Pārdomas.

 
Reitings 12
Reģ: 11.10.2021
Sveikas.
Aiz loga rudens. Varbūt tā iespaidā, bet pēdējā laika tāds drūmums. Gribas sirdi izkratīt.
Pēdējā laikā domāju par sevi. Par savu dzīvi. Par to ko daru. Ir darbs, ir nauda, varu atļauties vairāk kā vidusmērs. Bet sirds tukša. Esmu attiecībās, pat ļoti labās. Saprotošās un draudzīgās.
Pēdējā laikā apkārt redzu cilvēkus, kam notiek virzība. Divas saderinājušās, tad vienai bērns, tad vel citai bērns. Šķiet, ka kaut kā dzīvoju garām. Tās ir lietas, ko nespēju ietekmēt. Tāpēc brīžiem šķiet, vai es neesmu pietiekami laba, vai tomēr es gaidu no nepareizā cilvēka. Varbūt vispār nav jāgaida. Varbūt nevajag gaidīt un tad viss būs. Varbūt nebūs vispār.
Zinu, zinu. Katram savs laiks. Bet tas tukšums nepāriet ne līdz ar vasaru, ne līdz ar rudeni, ziemu vai pavasari.
11.10.2021 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Cik jūs ilgi esat kopā? Un cik gadi jums?
12.10.2021 12:35 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.10.2021
Paldies par padomiem dāmas.
Sunītis diemžēl nav opcija, jo mums jau ir kaķis. Nezinam kā sadzīvos ar jaunu dzīvnieku un tomēr atrodamies svešā valstī, kur māja nav mūsu. Visa veida sadarītie nedarbi jāsedz pašiem, kas ir normāli.
Jā, esmu arī vērsusies ar diskusiju pie sava dzīvesbiedra. Viņš zina par manu vēlmi, nav tikai vienu reizi par to runāts. Es nebūšu tā sieviete, kura par to runā tik ilgi, līdz pielauž. Man vajag lai pats vīrietis to grib. Ja nedara, tātad negrib. Tāpēc arī rakstiju tēmas pieteikumā, ka tās ir lietas, kuras nespēju ietekmēt. Tādēļ tāds tukšums.
12.10.2021 12:30 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Vienmēr var paņemt suni no patversmes.
Bet nu citādi, gan jau labi, ka pats sāk ar to, ka saprot, kas nomāc un tad sāk analizēt kādēļ tas nomāc. Un tad jau var ķerties pie risinājuma.
Ja jau blakus labs cilvēks, tad noteikti vari ar viņu par savām sajūtām izrunāties, jo īpaši ja velies ģimeni un ne tikai.
12.10.2021 00:26 |
 
10 gadi
Reitings 949
Reģ: 05.02.2011
Kur problēma apprecēties un sākt veidot tādu ģimeni kādu vēlies?
12.10.2021 00:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits