Viss ir pārāk dārgs!

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Reāli es nesaprotu...es pelnu mēnesī 700 euro. No tiem es maksāju 120 euro par mašīnu.
Nauda pazūd tik ātri pēdējā pusgada laikā. Pārtikas veikalā vairs nevar ieiet bez 30 euro. Un tas kas tiek pirkts pietiek max 2 dienām.
Nesaprotu vispār kur pazūd nauda... Piemēram drēbes es sen jau vairs nevaru atļauties pirkt jaunas, meklēju pērles humpalās. Un arī varbūt reizi mēnesī. Kosmētiku es arī pērku reti. Praktiski vispār nepērku! Visa nauda iziet reāli pārtikā. Un degvielā! Tās nenormālās degvielas cenas uzkāpušas? Dīzelis maksā 1.50€ jau
Mums cenas sāk pietuvoties Vācijai. Ir pat preces kas Latvijā ir dārgākas nekā Vācijā. Bet algas ir daudz reiz mazākas.
Šobrīd sēžu uz slimības lapas. Pa veikaliem nevazājos. Izbraucu tikai pilsētu pēc pārtikas. Šobrīd dzīvojos pie radiem bet nauda tāpat pazūd tik ātri...
Pēdējā mēneša laikā apsveru domu braukt uz ārzemēm jo man ar saviem 700 un dzīvesbiedra 600 € mums kopā nu nepietiek lai izdzīvotu. Bērnu mums nav. Piegriezies te ir dzīvot. Un vēl šitās Kariņa cirks tagad ar mājsēdi. Gribēju pus 8 aizbraukt uz veikalu uz tuvāko mazpilsētu dažu minūšu braucienā. Figu veikals jau 7 ciet. Nu ir laiki pienākuši. Gribas vienkārši braukt prom no šīs valsts
22.10.2021 20:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits