IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
antriits @ 15.10.2021 10:28

Jāfiltrē taču tas ko redzi. Tas ir ar fotošopu uzlabots augums līdz pēdējai vīlītei!

Drīzāk pati pafiltrē cītīgāk. Video redzamais arī ir fotošops?
Augums viņai ir tieši tāds pats arī tajos tupajos video!
Es nesaku, ka viņa vispār nelieto fotošopu un filtrus, saku tikai to, ka augums un seja pamatā viņai izskatās vienāda kā bildēs, tā video. Kas arī norāda uz to, ka lielākais ko viņa dara ir nogludina savu ādu. Baigais fotošops! :D
Paveicās būt skaistai, tikai pagaidām ne īsti vēl apjēdza kā to skaistumu likt lietā, nevis tupi plātīties bezgaumīgos TikTok video.
15.10.2021 10:34 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
nikitinna @ 15.10.2021 09:49
Tiešām ļoti skaista!!! Tāds skaistums ir ļoti rets.

Jāfiltrē taču tas ko redzi. Tas ir ar fotošopu uzlabots augums līdz pēdējai vīlītei!
15.10.2021 10:28 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Brendija @ 15.10.2021 10:12

Pretstatu gan nesaskatu. Arī tikpat uzpūsta un mākslīga. Atšķirība tajā, ka neliek tik daudz kosmētikas. Bet visas šīs uzspēlējās pozas, krūtis uz izrādi, pavulgārs apģērbs, pozēšana uz Turcijas fona- viss ir pilnīgi kā zem koppapīra.

šim gan piekrītu, pati skaista, bildes IG arī ir stipri labākas saliktas, nekā tajā TikTok lētie 10gadnieču līmeņa video. Un vēl sevi dēvē par Content Creator? Kur tur ir saturs kāds? Plika māžošanās.
Man šķiet tie BlondeBarbie saliktie video ir apkaunojums. 27 gados šādi izpildīties ir dīvaini, pat, ja tu esi skaista!
15.10.2021 10:23 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
BlondeBarbie @ 15.10.2021 09:22
https://instagram.com/christeendoll?utm_medium=copy_link lūk skaista sieviete, pretstats didrihsonei. Un iedomājaties 27 gadi. ??

Pretstatu gan nesaskatu. Arī tikpat uzpūsta un mākslīga. Atšķirība tajā, ka neliek tik daudz kosmētikas. Bet visas šīs uzspēlējās pozas, krūtis uz izrādi, pavulgārs apģērbs, pozēšana uz Turcijas fona- viss ir pilnīgi kā zem koppapīra.
15.10.2021 10:12 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
BlondeBarbie @ 15.10.2021 09:22
https://instagram.com/christeendoll?utm_medium=copy_link lūk skaista sieviete, pretstats didrihsonei. Un iedomājaties 27 gadi. ??

Man patīk kā tu izskaties, tiešām skaista! Kā Bārbija!
15.10.2021 09:57 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
AivijaBleka @ 14.10.2021 23:32

jap, tieši to pašu padomāju ? gan jau Karlīnai tas kā joku video tikai, a vot tās trīs ar intelektu neapvelitītās mātes, kas padalījušās ar ieskatu savās ikdienas ainiņās ir vnk fuuuuuui ?

Un tu domā Karlīnas meita nevarētu izpildīties tieši tāpat kā tur komentāros attēlotas tās facepalmīgās situācijas? :D To stulbo komentāru saturs taču arī ir sekas tam, kad ierauga to, kas nav vecumam domāts un tad izplata to publiski lūk šādā debīlā veidā.
15.10.2021 09:54 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Tiešām ļoti skaista!!! Tāds skaistums ir ļoti rets.
15.10.2021 09:49 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
BlondeBarbie @ 15.10.2021 09:22
https://instagram.com/christeendoll?utm_medium=copy_link lūk skaista sieviete, pretstats didrihsonei. Un iedomājaties 27 gadi. ??
Nop, nesanāca Tev reklāma. 😂
15.10.2021 09:47 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.10.2021
BlondeBarbie teksts @ 15.10.2021 09:22[/quot
Sevi reklamē? Nekā tur nav, kārtējā mākslīgā
15.10.2021 09:42 |
 
Patīk
Reitings 10141
Reģ: 18.09.2021
BlondeBarbie @ 15.10.2021 09:22
https://instagram.com/christeendoll?utm_medium=copy_link lūk skaista sieviete, pretstats didrihsonei. Un iedomājaties 27 gadi. ??

Es neredzu, kā viņa ir pretstats Didrihsonei :D Manuprāt, virziens ir viens
15.10.2021 09:39 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
https://instagram.com/christeendoll?utm_medium=copy_link lūk skaista sieviete, pretstats didrihsonei. Un iedomājaties 27 gadi. 😍😍
15.10.2021 09:22 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Diez Sana Timma ar Saulieti atkal pašķīrušies. Ik pa laikam bija storiji kur abi ēd restorānos vai ar bērniem kopā izklaidējas. Nu jau labu laiku baigais klusums abu profilos, nav redzēti kopā.
Runājot par Sedokovu Annu un Jāni Timmu. Man jau izsenis Sedokova ir likusies garīgi nestabila sieviete ar problēmām mentālajā veselībā. Tagad kad pati stāsta kā mūk no Jāņa, šķirās, psiho, utt., nav nekāds brīnums. Jānim Sedokova noteikti nav pēdējā sieviete šajā dzīvē.
15.10.2021 08:58 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Enikő @ 15.10.2021 08:43
Zobu klapes ir tik efektīvas? Vai Paulai Freimanei slēptā reklāma.

Protams, ka ir efektīvas, ja seko visiem ārsta norādījumiem. Tāpat kā breketes, atšķirība tajā, ka kapes var izņemt ārā pats.
15.10.2021 08:55 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.11.2015
Zobu klapes ir tik efektīvas? Vai Paulai Freimanei slēptā reklāma.
15.10.2021 08:43 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
liilac @ 15.10.2021 00:15
Man arī šķita smieklīgi! Nekas traks tur nav. Man arī ir bērns un es zinu, ka atliek tikai 1x ieraudzīt kko un viss - bērns to atcerēsies un pieminēs. Pieņemu, ka dušojās un Gabriela ienāca tieši tajā brīdī, kad skuvās. Nedomāju, ka Karlīna papleta kājas un smalki stāstija kas un kā jāskuj. Nu kamoon.. tamponu jau arī varbūt nemaz neredzēja, bet Karlīna izstāstija. Un, ja arī kādu reizi redzēja, tad tas nav nekas tāds. Visiem var gadīties tādas reizes.
Man daaaaaudz trakāk šķiet, ja vecāki nodarbojas ar seksu, kad bēbis vai bērns guļ vienā istabā. Un tādi ir daudzi. Domāju, ka tas rada daudz lielāku traumu.

Es nevaru atrast, var iemest linku?
15.10.2021 08:24 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Sisenis @ 14.10.2021 19:41

Es saprotu, ka tev pret mani ir īpaša pievilkšanās.

Nē, tas nebija uz tevi vērsts. Vairak uz to ka tiek veidoti video par kuriem cilveki šokejas, bet tas ir tikai stulbs trends no arzemem, bet daudzi Latvijas iedzivotaji neskatas tadu Tiktoku, lidz ar to tas liekas tik brieamigi, bet ka jau mineju, pasaule notiek vel jocigakas lietas
15.10.2021 01:36 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
lote_te @ 15.10.2021 00:51

Es pieļauju, ka šo visu sašutumu komentē sievietes, kurām nav bērni?
Jā, ir normāli, ka bērns ienāk brīdī, kad dušojies, tas ir normāli, kad bērns atnāk parunāties, kad sēdi uz poda utt utt. Man ir divi bērni, attiecīgos vecuma posmos viņi ir nākuši iekšā gan tualetē, gan vannas istabā. Jo bērniem tas neliekas nekas TĀDS. Kā arī man nē. Es nekad neesmu apzināti ne skuvusies, ne mainījusi paketes bernu priekšā, bet viņi to ir redzējuši, un es neredzu tur neko tik nenormāli sliktu un nepareizu. Man ir ļoti lielas problēmas ar sieviešu lietām un asiņošana ir ļoti spēcīga. Tieši tāpat kā vīram , arī nu jau dēlam, tas liekas pšsaprotami, ka ir mēnesī vairākas dienas, kurās mamma jūtas slikti ar visām tām izrietošajām sekām. Un es tajā neredzu neko nepareizu. Vismaz manam vīram nav problēmu nopirkt ne paketes man, ne pamainīt gultas veļu, kamēr citiem tā ir bez maz vai tabu tēma un vispār sievietes darīšana. Un es redzu pēc dēla, ka ari viņam tas neliksies kaut kas traģisks vai nesaprotams, bet dabisks process.
Bērns to jebkurā gadījumā neuztver tā, kā pieaugušais. Jūs tiešām domājat, ka Karlīna pavēra kājstarpi un rādīja bērnam kā to visu izskūt? ?‍♀️ ir nenormāli gudri runāt par privātajam telpām utt. Es arī biju tikpat gudra kad gaidīju dēlu. Pretēja dzimuma pārstāvi, kuram nu tiešām nebūtu jāredz mamma kaila. Bet ziniet, ir ļoti normāli uztvert kailumu nevis kā kaunu, bet pašsaprotamu lietu, tieši tāpat kā skūšanos, mēnešreizes un citas ar higiēnu saistītas lietas kā meitenēm, tā puišiem.

Man bērnu nav, tāpēc nevaru komentēt visu šo situāciju no sava skatupunkta, jo man gluži vienkārši nav tāda pieredze, taču vēlējos uzrakstīt, ka ļoti piekrītu šim komentāram un vienmēr prieks lasīt par tādām ģimenēm, kurās neeksistē šie tabu temati, kurās kailums netiek uzskatīts par kaut ko apkaunojošu, kurās arī dēli uzaug, zinot kas ir mēnešreizes. Ir lasīts par vīriešiem, kuriem šķiet pretīgi gulēt vienā gultā ar sievieti, kurai ir mēnešreizes. Ir lasīti viedokļi par to, ka tēvs nedrīkst vannot savu bērnu, jo vīrietis nedrīkst redzēt bērnu kailu, pat ja tas ir paša bērns. Ir dzirdēta šausmināšanās par to, ka ģimene, gan lielie, gan mazie, iet kaili pirtī, jo tas neesot normāli, ja bērni redzot tēti vai mammukailus. Cilvēki nepiedzimst ar tādiem uzskatiem. Tos viņos ieaudzina bērnībā. Manam viedoklim var piekrist un var nepiekrist, jo katram savas domas šajā jautājumā, taču man šķiet pareizi tas, ka atvērti domājošā ģimenē arī bērni tiek audzināti ar atvērtu prātu.
15.10.2021 01:31 |
 
Reitings 1375
Reģ: 26.06.2019
Ej tu nost,nopietni??? Man bija kauns to visu skatīties. Kauns par pašu Karlīnu, kas tādā gaismā apkauno sevi un savu bērnu. Kauns par tiem komentētājiem, kas neatšķir, kur vispār ir robeža starp humoru, un intīmām lietām, kas 3 gadīgam bērnam vispār ir redzēt aplami.

Es pieļauju, ka šo visu sašutumu komentē sievietes, kurām nav bērni?
Jā, ir normāli, ka bērns ienāk brīdī, kad dušojies, tas ir normāli, kad bērns atnāk parunāties, kad sēdi uz poda utt utt. Man ir divi bērni, attiecīgos vecuma posmos viņi ir nākuši iekšā gan tualetē, gan vannas istabā. Jo bērniem tas neliekas nekas TĀDS. Kā arī man nē. Es nekad neesmu apzināti ne skuvusies, ne mainījusi paketes bernu priekšā, bet viņi to ir redzējuši, un es neredzu tur neko tik nenormāli sliktu un nepareizu. Man ir ļoti lielas problēmas ar sieviešu lietām un asiņošana ir ļoti spēcīga. Tieši tāpat kā vīram , arī nu jau dēlam, tas liekas pšsaprotami, ka ir mēnesī vairākas dienas, kurās mamma jūtas slikti ar visām tām izrietošajām sekām. Un es tajā neredzu neko nepareizu. Vismaz manam vīram nav problēmu nopirkt ne paketes man, ne pamainīt gultas veļu, kamēr citiem tā ir bez maz vai tabu tēma un vispār sievietes darīšana. Un es redzu pēc dēla, ka ari viņam tas neliksies kaut kas traģisks vai nesaprotams, bet dabisks process.
Bērns to jebkurā gadījumā neuztver tā, kā pieaugušais. Jūs tiešām domājat, ka Karlīna pavēra kājstarpi un rādīja bērnam kā to visu izskūt? 🤦‍♀️ ir nenormāli gudri runāt par privātajam telpām utt. Es arī biju tikpat gudra kad gaidīju dēlu. Pretēja dzimuma pārstāvi, kuram nu tiešām nebūtu jāredz mamma kaila. Bet ziniet, ir ļoti normāli uztvert kailumu nevis kā kaunu, bet pašsaprotamu lietu, tieši tāpat kā skūšanos, mēnešreizes un citas ar higiēnu saistītas lietas kā meitenēm, tā puišiem.
15.10.2021 00:51 |
 
Reitings 589
Reģ: 13.09.2021
Brendija @ 14.10.2021 18:04

Ej tu nost,nopietni??? Man bija kauns to visu skatīties. Kauns par pašu Karlīnu, kas tādā gaismā apkauno sevi un savu bērnu. Kauns par tiem komentētājiem, kas neatšķir, kur vispār ir robeža starp humoru, un intīmām lietām, kas 3 gadīgam bērnam vispār ir redzēt aplami.
Man arī šķita smieklīgi! Nekas traks tur nav. Man arī ir bērns un es zinu, ka atliek tikai 1x ieraudzīt kko un viss - bērns to atcerēsies un pieminēs. Pieņemu, ka dušojās un Gabriela ienāca tieši tajā brīdī, kad skuvās. Nedomāju, ka Karlīna papleta kājas un smalki stāstija kas un kā jāskuj. Nu kamoon.. tamponu jau arī varbūt nemaz neredzēja, bet Karlīna izstāstija. Un, ja arī kādu reizi redzēja, tad tas nav nekas tāds. Visiem var gadīties tādas reizes.
Man daaaaaudz trakāk šķiet, ja vecāki nodarbojas ar seksu, kad bēbis vai bērns guļ vienā istabā. Un tādi ir daudzi. Domāju, ka tas rada daudz lielāku traumu.
15.10.2021 00:15 |
 
Reitings 67
Reģ: 13.02.2018
core @ 14.10.2021 22:56
Jā tie komentāri bija vēl stulbāki :D nu bet tā ir mūsdienu realitāte

jap, tieši to pašu padomāju 😂 gan jau Karlīnai tas kā joku video tikai, a vot tās trīs ar intelektu neapvelitītās mātes, kas padalījušās ar ieskatu savās ikdienas ainiņās ir vnk fuuuuuui 😄
14.10.2021 23:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits