Sadraudzības diskusija

 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
Sveikas!
Gadi iet, laiks iet - draugi pazūd. Ir tikai cilvēki ko ikdienišķi satiekam - pārsvarā kolēģi un kursa biedri. Bet šis laiks,kurš aptur mazliet pasauli sev apkārt, ļauj padomāt par sevi mazdrusciņ vairāk. Vismaz par sajūtām, par prieku, kur ikdienā to smelties, taču patīkamāk ir ar šīm sajūtām padalīties- ar cilvēku kas nenosodīs, uzklausīs un pats pastāstīs kaut ko iedvesmojošu. Tāpēc izveidoju "sadraudzības diskusiju", kur varēsim iepazīt viena otra un varbūt kādai izveidosies kopīga jauna draudzība! Lai vieglāk iepazīstināt ar sevi izeidošu jautājumus.
1.Kā Tu pavadi savu brīvo laiku? (Bet tā - pa īstam, nevis kā būtu pareizi.)
2. Tu iknedēļas atpūtai labāk izvēlētos pilsētu, piepilsētu vai laukus/mežu?
3.Kur Tu dzīvo?
4.Cik Tev ir gadi?
5.Pastāsti to ko Tev gribas, ja gribas :)
20.10.2021 23:10 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
bumbu @ 22.10.2021 23:57
Čau!
1. Ideāli brīvo laiku pavadu skatoties netflix (mīļākais seriāls ir how i met your mother. Protams, pie reizes ēdot kaut ko garšīgu. Pēdējà laikā cenšos kaut ko pati foršu uzcept saldajā.
Vēl man ļoti patīk mūzika, kaut kas groovigs, reps (mac miller, anderson paak. Šodien uztaisiju bītu pirmoreizi. Patīk muzikālas lietas darīt.
2. Tas atkarīgs no garīgā. Bet būtībā esmu dabas bērns, pie dabas varu uzlādēt savu batereju.
3. Dzīvoju pierīgā.
4. 23 gadi.
5. Hmm pastāstīšu par sevi vēl kaut ko. Man patīk fotogrāfēt. Vēl mācos un mēģinu atrast savu stilu. Laikam vislabāk gribētu būt “ielu fotogrāfs”. Tas ir - fotogrāfēt momentus no random cilvēkiem. Gribētos uzķert īstas emociijas. Bet fun fact, pašai nepatīk būt kameras priekšā.
Nu kaut kā tā. Vispār jauka ideja. ☀️

Arī es mazliet sevi atpazinu. Es gan piemirsu par mūziku un fotogrāfēšanu pieminēt. 😀
23.10.2021 09:32 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
bumbu @ 22.10.2021 23:57
Čau!
1. Ideāli brīvo laiku pavadu skatoties netflix (mīļākais seriāls ir how i met your mother. Protams, pie reizes ēdot kaut ko garšīgu. Pēdējà laikā cenšos kaut ko pati foršu uzcept saldajā.
Vēl man ļoti patīk mūzika, kaut kas groovigs, reps (mac miller, anderson paak. Šodien uztaisiju bītu pirmoreizi. Patīk muzikālas lietas darīt.
2. Tas atkarīgs no garīgā. Bet būtībā esmu dabas bērns, pie dabas varu uzlādēt savu batereju.
3. Dzīvoju pierīgā.
4. 23 gadi.
5. Hmm pastāstīšu par sevi vēl kaut ko. Man patīk fotogrāfēt. Vēl mācos un mēģinu atrast savu stilu. Laikam vislabāk gribētu būt “ielu fotogrāfs”. Tas ir - fotogrāfēt momentus no random cilvēkiem. Gribētos uzķert īstas emociijas. Bet fun fact, pašai nepatīk būt kameras priekšā.
Nu kaut kā tā. Vispār jauka ideja. ☀️

Mēs esam līdzīgas😜
23.10.2021 00:37 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Čau!
1. Ideāli brīvo laiku pavadu skatoties netflix (mīļākais seriāls ir how i met your mother. Protams, pie reizes ēdot kaut ko garšīgu. Pēdējà laikā cenšos kaut ko pati foršu uzcept saldajā.
Vēl man ļoti patīk mūzika, kaut kas groovigs, reps (mac miller, anderson paak. Šodien uztaisiju bītu pirmoreizi. Patīk muzikālas lietas darīt.
2. Tas atkarīgs no garīgā. Bet būtībā esmu dabas bērns, pie dabas varu uzlādēt savu batereju.
3. Dzīvoju pierīgā.
4. 23 gadi.
5. Hmm pastāstīšu par sevi vēl kaut ko. Man patīk fotogrāfēt. Vēl mācos un mēģinu atrast savu stilu. Laikam vislabāk gribētu būt “ielu fotogrāfs”. Tas ir - fotogrāfēt momentus no random cilvēkiem. Gribētos uzķert īstas emociijas. Bet fun fact, pašai nepatīk būt kameras priekšā.
Nu kaut kā tā. Vispār jauka ideja. ☀️
22.10.2021 23:57 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
Nellija12 - mazliet sasmīdināji. Ne jau uzrakstītais iedoklis, bet rakstīšanas stils, tāds pozitīvs :D
22.10.2021 23:28 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
LatviskaLAtviete @ 20.10.2021 23:10
Sveikas!
Gadi iet, laiks iet - draugi pazūd. Ir tikai cilvēki ko ikdienišķi satiekam - pārsvarā kolēģi un kursa biedri. Bet šis laiks,kurš aptur mazliet pasauli sev apkārt, ļauj padomāt par sevi mazdrusciņ vairāk. Vismaz par sajūtām, par prieku, kur ikdienā to smelties, taču patīkamāk ir ar šīm sajūtām padalīties- ar cilvēku kas nenosodīs, uzklausīs un pats pastāstīs kaut ko iedvesmojošu. Tāpēc izveidoju "sadraudzības diskusiju", kur varēsim iepazīt viena otra un varbūt kādai izveidosies kopīga jauna draudzība! Lai vieglāk iepazīstināt ar sevi izeidošu jautājumus.
1.Kā Tu pavadi savu brīvo laiku? (Bet tā - pa īstam, nevis kā būtu pareizi.)
2. Tu iknedēļas atpūtai labāk izvēlētos pilsētu, piepilsētu vai laukus/mežu?
3.Kur Tu dzīvo?
4.Cik Tev ir gadi?
5.Pastāsti to ko Tev gribas, ja gribas :)

1. Guļu, daudz ēdu un saņemu alimentus no bijušā. Iepazīšanās saitos meklēju nākamo idiotu.
2. Pilsētu. Pilsētā ir veselīgākais gaiss un vieglāk pieejama svētā pote.
3. Rīgā.
4. Jauna.
5. Uzsēdināt uz aļikiem kārtējo idiotu, palīdzēt savakcinēt 100% cilvēku, kā arī ļaut valdībai beidzot lemt mūsu vietā, jo cik gan ilgi var ciest? Neviens cilvēks nav pelnījis izvēles brīvību un es turpināšu cīnīties par to, lai tāds likums arī oficiāli tiktu pieņemts!
22.10.2021 05:55 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
Sisenis @ 21.10.2021 21:09

Man nav depresija ?
Ne Tev, piedod. Ne to komentāru citēju :D
21.10.2021 21:12 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
LatviskaLAtviete @ 21.10.2021 20:31

Depresijas ir smaga lieta :( turies!

Man nav depresija 😀
21.10.2021 21:09 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
1. Brīvo laiku patīk pavadīt kārtojot, pārkārtojot, tīrot māju. Ja māja kārtībā tad darbojos pa dārzu. Ja dārzs kārtībā tad lasu grāmatas (drāmas/romantiku), spēlēju playstation, montēju video, paskatos TV. Braukājos ar velosipēdu. Aizbraucam uz kādu tālāku mazāk apskatītu LV vietu, paņemam līdzi ričukus. Ziemā slēpoju (amatiere) .
2. Atpūtai izvēlos vietu kur dzīvoju, piepilsēta.
3. Pierīga
4. 27
5. Novēlu visām/iem šo ne pārāk foršo laiku pavadīt cik vien pozitīvi iespējams, nodarboties ar interesantām lietām un neķert kreņķi! Kādu dienu viss šis beigsies un viss būs kā agrāk! 🙃
21.10.2021 21:00 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
Sisenis @ 21.10.2021 20:10
1. Spēlēju konkrētu spēlīti telefonā, skatos youtube specifiskus jūtuberus ar labu sarkasmu un humora izjūtu (CodyCo un Noel Miller), pa retam paskaros latviešu taro licējas izlikumus, patīru māju brīvdienās, kā jau te min daudzas.
2.Pilsētu, ar labi attīstītu infrastruktūru. Man ļoti patīk augstas,lielas celtnes. Patīk redzēt to, kas nav redzams citur. Dabai nav ne vainas, arī tā man patīk, bet Latvijā viss liekas tāds vienveidīgs.
3. Šobrīd atrodos Apvienotajā Karalistē.
4. 26 gadi
5.Man ļoti patīk motocikli (ticu, ka kategorija būs pirmais, ko nokārtošu atgriežoties LV), patīk ezotērika un mistika it īpaši taro, mēdzu adīt zeķītes, bet tagad jau plaukti pilni. ?
Gribas nodarboties ar sportu, bet nesanāk (drīzāk slinkums) savilkt to visu kopā ar darbu, bet pats galvenais ir tas, ka man nav apņemšanās tam visam vel klāt domāt sabalansētu ēdienu. Būtu forši nākotnē atrast kādu loģisku cilvēku, kas varētu pārtapt vienkāršā draudzībā. Ar meitenēm kaut kā baigi nevedas, jo man besī intrigas un lūpu krāsu apriedes man nav tuvas.
Nu tā kaut kā. :)

Depresijas ir smaga lieta :( turies!
21.10.2021 20:31 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Arta* @ 21.10.2021 19:59
1. Skatos youtube visdažādāko tēmu video (favorīti ir true crime un mental health tēmas), eju pastaigās gan viena, gan ar vīrieti, dodos tripos pa Latviju, sēņoju
2. 50/50
3. Cerams, ka no Janvāra dzīvošu Jūrmalā, bet citādi man šobrīd ir 2 dzīvesvietas - viena laukos netālu no Jūrmalas, otra Talsos.
4. 28
5. Man vairākas reizes ir bijusi smaga depresija un trauksme, nu tāda, ka vienkārši neredzu izeju, fiziskie simptomi vnk neiedomājami (vemšana būtu tas mazākais). Vēlos pateikt visām, kas diemžēl nonāk šādās situācijās - šie periodi VIENMĒR beigsies un atkal būs labi, lai cik neticami tas tajā brīdī šķistu.Es tajos brīžos neticēju, ka kādreiz atkal būs labi, bet ticiet man - IR! ☺

Sūtu daudz labu domu. 💛
21.10.2021 20:12 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
1. Spēlēju konkrētu spēlīti telefonā, skatos youtube specifiskus jūtuberus ar labu sarkasmu un humora izjūtu (CodyCo un Noel Miller), pa retam paskaros latviešu taro licējas izlikumus, patīru māju brīvdienās, kā jau te min daudzas.
2.Pilsētu, ar labi attīstītu infrastruktūru. Man ļoti patīk augstas,lielas celtnes. Patīk redzēt to, kas nav redzams citur. Dabai nav ne vainas, arī tā man patīk, bet Latvijā viss liekas tāds vienveidīgs.
3. Šobrīd atrodos Apvienotajā Karalistē.
4. 26 gadi
5.Man ļoti patīk motocikli (ticu, ka kategorija būs pirmais, ko nokārtošu atgriežoties LV), patīk ezotērika un mistika it īpaši taro, mēdzu adīt zeķītes, bet tagad jau plaukti pilni. 😀
Gribas nodarboties ar sportu, bet nesanāk (drīzāk slinkums) savilkt to visu kopā ar darbu, bet pats galvenais ir tas, ka man nav apņemšanās tam visam vel klāt domāt sabalansētu ēdienu. Būtu forši nākotnē atrast kādu loģisku cilvēku, kas varētu pārtapt vienkāršā draudzībā. Ar meitenēm kaut kā baigi nevedas, jo man besī intrigas un lūpu krāsu apriedes man nav tuvas.
Nu tā kaut kā. :)
21.10.2021 20:10 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
5. Man vairākas reizes ir bijusi smaga depresija un trauksme, nu tāda, ka vienkārši neredzu izeju, fiziskie simptomi vnk neiedomājami (vemšana būtu tas mazākais). Vēlos pateikt visām, kas diemžēl nonāk šādās situācijās - šie periodi VIENMĒR beigsies un atkal būs labi, lai cik neticami tas tajā brīdī šķistu.Es tajos brīžos neticēju, ka kādreiz atkal būs labi, bet ticiet man - IR!

21.10.2021 20:02 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
1. Skatos youtube visdažādāko tēmu video (favorīti ir true crime un mental health tēmas), eju pastaigās gan viena, gan ar vīrieti, dodos tripos pa Latviju, sēņoju
2. 50/50
3. Cerams, ka no Janvāra dzīvošu Jūrmalā, bet citādi man šobrīd ir 2 dzīvesvietas - viena laukos netālu no Jūrmalas, otra Talsos.
4. 28
5. Man vairākas reizes ir bijusi smaga depresija un trauksme, nu tāda, ka vienkārši neredzu izeju, fiziskie simptomi vnk neiedomājami (vemšana būtu tas mazākais). Vēlos pateikt visām, kas diemžēl nonāk šādās situācijās - šie periodi VIENMĒR beigsies un atkal būs labi, lai cik neticami tas tajā brīdī šķistu.Es tajos brīžos neticēju, ka kādreiz atkal būs labi, bet ticiet man - IR! ☺
21.10.2021 19:59 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
1. Dažādi. Šobrīd, mājsēdes laikā, daudz lasu, rakstu, klausos mūziku, skatos seriālus, ganu savus divus kaķus, retāk - rakstu pastkartes un vēstules, šad tad dejoju. Kad nebija mājsēde, gāju uz pasākumiem un braucu uz jūru garās pastaigās.
2. Vienkārši vietu, kur ir interesanti.
3. Rīga.
4. 29 gadi.
5. Patīk literatūra, kultūra, māksla, metāls, moči, dzīvnieki, vintage un antikvitātes, melna un zaļa krāsa, rudens, kafija, inteliģenti un skaisti vīrieši, floatings. Ja varētu atļauties, biežāk ceļotu, tā man dzīvē neizsakāmi pietrūkst.
21.10.2021 19:51 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
1.Darbdienu vakaros lasu grāmatas, skatos seriālus. Nedēļu nogalēs pamatā dodos pārgājienos.
2. Biežāk laukus un mežu, bet ik pa reizei arī pilsētu(kino, teātris, opera u.tt).
3.Rīga.
4. 25 gadi.
5.Patīk daba, daudz svaiga gaisa. Pēc iespējas cenšos ceļot. Neinteresē kūrorti, sauļošanās. Patīk kombinēt ekstrēmus piedzīvojumus ar kultūras un vēstures baudīšanu.
21.10.2021 18:52 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
1. Vakarus pavadu vai nu pie grāmatas, vai filmas, vai vannā. Dievinu klusumu, jo dzīvoju ar bērnu
2. Piepilsētā. Vai ciematiņā - cilvēkus vajag, bet maz
3.dzīvoju Rīgā
4.25gadi
5.Patīk pavadīt laiku pie dabas, tāpēc priecātos par cilvēku kurš man pievienotos
21.10.2021 18:44 |
 
Reitings 152
Reģ: 08.05.2019
1.Savu brivo laiku arii pavadu tiirot maju(patik,ja visur ir tiirs)gatavojot k-ko jaunu est,vai ari skatoties serialus.
2.laukus
3.Tagad Ludzā(ļoti patik ši pilseta)bet agraak Rezekne
4.Man jau ir 30 gadi.
21.10.2021 17:57 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.05.2021
Sveika!
1. Savu brīvo laiku pavadu tīrot māju (man ļoti patīk tīrīt), ejot pastaigāties ar suņiem un vienkārši atpūšoties, skatoties seriālus.
2. Savai iknedēļas atpūtai labāk izvēlos vai nu piepilsētu vai laukus. Patīk miers un klusums. Ik la laikam aizbraucu uz mežu vai jūru izvēdināt galvu.
3. Dzīvoju Rīgā, nedēļas nogales pavadu ārpus Rīgas.
4. Man ir 23 gadi.
21.10.2021 16:49 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
Neviena?
21.10.2021 16:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits