
Reitings 1024
Reģ: 20.05.2013
creamy80 @ 06.12.2021 22:03
Kāds ir redzējis Patmalnieci bez tăs lupatas ap galvu kādreiz? ?
sasmējos 😄 nav redzēta😄
06.12.2021 22:25 |
 
Reitings 7337
Reģ: 09.09.2021
NaktsTaurenis @ 06.12.2021 20:54

Pazīstamie zina to... Tik beidzot to redz plašā publika. Draudzenes, draugi un jebkuras paziņa, ja mazliet neizdara pa prātam, tā tiek palaistas rokas. Mests vai kā citādi fiziski ietekmēts otrs.
Tas, ka pret bērnu, tas ir pizģets. Tā jau trūkst bērniem uzmanība, nav bijusi komunikācijas. bērns darīs visu, lai panāktu savu. bet ja zina, ka tikai ar niķošanos var pievērst uzmanību, pat ja ne īpaši pozitīvu, tad darīs to.
Vucēnai ir smagi jāstrādā ar sevi, nevis jālidinās ar pakaļā iebāztu slotu. Visi tik gudri saka, ka pozitīva, iedvesmojoša, stipra un tādā garā. bet nav tā. Vājš cilvēks, kurš kā kaut kā peld un cenšas nenoslīgt. Ja cer, ka ar fake it till you make it sanāks... Nu tad piedod... Ir redzams, ka ir tīrs fake it un tālu līdz make it.

Tātad, Vucēna izturas arī citu cilvēku klātbūtnē vardarbīgi pret Neitu? Pāraug māte, ha. 😁 Bet Kristapam arī laikam pohuj uz bērnu, tāpat kā mātei.
06.12.2021 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Apnikuši daudzām tie algas vai istabas grieZti 😵
06.12.2021 22:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits