Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības...

 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Vai nu esmu uz tā paša grābekļa vai sevi necienu vai arī es tiešām neko nesaprotu no attiecībām.
Nu stāsts jau par vīrieti,protams, un mūsu attiecībām. Kopā esam gandrīz 3 gadus. Aprakstīšu viņu - gādīgs, palīdz daudz, arī samīļo, emocionāli saprot un laikam cenšās atbalstīt. Pats ļoti emocionāls, mākslinieks, talantīgs. Palīdz arī finansiāli, vairāk kad pats vēlas, ja prasu, domīgi skatās. Labāk neprasīt. Mums patīk kopā iet pastaigās, viņš bieži mani kaut kur ved. Un tad ir tā otra puse - neamierināts, var mainīties garastāvoklis 10sekundēs. Bieži ass, nav rupjšs, bet tāds dzēlīgs. Ļoti prasīgs, var nepatikt daudzas lietas. Bieži ir negatīvs par visu. Kritizē citus. Arī, ja vēlamies braukt pie maniem vecākiem pirms tam mēs noteikti sakasīsimies, viņš zin kāda ir bijusi mana mamma mani audzinot,bet tās lietas neizmanīsi, bet viņa šobrīd ir forša un es arī esmu pieaugusi. Kad nonākam pie manējiem, viņš protams savācās. Bet nepatiku izrāda ik pa brīdim. Pat ģimenes saietos vēsums viņa sejā ir kā vizītkarte, nu it kā superīgs cilvēks,bet šādos brīžos... Man paliek neerti. Viņš saka,ka es nemāku runāt vai paprasīt,lai gan es tiešām nesaprotu,ko es tādu pasaku. Man nepatīk,kad aizskar citus - resna govs vai debīls vai mauka. Pati esmu super sensetive. Esmu bieži sagurusi,jo daudz darbiņa, kad viņš sāk savus gājienus es palieku vēl vājāka. Esmu centusies nedomāt par to. Bet nu ir tā,ka es saku,ka ir lietas,kas mani aizskar. Un saku šobrīd to pārāk bieži,līdz ar to tas viņā rada varbūt pat vēl lielāku naidu. Man patīk būt jautrai un draudzīgai, iet ārā, komunicēt. Un pat ja čīkstu,tas nenozīmē,ka nedarīšu, es laikam tikai vēlos,lai samīļo, diemžēl viņš sāk analizēt visu. " Atkal blad tev slikti, tak ej prom. Kad tev būs beidzot labi, tev nekas neapmierina." Un man no tā paliek vēl sliktāk. Kāda varbūt vispār nepievērstu uzmanību un pasmietos par viņu, bet es ļoti uztveru visu personīgi. Varbūt viņam nepieciešama stipra,spēcīga sieviete...
Bet vājās tiek noniecinātas. Ne jau tā kā to iedomājies,bet ar asiem žestiem, neizprotamiem mājieniem.
Es nesaku,ka esmu eņģelis. Un pat ja pasaku,ko aizvainojošu,tad to var izrunāt un pateikt. Vispār nevaru saprast vairs neko.
28.10.2021 17:20 |
 
Reitings 2664
Reģ: 17.01.2021
Motherofdragons @ 29.10.2021 12:19
Tā ir emocionāla vardarbība, mīlīt. Neviens mans vīrietis nav atļāvies mani saukāt lamuvārdiem un kaut kas tāds nav jāpacieš! Savāc savu pašcieņu un ej prom.

Piekrītu.
29.10.2021 17:49 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
Es arī esmu kopā ar riktīgo garastāvokļa cilvēku. Pirmais gads bija visgrūtākais kopā, bet tad mēs riktīgi piestradajām, sapratām ko drīkst teikt, ko labāk noklusēt. Ir jāpieslipejas un jārisina problēma, jo šī situācija izskatās ļoti bēdīga un došu 100%, ka ar Tavu vīrieti noteikti tik viegli par problēmām nevar izrunāties.
Vai nu katram jajiet savus ceļš, vai tiešām smagi jāstrādā pie risinājuma.
29.10.2021 14:15 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
Artūrs77 @ 29.10.2021 11:40

Ko inteliģenta, spējīga, varoša sieviete dara kopā ar šādas retorikas indivīdu? Tieši tā - neko. Tas tiešā veidā norāda uz šīs būtnes ne-līmeni. Tas nav iespējams un tā dzīvē nenotiek.
kāds te gan laikam bijis kopā tikai ar spēcīgām, inteliģentām, varošām sievietēm un šobrīd ir brīnišķīgās, veiksmīgās attiecībās :) ar augstākā līmeņa būtni, jo nu citādi ar tādu augstu līmeni, kāds te komentējot ir nodemonstrēts, nav iespējams.
29.10.2021 12:26 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Aprakstā apzīmētai sievietei tāds vīrietis? Līdzi domā pateiktajam? 😳😂😂
Lai foruma spēcīgās sievietes Tev pastāsta savu viedokli. Būsi pārsteigta. 🙂

Šķiet, ka Krivenchy vienu brīdi bija ar biznesa sievieti, tā ka nav tā, ka sievietes līderes nekad neielaižas ar nenopietniem bohēmistiem :D
29.10.2021 12:25 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Artūrs77 @ 29.10.2021 11:40

Ko inteliģenta, spējīga, varoša sieviete dara kopā ar šādas retorikas indivīdu? Tieši tā - neko. Tas tiešā veidā norāda uz šīs būtnes ne-līmeni. Tas nav iespējams un tā dzīvē nenotiek.

Kas nav iespējams un kas dzīvē nenotiek? Kā tu spēj pateikt sievietei, kura cieš no emocionālas vardarbības, lai viņa samierinās ar savu situāciju un savu "zemo" līmeni? Pēc tava sprieduma sanāk, ka viss - viņai sava dzīve jānoraksta, vai?
29.10.2021 12:23 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tā ir emocionāla vardarbība, mīlīt. Neviens mans vīrietis nav atļāvies mani saukāt lamuvārdiem un kaut kas tāds nav jāpacieš! Savāc savu pašcieņu un ej prom.
29.10.2021 12:19 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
goodmorning @ 28.10.2021 20:18
Tas nav vīrietis mīļā tas ir emocionāls sievišķis. Goda vārds uzvedas kā bērnu dārza audzēknis. Emocionāls, mākslinieks, nesavaldīgs..
Nebūs nekā tur laba. Iespējams tev taisnība ka viņam vajag stipru, pašpārliecinātu, līderi, loģiski domājušu, naudas pelnītāju vēsu būtni sev blakus kamēr čalis varētu sēdēt mājās un būt mākslinieks. Iespējams kļūdos, nez.
Nav tā ka tu neko nesaproti no attiecībām, viss ir par ļoti pareizi. Piekrītu meitenēm, šķiries

Aprakstā apzīmētai sievietei tāds vīrietis? Līdzi domā pateiktajam? 😳😂😂
Lai foruma spēcīgās sievietes Tev pastāsta savu viedokli. Būsi pārsteigta. 🙂
29.10.2021 11:44 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Silvera @ 28.10.2021 22:11

Un šito, Meitene, neņem galvā.

Ko inteliģenta, spējīga, varoša sieviete dara kopā ar šādas retorikas indivīdu? Tieši tā - neko. Tas tiešā veidā norāda uz šīs būtnes ne-līmeni. Tas nav iespējams un tā dzīvē nenotiek.
29.10.2021 11:40 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
bi esat viena līmeņa. Samierinies (ar savu zemo līmeni).

Un šito, Meitene, neņem galvā.
28.10.2021 22:11 |
 
Reitings 745
Reģ: 14.05.2019
Silti iesaku doties prom un uzsākt normālu dzīvi. nav jēga uzturēties šādās attiecībās, jo var būt labāk. Ja būtu liela mīlestība un viss vienkārši būtu labojams, tu nerakstītu šādas diskusijas. No malas izklausās tiešām skumji un novēlu būt laimīgai dzīvē AR SEVI! Ej prom acis nepamirkšķinot. No viņa puses arī nav jūtama lielā mīla.
28.10.2021 21:58 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Retorika “mauka” izsaka visu, tālāk ari nelasīju, par ne komentārus.
Abi esat viena līmeņa. Samierinies (ar savu zemo līmeni). 👌
28.10.2021 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Tas nav vīrietis mīļā tas ir emocionāls sievišķis. Goda vārds uzvedas kā bērnu dārza audzēknis. Emocionāls, mākslinieks, nesavaldīgs..
Nebūs nekā tur laba. Iespējams tev taisnība ka viņam vajag stipru, pašpārliecinātu, līderi, loģiski domājušu, naudas pelnītāju vēsu būtni sev blakus kamēr čalis varētu sēdēt mājās un būt mākslinieks. Iespējams kļūdos, nez.
Nav tā ka tu neko nesaproti no attiecībām, viss ir par ļoti pareizi. Piekrītu meitenēm, šķiries
28.10.2021 20:18 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Piekrītu Mārlijai.
"Atkal blad tev slikti, tak ej prom. Kad tev būs beidzot labi, tev nekas neapmierina."

Nez kāpēc pat spēju iztēloties aptuveno toni, kādā tas tiek pateikts, man uzreiz zosāda uzmetas, jo pati vēl nesen piedzīvoju, ka pret mani agresīvi, necienīgi izturas un tā nu reiz ir pamatīga sarkanā līnija, vismaz man.
Tu liecies tāda mīlīga un jauka, no sirds žēl, ka tev šitāds āpsis ir blakus, tāpēc novēlu vai nu spēt visu konstruktīvi izrunāt kā diviem pieaugušiem cilvēkiem vai arī - lai izdodas sameklēt laimi, kādu patiesi esi pelnījusi. Attiecībām ir cilvēku jāceļ un kopīgi jāattīstās, nevis jāgremdē un jāpiedzīvo pazemojumi.
28.10.2021 19:27 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Šķiries!
28.10.2021 18:50 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Ar tādu garastāvokļa cilvēku ir grūti,te silts...te auksts...
Tad labi...tad slikti....
Tās ir tādas emocionālās šūpoles,murgs.
Tev no viņa uzvedības jau ir barjera pret viņu,tevi tas atgrūž
28.10.2021 17:59 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Mārlija @ 28.10.2021 17:46

Manuprāt, ja cilvēkam kopā esība un būšana rada vairāk diskomforta kā komforta, vairāk problēmu kā gandarījuma, vairāk negatīvu emociju kā pozitīvu, tad ir tikai 2 varianti: viens - abi strādā ļoti smagi un attiecības kopj un kāpj kalnā vai otrs - katrs iet savu ceļu.
Kopdzīve ir ABU cilvēku ieinteresētība, atbildība, pielāgošanās, kaut kā ziedošana savu reizi utt.
Nebūs "aršana" ar to, ka viens kaut ko grib, gatavs mainīties, uzlabot savu versiju, bet otrs - ne tik ļoti, tad nu paliek esošā stāvoklī.

Piekrītu katram vārdam.
28.10.2021 17:52 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
Meitene. @ 28.10.2021 17:39
Viņam ir 25 man 26. Ja runājam par seksuālo dzīvi, tad nu ir tā,ka var pateikt viņš "tu jau vispār neko negribi" Bet vēsums un tādi sīki izgājieni priekšpēli neveido un mana velme mazinās. Jā, varbūt samīļoties,bet mīlēties... dažreiz liekas,ka siena priekšā. Bet kad bijusi laba diena bez aizvainojumiem, tad tas ir dabīgi un skaisti. Vai nu esam uz viļņa vai arī esam dzīlēs... skumji.

Manuprāt, ja cilvēkam kopā esība un būšana rada vairāk diskomforta kā komforta, vairāk problēmu kā gandarījuma, vairāk negatīvu emociju kā pozitīvu, tad ir tikai 2 varianti: viens - abi strādā ļoti smagi un attiecības kopj un kāpj kalnā vai otrs - katrs iet savu ceļu.
Kopdzīve ir ABU cilvēku ieinteresētība, atbildība, pielāgošanās, kaut kā ziedošana savu reizi utt.
Nebūs "aršana" ar to, ka viens kaut ko grib, gatavs mainīties, uzlabot savu versiju, bet otrs - ne tik ļoti, tad nu paliek esošā stāvoklī.
28.10.2021 17:46 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Viņam ir 25 man 26. Ja runājam par seksuālo dzīvi, tad nu ir tā,ka var pateikt viņš "tu jau vispār neko negribi" Bet vēsums un tādi sīki izgājieni priekšpēli neveido un mana velme mazinās. Jā, varbūt samīļoties,bet mīlēties... dažreiz liekas,ka siena priekšā. Bet kad bijusi laba diena bez aizvainojumiem, tad tas ir dabīgi un skaisti. Vai nu esam uz viļņa vai arī esam dzīlēs... skumji.
28.10.2021 17:39 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Šeit būtu vietā bēdigi slavenais "šķiries"
Protams interesanti cik jums abiem gadu jo pēc šī teksta var noprast ka ne tik daudz.
Puisim ir kaut kādas problēmas un manuprat, nevajadzēt palikt tādā toksiskā un nospiedošā vidē pat ja puisim ir 2 vai 3 labas īpašibas pret 10 sliktām.
28.10.2021 17:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits