IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Sandra ir tik ļoti toksisks cilvēks, ka skatoties viņas storijus pats var ieslīgt depresijā. Jau labu laiku neskatos viņas profilu, pat ja kāds šeit ko iekomentē.
Viņai ir jāpamet internets, jāsakārto sava galva iekšpusē un jātiek ar sevi galā vispirms. Un arī no NL jāiet prom, tas neko labu viņai nedod ne mentāli, ne materiāli.
13.10.2021 23:02 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Shayk @ 13.10.2021 22:50
Man liekas, ka Sandrai ir mental health issues. Ne tada nozime, ka vina ka kuku, bet vnk tads posms. Latvija par mental health nav dzirdets, ka baigi runa. Tur, kur es esmu, mums reizi gada ir mental health awareness month, ari darba. Cerams, ka vinai ir kada draudzene ar ko izrunaties. Jo vairak uz vinu skatos, jo vairak ta sak likties. Paskatieties, kas notika ar Caroline Flack, del trolliem.
Beate - galigi boring ?ka vina to darbu dabuja, es joprojam nesaprotu ?bet malacis, ar 2 maziem berniem un vel stradas, cik saprotu attalinati.
Danenbergsone- tur vispar nav ko komentet. ?
Agrita tiesam jau daudz labak sak izskatities, malacis. Zuupa Janis vinu nav pelnijis!

Tak tā Sandra ir nelaimīga aiz sava resnuma un nezin kur to visu likt un uzkraut, nelaimes čupa totāla. Slima vecene ar slimu mentālo veselību. 😁
Pati sevi daved līdz hiperglikēmijai vai hipog... 😁 Tad raud story nabadzīte. Pati savus cukurs nekontrolē, pati vainīga. Tu esi tas ko bāz savā mutē. Vispār pirmo reizi redzu tik bezatbildīgu cilvēku par savu veselību un tajā skaitā par cukura diabētu, tas nav joks. Viņai izkatās līdz galam galīgi nav savas poņas ar CD.
Stulba aita, vispār nahren tādu saitītes, tukša persona un pat nav interesanta.
Tikai persona kura atgādina ka labāk neizskatīties un uz kuru pusi ir gyms.
13.10.2021 22:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Sisenis @ 13.10.2021 22:35
Čau Sandra! ✌
Nav baigi grūti visu laiku taisnoties? Ka esi priecīga, un un tad bēdīga, bet ka tas ir ok. Ka esi super pozitīvā dzīves posmā, bet visu laiku čīkstēt, ka piektdiena vel tālu ir ok. Ka NL ir baigi foršā lieta, kas sakārto organismu, bet milzīgas un sarkanas pumpas uz sejas jau mēnešiem un ka tas ir ok.
Dari savu darbu. Sēdi savā NL. Dzīvo tādu dzīvi kādu vēlies. Bet tu nedzīvo, jo vaisu laiku jātaisnojas. Visu laiku kaut ko jāpierāda citiem. Visu laiku jāsaka, ka visi citi ir heiteri ar nelaimīgām dzīvēm un jāieliek storijā kāda puslīdz rupja dziesma, lai sadotu tiem heiteriem, meanwhile pēc pāris dienām atkal depreššens un ak cik grūti šo dzīvi ir dzīvot.
Sev jādzīvo. Sev. Nevis citiem un sev kaut ko jāmēģina iestāstīt.
Un par pumpām runājot, aizej kaut minimāli pie sava ģimenes ārsta, uztaisi asins analīzes. Uzzināsi kas iztrūkst un tiešām varēsi būt tu pati. Nevajadzēs filtrus, kas aizsedz slikto ādas stāvokli.

Šī ir tā reize, kad Tev nevar nepiekrist 👍🏻😁
Vienīgi par to ārstu, zinot Nīderlandes un arī Vācijas ārstus, baigi grūti ar viņiem, viņi labāk izrakstīs kortizola smēri (pat ja nepalīdz vai sliktāk paliek), nekā meklēs dziļāku problēmu. Protams, ne visi ārsti utt., bet bieži vien tā ir, tāpēc es nebrīnos, ka viņai ir tās pumpas un nekas neuzlabojas.
13.10.2021 22:54 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man liekas, ka Sandrai ir mental health issues. Ne tada nozime, ka vina ka kuku, bet vnk tads posms. Latvija par mental health nav dzirdets, ka baigi runa. Tur, kur es esmu, mums reizi gada ir mental health awareness month, ari darba. Cerams, ka vinai ir kada draudzene ar ko izrunaties. Jo vairak uz vinu skatos, jo vairak ta sak likties. Paskatieties, kas notika ar Caroline Flack, del trolliem.
Beate - galigi boring 😴ka vina to darbu dabuja, es joprojam nesaprotu 😄bet malacis, ar 2 maziem berniem un vel stradas, cik saprotu attalinati.
Danenbergsone- tur vispar nav ko komentet. 😴
Agrita tiesam jau daudz labak sak izskatities, malacis. Zuupa Janis vinu nav pelnijis!
13.10.2021 22:50 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Čau Sandra! ✌
Nav baigi grūti visu laiku taisnoties? Ka esi priecīga, un un tad bēdīga, bet ka tas ir ok. Ka esi super pozitīvā dzīves posmā, bet visu laiku čīkstēt, ka piektdiena vel tālu ir ok. Ka NL ir baigi foršā lieta, kas sakārto organismu, bet milzīgas un sarkanas pumpas uz sejas jau mēnešiem un ka tas ir ok.
Dari savu darbu. Sēdi savā NL. Dzīvo tādu dzīvi kādu vēlies. Bet tu nedzīvo, jo vaisu laiku jātaisnojas. Visu laiku kaut ko jāpierāda citiem. Visu laiku jāsaka, ka visi citi ir heiteri ar nelaimīgām dzīvēm un jāieliek storijā kāda puslīdz rupja dziesma, lai sadotu tiem heiteriem, meanwhile pēc pāris dienām atkal depreššens un ak cik grūti šo dzīvi ir dzīvot.
Sev jādzīvo. Sev. Nevis citiem un sev kaut ko jāmēģina iestāstīt.
Un par pumpām runājot, aizej kaut minimāli pie sava ģimenes ārsta, uztaisi asins analīzes. Uzzināsi kas iztrūkst un tiešām varēsi būt tu pati. Nevajadzēs filtrus, kas aizsedz slikto ādas stāvokli.
13.10.2021 22:35 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
core @ 13.10.2021 22:24
Jānis varēja labāk bērnus apciemot

+++
Tāds morāls kretīns un PIMPIS! Es viņam sen jau būtu pa muti iegāzusi. Tik pretīga attieksme, sākot jau ar to, ka Agritai bērniem jāpaziņo, ka viņi šķiras.. šitādi vīrieši ir jākastrē, lai vairāk nevairojas!!!
Mīļumiņi, bļeģ! Nu nekas, nokritīs rozā brilles, Kozlovskai apniks, ka šis dzer, meklēs atkal nākamo dāmu pie kuras dzīvot uz kakla! 😁 Vispār nožēlojams vīrietis, mantas Maximas maisiņos, ne savs auto, ne autovadītāja apliecība, ne dzīvoklis. Pametis jau divas sievas, bērnus. Skumji, skumji. Karma is a bitch! 😁
Bet Agrita gan staro, izskatās, ka sāk arī tievēt! Tāda dikti laimīga, kā akmens no pleciem novēlies!
13.10.2021 22:35 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Jānis varēja labāk bērnus apciemot
13.10.2021 22:24 |
 
Patīk
Reitings 2828
Reģ: 30.04.2020
Sandra atkal paviesojusies forumā un mēģina taisnoties :D Pat postu ielikusi.
Nu nesanāk tev, Sandriņ! Mēs neesam ne nelaimīgas, ne skaudīgas. Tieši mums ir tā kritiskā domāšana un tāpēc nenodarbojamies ar tādu sū*u kā tu. Iedzer Biobrone, gan jau paliks labāk, cukurs nekritīs un piektdiena arī ātrāk pienāks.
13.10.2021 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Jaunumi Agritas Jāņa lietā. Aiznesis rozes savai jaunajai dāmai.
https://failiem.lv/u/j3vmug8fm
13.10.2021 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Vibe @ 13.10.2021 19:58
Biju aizmirsusi par Dangbergsoni, šodien netīšām kaut kā atradu! Nu garlaicība ?. Viss pa vecam, nekas jauns, tās bildes, bērni. Noiets etaps. Degradē vnk.

Lauku skuķis, mājās sēž, sevi ir izsmēlusi, - laiks doties pelnītā atpūtā 🥴
13.10.2021 21:43 |
 
Reitings 6823
Reģ: 16.02.2021
Agrita šķiet ļoti laba mamma. Redzēju Burkas sēriju, kur viņa atgriezās no ceļojuma, laikam tās pašas Dubaijas, un bērni pat raudāja no prieka un emocijām, ka mamma atgriezusies. Manā ģimenē, piemēram, tā nebija, tāpēc likās tāds interesants moments. Un vispār var redzēt, ka bērni ļoti mīl tieši mammu un ir pieķērušies. Vispār arī Kramiņai foršs saturs, visu laiku kaut ko dara un dodas ar bērniem, tad dzīvokli remontē, iekārto, interesanti pasekot viņai. Un man šķiet, ka Gluzunova ar vīru daudz ko saka sarkasmā, nevis ar ļaunumu un iedomību. :D Tas vīrs vispār liekas, ka visu saka nenopietni.
13.10.2021 21:37 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Vibe @ 13.10.2021 19:58
Biju aizmirsusi par Dangbergsoni, šodien netīšām kaut kā atradu! Nu garlaicība ?. Viss pa vecam, nekas jauns, tās bildes, bērni. Noiets etaps. Degradē vnk.

Man Danenbergsones profils un tās bildes atgādina tādas bildes kādas parasti ir ģimenes foto albumos, kurus viesībās dod visiem ciemiņiem pašķirstīt un palielīties ar savu laimīgo ģimenes dzīvi. Un tad ciemiņi cenšas tēlot, ka ir ieinteresēti, kaut gan labprātāk darītu kaut ko citu. :D Es tādam profilam kā viņai sekotu tikai tad, ja viņa man būtu ļoti laba draudzene. Bet visādi citādi noteikti ne, jo ne tur kaut kas baigi interesants (piemēram, kā Virsnītei ceļojumi), ne iedvesmojošs (Paulas ceļojumi + fitness un receptes), ne kādi pieredzes stāsti (kaut vai tā pati Dzenīte ar pieredzi dvīņu audzināšanā). Tāds ļoti tukšs profils un daudz bildes no sērijas "te es šūpuļtīklā, te es smejos, te mani bērni pozē un smaida, te mēs atkal pozējām, te mans vīrs, te atkal pozējam, un te atkal..." It kā bildēm nekāda vaina, bet liekas baigi samākslotas, pārāk perfektas, ja tā var teikt, jo labi var redzēt, ka piedomāts pie katras pozas, pie visa, lai izskatītos ideāli. Bet tas uzreiz šķiet baigi garlaicīgi.
13.10.2021 21:30 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Vibe @ 13.10.2021 17:41

Tas ir Katrīne.
Atradu viņam ir skotu šķirnes kaķi.

Es pārlasījos.. 🤭 Sorry.
13.10.2021 20:57 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Jā, viņa ļoti garlaicīga palikusi
13.10.2021 20:07 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Biju aizmirsusi par Dangbergsoni, šodien netīšām kaut kā atradu! Nu garlaicība 💤. Viss pa vecam, nekas jauns, tās bildes, bērni. Noiets etaps. Degradē vnk.
13.10.2021 19:58 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nezinu ko tā Beāte Katrīna var pasniegt, nav nekāds baigais paraugs kā būt instagramerei
13.10.2021 18:49 |
 
Reitings 100
Reģ: 21.06.2021
Bāc, tā Gluzunova tāda lose. Kaut kāda vannabe slavenība.
13.10.2021 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 7422
Reģ: 29.09.2009
Beāte Katrīne Šķēle un pasniedzēja? Es skatos viņas IG profilu un secinu, ka viņa man nespētu neko iemācīt!
13.10.2021 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 7422
Reģ: 29.09.2009
ZhuZhuu @ 13.10.2021 18:03

Tur viss ir slikti. Es tiešām nedomāju, ka viņas dzīves svarīgākās lietas ir brendi,brendi,nauda,nauda. Nesaprotu, kā viņa var veidot grāmatas, kursus utml., kas ir diezgan sakarīgi, bet pati būt tik fckd up persona, kurai galvenais,lai brendīgi džinsi. Mani šokēja atklāsme savulaik,ka labāk neēdīs, bet ka tikai brendu štātītes. Es riktīgi esmu vīlusies. Nu tā,ka ļoti.

Bet principā viņa reāli bojā cilvēkiem domāšanu, jo es ticu, ka būs tādas kuras redzot to 5000€ skries uz to NL un iztērēs pēdējo kapeiku un tad tik kodīs pirkstos, jo nebūs ne tie 5000€,ne normāla dzīve.
13.10.2021 18:07 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
la femmina @ 13.10.2021 16:51

To Tu viņai paskaidro, jo šobrīd baigos mākoņus stumj!

Tur viss ir slikti. Es tiešām nedomāju, ka viņas dzīves svarīgākās lietas ir brendi,brendi,nauda,nauda. Nesaprotu, kā viņa var veidot grāmatas, kursus utml., kas ir diezgan sakarīgi, bet pati būt tik fckd up persona, kurai galvenais,lai brendīgi džinsi. Mani šokēja atklāsme savulaik,ka labāk neēdīs, bet ka tikai brendu štātītes. Es riktīgi esmu vīlusies. Nu tā,ka ļoti.
13.10.2021 18:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits