Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Boxerīte @ 09.11.2021 21:51

Aizej uz veikalu un pasaki acis. ? Camon saņemies
Gan jau nevari un mizz? Putas pakaļā būs no bailes

Drausmas, man ir kauns Tavā vietā, Elīna!!! Kā tu sevi apkauno un pazemo!!! Fuj, cik ļoti jābūt iekšā žultij,lai kaut ko TĀDU rakstītu. NEVIENA meitene šādi Tevi neaizvaino, kā Tu visas pēc kārtas. Tu esi viena nelaimīga un pretīga vecene!
09.11.2021 22:19 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Boxerīte @ 09.11.2021 21:32

Toties tev nav sava biznesa un esi jau veca resna govs ar kverpli mājas kas raud pēc ēdiena. ?
Plauša pludmale noteikti esi resna jo nevari būt aktīva. ? Pat noslīkt nevari aiz sava resnuma. ?
Gan jau fake drēbes tev pašai ir. ?????
Njaaaa nav vērts šeit rakstīt. Jūs esat visas šeit vecas un nelaimīgas plaušas.
Labāk aizej uztaisi vakcīnu lai tādi kā Elīna un Nauris ātrāk tiek pie galda restorana.
Pulcējaties aitiņas un marš uz vakcīnu, bagātie grib ēst un shopingot un iet pie frizieriem. ? Ātri ātri medījuma gaļas.

Elīna, Nauri, jums pašiem nav pretīgi, ka jūs esat veikala īpašnieki, un atļaujaties tā runāt ar iespējams potenciālajiem klientiem??? Jūs vispār esat normāli??? Jūs tikai parādat, cik patiesībā abi esat žultaini, slavas alkstoši un pretīgi cilvēki! Es goda vārds, sataisīšu skrīnšotus. Latvijas lepnums!
09.11.2021 22:13 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021
Tie infantilie aizstāvji kas te ik pa brīdim uzrodas, nekad neesmu redzējusi ka kāds normāls inteliģents cilvēks viņus aizstāvētu.
Arī apkārt visi “draugi” tādi neparak gudri, par darbiniekiem nerunājot, bet tur skaidrs ka baidās pieņemt kādu kas būs gudrāks par viņiem, un tas būtu gandrīz jebkurš.
Joprojām nespēju beigt brīnīties kā četri cilvēki kas lido nevar elemteru informāciju par bagāžu ieraudzīt, pietam ryanair ir tā kompānija kas katrā biļešu pirkšanas solī bāž acīs ka būs jāmaksā par katru lietu.
Brīnos ka vēl to veikalu spēj no grāmatvedības puses vest, bet tur jau cik dzirdēts visu sekta palīdz.
09.11.2021 22:12 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Meitenes, jums neliekas, ka vajadzētu tos Boxerītes skrīnšotus nopublicēt kaut kur publiski, lai cilvēki saprot beidzot, no kādas maitas viņi pērk drēbes??? Ja tā padomā, viņa ir veikala īpašniece, bet atļaujās cilvēkus saukt par ubadzenēm, skauģēm, bomzenēm, utt. Bet varbūt starp šiem lietotājiem ir viņas potenciālās klientes!!! Man paliek pretīgi, ka veikala īpašniece ir TIK, NU TIK augstprātīga, sevi liekot Dieva lomā, bet visas pārējās ir bezmaz vai bomzenes. Bļāviens, tas NAV normāli!!!
09.11.2021 22:08 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nav jēgas te atbildēt tādām personām, to tikai gaida
09.11.2021 22:04 |
 
Reitings 978
Reģ: 06.01.2020
Boxerīte @ 09.11.2021 21:32

Toties tev nav sava biznesa un esi jau veca resna govs ar kverpli mājas kas raud pēc ēdiena. ?
Plauša pludmale noteikti esi resna jo nevari būt aktīva. ? Pat noslīkt nevari aiz sava resnuma. ?
Gan jau fake drēbes tev pašai ir. ?????
Njaaaa nav vērts šeit rakstīt. Jūs esat visas šeit vecas un nelaimīgas plaušas.
Labāk aizej uztaisi vakcīnu lai tādi kā Elīna un Nauris ātrāk tiek pie galda restorana.
Pulcējaties aitiņas un marš uz vakcīnu, bagātie grib ēst un shopingot un iet pie frizieriem. ? Ātri ātri medījuma gaļas.

MĒS, Nauri, esam ideālā formā ar labiem matiem un zobiem, labiem darbiem un apmierinātas. Mums nav jāveic nekādas plastiskās un jāgrūž iekšā visādi sūdi mūsos,lai izskatītos labi kā Tavs Elinčiks (nu tas ir, Elīna izskatās briesmīgi, godīgi sakot). Bet fakts kā tāds. Ka esam dabīgi skaistas ))) Un jūsu lupatu veikals neskauž nevienam 😂😂
Un ļoti ļoti sekli ir vienmēr Ienākt šeit un dirst,ka mēs esam bomzenes,ka neko atļauties nevaram. Visam šim cauri redzams-pēc Taviem komentāriem- ka Tev dzīvē interesē tikai nauda, fake pupi un fake dzīve rozā burbulī. Pieaudzis vīrietis,bet runā kā 16gadīgs. Pats labāk ej svaru nomet un aizej pie ārsta. Paaaaaldies
09.11.2021 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 21
Reģ: 19.11.2009
Njā...vēl kāds personāžs kam alkohols (atstāta vīna pudele) izraisa izmisumu pierādīt cik labi ir. Kaut patiesībā ir nekas, jo cilvēki kas ir kaut ko sasnieguši neskraida apkārt un ar to nelielās. Un ar ko gan lielījies? Ar feik brendiem no Turcijas? Alīša apģērba tirgošanu? No tādiem sasniegumiem pa gabalu. Un es domāju lielākā daļa, pat ticu ka visas, šeit izskatās daudz labāk par kaut kādu pārveidoto biznesa lēdiju 😀
1997.dzimšanas gads, bet izskatās vecāka par daudzām 40gadniecēm. Tie nav sasniegumi. Tas ir apkaunojums. Noliec malā internetu, pavadi tak laiku ar savu vīrieti. Jums tak tik ideālas attiecības. Tikai tu sēdi atkal netā lai pierādītu cik esi ideāla 😀
Ak jā pateikt acīs to arī varētu, jo ko gan izdarītu? Nauris pasedētu savai lellei aiz muguras, jo tā dara taču tādi "vīrieši" kā viņš. Bet Elīna, nu viņa nespēj uz divām kājām pat nostāvēt. Ko izdarītu? Nosmerētu ar paštonējošo? Vai ar savu mērlentu uzbrukumā nāktu? P.S. nav laiks mērīties pienācis?
09.11.2021 21:57 |
 
Reitings 4673
Reģ: 20.08.2021
Boxerīte @ 09.11.2021 21:32

Toties tev nav sava biznesa un esi jau veca resna govs ar kverpli mājas kas raud pēc ēdiena. ?
Plauša pludmale noteikti esi resna jo nevari būt aktīva. ? Pat noslīkt nevari aiz sava resnuma. ?
Gan jau fake drēbes tev pašai ir. ?????
Njaaaa nav vērts šeit rakstīt. Jūs esat visas šeit vecas un nelaimīgas plaušas.
Labāk aizej uztaisi vakcīnu lai tādi kā Elīna un Nauris ātrāk tiek pie galda restorana.
Pulcējaties aitiņas un marš uz vakcīnu, bagātie grib ēst un shopingot un iet pie frizieriem. ? Ātri ātri medījuma gaļas.

Waaaaaa apbēdināšu - neesmu resna, tieši tāpēc varu gulēt visādos rakursos, un jā, vispār neesmu īsa, līdz ar to kājas man nav jafotošopē ✌ 🤣🤣
Hmm fake drēbes arī nebūs mans, ari to varu apbēdināt, varu atļauties nopirkt īstus😎
Te laikam kāda sacepās, jo tas viss ir tik nesvarīgi!
Esmu satikusi dzīvē apaļīgas dāmas, kuras ir fantastikas sievietes, un tas tievums ne tievums vispār neko par cilveku nepasaka!
Man nav jāpērk fake, bet es tam daudz nepievēršu uzmanību, bet brīnos KĀDS uzsvars uz to tiek likts, it kā tas būtu dzīves mērķis- ģērbties zimolos! Traki, ja arī citi var atļauties un pat vēl vairāk atļauties, un nav pat jamērkaķojas IG storijos un visiem jāizrāda tupuma kalngali!
Didru pāris labak, lai mācās angļu valodu, ka atkal nesanāk kāds če pe ar somām pie geita! Atkal lūpiņa būs atšauta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
09.11.2021 21:57 |
 
Reitings 42
Reģ: 09.11.2021
Elifa @ 09.11.2021 21:38

Laipni ludzu nabadzīgo nelaimīgo bomžu klubiņā ???

Starp mani un tevi ir atšķirība
1. Es neesmu nelaimīga un resna.🤩
2. ES NEEMSU bomzene un man ir sasniegumi lieli dzīvē🤪😉
3. Tev nav nekā, naudas, izkata, drauga un kur vēl vīra, ņem uzreiz 3 kaķus. 😁
4.Es baudu savu dzīvi un nepustu forum. 😁
09.11.2021 21:56 |
 
Reitings 42
Reģ: 09.11.2021
nav jau tik traki @ 09.11.2021 21:45
boxerītei tik pat daudz žults uz mums - resnajām bomzēm, kas dzīvo nabadzīgajās hruščovenēs ar vepri kopā, kā mums pret viņas elkiem :D jāsaka, the same shit :D :D :D

Kāds sakars žultej? 😂
Pēc sevis nespried mīļumiņ. 😁 😁 😁
09.11.2021 21:54 |
 
Reitings 42
Reģ: 09.11.2021
Medža @ 09.11.2021 21:50
Boxerīte reģistrējusi profilu šodien! ?
Nu tā jau ir, mēs feiteri visu nedēļu feiterojam, kaut kur jau viņiem tas feits arī jāliek! ? Welcome!

Kas tad tur tāds ir ka šodien? 😂 Un? Un?
Ko tu atkalaji un kāds ir tavs atklātais fakts?? 😂Tas ka tu šeit esi sen un pūsti no skaudības un apdirs cilvēkus kuri tev pat neko nav nodarījusi?!
Apsveicu 🤝. 😁 Tad sapusti līdz galam
.
09.11.2021 21:53 |
 
Reitings 42
Reģ: 09.11.2021
Ļaunums @ 09.11.2021 21:43

Tik nekas, ka tavi mīluļi- dandriki ari grib to sīko kverpli????
Bet pēc rakstības redz, ka dandriku pāris šos murgus raksta un pašiem ir bail runāt patiesību, tpc melo, slēpj daudz ko utt. Jo paši ir mīzali.
Man pat nebūtu problēmas viņiem acīs pateikt visu, ko domāju, kaut vai ig atklāti, bet būs žēl, ka neko neatbildēs un nobloķēs, un nevarēšu redzēt to iestudēto "laimīgo" dzīvi.

Aizej uz veikalu un pasaki acis. 😁 Camon saņemies
Gan jau nevari un mizz? Putas pakaļā būs no bailes
09.11.2021 21:51 |
 
Reitings 95
Reģ: 11.08.2021
Boxerīte reģistrējusi profilu šodien! 😂
Nu tā jau ir, mēs feiteri visu nedēļu feiterojam, kaut kur jau viņiem tas feits arī jāliek! 😂 Welcome!
09.11.2021 21:50 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
boxerītei tik pat daudz žults uz mums - resnajām bomzēm, kas dzīvo nabadzīgajās hruščovenēs ar vepri kopā, kā mums pret viņas elkiem :D jāsaka, the same shit :D :D :D
09.11.2021 21:45 |
 
Reitings 316
Reģ: 04.03.2020
Boxerīte @ 09.11.2021 21:32

Toties tev nav sava biznesa un esi jau veca resna govs ar kverpli mājas kas raud pēc ēdiena. ?
Plauša pludmale noteikti esi resna jo nevari būt aktīva. ? Pat noslīkt nevari aiz sava resnuma. ?
Gan jau fake drēbes tev pašai ir. ?????
Njaaaa nav vērts šeit rakstīt. Jūs esat visas šeit vecas un nelaimīgas plaušas.
Labāk aizej uztaisi vakcīnu lai tādi kā Elīna un Nauris ātrāk tiek pie galda restorana.
Pulcējaties aitiņas un marš uz vakcīnu, bagātie grib ēst un shopingot un iet pie frizieriem. ? Ātri ātri medījuma gaļas.

Tik nekas, ka tavi mīluļi- dandriki ari grib to sīko kverpli😁😁😁😁
Bet pēc rakstības redz, ka dandriku pāris šos murgus raksta un pašiem ir bail runāt patiesību, tpc melo, slēpj daudz ko utt. Jo paši ir mīzali.
Man pat nebūtu problēmas viņiem acīs pateikt visu, ko domāju, kaut vai ig atklāti, bet būs žēl, ka neko neatbildēs un nobloķēs, un nevarēšu redzēt to iestudēto "laimīgo" dzīvi.
09.11.2021 21:43 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021
Toties tev nav sava biznesa un esi jau veca resna govs ar kverpli mājas kas raud pēc ēdiena. 😁
Plauša pludmale noteikti esi resna jo nevari būt aktīva. 😁 Pat noslīkt nevari aiz sava resnuma. 😁
Gan jau fake drēbes tev pašai ir. 🤔🐮😎🐮😎
Njaaaa nav vērts šeit rakstīt. Jūs esat visas šeit vecas un nelaimīgas plaušas.
Labāk aizej uztaisi vakcīnu lai tādi kā Elīna un Nauris ātrāk tiek pie galda restorana.
Pulcējaties aitiņas un marš uz vakcīnu, bagātie grib ēst un shopingot un iet pie frizieriem. 😁 Ātri ātri medījuma ga

Laipni ludzu nabadzīgo nelaimīgo bomžu klubiņā 😂😂😂
09.11.2021 21:38 |
 
Reitings 42
Reģ: 09.11.2021
McSara @ 09.11.2021 21:15
Te laikam kāds vai kāda ir apmaldījies ??
Pilnīgi nekas neskauž!
Atvaļinājumā es varu atļauties atpūsties un gulēt ka plauša pludmalē, nav jāskrien un kaut kas jādara!
Zinu, kas notiek pasaulē, sekoju līdzi notikumiem Latvijā, pārzinu ģeogrāfiju, ari to, ka Anglijā ir vairākas lidostas, ka arī to, ka bez Londonas ir vēl citas pilsētas????✌
Vēl pārzinu angļu valodu un vēl šādas tādas papildus valodas! Līdz ar to ceļošanu izbaudu nevis taisu drāmas lidostā!
Varu atļauties šopingā iet, manikīru taisīt, iet katru mēnesi pie friziera, apmeklēt kosmētologu....etc
Brīvajā laikā mēdzu lasīt arī grāmatas! Ziemā uz kalniem....un tā tālāk un tā tālāk!
Vai man skauž aprobežotais Didru pāris? Definitely noooot ✌???

Toties tev nav sava biznesa un esi jau veca resna govs ar kverpli mājas kas raud pēc ēdiena. 😁
Plauša pludmale noteikti esi resna jo nevari būt aktīva. 😁 Pat noslīkt nevari aiz sava resnuma. 😁
Gan jau fake drēbes tev pašai ir. 🤔🐮😎🐮😎
Njaaaa nav vērts šeit rakstīt. Jūs esat visas šeit vecas un nelaimīgas plaušas.
Labāk aizej uztaisi vakcīnu lai tādi kā Elīna un Nauris ātrāk tiek pie galda restorana.
Pulcējaties aitiņas un marš uz vakcīnu, bagātie grib ēst un shopingot un iet pie frizieriem. 😁 Ātri ātri medījuma gaļas.
09.11.2021 21:32 |
 
Reitings 42
Reģ: 09.11.2021
user119964 @ 09.11.2021 21:17
šiki ceļojot arī somiņā neviens neliek sausās kafijas sačetus ? šiki ceļojot, arī lidostās un lidmašīnās (ja iepriekš pasūta) ēdiens ir baudāms ? atradušie miljonāri… daźiem hruščova dzīvoklis ir daudz šikāks kā viņu netīrā vienistabas ala ?

Viņiem jau sen ir savs dzīvoklis. 😁 Kamēr tu salsti savā nabadzīgāaja ūķelī. 😁
09.11.2021 21:28 |
 
Reitings 42
Reģ: 09.11.2021
Medža @ 09.11.2021 20:58

Nu svejki! ? būtu labāk atpūtušies Tenerifē! ?
Kas attiecas uz pārējo, neskauž, tici man, neskauž ne kas! ???

Tu jau ņirdz par sevi, jo tev skauž un esi plika ubadze.
09.11.2021 21:26 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
Vilciņš @ 09.11.2021 21:13

Elīna, Nauri- tie jūs. ?
Labāk atpūšaties savā mazbudžet ceļojumā, kur bagāžai nevarat atļauties, un ceļojat ar vislētāko easyget, vai raineiru....
Šiki ceļot tomēr nav ekonomēt, un grauzt kapeikas ???
Nevienam neskauž jūsu nabadzīgais ceļojums ????
šiki ceļojot arī somiņā neviens neliek sausās kafijas sačetus 😂 šiki ceļojot, arī lidostās un lidmašīnās (ja iepriekš pasūta) ēdiens ir baudāms 😀 atradušie miljonāri… daźiem hruščova dzīvoklis ir daudz šikāks kā viņu netīrā vienistabas ala 😀
09.11.2021 21:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits