Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Apple of my eye @ 16.10.2021 21:51

Es to pašu domāju. Viņa taču nav tik tieva un viņa ĒD. Ja tiešām apēstu tikai 1 karoti, tad kurš vnm apēd to visu pārējo - vampīrs? (pie tam viņai bieži "nejauši sanāk" baigi daudz uztaisīt:D)
Un vēl viņa kačā presīti, jo tā īsti nav, ka presīte ir tik laba neko nedarot

viņai pat ir igtv kur viņa par savu ēšanu stāstīja, es visu neskatījos, jo jutu, ka ar katru minūti arī man kāda smadzeņu daļa noārdās, bet kko viņa tur teica, ka dienas laikā knakstās, ēd arī saldumu, arī normālu ēdienu, bet man.. ja pasūta sushi, tad apēd 2-3 gb, ja ko citu, tad pāris karotes un tā visas dienas garumā,, tātad ēst jau viņa ēd :)
un vakarā apēdot kaut vai 2 krabju salātu karotes, tur normāla kaloritāte priekš nakts ir, tā kā viss līdzsvarā.. un 100%, ka lielāko daļu apēd vapmpīrs vai viss tiek izmests, vai nests nabaga butterfly pārdevējām, jo redz priekšniece neapēda, lai ēd padotās :D:D :D - bet šis it tikai mans minējums :D
17.10.2021 09:38 |
 
Patīk
Reitings 10141
Reģ: 18.09.2021
Brendija @ 16.10.2021 21:25

Protams, ka tas nav normāli, ja viņa tiktiešām ēd to 1 karoti.Lai gan es līdz galam tam neticu. Manuprāt, meitēns ēd normāli. Tikai ig to neatrāda. Jo, nu, lai kā viņa censtos iestāstīt, ka apēd 1 karoti, tādā gadījumā viņai jau sen vajadzēja izkust un pārtapt plānai kā cīsiņam. Bet, nu,viņai tās formas ir taču normālas. Tas nozīmē,ka ēd viņa, ēd. Tikai nez kāpēc tēlo,lai visi par viņu runātu.

Es to pašu domāju. Viņa taču nav tik tieva un viņa ĒD. Ja tiešām apēstu tikai 1 karoti, tad kurš vnm apēd to visu pārējo - vampīrs? (pie tam viņai bieži "nejauši sanāk" baigi daudz uztaisīt:D)
Un vēl viņa kačā presīti, jo tā īsti nav, ka presīte ir tik laba neko nedarot
16.10.2021 21:51 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
burunduks @ 16.10.2021 18:28
Nav jau runa par vizuālo, bet gan ēšanu. Nu nav tas ne tuvu normāli!

Protams, ka tas nav normāli, ja viņa tiktiešām ēd to 1 karoti.Lai gan es līdz galam tam neticu. Manuprāt, meitēns ēd normāli. Tikai ig to neatrāda. Jo, nu, lai kā viņa censtos iestāstīt, ka apēd 1 karoti, tādā gadījumā viņai jau sen vajadzēja izkust un pārtapt plānai kā cīsiņam. Bet, nu,viņai tās formas ir taču normālas. Tas nozīmē,ka ēd viņa, ēd. Tikai nez kāpēc tēlo,lai visi par viņu runātu.
16.10.2021 21:25 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Par muskuļiem- viņa ir stāstījusi, ka kādreiz trenēja presīti. Neko daudz nesaprotu no šīm lietām, taču maza iespēja, ka tvirtums nekur nepazūd ir? 😁 es nesaprotu kā nav slinkums griezt un vārīt, lai apēstu vienu karoti salātu? 😁 bet protams, ka šāda ēšana agri vai vēlu noved pie kunğa problēmām. Īpaši vēl komplektā ar to kafijas pļumpēšanu.
16.10.2021 18:56 |
 
Patīk
Reitings 10141
Reģ: 18.09.2021
Brendija @ 16.10.2021 17:33

Tur jau tā lieta, ka viņa izskatās drīzāk muskuļota, nekā tieva. Ja pavēro tās visas fitnesa "skaistules", kad viņām ir konkursi- tāds pats paskats- viduklis izskatās tievs, jo tiek trenēti slīpie vēdera muskuļi, taču kājas un rokas ir muskuļotas un miesīgas. Tāpēc liekas jocīgi, kad te kāds runā par viņas it kā tievumu.

Precīzi! Un kā jau iepriekš minēts, tāpēc viņa arī tās kājas tur jocīgi visu laiku staipa, lai izskatītos tievākas
16.10.2021 18:39 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Brendija @ 16.10.2021 15:05

Meitenes, nu jūs jau pa traku. Nav jau viņa tāds kaulu kambars,lai nevarētu iznēsāt bērnu. Normālas miesasbūves sieviete, ir redzētas daudz trakāk tievākas, kas iznēsā tos bērnus. Viņas gurniem vispār nav kur piesieties- sievišķīgi (apaļi) gurni, spēcīgas rokas un roku muskulatūra. Nu nerada viņa vārgā koncentrācijas nometnes upura iespaidu. Viss ir sievišķīgi, un domāju, ka arī reproduktīvai sistēmai nav problēmas.
Nav jau runa par vizuālo, bet gan ēšanu. Nu nav tas ne tuvu normāli!
16.10.2021 18:28 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Apple of my eye @ 16.10.2021 17:26
Man Didrihsone galīgi neliekas pārlieku tieva, bet viņai ir tievs viduklis (prese) un muskuļainas kājas & rokas. Iespējams, ka viņa to nerāda (slēpj), bet dara kaut kādus vingrinājumus. Grūti noticēt, ka ABS būtu no nekā. Dažiem cilvēkiem sportisks augums ir dabiski, bet no vecajām bildēm neizskatās, ka viņa ir tas gadījums...
Man bija viena draudzene ar līdzīgu miesas uzbūvi, kas teica, ka vsp nesporto, bet izrādījās ko tik nedarīja - gāja uz dejām, taisīja vairākminūšu plankus, speciāli nedzēra ūdeni (kaut kas no Lienes Kivičas repertuāra:D)

Tur jau tā lieta, ka viņa izskatās drīzāk muskuļota, nekā tieva. Ja pavēro tās visas fitnesa "skaistules", kad viņām ir konkursi- tāds pats paskats- viduklis izskatās tievs, jo tiek trenēti slīpie vēdera muskuļi, taču kājas un rokas ir muskuļotas un miesīgas. Tāpēc liekas jocīgi, kad te kāds runā par viņas it kā tievumu.
16.10.2021 17:33 |
 
Patīk
Reitings 10141
Reģ: 18.09.2021
Man Didrihsone galīgi neliekas pārlieku tieva, bet viņai ir tievs viduklis (prese) un muskuļainas kājas & rokas. Iespējams, ka viņa to nerāda (slēpj), bet dara kaut kādus vingrinājumus. Grūti noticēt, ka ABS būtu no nekā. Dažiem cilvēkiem sportisks augums ir dabiski, bet no vecajām bildēm neizskatās, ka viņa ir tas gadījums...
Man bija viena draudzene ar līdzīgu miesas uzbūvi, kas teica, ka vsp nesporto, bet izrādījās ko tik nedarīja - gāja uz dejām, taisīja vairākminūšu plankus, speciāli nedzēra ūdeni (kaut kas no Lienes Kivičas repertuāra:D)
16.10.2021 17:26 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Brendija @ 16.10.2021 16:18

A jums neliekas, ka viņa patiesībā to visu dara speciāli,lai izrādītos? Lai par viņu biežāk runātu, un lai mazās meitenītes iespaidotos, domājot, ka Didra reāli ikdienā neko neēd, lai uzturētu sevi formā? Nu neticu es tam! Iespējams, ka aizkadrā rij kā traka, jo nu galīgi man neiet kopā tas, ka viņa ķipa badojas, bet reāli tāpat gadiem ilgi paliek miesīga. Vai arī tad viņai ir jāiet pie endokrinologa, un jāprasa, kāpēc ar šādu badošanos (kā viņa mums te atrāda) joprojām paliek tādas sivēnkājas un sivēnrokas. Jo, manuprāt, jau ar to savu "knakstīšanos" un vienu karoti dienā viņa jau sen varēja notievēt kā kautlu kambaris, un nevajadzētu lietot fotošopu, lai sašaurinātu savas ciskas. Te kaut kas nav tīrs.

nu ja viņa rītu kā traka, viņa šitāda nebūtu :D viņai ir ēšanas problēmas, un loģiski, ka viņa izrādās un kā mēs redzam, 77,5 k tas patīk :D mēs ta heiteri, bet vienalga lūram viņu :D tātad viņas mērķis ir sasniegts, jebkura reklāma ir reklāma :D
kā jau minēju, tikai ļoti ceru, ka viņas uzturētājas tomēr kādā brīdī attapsies.
16.10.2021 17:20 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
nav jau tik traki @ 16.10.2021 15:09

man šķiet, ka runa nav par neiznēsāšanu, drīzāk par to kādi viņai ir ēšanas paradumi, lai vispār to bērnu varētu dabūt veselīgu ārā :D
pati ir teikusi, ka ar ēdienu pa dienu tikai knakstās un vakarā no tā ko mums parāda reāli apēd vienu karoti tikai, protams, viņa daudz laika pavada uz kājām un arī šmotku fočēšana, pārģēbšanās savas kalorijas dzen nost, bet mēs jau te vairāk par to (vismaz es), kādi ēšanas paradadumi, ja viņa ēstu normāli, diez vai šādā formā būtu!

A jums neliekas, ka viņa patiesībā to visu dara speciāli,lai izrādītos? Lai par viņu biežāk runātu, un lai mazās meitenītes iespaidotos, domājot, ka Didra reāli ikdienā neko neēd, lai uzturētu sevi formā? Nu neticu es tam! Iespējams, ka aizkadrā rij kā traka, jo nu galīgi man neiet kopā tas, ka viņa ķipa badojas, bet reāli tāpat gadiem ilgi paliek miesīga. Vai arī tad viņai ir jāiet pie endokrinologa, un jāprasa, kāpēc ar šādu badošanos (kā viņa mums te atrāda) joprojām paliek tādas sivēnkājas un sivēnrokas. Jo, manuprāt, jau ar to savu "knakstīšanos" un vienu karoti dienā viņa jau sen varēja notievēt kā kautlu kambaris, un nevajadzētu lietot fotošopu, lai sašaurinātu savas ciskas. Te kaut kas nav tīrs.
16.10.2021 16:18 |
 
Reitings 265
Reģ: 04.05.2021
Creta @ 15.10.2021 16:37

Līdz 12 gadiem nevajag nekādi sertifikātu. Kas pa muļķībām!

Vajag ,vajag! Ziņās par šo stāstija. Ka mamma netika pakaļ rezervētajai kūkai veikalā, jo bērnam tak loģiski ,ka nab 10 mēn vecumā pote un sertifikāts...
16.10.2021 16:06 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Brendija @ 16.10.2021 15:05

Meitenes, nu jūs jau pa traku. Nav jau viņa tāds kaulu kambars,lai nevarētu iznēsāt bērnu. Normālas miesasbūves sieviete, ir redzētas daudz trakāk tievākas, kas iznēsā tos bērnus. Viņas gurniem vispār nav kur piesieties- sievišķīgi (apaļi) gurni, spēcīgas rokas un roku muskulatūra. Nu nerada viņa vārgā koncentrācijas nometnes upura iespaidu. Viss ir sievišķīgi, un domāju, ka arī reproduktīvai sistēmai nav problēmas.

man šķiet, ka runa nav par neiznēsāšanu, drīzāk par to kādi viņai ir ēšanas paradumi, lai vispār to bērnu varētu dabūt veselīgu ārā :D
pati ir teikusi, ka ar ēdienu pa dienu tikai knakstās un vakarā no tā ko mums parāda reāli apēd vienu karoti tikai, protams, viņa daudz laika pavada uz kājām un arī šmotku fočēšana, pārģēbšanās savas kalorijas dzen nost, bet mēs jau te vairāk par to (vismaz es), kādi ēšanas paradadumi, ja viņa ēstu normāli, diez vai šādā formā būtu!
16.10.2021 15:09 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
burunduks @ 16.10.2021 14:29
Bet godīgi tas ir tik skumji, ja Nauris ir tieši tas iemesls kādai ir jābūt Elīnai. Arī ēšanas ziņā.. Īpaši ja sāktu plānot mazuli. Viņi vispār saprot , ka Elīnai pietrūkst kvalitatīva un pilnvērtīga uztura lai vispār spētu mazo pilnvērtīgi iznēsāt? Ļoti, ļoti skumji, ka Elīna to neapzinās.

Meitenes, nu jūs jau pa traku. Nav jau viņa tāds kaulu kambars,lai nevarētu iznēsāt bērnu. Normālas miesasbūves sieviete, ir redzētas daudz trakāk tievākas, kas iznēsā tos bērnus. Viņas gurniem vispār nav kur piesieties- sievišķīgi (apaļi) gurni, spēcīgas rokas un roku muskulatūra. Nu nerada viņa vārgā koncentrācijas nometnes upura iespaidu. Viss ir sievišķīgi, un domāju, ka arī reproduktīvai sistēmai nav problēmas.
16.10.2021 15:05 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Bet godīgi tas ir tik skumji, ja Nauris ir tieši tas iemesls kādai ir jābūt Elīnai. Arī ēšanas ziņā.. Īpaši ja sāktu plānot mazuli. Viņi vispār saprot , ka Elīnai pietrūkst kvalitatīva un pilnvērtīga uztura lai vispār spētu mazo pilnvērtīgi iznēsāt? Ļoti, ļoti skumji, ka Elīna to neapzinās.
16.10.2021 14:29 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
C00L Dzipsy @ 15.10.2021 23:42
Cik šis viss ir nepareizi ko viņa māca saviem sekotājiem!
Šajos salātos, kā viņa saka, ir maz kaloriju?! WTF?! ?
3 gurķi +/- 50 kcal
1/2 kukurūza +/- 100 kcal
3 pakas ar sniega krabi +/- 400 kcal
5 olas +/- 400 kcal
+ dilles/loki
+ sāls
Ja pēc viņas ieteikuma vēl pievienotu avokado, tad tajā bļodā būtu +/- 1200 kcal!!!! Vakariņās?! 1200 kcal, lai uzturētu formu, NEVAJAG! ???

viņa taču vienu karoti no tā visa apēd un tas arī viss, pa dienu jau sen ir teikusi, ka need, tikai knakstinās, tāpēc tā arī izskatās, nu cerība ir, ka smadzenes vēl tomēr ieriktēsies vietā un sapratīs, ko nodara savai veselībai, bet varbūt arī nesapratīs.. ja tiešām vampīrs viņai ir aizrādījis kko par aprisēm(ko es nebrīnos), tad tam loham reāli pa muti vajadzētu iegāzt. par to, ka viņš elīnai licis zobus pārlikt, vien jau liecina kāds kretīns, ņemot vērā, ka viņam pašam tie ir gana pretīgi.
16.10.2021 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 7422
Reģ: 29.09.2009
C00L Dzipsy @ 15.10.2021 23:42
Cik šis viss ir nepareizi ko viņa māca saviem sekotājiem!
Šajos salātos, kā viņa saka, ir maz kaloriju?! WTF?! ?
3 gurķi +/- 50 kcal
1/2 kukurūza +/- 100 kcal
3 pakas ar sniega krabi +/- 400 kcal
5 olas +/- 400 kcal
+ dilles/loki
+ sāls
Ja pēc viņas ieteikuma vēl pievienotu avokado, tad tajā bļodā būtu +/- 1200 kcal!!!! Vakariņās?! 1200 kcal, lai uzturētu formu, NEVAJAG! ???

Galvenais, lai bombiski! 😂
16.10.2021 09:46 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Ar mazo māsu, kurai ir zem 12, biju kino, sertifikātu neprasīja. Kā arī pazīstamie, kuri iet vidusskolā, izmanto skolās veiktos testus, lai dotos uz pulciņiem 🤷🏻‍♀️
16.10.2021 00:52 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.08.2021
Jaunā variācija par "komplektu" - kompelkts
16.10.2021 00:44 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu nav jau brīnums, ka viņai problēmas ar vēderu. Ja neēd pusdienas normālas, tikai knakstinās un tad uz nakti taisa kko "diētisku".. pēdējā laikā ļoti ieciklējusies uz"veselīgu" ēšanu.. laikam Nauris pateicis, ka kāds kg par daudz :D tādi kompleksi cilvēkam
16.10.2021 00:42 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
saulesstars123 @ 16.10.2021 00:11
tev šie liekas ticami avoti? Ieej kāda officiālā saitā un tad runā

WTF?!
Mana personīgā pieredze. Bērns zem 12 gadu vecuma, skolā un basketbola treniņos tiek atšūts, jo nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts ar Q kodu. Tāpat vecākajam, kuram 13, MK atļauj sporta nodarbības skolas ietvaros, skolas direktore paziņo, ka ārpusklases sporta nodarbības skolas teritorijā tikai un vienīgi ar vakcinēšanās sertifikātu.
Varbūt piedzemdē bērnus, iegūsti personīgo pieredzi un tad runā?! A?!
16.10.2021 00:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)