IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Sisenis @ 17.10.2021 12:45

To pašu gribēju rakstīt par skaudību, bet likās, ka tas vārds jau tā nonēsāts, ka pazaudējis savu nozīmi. Vismaz šajā forumā. Bet jā, tiešām sajūta, ka kaut ko nocēlusi.

Nē, nē. Viss ir labi starp mums. Cik nu paziņām var būt labi. Ar to identitāti domāju, ka viņai nav savas personības, jo dzenās visu laiku kaut kam pakaļ, visu laiku izdomā kaut kādus elkus, kurus pēc tam atradina.
Vēl smieklīgi likās, ka pat Vucēna viņai ir savā ziņā elks. Šī laikam grib nocopēt bagātu ārzemnieku, vienreiz redzēju, kā viņa šeit forumā prasīja padalīties ar to Vucēnas stāstu, kā viņa iepazinās ar Rafu. Laikam gribēja iedvesmoties un rīkoties pēc tā paša principa, jo tieši pēc tam uzreiz kaut kur aizbrauca, un atgriezās viena. Laikam tā arī nenocopēja nevienu.
17.10.2021 13:15 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Rockabilly @ 17.10.2021 12:31

Ko nozīme, nav savas identitātes? Man gan izskatās, ka tev vienkārši skauž? Nuka, parādi savu unikālo identitāti un personību ?

To pašu gribēju rakstīt par skaudību, bet likās, ka tas vārds jau tā nonēsāts, ka pazaudējis savu nozīmi. Vismaz šajā forumā. Bet jā, tiešām sajūta, ka kaut ko nocēlusi.
17.10.2021 12:45 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Brendija @ 17.10.2021 12:37

Es par to, ka tas vairs nav moderni staigāt ar TIK sabojātiem matiem, tagad neviena vairs tādus nebalina, bet viņa ir atpalikusi tajā savā domāšanā, ka tas ir forši. Tici man, es viņu pazīstu, un zinu, ka viņa tiktiešām ir tukša visās jomās.
Un par smuku nu gan viņu nenosauktu, sevišķi tie zobi, vājprāts kaut kāds ?

Visiem jāstaigā tikai tā, kas tev pašai liekas moderni?! :D Neviena nebalina platīnblondus matus? Psc, es vismaz 10 zinu sev apkārt, kurām ir gaišblondi balināti mati. Šeit pat pirms tam ieliktai Barbie čikai arī ir blondi balināti mati!
Sava stila, savas patikas un gaumes nevar būt, ir obligāti jākrāso mati atbilstoši trendiem? :D
Tev naturāli sakāpis galviņā!
17.10.2021 12:42 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Seina @ 17.10.2021 12:28

Tu pati izklausies palikusi vien tajā 2000.gadā, kad Timoškas un Balandinas bija zvaigznes. Ja ņem vērā tevis rakstīto, tad ko Karīna toreiz uzreiz nebalināja matus kā šīm beibēm, bet gan bija ar melniem matiem, ja jau viņa tā gribēja kopēt? Baigi neloģiski sanāk :D
Un tagad tu pēc 20 gadiem pārmet, ka viņai tagad ir blondi mati un grib būt wannabe Timoška un Balandina?
Tev viss kārtībā ar galvu?
Tad jau neviena nedrīkst 20 gadu laikā izmainīties? Tjip nedrīkst krāsot matus, jo blondi = Timoška, bet = melni Beluči, Lima vai Džolija? :DDD
Apskatījos to linku, caca kā caca, skaista glīta insta caca.

Es par to, ka tas vairs nav moderni staigāt ar TIK sabojātiem matiem, tagad neviena vairs tādus nebalina, bet viņa ir atpalikusi tajā savā domāšanā, ka tas ir forši. Tici man, es viņu pazīstu, un zinu, ka viņa tiktiešām ir tukša visās jomās.
Un par smuku nu gan viņu nenosauktu, sevišķi tie zobi, vājprāts kaut kāds 😂
17.10.2021 12:37 |
 
Reitings 392
Reģ: 12.04.2018
Brendija @ 17.10.2021 12:29

Bet tevi nemaz nekaitinātu cilvēks, kam nav savas identititātes, un kas tikai stulbi gorās kameras priekšā, un vēl nekaunīgi nāk sevi šeit reklamēt? Un pietam vēl pazīstams cilvēks. Kādreiz jāsadūšojas un jāuzraksta, ka viņa no malas izskatās maigi sakot, stulbi.

Ko nozīme, nav savas identitātes? Man gan izskatās, ka tev vienkārši skauž😁 Nuka, parādi savu unikālo identitāti un personību 😁
17.10.2021 12:31 |
 
Reitings 392
Reģ: 12.04.2018
Brendija @ 17.10.2021 01:21

Jā, zinu tevi, Karīna. Tu neesi nekāda čiepa, bet parasta šļura. Un beidz te vienreiz sevi reklamēt, tu nevienu neinteresē! Neapkauno sevi. Vienmēr gribēju pateikt, ka tu man liecies visnotaļ tizla. Tie 2 priekšējie zobi kā kroļikam gari lec laukā. Aizej beidzot sataisi normālu smaidu, nevis kā bomāre staigā ar tiem 2 zobiem. Savos storijos tik plāties kā tāda gribule. Tu vispār kaut ko vēl proti, izņemot stulbi plātīties tajā kamerā? Tiešām, gribas pateikt- še, tev izkrita! Un galvenais, ka domā, ka esi nenormāli kruta čiepa. Tikai žēl, ka tikai tu vienīgā tā domā. Atpalikusi 2000. gadā gan smadzenēs, gan savā stilā. Un man riktīgi riebjas, kā tu visu laiku taisi tās grimases, it kā tev sūds mutē. Nav brīnums, ka cilvēki tev atseko, jo tu reāli visiem liecies maksimāli tizla. Gribi vēl pakomentēšu?
aizgāju paskafīties, parasta uztjūnēta jauna sieviete. Ko tev viņa izēdusi? Veco bembi ar visu čali nocēla, vai?
Labs augums, smuki saģērbusies, seja na ļubiķeļa.
17.10.2021 12:30 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Sisenis @ 17.10.2021 12:16

Pasaki man kā var tik ļoti nepatikt kāda persona?

Bet tevi nemaz nekaitinātu cilvēks, kam nav savas identititātes, un kas tikai stulbi gorās kameras priekšā, un vēl nekaunīgi nāk sevi šeit reklamēt? Un pietam vēl pazīstams cilvēks. Kādreiz jāsadūšojas un jāuzraksta, ka viņa no malas izskatās maigi sakot, stulbi.
17.10.2021 12:29 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Brendija @ 17.10.2021 12:06

Pazīstu viņu personīgi. 2000. gadā staigāja visa melnā ar melniem matiem un melnas acis nomālētas kā emo. Bet dzinās pakaļ toreiz populārajām Mašām Timoškām un Kristinām Balandinām un gribēja šādu stilu. 20 gadi ir pagājuši, tās meitenes jau sen pieaugušas, dabūjušas bagātus vīrus, piedzemdējušas bērnus, dzīvo šiki un nēsā brendus, a šī beidzot tikusi pie blondiem matiem, un grib būt tāda wannabe Timoška no 2000.gada ? Atpalikusi par gadiem 20, pat paskatoties tajā ar prātu apdalītajā sejā, rakstīts, intelekta 0.
Vēl par tiem sekotājiem baigi rēcīgi ? Grib būs baigi populāra. Agrāk piesekoja katram, cik tur tūkstoši viņai bija, kam pati sekoja. Toreiz bija tās progas, kur kačā followerus. Sakačājusi sev 4k, un pašai arī bija ap to skaitu, kam seko. Un tad sāka visiem tiem atsekot, kas patiesībā ir tikai boti, nevis reālie followeri viņai. Tik ņirdzīgi skatīties uz šito klaunu, kā viņa cenšas izsisties, pat šeit sevi reklamē, idiote ? Tāds Elīnas no Jelgavas variants.
Karinka, beidz vienreiz šo cirku, tu esi reāli smieklīga.

Tu pati izklausies palikusi vien tajā 2000.gadā, kad Timoškas un Balandinas bija zvaigznes. Ja ņem vērā tevis rakstīto, tad ko Karīna toreiz uzreiz nebalināja matus kā šīm beibēm, bet gan bija ar melniem matiem, ja jau viņa tā gribēja kopēt? Baigi neloģiski sanāk :D
Un tagad tu pēc 20 gadiem pārmet, ka viņai tagad ir blondi mati un grib būt wannabe Timoška un Balandina?
Tev viss kārtībā ar galvu?
Tad jau neviena nedrīkst 20 gadu laikā izmainīties? Tjip nedrīkst krāsot matus, jo blondi = Timoška, bet = melni Beluči, Lima vai Džolija? :DDD
Apskatījos to linku, caca kā caca, skaista glīta insta caca.
17.10.2021 12:28 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Brendija @ 17.10.2021 12:06

Pazīstu viņu personīgi. 2000. gadā staigāja visa melnā ar melniem matiem un melnas acis nomālētas kā emo. Bet dzinās pakaļ toreiz populārajām Mašām Timoškām un Kristinām Balandinām un gribēja šādu stilu. 20 gadi ir pagājuši, tās meitenes jau sen pieaugušas, dabūjušas bagātus vīrus, piedzemdējušas bērnus, dzīvo šiki un nēsā brendus, a šī beidzot tikusi pie blondiem matiem, un grib būt tāda wannabe Timoška no 2000.gada ? Atpalikusi par gadiem 20, pat paskatoties tajā ar prātu apdalītajā sejā, rakstīts, intelekta 0.
Vēl par tiem sekotājiem baigi rēcīgi ? Grib būs baigi populāra. Agrāk piesekoja katram, cik tur tūkstoši viņai bija, kam pati sekoja. Toreiz bija tās progas, kur kačā followerus. Sakačājusi sev 4k, un pašai arī bija ap to skaitu, kam seko. Un tad sāka visiem tiem atsekot, kas patiesībā ir tikai boti, nevis reālie followeri viņai. Tik ņirdzīgi skatīties uz šito klaunu, kā viņa cenšas izsisties, pat šeit sevi reklamē, idiote ? Tāds Elīnas no Jelgavas variants.
Karinka, beidz vienreiz šo cirku, tu esi reāli smieklīga.

Pasaki man kā var tik ļoti nepatikt kāda persona?
17.10.2021 12:16 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Viss ok @ 17.10.2021 11:31

Domāju Bāc, ko tik skarbi… bet tad uzspiedu uz profilu. Rēvīgi… ??? Prosta uzķūnējisies fake vecene ar ne visai jaunu bumeri kko plātās ?

Pazīstu viņu personīgi. 2000. gadā staigāja visa melnā ar melniem matiem un melnas acis nomālētas kā emo. Bet dzinās pakaļ toreiz populārajām Mašām Timoškām un Kristinām Balandinām un gribēja šādu stilu. 20 gadi ir pagājuši, tās meitenes jau sen pieaugušas, dabūjušas bagātus vīrus, piedzemdējušas bērnus, dzīvo šiki un nēsā brendus, a šī beidzot tikusi pie blondiem matiem, un grib būt tāda wannabe Timoška no 2000.gada 😂 Atpalikusi par gadiem 20, pat paskatoties tajā ar prātu apdalītajā sejā, rakstīts, intelekta 0.
Vēl par tiem sekotājiem baigi rēcīgi 😃 Grib būs baigi populāra. Agrāk piesekoja katram, cik tur tūkstoši viņai bija, kam pati sekoja. Toreiz bija tās progas, kur kačā followerus. Sakačājusi sev 4k, un pašai arī bija ap to skaitu, kam seko. Un tad sāka visiem tiem atsekot, kas patiesībā ir tikai boti, nevis reālie followeri viņai. Tik ņirdzīgi skatīties uz šito klaunu, kā viņa cenšas izsisties, pat šeit sevi reklamē, idiote 😂 Tāds Elīnas no Jelgavas variants.
Karinka, beidz vienreiz šo cirku, tu esi reāli smieklīga.
17.10.2021 12:06 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Brendija @ 17.10.2021 01:21

Jā, zinu tevi, Karīna. Tu neesi nekāda čiepa, bet parasta šļura. Un beidz te vienreiz sevi reklamēt, tu nevienu neinteresē! Neapkauno sevi. Vienmēr gribēju pateikt, ka tu man liecies visnotaļ tizla. Tie 2 priekšējie zobi kā kroļikam gari lec laukā. Aizej beidzot sataisi normālu smaidu, nevis kā bomāre staigā ar tiem 2 zobiem. Savos storijos tik plāties kā tāda gribule. Tu vispār kaut ko vēl proti, izņemot stulbi plātīties tajā kamerā? Tiešām, gribas pateikt- še, tev izkrita! Un galvenais, ka domā, ka esi nenormāli kruta čiepa. Tikai žēl, ka tikai tu vienīgā tā domā. Atpalikusi 2000. gadā gan smadzenēs, gan savā stilā. Un man riktīgi riebjas, kā tu visu laiku taisi tās grimases, it kā tev sūds mutē. Nav brīnums, ka cilvēki tev atseko, jo tu reāli visiem liecies maksimāli tizla. Gribi vēl pakomentēšu?

Domāju Bāc, ko tik skarbi… bet tad uzspiedu uz profilu. Rēvīgi… 😂😂😂 Prosta uzķūnējisies fake vecene ar ne visai jaunu bumeri kko plātās 😂
17.10.2021 11:31 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Sisenis @ 17.10.2021 06:48

Viņa vienmēr bijusi tāda rupekle.

Man nezin kāpēc ir Turbopekas vaibs. Arī tāda visu apsmejoša un sevi vērtējoša visaugstāk. Vēl to smaiļu lērums.
Cosmochic aka Turbopeka pamaz nepatikšanu ar kriminālprocesu bija? :D Pastāsti labāk mums, kādas bija sajūtiņas, gan jau biksiņas piemīzi, kad saņēmi pavēsti ierasties pie procesa virzītāja? :D Kā tev tur ģimenes dzīvē, vīrs joprojām ņirgājas par tevi?
17.10.2021 11:01 |
 
Reitings 67
Reģ: 02.08.2021
Greyworld @ 16.10.2021 12:57
Pie viņas highlights -2021- var redzēt, par ko es runāju. Tur vienā no pēdējiem storijiem, kur lokācija ir Galgauska,Latvia viņa paskrien uz atpakaļu.
dura, kajas x ir iedzimta lieta, ko bez SĀPĪGAS operācijas neizlabot. Domā ko runā - viens ir aprunāt pr lieko svaru, otrs par to ar ko cilvēks piedzimsts.
17.10.2021 10:53 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
nikitinna @ 17.10.2021 05:54
Cosmochic, Tev viss labi?

Viņa vienmēr bijusi tāda rupekle.
17.10.2021 06:48 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Cosmochic, Tev viss labi?
17.10.2021 05:54 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
BlondeBarbie @ 16.10.2021 17:15
tu vēl nevari nomierināties

Blonde barbie atradusies🤣🤣🤣
Šķiet, ka tur no blondīnes ir tikai smadzeņu ķeškas, ne bārbija.
Ej paraudi stūrī- Neizdevas te tevi vai to pārfotošhopēto maugli te izreklamēt.🤣🤣
Vai pareizāk sakot ej toletē izvemies, saulīt.😘😘😘
Un jā, Maija tiešam skaistākā. Ievem šito.😘🤣
17.10.2021 02:04 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
BlondeBarbie @ 16.10.2021 17:15
tu vēl nevari nomierināties

Tu cik izskatās arī nē🤦‍♀️🤣🤣🤣
17.10.2021 01:59 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
nikitinna @ 16.10.2021 14:43

?‍♀️

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤣
17.10.2021 01:59 |
 
Reitings 589
Reģ: 13.09.2021
Vibe @ 16.10.2021 09:14

Kur var apskatieties ig? Nevaru atrast to klīniku un dr.
Lauma Valeine IG. Un Lipex klīniku var iegooglēt, bet tās ir divas atšķirīgas vietas. Lipexā precīzu dr neatceros.
17.10.2021 01:33 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
BlondeBarbie @ 17.10.2021 00:01
https://instagram.com/maraquya13?utm_medium=copy_link kāda par šo čiepu ko zin? :D

Jā, zinu tevi, Karīna. Tu neesi nekāda čiepa, bet parasta šļura. Un beidz te vienreiz sevi reklamēt, tu nevienu neinteresē! Neapkauno sevi. Vienmēr gribēju pateikt, ka tu man liecies visnotaļ tizla. Tie 2 priekšējie zobi kā kroļikam gari lec laukā. Aizej beidzot sataisi normālu smaidu, nevis kā bomāre staigā ar tiem 2 zobiem. Savos storijos tik plāties kā tāda gribule. Tu vispār kaut ko vēl proti, izņemot stulbi plātīties tajā kamerā? Tiešām, gribas pateikt- še, tev izkrita! Un galvenais, ka domā, ka esi nenormāli kruta čiepa. Tikai žēl, ka tikai tu vienīgā tā domā. Atpalikusi 2000. gadā gan smadzenēs, gan savā stilā. Un man riktīgi riebjas, kā tu visu laiku taisi tās grimases, it kā tev sūds mutē. Nav brīnums, ka cilvēki tev atseko, jo tu reāli visiem liecies maksimāli tizla. Gribi vēl pakomentēšu?
17.10.2021 01:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits