Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

INTRIĢĒJOŠS RANDIŅŠ AR SAVDABĪGU VĪRIETI

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sveiciens pirms lokdauna!
Nedēļas nogalē biju uz Tinder randiņu ar kādu jauku vīrieti. Ļoti erudīts, gudrs puisis. Bija arī stilīgi ģērbies- kājas rotāja garie ādas zābaki līdz celim, velveta bikses, simpātiska bezrocīte, zelta ķēdīte ap kaklu. Vizuāli atbilda savai profesijai- akustiskās ģitāras brīvmākslinieks. Kaislīgs smēķētājs. Arī es kompānijas pēc uzpīpēju, lai gan ikdienā to nedaru.
Taču bija arī īpatnības. Jau pa ceļam uz restorānu viņš sāka iepazīstināt mani ar savu dzīvesziņu un filozofiju. Citējot Freidu, Viljamsu un Kārli Marksu, viņš skaidroja, ka finansiāli ģimeni drīzāk ir jāuztur sievietēm. Vīrieša pienākums ir fiziski aizstāvēt savu mīļoto, kā arī nodrošināt dāmas paradīzi gultā. Tās esot lietas, kuras viņš pieprot perfekti, uzsverot, ka viņam ir liels vīrieša lepnums. Saprotams, nolēmām, ka rēķinu maksāšu es, jo tā ir pareizāk. Līdz restorānam viņš bija maskā, kuru novilka tikai, kad viņam atnesa viskiju. Izrādījās, ka viņam ir kuplas ūsas un no smēķēšanas pelēkā dzintara krāsas zobi. Tiesa, kā bohēmiskas dabas mūziķim, viņam tas piestāvēja. Nopriecājos arī, ka vīrietim ir stāja un viņš nav pakļāvies valdības teroram- nav vakcinējies un pilnībā zinātniski pamatoti pierādīja, ka pandēmija neeksistē.
Vakara gaitā sirsnīgi izrunājāmies, viņš krietni baudīja viskiju, kas atraisīja mēli. Īsi pirms bāra aizvēršanas viņš man pat romantiski skaļā balsī nodziedāja dziesmu. Pēc tā gan mūs palūdza atstāt viesmīlīgās telpas, taču mēs jau tāpat grasījāmies doties.
Noslēgums bija pavisam intriģējošs- apsolīja, ka naktī kā dāvanu sakomponēs dziesmu tieši man. Nopirku viņam taksi, prasīto brendija pudeli un cigaretes iedvesmai. Pašā noslēgumā, kad vēl ar pēdējo cerību apvaicājos, vai tiešām šovakar vairāk neko, viņš atbildēja nelokāmi- "es neesmu tāds, pirmajā naktī nevienu neapmierinu"!
Pēc šāda gadījuma ir divējādas pārdomas- zināma vilšanās no vienas, bet arī liela intriga un vilkme no otras puses.
Kā rīkoties?
19.10.2021 09:20 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Redzat, meitenes? Pat uzdzejotos stāstos antivakseri ir dumji un sifiliķi. Varat tikai iedomāties, kas ar viņiem notiek reālajā dzīvē...
26.10.2021 20:54 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Nu gan uzbrukāt Laumiņai, ļaujiet viņai dzejot😀
26.10.2021 09:35 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
nav vakcinējies

atstāt viesmīlīgās telpas

Kā tad :D īsti nevienā restorānā tagad nedrīkst ēst iekšā un vispār pirms lokdauna darbība notika zaļajā zonā un bija jāuzrāda sertifikāti lai apmeklētu vietas, kuras nav pirmās nepieciešamības
Nākamreiz iesaku paskatīties ziņas un noskaidrot vai tavs stāstiņš iet kopā ar valstī notiekošo :D
26.10.2021 09:27 |
 
10 gadi
Reitings 123
Reģ: 06.01.2013
Njāa... kurā gadā tas notika? 😄 Kurā bārā vai restorānā nevakcinētie varēja šogad pasēdēt? A varēja vispār? Stāsts, protams, labi uzrakstīts 👍🏻
25.10.2021 22:38 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Interesanti izdomāts stāstiņš 😂
25.10.2021 21:01 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Tie antivakseri jau tādi sifiliķi vien ir.... Ko tu cerēji sagaidīt no tāda kadra?
25.10.2021 20:29 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Neesmu nevienā medijā redzējusi, ka žurnālisti vai rakstnieki domuzīmi (lai gan šī persona tā vietā izmanto defisi) liek uzreiz ar vārda, nevis ar atstarpi.
19.10.2021 13:17 |
 
Reitings 184
Reģ: 29.01.2020
Pēdējā laikā tie stāsti ir , teju, neticami, bet jāsaka, ka tie puiši ari baigie izmantotaji. Domaju, ka Laumiņa ir nevietā uzticējusies svesiniekam. Tur nopietnas attiecibas nevar veidoties, ja nu vienigi labi pavadits laiks izklaidejoties.
19.10.2021 11:55 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Atcerējos par vēl vienu īpatnēju lietu randiņa laikā. Viņš vairākas reizes uzsvēra un lepojās, ka nupat ir izslimojis sifilisu. Kaut kāda stulbene esot pielaidusi, bet viņam esot spēcīga imunitāte un ticis vaļā ar tējām un urīna terapiju.
19.10.2021 11:43 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
100 punkti tu esi kāda rakstniece/ks, varbūt no tā paša Satori. Ja nē, sūti CV uz turieni,
Tev baigi sanāk😜
19.10.2021 09:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits