Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sadraudzības diskusija

 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
Sveikas!
Gadi iet, laiks iet - draugi pazūd. Ir tikai cilvēki ko ikdienišķi satiekam - pārsvarā kolēģi un kursa biedri. Bet šis laiks,kurš aptur mazliet pasauli sev apkārt, ļauj padomāt par sevi mazdrusciņ vairāk. Vismaz par sajūtām, par prieku, kur ikdienā to smelties, taču patīkamāk ir ar šīm sajūtām padalīties- ar cilvēku kas nenosodīs, uzklausīs un pats pastāstīs kaut ko iedvesmojošu. Tāpēc izveidoju "sadraudzības diskusiju", kur varēsim iepazīt viena otra un varbūt kādai izveidosies kopīga jauna draudzība! Lai vieglāk iepazīstināt ar sevi izeidošu jautājumus.
1.Kā Tu pavadi savu brīvo laiku? (Bet tā - pa īstam, nevis kā būtu pareizi.)
2. Tu iknedēļas atpūtai labāk izvēlētos pilsētu, piepilsētu vai laukus/mežu?
3.Kur Tu dzīvo?
4.Cik Tev ir gadi?
5.Pastāsti to ko Tev gribas, ja gribas :)
20.10.2021 23:10 |
 
Reitings 493
Reģ: 02.08.2020
1.Kā Tu pavadi savu brīvo laiku? (Bet tā - pa īstam, nevis kā būtu pareizi.)
* Ņemot vērā, ka laika gaitā, visas skolas laika draudzības ir pazudušas, nu tik cik like formā Facebook, tad lielākoties laiku pavadu vientulībā ar sevi. Skatos seriālus un filmas, tā, ka ļoti daudz. Klausos un pētu dažādas true crime lietas, tā šķiet ir normāla izklaide mūsdienu sievietei. Interesējos par un ap medicīnas lietām, psiholoģiju, attiecībām. Ļoti daudz gatavoju, jo uzskatu, ka mīlestība tiešām iet caur vēderu.
Kopumā varētu teikt, ka esmu palikusi diezgan neaktīva, tāpēc varu šķist garlaicīga.
2. Tu iknedēļas atpūtai labāk izvēlētos pilsētu, piepilsētu vai laukus/mežu?
* Kā meitenei, oriģināli no laukiem, loģiski, ka dodu priekšroku dabai, tātad piepilsētas vai lauki, tur, kur nav cilvēku, kad vari ieklausīties putnu dziesmās un lapu čaboņā nevis Natašas un Ļubovas sarunās par viņu kaimiņu narkomānu.
3.Kur Tu dzīvo?
* Pagaidām Rīga, tuvākā nākotnē Pierīga.
4.Cik Tev ir gadi?
* 28
5.Pastāsti to ko Tev gribas, ja gribas
* Par cik jau ilgu laiku man nav draugu, tad it kā jau man būtu jāzina, kā sevi izklaidēt, bet tas ir tik sasodīti grūti, un ļoti bieži iedzen mani tāda pašas izdomātā depresijā. Visi jaunie kontakti, ļoti ātri noplok. Kaut arī uzskatu sevi par daudzpusīgu un interesantu cilvēku.
Ļoti patīk runāt par dažādām atklātām tēmām, nekaunos runāt par seksu, jo esmu daudz palīdzējusi ar padomiem, vairāk jau vīriešu paziņām.
Ļoti tuvs ir humors. Vairāk nerātnais un melnais. Patīk memes un tizli joki. Biežāk vieglāku kontaktu man ir rast ar vīriešiem, nekā sievietēm. Un pats galvenais... Ļoti, ļoti garšo alus.
30.10.2021 10:11 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
1. Pārsvarā pa pagalmu vai kautkur citur, pie dabas. Mājās sēžu, kad ārā laiks tiešām slikts. Parcik dzīvoju privātmājā, laukos, man darīt netrūkst ko, audzēju dārzā viskautko un siltumnīcās. Neskaitot to - mēdzu vnk vazāties apkārt, gan ciemos pie radiem un draugiem, gan ar šiem kautkur pie dabas, citreiz vnk vizināties ar kādu kopā, citreiz arī sēdēt un tusēt, no hobijiem viennozīmīgi makšķerēšana galvenais. Mūziku arī dievinu, kā citi saka - man mašīna laikam bez mūzikas neiet 😁
2. viennozīmīgi lauki, jo dziļāki, jo labāk.
3. dzīvoju arī laukos
4. 29
5. Negribu ziemu 😬
29.10.2021 20:32 |
 
Reitings 21
Reģ: 11.06.2020
čau meitenes :)
1. brīvais laiks ir gana maz kopā ar studijām, darbu un ciemošanos pie vecākiem, kad tas vismaz bija atļauts. cenšos būt sociāls cilvēks, bet ļoti daudz tuvie draugi ir pametuši Latviju, tādēļ esmu mazliet vienpate. man ļoti patīk lasīt fantāzijas grāmatas un skatīties seriālus, arī iepirkties, diemžēl esmu viena no tām, kurai patīk pastaigāt pa veikaliem šad un tad. patīk arī pastaigas un joga. esmu sākusi ari eksperimentēt ar filmiņu kameru. tādu super vienkāršu, nekāda baigā māksla tur nav, bet pat ar tādu kameru rodas vēlme vairāk iziet no mājas, doties piedzīvojumos pie dabas un fotogrāfēt.
2. brīvdienās man patīk būt ārpus rīgas, pie dabas, lai arī super bieži tas nesanāk, jo neesmu vēl kļuvusi par pārgājienu cilvēku, bet potenciāls tam ir diezgan liels.
3. dzīvoju rīgā, pie āgenskalna.
4. man ir 23.
5. šie 2 gadi man ir bijuši diezgan emocionāli grūti, jo esmu vienmēr dziļi sirdī bijis tāds 'going with the flow' 'viss, kam jānotiek tas notiks' cilvēks, un tas man bija ļoti palīdzējis dzīvē, bet tikai pēdējā laikā man ir palicis miljons reizes grūtāk sagremot to, ka ne vienmēr es varēšu dabūt ko es tik ļoti vēlos, lai arī vēl joprojām tai dzīves uztverei ļoti uzticos. novēlu jums un arī sev iemācīties pieņemt šodienu un atrast mieru sevī, lai arī kas notiktu. ❤
29.10.2021 14:56 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
mangos @ 27.10.2021 22:21
Sveikas.
Ja te ir kāda radoša meitene no Rīgas, kas vēlētos draudzību + iespēju aprunāties par biznesa radīšanu, idejām, tad droši uzraksti man. Man gandrīz 30 un miljons biznesa ideju, bet vajag kādu ar kuru kopā to visu bīdīt, jo komandā vieglāk. :)

Aizmirsu piebilst, ka esmu no VEF puses, jo tomēr jātiekas ikdienā un, piemēram, no Bolderājas nebūs tik vienkārši. :D
27.10.2021 22:22 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Sveikas.
Ja te ir kāda radoša meitene no Rīgas, kas vēlētos draudzību + iespēju aprunāties par biznesa radīšanu, idejām, tad droši uzraksti man. Man gandrīz 30 un miljons biznesa ideju, bet vajag kādu ar kuru kopā to visu bīdīt, jo komandā vieglāk. :)
27.10.2021 22:21 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.10.2019
Sveikas!
Es brīvajā laikā mēdzu doties uz sporta zāli (patīk gan kardio treniņi grupu nodarbībās, gan treniņi ar svariem), šobrīd atkal mācos pielāgoties situācijai un sportot mājās. Tāpat patīk arī pārgājieni un izbraucieni ar velo, vispār priekšroku dodu aktīvai atpūtai, bet tikpat viegli iegrimstu arī aizraujošos seriālos vai grāmatās. Labprāt arī gatavoju - tas mans tāds nomierinošs process.
Par cik dzīvoju pilsētā, brīvdienās labprāt izvēlos būt tuvāk dabai, bet izbaudīt nesteidzīgu dienu pilsētā arī ir forši, galvenais, lai viss līdzsvarā.
Rīgā.
29
Arī es gribētu saprast, ko ikdienā darīt, lai darbs nebūtu tikai darbs, bet lai tas sniegtu lielāku pienesumu ikdienai. Tāpat arī gribētu mācēt labāk saplānot laiku, lai neliktos, ka nedēļas skrien, bet nepaspēju izdarīt tās lietas, ko patiesībā vēlējos.
Vispār, priecātos, ja izdotos atrast jaunas paziņas. 🙃
26.10.2021 21:31 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Pistācija @ 26.10.2021 11:34
Sveikas!
Tātad :
1.Kā Tu pavadi savu brīvo laiku? Es spēlēju datorspēles, rakstu savu dienasgrāmatu, trenējos ar svariem, skatos seriālus un meklēju trakas filmas pēc kurām var just pēcgaršu. Man ir 3 kaķi par kuriem rūpējos un skrienu pakaļ, jo redz, viņi ir mazas, trakas dvēselītes. Tīru savu māju un tās apkaimi, mēdzu arī slinkot un noslēgties. Šobrīd aktīvi cenšos saprast savu karjeru vai vēlmi kurā doties, nekas nav tik grūti izdarāms kā šis! :D Cenšos gan rakstīt kaut kādus memuārus, veidot savu mūziku (uz DJ aparāta :D , kā arī būt profesionāla geimere un superīga būtne).
2. Tu iknedēļas atpūtai labāk izvēlētos pilsētu, piepilsētu vai laukus/mežu? Es dzīvoju privātmājā ar blakus esošu mežu. Nekur nav tik labi kā mājas. Vasarā mani sastapt var pārgājienos, bet kā nāk ziema tā es taisos uz migu :D Tātad viss atkarīgs no laikapstākļiem.
3.Kur Tu dzīvo? Šobrīd atrodos Skandināvijā
4.Cik Tev ir gadi? Nesen palika 30 :D
5.Pastāsti to ko Tev gribas, ja gribas Mēģinu uzlabot savu veselību, nenākas viegli, jo ir reproduktīvās sistēmas problēmiņas, kuras šobrīd liedz būt mammai - katra diena kā karuseļi :)
Ja kāda ar to pašu saskarāsa - Tu neesi viena, mums viss izdosies ❤

Es ar to nesaskaros, bet vienkārši gribēju lai zini, ka arī ticu. Izdosies. ❤
26.10.2021 16:42 |
 
Reitings 513
Reģ: 05.07.2020
Sveikas!
Tātad :
1.Kā Tu pavadi savu brīvo laiku? Es spēlēju datorspēles, rakstu savu dienasgrāmatu, trenējos ar svariem, skatos seriālus un meklēju trakas filmas pēc kurām var just pēcgaršu. Man ir 3 kaķi par kuriem rūpējos un skrienu pakaļ, jo redz, viņi ir mazas, trakas dvēselītes. Tīru savu māju un tās apkaimi, mēdzu arī slinkot un noslēgties. Šobrīd aktīvi cenšos saprast savu karjeru vai vēlmi kurā doties, nekas nav tik grūti izdarāms kā šis! :D Cenšos gan rakstīt kaut kādus memuārus, veidot savu mūziku (uz DJ aparāta :D , kā arī būt profesionāla geimere un superīga būtne).
2. Tu iknedēļas atpūtai labāk izvēlētos pilsētu, piepilsētu vai laukus/mežu? Es dzīvoju privātmājā ar blakus esošu mežu. Nekur nav tik labi kā mājas. Vasarā mani sastapt var pārgājienos, bet kā nāk ziema tā es taisos uz migu :D Tātad viss atkarīgs no laikapstākļiem.
3.Kur Tu dzīvo? Šobrīd atrodos Skandināvijā
4.Cik Tev ir gadi? Nesen palika 30 :D
5.Pastāsti to ko Tev gribas, ja gribas Mēģinu uzlabot savu veselību, nenākas viegli, jo ir reproduktīvās sistēmas problēmiņas, kuras šobrīd liedz būt mammai - katra diena kā karuseļi :)
Ja kāda ar to pašu saskarāsa - Tu neesi viena, mums viss izdosies ❤
26.10.2021 11:34 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Miaa @ 26.10.2021 01:50

Es, man šķiet, kailgliemezi esmu redzējusi tikai 1-2 reizes mūžā. Mani mīļākie Latvijā ir parastie dzeltenie, ar gaiši brūno mājiņu uz muguras. :) Kad biju maza, katru vakaru ļoti pacietīgi pārīti tādus salasīju un saliku savā smilškastītē. Un katru rītu, kā devos apskatīties kā klājas maniem gliemežiem, biju nesaprašanā par to, kur viņi visi pazuduši. :D Varbūt būs reiz jārealizē savs bērnības sapnis dzīvē un jāiegādājas gliemezi kā mājdzīvnieku. :)

Ha, tad labi, ka nepavairo tos nejauceņus. 😄
Mana mazā māsas meitiņa arī kā traka uz vīngliemežiem, vienmēr noiet pa perimetru gar māju, katru savāc, saliek smilšu kastē. Vispār var stundām ilgi sēdēt ar vienu gliemezi un skatīties uz to.
Bet jā, ja gribi kā mājdzīvniekus, uz priekšu. Ļoti jauki ir, draudzenei pārītis ir, tie, kuri pa visu plaukstu. Interesanti tādu rokā turēt.😅
26.10.2021 07:44 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
LaLo @ 26.10.2021 00:11
Galvenais, lai nav invazīvie spānijas kailgliemeži, kuri mūsu faunu čakarē ārā.?

Es, man šķiet, kailgliemezi esmu redzējusi tikai 1-2 reizes mūžā. Mani mīļākie Latvijā ir parastie dzeltenie, ar gaiši brūno mājiņu uz muguras. :) Kad biju maza, katru vakaru ļoti pacietīgi pārīti tādus salasīju un saliku savā smilškastītē. Un katru rītu, kā devos apskatīties kā klājas maniem gliemežiem, biju nesaprašanā par to, kur viņi visi pazuduši. :D Varbūt būs reiz jārealizē savs bērnības sapnis dzīvē un jāiegādājas gliemezi kā mājdzīvnieku. :)
26.10.2021 01:50 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Galvenais, lai nav invazīvie spānijas kailgliemeži, kuri mūsu faunu čakarē ārā.😄
26.10.2021 00:11 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Sisenis @ 25.10.2021 23:36

Es nezinu, tu man šķiet esi riktīgi prikolīga, bet tas laikam nav pareizais vārds kādā dēvēt cilvēku. Tu vienkārši esi forša. Savādāka, bet labā nozīmē.

No sirds paldies! Vienmēr ļoti patīkami dzirdēt tik jaukus vārdus. ♥
bumbu @ 25.10.2021 23:45

Reāli tas par gliemežiem un viņu glābšanu uz ceļa - SAME. Reāli pēc lietus viņi tik daudz izlien uz ielas un es staigājot vienmēr visus izglābju. Un man arī veljoprojām ik pa laikam kāds kukainis iedzīvojas mājās un es sāku par viņu rūpēties. Dzīvnieki (arī kukaiņi) ir jāaizstāv un par viņiem jārūpejas. Arī viens no iemesliem kādēļ esmu veģetāriete.

Jā, man tāpat. Pēc lietus viņi tiešām ir tik daudz, ka vienmēr apstājos un tos, kuri izlīduši uz ceļa, nolieku zālē, jo negribu, lai kāds viņus sabrauc vai samin. Pat odus vienmēr aizgaiņāju prom, bet nesitu nost. Par to viņi man ļoti "pateicās", šī gada Jāņos sadzeļot tā, ka uz kājām pumpas bija tik daudz, cik daudz pumpu vienuviet nekad dzīvē nebiju redzējusi. :D Bet es centos uz viņiem nedusmoties, kā nekā, arī odi vēlas ēst. :D
26.10.2021 00:09 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Miaa @ 25.10.2021 21:18
1. Esmu parasta meitene - patīk kleitas un garšo alus. :D Brīvajā laikā atpūšos ar draugiem, pavazājos pa bāriem, skatos seriālus, īpaši interesē un aizrauj True Crime žanrs (dokumentālās filmas, seriāli par noziegumiem, sērijveida slepkavām), klausos mūziku, jo mūzika ir neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa, tāpēc visur, kur dodos, austiņās vienmēr skan mūzika, kolekcionēju kaktusus, braucu ar skeitbordu.
2. Viennozīmīgi pilsētu, jo lielāku, jo labāk. Lauki un mazas pilsētiņas ir interesantas vietas, kur pa retai reizei paviesoties, ja rodas vēlme pēc miera un klusuma, bet ilgstoši nespētu tādās vietās atrasties. Man ir vajadzīgs lielpilsētu troksnis, kņada, tajās nepārtraukti kūsājošā dzīvība.
3. Dienvideiropa.
4. 30 gadi.
5. Ļoti, ļoti mīlus dzīvniekus, kā arī visādus kukainīšus. Bērnībā esmu "ārstējusi" savainotus sienāžus, glābusi sliekas, no ceļa novākusi gliemežus, lai tos nesamin (daru tā joprojām), apglabājusi mirušas mušas utt.. Tā nu tagad pie manis mēnesi dzīvoja muša, kura nelidoja ārā pat tad, kad logs bija plaši atvērts, bija pieradusi pie manas kātbūtnes un es, kā trakā mušu tante, viņu baroju ar vīnogām un banāniem. Pirmoreiz mūžā redzēju mušu, kura sēž cilvēkam uz pleca un nebaidās no cilvēka kustībām. Pirms nedēļas atradu viņu mirušu un sāku raudāt. Sapratu, ka varbūt esmu galīgi traka, bet, tai pat laikā, neesmu zaudējusi spēju just. Un to arī novēlu visiem šajā trakajā laikā - spēju just, mīlēt, priecāties pat par sīkumiem un nepazaudēt sevī mītošo mazo bērnu. :)

Reāli tas par gliemežiem un viņu glābšanu uz ceļa - SAME. Reāli pēc lietus viņi tik daudz izlien uz ielas un es staigājot vienmēr visus izglābju. Un man arī veljoprojām ik pa laikam kāds kukainis iedzīvojas mājās un es sāku par viņu rūpēties. Dzīvnieki (arī kukaiņi) ir jāaizstāv un par viņiem jārūpejas. Arī viens no iemesliem kādēļ esmu veģetāriete.
25.10.2021 23:45 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Miaa @ 25.10.2021 21:18
1. Esmu parasta meitene - patīk kleitas un garšo alus. :D Brīvajā laikā atpūšos ar draugiem, pavazājos pa bāriem, skatos seriālus, īpaši interesē un aizrauj True Crime žanrs (dokumentālās filmas, seriāli par noziegumiem, sērijveida slepkavām), klausos mūziku, jo mūzika ir neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa, tāpēc visur, kur dodos, austiņās vienmēr skan mūzika, kolekcionēju kaktusus, braucu ar skeitbordu.
2. Viennozīmīgi pilsētu, jo lielāku, jo labāk. Lauki un mazas pilsētiņas ir interesantas vietas, kur pa retai reizei paviesoties, ja rodas vēlme pēc miera un klusuma, bet ilgstoši nespētu tādās vietās atrasties. Man ir vajadzīgs lielpilsētu troksnis, kņada, tajās nepārtraukti kūsājošā dzīvība.
3. Dienvideiropa.
4. 30 gadi.
5. Ļoti, ļoti mīlus dzīvniekus, kā arī visādus kukainīšus. Bērnībā esmu "ārstējusi" savainotus sienāžus, glābusi sliekas, no ceļa novākusi gliemežus, lai tos nesamin (daru tā joprojām), apglabājusi mirušas mušas utt.. Tā nu tagad pie manis mēnesi dzīvoja muša, kura nelidoja ārā pat tad, kad logs bija plaši atvērts, bija pieradusi pie manas kātbūtnes un es, kā trakā mušu tante, viņu baroju ar vīnogām un banāniem. Pirmoreiz mūžā redzēju mušu, kura sēž cilvēkam uz pleca un nebaidās no cilvēka kustībām. Pirms nedēļas atradu viņu mirušu un sāku raudāt. Sapratu, ka varbūt esmu galīgi traka, bet, tai pat laikā, neesmu zaudējusi spēju just. Un to arī novēlu visiem šajā trakajā laikā - spēju just, mīlēt, priecāties pat par sīkumiem un nepazaudēt sevī mītošo mazo bērnu. :)

Es nezinu, tu man šķiet esi riktīgi prikolīga, bet tas laikam nav pareizais vārds kādā dēvēt cilvēku. Tu vienkārši esi forša. Savādāka, bet labā nozīmē.
25.10.2021 23:36 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Silvera @ 25.10.2021 21:45

Tik mīļi, nu. ♥

25.10.2021 22:04 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
5. Ļoti, ļoti mīlus dzīvniekus, kā arī visādus kukainīšus. Bērnībā esmu "ārstējusi" savainotus sienāžus, glābusi sliekas, no ceļa novākusi gliemežus, lai tos nesamin (daru tā joprojām), apglabājusi mirušas mušas utt.. Tā nu tagad pie manis mēnesi dzīvoja muša, kura nelidoja ārā pat tad, kad logs bija plaši atvērts, bija pieradusi pie manas kātbūtnes un es, kā trakā mušu tante, viņu baroju ar vīnogām un banāniem. Pirmoreiz mūžā redzēju mušu, kura sēž cilvēkam uz pleca un nebaidās no cilvēka kustībām. Pirms nedēļas atradu viņu mirušu un sāku raudāt. Sapratu, ka varbūt esmu galīgi traka, bet, tai pat laikā, neesmu zaudējusi spēju just. Un to arī novēlu visiem šajā trakajā laikā - spēju just, mīlēt, priecāties pat par sīkumiem un nepazaudēt sevī mītošo mazo bērnu.

Tik mīļi, nu. ♥
25.10.2021 21:45 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
1. Esmu parasta meitene - patīk kleitas un garšo alus. :D Brīvajā laikā atpūšos ar draugiem, pavazājos pa bāriem, skatos seriālus, īpaši interesē un aizrauj True Crime žanrs (dokumentālās filmas, seriāli par noziegumiem, sērijveida slepkavām), klausos mūziku, jo mūzika ir neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa, tāpēc visur, kur dodos, austiņās vienmēr skan mūzika, kolekcionēju kaktusus, braucu ar skeitbordu.
2. Viennozīmīgi pilsētu, jo lielāku, jo labāk. Lauki un mazas pilsētiņas ir interesantas vietas, kur pa retai reizei paviesoties, ja rodas vēlme pēc miera un klusuma, bet ilgstoši nespētu tādās vietās atrasties. Man ir vajadzīgs lielpilsētu troksnis, kņada, tajās nepārtraukti kūsājošā dzīvība.
3. Dienvideiropa.
4. 30 gadi.
5. Ļoti, ļoti mīlus dzīvniekus, kā arī visādus kukainīšus. Bērnībā esmu "ārstējusi" savainotus sienāžus, glābusi sliekas, no ceļa novākusi gliemežus, lai tos nesamin (daru tā joprojām), apglabājusi mirušas mušas utt.. Tā nu tagad pie manis mēnesi dzīvoja muša, kura nelidoja ārā pat tad, kad logs bija plaši atvērts, bija pieradusi pie manas kātbūtnes un es, kā trakā mušu tante, viņu baroju ar vīnogām un banāniem. Pirmoreiz mūžā redzēju mušu, kura sēž cilvēkam uz pleca un nebaidās no cilvēka kustībām. Pirms nedēļas atradu viņu mirušu un sāku raudāt. Sapratu, ka varbūt esmu galīgi traka, bet, tai pat laikā, neesmu zaudējusi spēju just. Un to arī novēlu visiem šajā trakajā laikā - spēju just, mīlēt, priecāties pat par sīkumiem un nepazaudēt sevī mītošo mazo bērnu. :)
25.10.2021 21:18 |
 
Reitings 2
Reģ: 25.10.2021
1 Savu brīvo laiku pavadu ļoti dažādi, citreiz ļoti aktīvi, daudz staigājot ,pārgājieni, ceļošana pa Latviju un citur, citreiz ļoti mierīgi ar netflix, youtube (true crime un daudz, daudz citu), bieži nesteidzīgi gatvojot, vīns un mūzika, kīno.
2. Patīk gan pilsēta, gan daba, tādēļ dzīvoju tādā balansā, pabaudu vienu tad otru.
3. Dzīvoju Rīgā
4. 27
5. Vasarās kad vairāk ir laiks tad nodarbojos arī ar weiku un sērfošanu ( īpaši nepadodas, bet cīnos :D ) reti atliek laiks, bet patīk meklēt pērles humpalās. Visu savu ikdienu pavadu radošajā nozarē tādēļ cenšos gūt dažādus iespaidus, kas nav tikai kultūra, māksla.
25.10.2021 18:50 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
Primrose @ 23.10.2021 13:35
Es sisenim mazliet līdzīga ?
1. Vazājos apkārt, daudz staigāju, dzeru kafiju, klausos mūziku. Spēlēju Homescapes, skatos youtube food vlogus, ceļojumu video, taro readings, sacensību translācijas vienā sporta veidā. Skotos seriālus, piemēram grey's anatomy. Patīk kārtot māju, bet ne tīrīt.
2. Patīk pilsēta - jo lielāka, jo labāk. Dažreiz var aizbraukt pie dabas, bet max 1 dienu. Patīk pie ezeriem.
3.Rīga
4. 27 (pēc dažām nedēļām būs 28)
5. Ceļot pa visu pasauli un ēst ?
Kāpēc sisenim? :D
23.10.2021 22:43 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Es sisenim mazliet līdzīga 😀
1. Vazājos apkārt, daudz staigāju, dzeru kafiju, klausos mūziku. Spēlēju Homescapes, skatos youtube food vlogus, ceļojumu video, taro readings, sacensību translācijas vienā sporta veidā. Skotos seriālus, piemēram grey's anatomy. Patīk kārtot māju, bet ne tīrīt.
2. Patīk pilsēta - jo lielāka, jo labāk. Dažreiz var aizbraukt pie dabas, bet max 1 dienu. Patīk pie ezeriem.
3.Rīga
4. 27 (pēc dažām nedēļām būs 28)
5. Ceļot pa visu pasauli un ēst 😁
23.10.2021 13:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits