Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

APDROŠINĀŠANA

 
Reitings 15
Reģ: 09.09.2021
Sveikas, cerams, kāda var izpalīdzēt. Tuvākajā laikā paredzēta operācija privātklīnikā. Pašlaik nestrādāju un nav nekāda veida apdrošināšanas. Vai uztaisot (kādu?) apdrošināšanu var samazināt operācijas izmaksas. Paldies
22.11.2021 18:49 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Privātpersonu apdrošināšana nav izdevīga. Ja uztaisīsi apdrošināšanu un pēc dažām nedēļām iesi uz operāciju, veselības apdrošinātāji noteikti veiks pārbaudi, kurs atklāsies, ka tava problēma ir raudusies vēl pirms polises iegādes, līdz ar to neko nesegs, kā arī, veselības apdrošinātāji var pajautāt jau tagad tavu esošo slimības vēsturi.
Visizdevīgāk ir apdrošināšanu ņemt caur uzņēmumu, pajautā saviem radiniekiem un draugiem, varbūt kādam uzņēmumā ir veselības apdrošināšanas un varbūt tev ir iespēja nopirkt šo apdrošināšanu caur viņiem, bet arī tas nedod garantiju, ka tev apdrošināšana apmaksās operāciju. Uzņēmumā kurā strādāju, mums veselības apdrošināšanu sedz darba devējs, papildus ir iespēja saviem radiniekiem arī nopirkt veselības apdrošināšanu (paši par to maksā), zem radiniekiem var būt arī draugi, radniecības pakāpes neviens nepārbauda.
Katra apdrošināšana ir ar saviem noteikumiem un segumiem. Pirms iztērēt naudu noteikti ir jānoskaidro cik % sedz, ja vispār sedz.
22.11.2021 22:38 |
 
10 gadi
Reitings 21
Reģ: 19.11.2009
Man pašai arī būs lapraskopiskā operācija privatklīnikā. Bet kā jau ieminējās te, arī tur var dabūt valsts apmaksāto operāciju. Man ārsts pats par to pastāstīja, lai nebūtu tik lielas summas jāmaksā.
Pēkšņi kārtot tā dēļ apdrošināšanu galīgi nebūs izdevīgi. Bet par to vienkārši uz priekšu gan vajag padomāt 😉
22.11.2021 21:59 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Un par valsts kvotaam PAŠAI jaaprasa, privaatais pat ja kur operee, pats nepiedaavaas.
22.11.2021 21:52 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Nu atkariigs, kur un ko vinja operees. Labaa privaatajaa plika diagnostika olniicaam, olvadiem buus virs shtukas, ja tur kaudze saaugumu vai jaanjem dzemde aaraa, tur liidz pat 4500. Bet par valsts kvotaam valsts to visu sedz, tikai par slimniicu pacienta liidzmaksaajums. Buutu labi, ja precizeetu, kas jaaoperee un cik steidzami, tad arii ieteikumi buutu konkreetaaki.
22.11.2021 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Vakarkleita @ 22.11.2021 21:46
Mana gadījumā priv.kl summa bija par laproskopiju 3900,- sedza tikai 700 eiro!
Man bija veselības apdrošināšana un programma iekļāva ka jebkura veida operācija tikai 700€. Ņemot vērā ka pāri Pīpiķe maksa 480€ uz gadu, reāli mana gadījumā gada griezumā pamatīgi sanāk iztērēt!
Arī veselības apdrošināšanai, nav jau muļķi, paprasīs veselības vēsturi (viņiem ir tiesības uz to) vēsture uzradīsies ka veselības problēma bijusi pirms apdrošināšana un neko nesegs.
Būs vien jāgādā naudiņa, jāaizņemas. Iespējams ka priv.kl. atļauj maksāt pa daļām. Mana klinika ļautu man.

* Ņemot vērā ka polise maksa 480€ uz gadu, reāli mana gadījumā gada griezumā pamatīgi sanāk iztērēt!
22.11.2021 21:48 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Mana gadījumā priv.kl summa bija par laproskopiju 3900,- sedza tikai 700 eiro!
Man bija veselības apdrošināšana un programma iekļāva ka jebkura veida operācija tikai 700€. Ņemot vērā ka pāri Pīpiķe maksa 480€ uz gadu, reāli mana gadījumā gada griezumā pamatīgi sanāk iztērēt!
Arī veselības apdrošināšanai, nav jau muļķi, paprasīs veselības vēsturi (viņiem ir tiesības uz to) vēsture uzradīsies ka veselības problēma bijusi pirms apdrošināšana un neko nesegs.
Būs vien jāgādā naudiņa, jāaizņemas. Iespējams ka priv.kl. atļauj maksāt pa daļām. Mana klinika ļautu man.
22.11.2021 21:46 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Privātpersonu apdrošināšanas ir baigi neizdevīgas. Un tiešām individuāli jānoskaidro, vai plānveida op sedz kaut ko un vai tas nebūs neizdevīgāk. Man liekas, ka laparoskopija nav tik dārga- ka tik nopirkt apdr. nav vel dārgāk.
22.11.2021 20:31 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Laparoskopija, ko minēji citā tēmā? Skaties vai tik nebūs tā, ka pusi tik sedz. Ja nav steidzama, pilns privātos dakteru, kas arī par kvotām operē, pāris mēn gaidīšana.Protams, bez prasīšanas viñi paši to nereklamēs. Ja sāpes vai audzējs, tad gan labāk negaidīt.
22.11.2021 19:32 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Jā, protams, tikai pirms apdrošināšanas polises iegādes jāparēķina, vai tā atmaksāsies. Tāpat arī rūpīgi jāiepazīstas ar noteikumiem - ko un kā apdrošināšana sedz.
22.11.2021 19:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits